Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Małanadzieja ja też mam podejrzenia co do anonimów :-) Wszy?? o matko , myślałam , że to już przeżytek w szkołach ;-/ W życiu nie miałam ze wszami do czynienia i nawet nie wiem jak wyglądają tak szczerze mówiąc . Ja dzisiaj z teściówką malujemy babci pokój, jutro ciąg dalszy :) trzeba korzystać póki jeszcze pogoda w miarę dopisuje .. U mnie @ na całego. Już nie pamiętam kiedy miałam taki okres . Same skrzepy ze mnie lecą i ból nie do zniesienia ;-/ Ale cieszę się , że przyszedł tak szybko - bynajmniej staranka będą szybciej .... Ehhhh nasz 5 cykl teraz idzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa, ja mam podobnie z @, leżę z termoforem i czopek znowu poszedł w ruch bo nie wytrzymuję, wczoraj zmarzłam na cmentarzu i dzisiaj mnie boli, znowu stan zapalny się wdaje chyba, ale zapobiegam szybko, co do podejrzeń to ja nie mam pojęcia, ale może dlatego, że nie zwracam uwagi na przytyki innych osób, a z tego co tu wyczytałam to i kłótnie też miały miejsce, tym się nie przejmujmy tylko działajmy :) widzę, że Tobie też zaczął się cykl niedawno czyli niedługo będziemy działać i w tym samym czasie testować, trzymam kciuki :) oby w końcu się nam wszystkim udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Joanne ja czuję, że już powoli popadam w rozpacz .... Pierwsze dziecko w pierwszym cyklu , a teraz nic i nic :( Ja wiem kochane, że to krótko bo wy się staracie już ponad rok. Tylko nie mam pojęcia dlaczego z córą poszło tak szybko a teraz nic . Zobaczymy czy w tym cyklu w końcu nam się powiedzie jesli nie to wybiorę się do gina po jakąś radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mamy na mysli ta sama osobe :-):-) Gosciowa ja tez mam nadzieje ze nie bede widziec nigdy zadnej wszy :-) Z naduska tez zaszlam w 1 cyklu staran. Zaraz po odstawieniu tabletek. Wiec tez myslalam ze tym razem tez szybko pojdzie. A tu lipa... Dziewczyny no to tylko wyczekiwac dni plodnych a potem nic innego nie robic tylko staranka staranka i jeszcze raz staranka ;-);-);-) U mnie 17dc wiec albo pozostaje mi tylko czekac. Lykacie kwas foliowy? 1 CZY 2 tabl. Dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja póki co nie łykam nic a nic :) . Ostatni cykl jedziemy bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę Wam, my z pierwszym dzieciaczkiem "walczymy" już trochę czasu. Co do kwasu foliowego, ja łykam Femibion dla kobiet planujących, który zawiera dodatkowo witaminy i minerały, przykaz jest brania 1 tabletki, to tyle biorę, aby nie przesadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale kwas foliowy nie dziala na zajscie tylko jest zalecany dla ewentualnego plodu. Czytalam gdzies za dobrze brac nawet 3 mce przed planowanym zajsciem. A na moim jest napisane ze wszystkie kobiety w wieku rozrodczym moga brac profilaktycznie. Tylko ze jest napisane 1-2 tabl dziennie. Ja biore 1 i zastanawiam sie czy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, z kwasem jestem wystarczająco przygotowana bo biorę go od początku roku, co do brania to rzeczywiście, około 3 miesiące wcześniej warto brać, bo wtedy można uniknąć wad genetycznych płodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja mam bardzo dobrego gina i jak zapytałam czy nie powinnam brać kwasu to zaprzeczył i powiedział, że już się nie bierze . Tylko podczas ciąży kazał brać witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do konca rozumiem stwierdzenia juz sie nie bierze. A co takiego sie zmienilo? Witaminy dla kobiet w ciazy tez zawieraja kwas foliowy. Gdziekolwiek nie czytam to kwas foliowy jest bardzo zalecany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-):-):-):-) maz w domku jest i jestem przeszczesliwa. od razu przeszlismy do dzialania. dzisiaj dostalam testy owulacyjbe zrobilam jeden i wyszedl pozytywny. niewiem tylko czy dobrze wyszedl. dzisiaj mam 24dc. jestem pelna energii i pozytywnie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze mialas juz owulacje kilka dni temu tylko ten pik lh. Utrzymuje sie u Ciebie.czy jak to sie tam nazywa. Ja tez pare dobrych dni mialam test pozytywny. Dlateggo wlasnie robi sie testy do pierwszego pozytywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja to dobrze, że wszy jak już tylko we włosach, bo dezynfekcja całego domu to byłaby masakra... . gościówa My synka też trafiliśmy za I razem i mimo wszystko myślałam, ze może teraz tez się tak uda, chociaż podświadomieboję się, że moga byc problemy. Może dlatego, ze przy synku to podeszliśmy na luzie do ciąży...ba nawet myśleliśmy, ze z pół roku Nam zajmią starania:-) a teraz jest