Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gosciowa moje dziecko do tej pory bardzo lubi jesc suchy chleb, bulki. Tylko ze pozwLam jej tylko czasami. A czasami tez je tylko z samym maselkiem. Skorki je normalne, no ale ona jest znacznie starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciówa - to się mieniamy :), gotuję na wywarze, dodaję torebkę proszku aby był bardziej gęsty, ale własny wędzony boczuś, na żeberkach, mięsko, tylko kiełbacha kupiona i jakaś mało czosnkowa, ale oczywiście musiałam wcisnąć swój czosnek, bo ja go uwielbiam :D dziewczyny, będę powoli się zegnać, bo M mówi...nie rozmawiasz ze mną nic, to ja też komp :D, ech słodziak :) lecę do niego miłego wieczorku :)c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęła tak robić od niedawna ;-) Dzisiaj dwa kawałki chlebka tak zjadła. Ogólnie ona nie jada śniadań ani kolacji. Czasami jej coś wcisnę , a tak to tylko mleczko standardowo rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja też obowiązkowo wywar robię "na gnatach" :-) Ale dodaję jeszcze żur żeby kwaśne było ;-D Uwielbiam wszelkiego rodzaju kwasiory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
mmm... dziewczynki nie róbcie mi smaka bo ja też na diecie:/ Bigosik mam w lodówce w słoikach zapasteryzowany jeszcze ze świąt mi został a barszczyk może sobie w sobotę zrobię. Mężusiowi zrobię to sama też może coś dziabnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ryby nie cierpię ;-/ potrafię zwymiotować jak czuję jej zapach. Dobrze , że M też nie przepada , bo w stanie nie byłabym jej zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Ja lubię rybę ale nie taką mrożoną ze sklepu tylko kupuję w stawie hodowlanym np. pstrąga czy karpia. I robię z tego filety w bułce tartej albo cała w piekarniku z przyprawami. No albo na grillu. Pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ryb nie jem. Nie lubie kompletnie zadnych. Od zawsze. Niestety Nadia padla za mna. Za to moj m uwiwlbia. W kazdej postaci Tak wogole dziewczyny to jestem pewna ze w tym cyklu ciazy nie bedzie bo juz poprostu nawet nie pamietam kiedy seks uprawialam. Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja mam dosyć dzisiaj. Z M się oczywiście pogodziłam. Ale kurna chata wyszły mi jakieś pryszcze na brzuchu swędzące ;-( Ja piernicze co się za mną dzisiaj dzieje ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam ryby, tylko filety ale mogłabym jeść codziennie. Smażone albo w zalewie pomidorowej mojej mamy :D Mmm.. pycha :D MałaNadzieja Twoja nie wiedza dobrze wróży :) Wiesz, że wtedy najwięcej ciąż się pojawia :) Też bym chciała tak nic nie liczyć i o niczym nie pamiętać ale nie umiem :/ Na kilka dni zapomnę, a potem znowu liczę. Najgorzej na początku i końcu cyklu. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa moze to jakies uczulenie. Aaaga niby masz racje, ale wiesz sama ze jak sie bierze tabletki typu clo to sie oczekuje wynikow pozytywnych. A brak seksu mi nie pomoze zajsc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane teraz niespodzianka: NIENAWIDZE BIGOSU :D Ja juz po kapieli, leglam przed tv. Sprawdze co w tv i albo obejrzymy cos z kompa na dole na tv, albo pojdziemy na gore i wtedy to chyba zaraz zasne. Co do ryb to rybke.po grecku swoja wsuwam jak opetana, sledzia w occie tez. Poza tym nic. Jak ktos przygotuje rybe to nie rusze. Luby nie luby osci wydlubywac, wiec tez nie je. Mala za to je chetnie. Ostatnio w ogole jej sie apetyt poprawil. A co do suchego pieczywa to smiesznie chyba tak