Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy no wiem. Tez czekam. Chodze do wc i sprawdzam. Gosciowa chcialabym chociaz naprawde w tym miesiacu odpuscilam troche bo jestem prawie pewna ze nic z tego ze wzgledu na brak konkretnego skoku temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Was opuszczam już i prawdopodobnie zajrzę tu dopiero w poniedziałek.. będzie pewnie sporo zaległości w czytaniu, ale jestem z Wami :) Pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przepraszam, że tak rzadko zaglądam do Was, ale czas mi na to nie pozwala. Na szczęście ten weekend mam wolny, więc trochę odpocznę! :D A Wy jakie macie plany na weekend? Pisałam Wam, że mam iść na USG-TV w przyszłym tygodniu, ale zastanawiam się czy ma to sens. Lekarz mi powiedział w poprzednim cyklu, że lewy jajnik się szykuje i kazał zobaczyć w 12 dc jak duży jest pęcherzyk, żeby wyliczyć owu. Tylko, że ja mam ten lewy jajnik słabszy (policystyczny) i nie mam pewności, że będzie owu. Nie wiem po prostu, czy nie odpuścić sobie trochę, obserwować samą temperaturę i zachować 150zł w kieszeni. Jak będzie to będzie, a jak nie to nie... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny fajnie ze razem mamy @ a potem staranka wiec kto wie moze akurat zaciazymy w tym samym czasie hihi bigosik ugotowany jutro powekuje. zakupy totalna lipa:-(:-(:-(. zadna kurtka mi sie nie podobala. musze poszukac gdzies w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja mega współczuję ci tej pracy! Ja jużpisałam o planach na weekend. Nic szczególnego.... Czekam ażM wróci z treningu i idę na piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- to nic ze sie skroci. moze ureguluje wkoncu nawet. co do planow na weekend to jutro nauka na rozmowe a w niedziele do tczewa do galerii moze tam kupie kurtke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes ty tylko o tej kurtce - idź do lumpexu może tam znajdziesz swoją wymarzoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a szukałaś na alledrogo? Tam przecież jest wszystko. Właśnie włàczyłam film na tvn style o tym mordercy Kotlarskiej Agnieszki. Oglàdacie? Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa - to ze ty tam sie ubierasz ( nic nie mam do ludzi ktorzy sie tam ubieraja)to nie znaczy ze ja mam. nie lubie tych sklepow i nie chodze do nich. nie kupuje przez neta ciuchow bo juz nieraz sie nacielam na zla rozmiarowke i musialam wymieniac. Wole poprzymiezac i kupic odpowiedni rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes dla twojej wiadomości to ja nibdy nie miałam ciuchów z lumpexów... I nie powiedziałam tego złośliwie... Po prostu marudzisz i marudzisz o tą kurtkę więc dałam propozycje. Tam zawsze są ponoć niepowtarzalne ciuchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A co do allegro to ja też mam pecha... raz kupiłam spodnie - nie leżały.Raz marynarkę - jak na słonia ... od tej pory nie kupuję ciuchów z allegro :) Ewentualnie ciuchy dla córy ale to też raczej jak była niemowlaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- pytaly sie dziewczyny to napisalam i niewydaje mi.sie zebym marudzila. co znowu masz zly dzien. jutro bedziesz przepraszala. malanadzieja - spoko rozejrze sie choc pewnie beda standardowo kozaczki wszystkie w jednym fasonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Nie mam złego dnia - a przeciwnie mam świetny humor . Ty jesteś bardzo często bezpośrednia więc dlaczego nie mogę być i ja??Nie rozumiem czy powiedziałam coś złego?? Nie będę przepraszała bo nie mam za co. Przeczytaj poprzednie strony i policz ile razy pisałaś , że idziesz na zakupy... Może lepiej napisz jak miną dzień czy jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gosciowa- jestem bezposrednia bo tez mnie czasami wpisy denerwuja. spoko. czuje sie oki. okres jest. dzien jak minal juz pisalam to nie bede powtarzac hihi. wogole bylismy z mezem w nomi i byc moze po Nowym Roku zrobimy remont 3 pokoi i lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja też bym już w końcu chciała się wziąć za remont... W lutym koniec kredytu więc odetchniemy trochę . Mam nadzieję , że w końcu na jakieś wakacje się wybierzemy.A wy jeździcie gdzieś na wczasy?? mnie się marzy Zakopane .Piękne miejsce. Byłam raz i właśnie zamierzam tam wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj my niewyjezdzamy jeszcze na wczasy jakos nie mozemy sie zorganizowac. ide spac wiec do juterka:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ta ja też mykam - najwyższa pora :) Do jutra dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Otóż Eveline to.... Jeden uwielbia - drugi nie cierpi. Ja pa lumpexach nie chodzę bo zwyczajnie nic tam nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Od dzis zaczym popoludniowki wiec jeszcze jestem. Jezeli chodzi o lumpeksy to ja poprostu nie umiem tam kupowac. To trzeba potrafic.bo np moja przyjaciolka nie raz znalazla "skarby" bardzo duzo mozna znalezc ubranek dla niemowlakow dobrych firm. Z tego co widzialam po metkach to irlandia i anglia dominuje. Ja dla nadii mialam wszystkie poczatkowe ubranka zakupione w irlandii i sa to te same marki. A wakacje...ehh jak zwykle jakis domek nad jeziorkiem w okolicy u nas czyli bory tucholskie alo planujemy wybrac sie nad otwarte morze do miejscowosci Sasino/ Stilo z tamtad pochodzila babcie mojego m i ma ram rodzine. Nigdy jeszcze tam nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja do Sasina mam 40 km :) A od domu rodzinnego 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa oooo no widzisz :-) Ja tam nigdy nie bylam ale moj m jezdzil kiedys co roku jak jeszcze mieszkala tam jego babcia. Teraz ma tam ciotki i chrzestnego. Oni wynajmuja jakies pokoje czy cos. Prowadza taka jakby agroturystyke. M siostry jezdza tam czasami a my moje pojedziemy teraz pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Mój kolega ma agroturystykę ale w Słajszewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam wogole tych wszystkich miejscowosci. Co tam wogole u Was dziewczyny? U mnie pogoda do bani... Nic mi sie nie chce. No i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacnamalenstwo
ja niestety dostalam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×