Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

pewnie ze w smieciach przy tobie sprawdzac nie beda. ja tylko plastik osobno wywalam. szklane do ogolnego wrzucam bo mam malo. a papier itp. pale w piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a to ciekawe bo mąż jest zameldowany u rodziców i oni za niego placa bo ich z kolei interesowało ile osob jest zameldowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja osobno wyzucam plastik i szklo... ktorego nie mam praktycznie wcale. place oczywiscie za cala nasza trojke ale tak naprawde jest to baaardzo nie dociagniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. podaje sie ile mieszka a nie zameldowanych. kurna bym zbankrutowala bo my mieszkamy w moim rodzinnym domu i jeszcze jest moha siostra z bratem zameldowana i druga siostra i jej dwojka dzieci. ale jyz niedlugo. wsxyscy zostana wymeldowani na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
W każdym razie tak jest u nas. Porażka ale co zrobisz?? Może kiedyś przejrzą na oczy, że to kompletny niewypał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie dziwie bo my jestesmy u mamy zameldowani zreszta tak jak moje siostry z dziecmi ktore sa na stakle w irlandii ale jestesmy wypisani od placenia za nas jakich kolwiek rachunkow. moja mam ma staly czynsz w ktorym placi sie za wode np iles tam metrow na dana osobe. w spoldzielni mieszkaniowej nas wypisala. czyli jestesmy zameldowani ale nie mieszkajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
to nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj tata jak moja siostra ktora z nim mieszka wyjechala na studia to poszedl zglosic i ja wykreslil ze smieci. i teraz za dwie osoby placi tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Więc widzicie co gmina to inny zwyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- to tak samo moja tesciowa meza ze spoldzielni wypisala i ze wszystkich rach. jest tylko zameldowany u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. moja matka to by zbankrutowala.\ jedna siostra ktora jest zameldowana razem z 4 dzieci ja z nadia druga siostra z synkiem. hehe. a ona biedna sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz moja matka wylatuje na pare miesiecy do irlandii to siebie na ten czas ze smieci tez wypisuje. bo przeciez nie bedzie miala odpadow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Spadam kochane :) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Dzień dobry ;-) Za oknem pochmurna pogoda a mnie się kompletnie nic nie chce :-( Leniwa się ostatnio zrobiłam jak nie wiem co. A tu trzeba dom posprzątać, obiad ugotować, ciasto upiec, iść na spacer i małą się zająć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
siema a jakie ciacho pieczesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) mi tez sie nic nie chce. Dopiero sie obudzilysmy razem z nadia :-) Pogoda zamulajaca tragicznie. Szaro buro..... A ja tez mam tysiac rzeczy do zrobienia bo po tych 14 dniach pracy mieszkanie jest zawsze troche zapuszczone..... A mi sie nie cgce strasznie. Jeszcze pizze chcialM robic dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
mmm pizza, zostaw kawałek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chyba wsztystkim udziela sie jessienny aura. u mnie za oknem mgla pochmurno chociaz cieplo jest. tez ciasto chce upiec kolezanki maja wpasc wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dzien gospodarczy widze u niektorych. ja czekam na siostre i idziemy na miasto. a potem sie zobaczy co dalej. gosciowa - jakie ciasto pieczesz? ja musze wykorzystac banany i gruszki bo troche juz dojrzaly a szkoda mi wywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy maz calej pizzy nie zje :-) Jeszcze na dodatek chyba corcia robi mi sie chora :-( obudzila sie cala spocona oslabiona. Lezy caly czas :-(:-( Wczoraj szli z przedszkola na przedstawienie i ubrana byla za grubo bo cieplo pozniej sie zrobilo. A p. Opiekunki ubraly jej bluze kurtke czapke i chuste na szyje. Same szly rozpiete, a dziecko zapocone. Podkoszulek miala caly mokry. No i zapewne to tez po czesci przyczynilo sie do choroby. Dobrze ze wolne mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A upiekłam jabłecznik tak na szybkiego :) Dom prawie posprzątany - jeszcze wymyć podłogi , ciasto upieczone , obiadek zrobiony , a teraz czas na spacerek z moim małym łobuzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze boli mnie dzis brzuch jak na @ ale mam 13dc wiec to nie mozliwe. Moze mam owu.... Meza nie ma bo biega za pilka.... Dobrze ze wczoraj chociaz byl sexik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na spacerku. jakas senna jestem. pochmurno na dworze. rozpalilam w piecu i leze sobie. moze jakis film na dvd obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×