Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkata

Do ciekawych mezczyzn

Polecane posty

To skąd chcesz jechać do Katowic?? Z Zielonej Góry?? Z Nowej S będzie taniej do Katowic bo bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest chociaż gdzie miło spędzić wolny czas,no to fajnie,ale nie wiem czy na pociąg bym się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z domu bym jechała,autem jest się o wiele szybciej.A i ostatnio miałam nie miłą przygodę to teraz na pociąg się nie namówię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt samochodem najszybciej i ale czy ja wiem czy najtaniej. z ponad 250 zł trzeba będzie przeznaczyć na paliwo a Autobusem za 100zł w obie strony byś objechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też prawda. To może jak będziesz na Śląsku to dasz się zaprosić do Term R chociaż w dzień Tekstylny czyli w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię strefę nagości i nie mam czego się wstydzić. Ptaszka mi przecież nie ukradną hi hi hi!! A i kobiecie myszki też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj każdy robi to co lubi,i trzeba to uszanować,ja bym się nie przełamała.Chyba.To kiedy śmigasz posaunować,po niedzieli,czy w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższą niedzielę czyli 24 listopada. Ja też rozumie i sanuję tych którzy się wstydzą. Tylko tak po prawdzie nie ma się czego stydzić. Wszystko to jest dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko na temat:D Idę Jarecki zanurkować do wanny,jestem wypompowana:(Trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to miłej kąpieli!! Pomyśl o mnie w wannie to może się zjawię i umyję c**plecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje samopoczucie takie sobie,pogoda do bani,nic się nie chce:(A Tobie Jarecki jak piątek zleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a moje w miarę dobre!! No już nie mogę się doczekać by wypocząć i się zrelaksować w Termach R!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mnie czeka trochę pracy bo muszę w końcu pociąć do końca tą ściętą Czereśnię na klocki. No i porąbać na mniejsze kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czereśnia była już bardzo stara miała około 60 lat. Czereśnie były ale u samej góry które i tak szpaki zjadły zanim dojrzały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że lubisz czereśnie To podobnie jak ja!! W przyszłym roku trzeba będzie kupić z 2 lub 4 sadzonki czereśni by rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy szkoda!! Przynajmniej mam czym palić w piecu!! A pożytku i tak nie było z tej czereśni!! Tylko hałas stada szpaków!! Tak więc nie ma czego żałować!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i mieszkam ale kogo stać na węgiel dzisiaj aby kupić tyle by wystarczyło. Po drugie samym węglem ognia się nie rozpali drewno i papier musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×