Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Daisy nie chciałam Cię urazić. Jeśli tak to odebrałaś to przepraszam. Pisząc niestety nie można akcentować wypowiedzi. Podczytuję Was od jakiegoś czasu ale nie miałam okazji się dołączyć. Skoro ufasz swojemu lekarzowi to w takim razie nie neguję jego kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie Daisy teraz na luz i weź się za badania dopiero po przyjeździe . Będziesz wypoczęta i gotowa do dalszych działań :-) A może na wczasach coś się zmieni..... :-) Znam takie przypadki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnieDaisy - wyluzuj bo oszalejesz. zmienisz klimat i moze zajdziesz w ciaze. a ja zastanawiam sie nad ta praca podejrzewam ze ja dostane bo tam wszystkich przyjmuja. powiwdzialam mezowi to juz sie wkurzyl ze wybrzydzam. rety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to jedz na spotkanie. a jakby co to powiesz mezowi ze cie nie przyjeli. wg mnie jezeli masz zarobic 600zl i z tego jeszcze na bilet dac to sie poprostu nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta :) ale się rozpisałyście, nie zdążyłam jeszcze doczytać wszystkiego, u mnie bez zmian, 4 dzień cyklu, lekko "podcieka" i niedługo będziemy mogli zadziałać :) byłam dziś na rozmowie w sprawie pracy ale już zadzwonili, ze wybrali kogoś innego, także dalej w poszukiwaniach, poza tym zatoki mi się zmęczyły chyba doszczętnie, bo ból głowy nie do zniesienia :( agnes - mało C**proponują, ale lepsze to aniżeli siedzenie w domu, no i z drugiej strony, nie wiem jakie są ceny w Waszym regionie, jedź, porozmawiaj, zawsze możesz odmówić :) * Aaaga - na razie temat auta ucichł po tym jak byliśmy w salonie, raczej nowe, ale jeśli tak, to w przyszłym roku, nie sztuką jest wydać prawie wszystko, żyć jakoś trzeba :) za rok będziemy bardziej elastyczni, a przed nami w lato jeszcze generalny remont mieszkania. No i tak z dnia na dzień mamy coraz to inne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj wcześnie wstałam, bo mój M wyjeżdzał po 6 do pracy. Skandal, żeby mnie budzić o tej porze :P Mam dzisiaj trochę do zrobienia. Już zarobiłam ciasto na paszteciki, warzywa ugotowane na sałatkę, może jeszcze jakieś ciasto upiekę :) i jeszcze posprzątać muszę :) Trochę tego jest :) A Wy jakie macie plany? Agnes powodzenia na rozmowie, oby poszło po Twojej myśli :) Daisy humorek dzisiaj lepszy? Wyluzowałaś trochę? Wiesz, że to podstawa. Ja też wczoraj spanikowałam z tą tarczycą, ale po godzinie mi przeszło. Gościówa daj znać jak wizyta u gina :) Mam nadzieję, że wszystko ok. Ciekawe czy poznasz już płeć :) Bullitka :) czekam na informacje odnośnie pęcherzyków :) Mam nadzieje, że kilkanaście się wyhodowało :D Trzymam kciuki! Joanne przykro mi z powodu pracy :( no ale cóż takie czasy, ciężko jest mega dostać dobrą pracę. Albo pracujesz za najniższą krajową, albo w ogóle nie masz pracy. To jest chore co się teraz dzieje w naszym durnym państwie :/ MałaNadzieja widzę, że się przekonałaś i jednak ćwiczysz z ewką :) Fajnie :) Ja chyba też będę trochę. Tak sobie myślałam, że nawet jak zajdę w ciążę to trochę będę. Z niektórych ćwiczeń będę musiała zrezygnować, ale nie ze wszystkich :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. dzisiaj tak raniutko nie pisalam bo spalam. jade na ta rozmowe i tak sobie myslalam kurcze tyle w domu siedzialam a wezme ta prace najwyzej popracuje pare miesiecy jak nie wyjdzie to zrezygnuje ja albo oni ze mnie zrezygnuja. pogoda mrozna brrr zastanawialam sie jak ubrac sie na rozmowe i stwierdzilam ze cieplo sie ubiore a nie w koszule "galowo" i bede zebami zgrzytac. milego dnia do napisania pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Agnes powidzenia. Tam nie musisz sie jakos nadzwyczaj galowo ubierac. Daj znac jak poszlo i kto bedzie Twoim liderem. Chociaz tego przekonasz sie dopiero po szkoleniu. Bedzie sporo nauki o promocjach abonamentach, telefonach, pakietach interntowych. Pamietam to :-) Gosciowa o ktorej ta wizyta? Aaaga masz jaks uroczystosc czy cos przegapilam??wybacz jesli tak. Ja mam dzis ostatni dzien wolnego :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :-) Właśnie Aaaga jakiś bal czy tak po prostu cię wzięło? Agnes 3mamy kciuki :) Ja dzisiaj całą noc zdychałam ;( Rano wręcz płakałam z bólu pleców?? Sama nie wiem co i dolega ! Boję się , że to nerki. Ból napadowy no tragedia. Mam tylko wielką nadzieję, że nie czeka mnie znowu szpital. A wizytę mam na 10:20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja - dam znac o ile mnie przyjma. gosciowa - trzymaj sie bidulko i daj znac co u lekarza i co ci jest co za bole. Aaaaga- wbijamy na imprezke do ciebie.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - powodzenia na rozmowie. Jak to mowia lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu. Aaaga wlasnie co to za imprezka?? Gosciowa - napewno wszystko bedzie dobrze Ja mam wizyte o 10.45 . Strasznie sie denerwuje. Napisze jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy wiec dziewczyny na dzisiejsze dobre wiadomosci :-) Daisy jak tam samopoczucie? Gdzies nam zaginrla Neska i Eveline znowu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po krotkiej rozmowie. zostalam przyjeta. 