cos wynajdywac po zabawkach? :) Ja od malego uczestnicze przy jedzeniu, do tej pory staramy sie zawsze jesc wszyscy razem i mam mala na oku. Nigdy jednak mi nie podpadla ani z wyrzucaniem, z wypluwaniem do wc czy gdziekolwiek. Co dzis ogladacie? Ja ogladalam Kamerdynera ostatnio, Jobs, Parkland, Don Jon, Wyscig. Oblatuje ostatnie niby hity. Nawet dobre filmy powiem Wam. W tv strasznie ciezko mi cos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa chyba betka. Ona jest dzien za mna z cyklem ale ma krotsze, wiwc chyba ona. Ja mam 24dc dzis. Kochane uciekam. Ide spac. Maz dopiero o 23 bedzie wiec nie ma sensu czekac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja no wez no co Ty od razu spisujesz na straty wszystko :/ Ktory masz dc? Ja dopiero 18ty wiec do testowania daleko. Nawet liczac ze jestem w okresie okoloowulacyjnym to pewnie jeszcze i tak z 12 dni do testu. Eh czemu to nie tak ze pyk i test 2,3 dni po. I najlepiej caly miesiac na okraglo hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówią , że to ja jestem niecierpliwa . Zobaczcie taką Daisy na pstryk by chciała ;-D Daisy kamerdyner fajny film? bo też coś bym obejrzała . W tv jak zwykle niema nic ;/ Małanadzieja jeszcze troszkę i testowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale ja też zaszłam w ciążę wtedy kiedy myślałam , że nic nie będzie z tego. Sex był może ze 4 razy w miesiącu poczęcia ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam rybki w kazdej postaci. Od malych do duzych po filety. Pewnie dlatego ze wychowalam sie na rybach i grzybach. Moj ukochany tatus byl wedkarzem i grzybiarzem . Jak ja za nim bardzo tesknie :(. Joanne - a czym one sie roznia? Dlugi czy krotki? Teraz juz caly miesiac bralam tabletki anty. Przy ostatnich 4 tabletkach musze zaczac brac pierwszy zastrzyk i az do okresu. Jak dostane okres to musze zadzwonic i umowic sie na usg i od drugiego dnia od okresu to musze brac inny zastrzyk. Jeden jest na zatrzymanie mojej wlasnwj owulacji a drugi aby sztuchnie wychodowac jajeczka. Jak juz beda dobre do pobrania to wtedy bede miala je wyciagane i po 3,4 dniach beda tronsportowane do macicy jesli ladnie sie podziela. Potem 2 tyg czekania na wyniki czy sie powiodlo czy nie. A jak jest w pl? Jest jakas roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Taaaak teraz chyba ja testuję, tzn pewnie nie zdążę, bo brzuch mnie już boli hehe znowu będzie @, no cóż ;) Bullitka 3mam mocno kciuki-jak tak czytam to przeraża mnie ten cały proces, ale to dlatego, że jestem zielona w tym temacie :) Joanne ostatni rok z 2 z przodu mam teraz-w przyszłym roku kończę 30 także :) a z tym pieszczeniem to rety ja czasami tak lubię :) a psinka moja suuuuper, ale do domu wczoraj do niej dotarłam przed 20 pewnie.. Poszłyśmy na spacerek, dzisiaj tez rano się wybiegała przed pracą :) Wczorajsze popołudnie spędziłam z chrześniakiem-był taki szczęśliwy i pełen emocji, że wcale mi spać nie poszedł tylko się bawiliśmy :) a jaki ma apetyt to szok - nie nadążałam łyżeczka wiosłować bo czekał z otwarta buzią i patrzył na mnie poganiając mnie haha aż się uśmiałam :) Na zatoki polecam Sinupret - jest rewelacyjny - ziołowe tabletki 3x2 się bierze :) Ja od lat mam problemy z zatokami.. Ostatnio usłyszałam, że kuracja Sinupretem powinna trwać ze 3 m-ce i tak zrobiłam-od tamtej pory mam spokój z zatokami, a cierpiałam przy każdym przeziębieniu z ich powodu także wypróbujcie sobie koniecznie :) 21-22 stycznie powinnam dostać @... