Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość tempwyuzdana zona
Mi rowniez brakuje czegos w malzenstwie... Ale moralnodc nie pozwala mi na skok w bok choc mam powodzenie. Nie eyobrazam sobie tego krecenia, sumienie by mnie zezarlo... Kocham meza i poki co mam sile by walczyc o to czego mi brakuje... A brakuje seksu. Od jakiegos czasu nasze temperamenty sie poroznily i maz niestety nie daje sie naklonic i nie czuje klimatu ktorym sie interesuje...jednak nie wybrazam sobie by mu to zrobic. Jak sie wp*****la emocje w relacje kochankow to juz pozamiatane...jak Wy z tym zyjecie? Jak wyobrazacie sobie to dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK ZYJE?! powiem tak. bylam szczesliwa mezatka. mam wspanialego, przystojnego meza, ktory byl moja wielka miloscia. tak myslalam. Kiedy poznalam JEGO _ kochanka. wszystko sie zmienilo. to jest taka magia, takie przyciaganie, chemia. jest w tym wszystko. teraz jest nieszczesliwa bo tesknie za kochankiem, zastanawiam sie co robi z zona choc sama robie to z mezem. jestem smutna, zamyslona. nie taradosna kobieta co kiedys. robie po prostu dobra mine do zlej gry. kiedys bylam pewna, ze nigdy nie zdradze, zycie napisalo dla mnie inny scenariusz. zdradzilam bo poczulam co to znaczy to COS:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djokic
do tempwyuzdana zona ,,,,,,,,,No wiesz zawsze musi byc chemia bo nie wyobrazam sobie isc z kobieta do lozka ktora mnie nie pociaga byle zaspokoic potrzeby to nie moja bajka ...a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co bedzie dalej. naprawde. czasem nie mam juz sil. Przerasta mnie to. Ta niemoc. przezylam z kochankiem najpiekniejsze chwile w moim zyciu. nie raz probowalam to skonczyc....ale ani ja nie moge, ani on...chory uklad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef12345
Oby.cudownie tez jest to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djokic
Brakowalo mi tylko okolicznosci i odpowiedniej kobiety rownie majacej ochote poczuc smak obcej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempwyuzdana zona
Wspolczuje... Znam poniekąd smak tego bolu... Kochalam kiedys 2 mezczyzn. Najgorsza jest nagonka...ludzie oceniaja niewiedzac, ze to naprawde ciezki temat...pomijam oczywiscie tych co p*****la sie po kontach bez opamietania. Wyrafinowane zimne laski dla ktorych zdrada to "nic". Powiedz kochana jak widzisz Wasza przyszlisc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djokic
Mnie juz same slowo KOCHANKA strasznie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempwyuzdana zona
Po kątach* przeprsszam za literowki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djokic
Dobra milo sie gadalo ,,,udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef12345
Nie widze! On zony nie zostawi. ciezko mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef12345
Musze to skonczc i tyle. Tylko tak bardzo za nim tesknie....ze nie daje rady. dzien, gora dwa i odzywamy sie do siebie. . mamy zasade, ze nie piszemy w weekendy. ale codziennie piszemy do siebie okolo 100 smsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w takiej sytuacji i pomimo, że jestem facetem, czasami płakać mi się chce:-( z tej niemocy, z tego co ona robi (...). Ból jest niesamowity. Jak któraś z Was chce pogadać na ten temat to zapraszam melhior122@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zagrywka - podryw na litość :) bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempwyuzdana zona
Czyli co ona robi takiego robi? Sprecyzuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do abcdef12345 napisz do mnie, albo podaj adres - razem zawsze łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 20:56:41 - żadna litość, żaden podryw; jestem w takim układzie od prawie roku; nie widziałem jej od 3 miesięcy; coś się między nami zmieniło chyba chce odbudować swoje małżeństwo, tylko nie wiem jak ze mną zakończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być - tylko nie wie jak ze mną zakończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempwyuzdana zona
Do abc... Skoro jest miloscia twojego zycia to moze warto podjac ostateczne kroki...? I nie mam tu na mysli rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef12345
do melhior122@o2.pl napisze. zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef12345
do melhior122@o2.pl, daj znac cz wiadomosc doszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef12345
do tempwyuzdana zona - ON NIE ZOSTAWI ZONY:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melhior
do abc - wiadomość doszła :-) odpisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję mężatki na skok w bok bez zobowiązań ze Śląska i nie mogę znaleźć - widocznie są jak punkt G -wszyscy mówią, ale nikt dokładnie nie wie jak znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam mezatki z mazowsz do milej znajomosci mam 33lata176cm szatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero zaczynam w to brnąć. Spotykamy sie od dwóch miesięcy. Niby układ tylko seks bez miłostek. Jak długo da sie tak wytrwać bez uczuć? Nie chcę się zakochać bo ten związek nie ma szans. ustaliliśmy,że nie rozwalamy swoich rodzin tylko co jakiś czas przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powiedzieć poznalismy się niby chemia poszlo bylo super i nagle zaczelo sie cos psuc i cisza zamilkl potem się odezwał na chwilkę ale bez spotkania i znów cisza nie odzywa się a mowił ze zalezy mu na tej przyjazni na kontakcie na mnie i okazało się ze ma juz prawdopodobnie nastepna:( a ja cierpie jak cholera sumienie i on w glowie :( zero wsparcia nie mam z kim o tym pogadac trwalo 4 miesiace i olal mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara Tamarajewa
Niby jesteśmy dorośli, wyrozumiali, dojrzali emocjonalnie, ale kiedy w grę wchodzą uczucia, przestaje się liczyć cokolwiek, cały rozsądek znika, pojawiają się straszne myśli, a najgorsze są wieczory, kiedy się siedzi i zastanawia, czy on teraz czule przytula żonę, czy ona go pieści... To jest pułapka, i chce się to skończyć i chce się, by nigdy się to nie skończyło. I trwa się w tym i się cierpi i się śmieje, jak na huśtawce... Tak właśnie jest mieć kochanka... Czasem myślę, że duże szczęście miały te kobiety, które trafiły na łotrów, które zostały dwa - trzy razy wykorzystane i porzucone bez słowa. One już albo są za tym, albo już są na wyjściu. Ja trwam i nie widzę przyszłości. Na myśl, że on znika z mojego życia - swoje życie widzę jako piekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytWspolczuje... Znam poniekąd smak tego bolu... Kochalam kiedys 2 mezczyzn. Najgorsza jest nagonka...ludzie oceniaja niewiedzac, ze to naprawde ciezki temat...pomijam oczywiscie tych co p*****la sie po kontach bez opamietania. Wyrafinowane zimne laski dla ktorych zdrada to "nic". Powiedz kochana jak widzisz Wasza przyszlisc...? koniec cyt HAhhaahhahahahahh Smieszne i ironiczne.Idz do psychiatry kobieto ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×