na odwrót. Człowiek jak najszybciej chciałby byc w ciąży, a tu się nie da... . gościówa, joanne to w sumie wszystkie trzy będzimy testowac w podobnym czasie, bo u mnie dalej trochę leci więc myślę, że to jednak @, tylko jakas taka "skromna":-p . Co do cyklu to ja też już nie wiem...zawsze 25-28 dni, a teraz 35 więc lipa...niby mniej więcej wyczuwam owulacje, ale w tym miesiącu moje przeczucia jakos sie nie sprawdziły:-o . A co dziś porabiałyście? ja byłam z synkiem na zamkniętym placu zabaw. Wyszalał się Smyk, teraz je kolacje, a za chwilę idziemy do kąpieli i do spania:-) . co do kwasu foliowego to ja biorę jakieś 2 miesiące i tu w DE zaleca się ciężarnym kwas foliowy w dawce 800, a nie tak jak w PL 400 i najlepiej, zeby był jeszcze z jodem:-) . agnse no no, pewnie wymęczyłas chłopa jak nie wiem:-p przesyłam same pozytywne fluidy, zeby plemniczki leciały tam gdzie trzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam, też chciałabym podejść do tematu "lajtowo", no cóż, już chyba gorzej być nie może, Agita - ja dzisiaj siedzę pół dnia pod kocem, nie wiem co mnie boli, bo lędźwie mi odpada, mam nadzieję, że to nie stan zapalny bo przy tym znowu nici z zapłodnienia, mam czopki i wygrzewam się termoforem, ale co jeszcze zrobić aby za w czasu wyleczyć, mam tydzień :(, może inne domowe sposoby polecacie? Pewnie ładną pogodę mieliście spacerową?? u nas niestety deszczyk. Co do kwasu foliowego, to femibion który biorę też jest w dawce 800, fajny kompleks dostarczający wiele minerałów i witamin, Agnes - życzymy powodzenia no i łapiemy fluidki aby wszystko się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Zalatany mam ten tydzień.. Ciągle coś. i do tego bunt dwulatki.. istny armagedon :) U mnie jeszcze tydzień do testingu! Ale chyba nici z tego.. I o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Lajtowe podejscie. Ja sobie wmawiam ze takie mam....ale w rzeczywistosci niestety sie spinam. Wlasnie tak sie nad ta dawka kwasu zastanawialam. No coz... Mysle ze narazie bede brala jedna tabletke tak jak caly czas czyli 400. A jezelk uda mi sie zajsc kiedys to wtedy dopytam lekarza. W poprzedniej ciazy bralam 1 tab kwasu dziennie przez pierwsze 3 miesiace a potem materne. A caly dzionek dzisiaj w sumie leniuchowalam. Witaj zacieszka :-) mnie naszczescie bunt dwulatka przeskoczyl. Szybko minie :-) zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dziwna sprawa wczoraj byla u mnie. piersi bola od paru dni. wczoraj troche krwi na wkladce mialam. wczoraj i dzisiaj test owulacyjny pozytywny. dzisiaj mam 25dc. co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole dziewczyny teraz przy kawie poczytalam z 4poprzednie strony eya- badz dobrej mysli napewno to nic groznego i wszystko z synkiem bedzie dobrze. joanna- wracaj szybko do zdrowia bo musicie dzialac:-). malanadzieja- jak wszy w przedszkolu sie pojawily to niestety czeka was codzienne sprawdzanie glow. ciekawe czy w przedzkolu zareagowali odpowiednio? wszy tylko na wlosach nigdzie indziej na szczescie. ale szybko sie rozmnazaja wiec trzeba zwalczyc jak tylko zobaczysz. co do programu o in vitro to nie mam tego programu wiec nie ogladam, ale i tak pewnie bym nie ogladala bo nie lubie i po co mam sie dolowac. dzisiaj mam troche spokoju:-):-) maz wegiel kupil i musi do piwnicy go wrzucic. pozniej pojde na zakupki male. wogole w pon. bylam na kontroli kolana i szwy jeszcze nie mam zdjetych wszystkich , maly krwiak sie utrzymuje. dostalam jeszcze antybiotyk. w lon. kolejna wizyta. za oknem juz typowa jesien . liscie leca z drzew. dobrze ze nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes mi dosyc dlugo wychodzily testu pozytywne. Teraz dopiero mam negatywne. No ale ja mam 18dc. Pierwszy pozytyw wyszedl mi ok 11dc. Mierzyszbtemp moze? Nie wiem co te plamki krwi moga znaczyc.... Widze ze biedulko dosc dlugo sie meczysz z tym kolanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a zauwazylyscie ze teraz co chwile sa programy o parach ktore nie moga zajsc? Dzis w dzien dobry tvn mowia, potem w rozmowach w toku. Co chwile gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Malanadzieja - ojj troche jest z nim problemu, ale lekarz mowil ze sie tak zdarza czesto. jakos to przezyje. temp. nie mierze. moze jutro zmierze rano. ale co mi to da takie jednorazowe mierzenie. poczekam do okresu (noo chyba ze nie bedzie) :-):-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie jednorazowe mierzenie nie wiele Ci da. Zycze Ci z calego serca zeby nie @ nie bylo :-) ja musze przeczekac jeszcze z 10 dni.... Ahhhh to czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×