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka :)) Chyba robie sie powoli juz zdrowa - temp. 36.2 wiec powoli wraca do normy, glowa boli i cisnie troche, katar nadal..kurcze musialabym sobie sprawdzic kiedy Wam pisalam w zeszlym miesiacu co sie tak zle czulam..moze to jakies dolegliwosci okoloowulacyjne?? :/ Rano wstaje ide mala budzic a tam okno przecieka połaciowe :((( No dramat jakiś. Snieg się zebral i musialo którędyś przeleciec. Zgarnelismy ten snieg, wysuszylismy sciane, podlozylam recznik i czekam chodze co 30 min spr czy leci. No i trzeba zadzwonic do tych budowlancow niech przyjada to sprawdzic, mam nadzieje ze nie bedzie trzeba wymieniac okna..Nawet nie wiecie jaka jestem zla, dopiero co mlodej pokoj robilismy, a sciana juz do naprawy bo zamoklo i odeszla farba, cekol, tynk. Eh :((( W przedszkolu u nas dzis bal przebranców, mloda zachwycona, w ogóle fajny widok jak się wchodzi do nich, a tam wszystkie dziec**przebrane szaleją, a nie siedzą z głową w książkach :) Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) Bullitka - czytalam ze protokoly roznia sie dlugoscia przygotowania do transferu dlugi okolo 3 miesiecy a krotki chyba w miesiac. Betka - racja tez kiedys bralam sinupret b. Dobry chpc o ile pamietam do najtanszych nie nalezy ale nawet kuzynka z apteki polecala daisy - to chyba jakies papruchy ta ekipa, koszmar udusilabym i dodatkowo jakies odszkodowanie chciala. Dlatego twz wybijam sobie z glowy budowe bo takie ananasy z tych fachowcow ze szkoda gadac A my z M wczoraj pierwsze sciecie na szczescie dzis juz ok jedziemy zaraz do miasta :) poprasowalam dzis "kopiec kreta" i juz nic mi sie nie chce milego dnia dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt nie jest najtańszy, ale skuteczny a to najważniejsze :) Rozglądam się dziś po necie, bo szukam pomysłu na kuchnię, a nie mam za dużo czasu :) marzy mi się w bieli ale ten pomysł jest raczej bez sensu ;) a tak chciałam białą z czerwonymi akcentami hehe no i chyba zrezygnuję :) Piszcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - biala kuchnia bardzo ładna by była, ale czy praktyczna? Myślisz o takiej białej na połysk czy białej angielskiej? Na pewno to dużo czyszczenia..chociaż nie wiem jak tam meble, ale nawet moje stare boki kiedyś były jasno kremowe a potem juz beżowe, biały laptop wymaga czestego czyszczenia i inne rzeczy tez, szlag mnie czasem trafia :D. Ogólnie przyjeło się chyba, że białe to nic tylko się brudzi i to samo. :D A może czerwoną z białymi akcentami? Nawet jak sobie kafelkę jedną na kilka wstawisz białą, to będzie to ładny akcent, np na podłodze. O już oczami wyobraźni widzę czerwoną podłogę 60x60, gdzieniegdzie biała kafla, fronty w kolorze wenge i piękny marmurowy blat, albo ala marmur, taki żeby tego czerwonego nie było tak oczojebnie :) Ja miałam wenge meble dolne przed remontem, a górę miałam jasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom kombinuję kombinuję właśnie.. ;) podoba mi się jeszcze kawa z mlekiem taki kolorek-mebelki chcę na wysoki połysk :) i tak roboty już będę miała bo wybraliśmy czarno-białą łazienkę hehe Kolor wenge mi się już znudził :) w przyszłym miesiącu jedziemy na spotkanie z projektantką-koleżanka będzie mi na wymiar mebelki projektowała no i muszę wiedzieć czego chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo czarno-biała łazienka, zacieki itp :D To będziesz miała roboty :pppp Ja mam problem z kabiną prysznicową, bo mam czarne szkło, masakra, co kąpiel to trzeba czyścić by zacieków nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×