07 pierwsze szkolenie. ciesze sie ze mam wkoncu prace. placa 10zl za godz. brutto. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Aaaga - no no, jakieś smakołyki widzę dziś u Ciebie przy piątku :D To ja też wbijam, tak daleko nie mam, a weekend wolny :p * Agnes - również trzymam kciuki :) Czekamy na dobre wieści :) Żeby tylko praca Ci się szybko nie znudziła, jak zaczniesz za nami tęsknić :p * Bullitka - biedactwo Ty moje, mam nadzieję że te bóle C**przejdą. Może masz bóle przeciążeniowe mięśni? W końcu rośniesz. Łykasz jakieś 'ciężarne' przeciwbóle? Ciekawa jestem czy już poznasz płeć maluszka :) Nie zrozum mnie źle, ale może podzielisz się zdjęciem usg? Wiem, że to intymna sprawa itp, ale weź daj trochę popatrzeć i się nacieszyć :))) * MalaNadzieja - postaraj się wypocząć dziś ile możesz. Na którą jutro lecisz? Ty zawsze masz na rano czy jak to wygląda u Ciebie w pracy? * Moje samopoczucie do d**y. Naczytałam się wczoraj o zespole niepękających pęcherzyków, że osiągają właśnie takie rozmiary, lekarze nazywają to torbielami i ponoć one się wchłaniają i po miesiączce nie ma po nich śladu, ale tak może się dziać czasem (stąd info, że w roku 2 cykle mogą być 'bezowulacyjne'), ale tez może się dziać tak co miesiąc, no i też na dobrą sprawę nie wiadomo czy to się wchłonie, zniknie czy cokolwiek. Jestem zła, że lekarz nie udzielił mi dokładniejszych informacji. Myślę, że dlatego, że nie pojechałam do niego pvt tylko do przychodni. Szlag mnie trafił, co więcej, co wczoraj Wam nie napisałam (Luby wrócił wcześniej bo chciał ze mną posiedzieć po tym lekarzu i mnie uspokoić, więc nie miałam za bardzo kiedy pisać), że gdy poprosiłam lekarza by mi wypisał te wszystkie hormony do zrobienia, to skwitował to tak: "- Jak ja pani wypiszę te hormony to pani zapłaci za to prawie tysiąc złotych, bo to nie są jakieś tam podstawowe badania. - ??????? No przecież ja za to zapłacę, a nie Pan, więc nie widzę żadnego problemu." Po prostu nie wyobrażacie sobie, jak mnie krew zalała. I wtedy chyba miałam już pozamiatane. Potem się położyłam na usg, a on do mnie tak: "- No na prawym jajniku tu widzę torbiel 30x30mm. - Na prawym??? To czemu mnie tak lewy jajnik ciągle boli? - A teraz jak panią uderzam (od srodka tym p*****lnikiem od usg) to która to pani strona? - Lewa. - Aha, no tak. Żona zawsze do mnie mówi a ja skręcam w prawo. Przepraszam". No to ja mu na to tak: "- A słyszał pan o człowieku, któremu odcięli nie tę nogę, bo lekarz stanął nie po tej stronie stołu podczas operacji???" No k***a no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Agnes gratulacje :) Bullitka, Gościówa czekamy na info!! My z M dzisiaj jedziemy po wyniki... Stresujemy się obydwoje, bo niestety mamy pewne obawy, no ale co ma być to będzie.. Nie wiem czy dam radę się do Was w weekend odezwać, pewnie dopiero w poniedziałek napiszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy spokojnie i błagam Cię nie czytaj w necie tak wszystkiego, a przynajmniej się nie utożsamiaj z tymi "przypadkami" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jak porobisz te badania hormonalne wszystkie to będziesz wiedziała jak wygląda sprawa z Twoimi owulacjami, także póki co postaraj się opanować złe emocje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to jakies 20minut busem potem 20minut pociagiem i 10minut autob miejskim i juz.w pracy. :-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, obyś była zadowolona! * Dziewczyny - zrobiłam wczoraj test owu o 18 i była ta jedna mocna kreska kontrolna i bledsza wyszła po 5 min. Teraz zrobiłam 11:15 i wyszla gruba kontrolna i po 2 minutach troche ciemniejsza ta druga niz wczoraj. Za każdym razem trzymałam te 2 h 'niepicia' przed robieniem testu, dziś nie był to poranny mocz, tak jak zalecają w instrukcji. Planuję robić dalej 18:00 i 11:15 i bede obserwować. Aaaga Ty jesteś na bieżąco z testami owu, jak będziesz miała chwilkę to się odezwij. Bo chyba gdyby ten nazwijmy to pseudo pęcherzyk był torbielą, to test nie wykrywalby wzrostu LH? Dziś u mnie 33dc. Aaa testy mam AMIL, 5 szt w opakowaniu za 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona ze wkoncu z domu wyjde do ludzi. super extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim :) Agnes moje najszczersze gratulacje :) na pewno sobie poradzisz, trzymamy kciuki. praca na pewno dobrze Ci robi oderwiesz myśli od stresów związanych ze staraniami, powodzenia :) Daisy o badaniach pomyślisz po przyjeździe, teraz masz czas dla siebie i swoich bliskich. korzystaj z każdej chwili, bardzo dobrze Ci zrobi oddech od myślenia o pęcherzykach, badaniach, testach, Mala nadziejo widzę, ze działasz z Chodakowską :) ja te ostatnio wzięłam się za swoją kondycje chociaż początki były trudne po prostu "się nie chciało" :P hihi ale pierwszy kryzys mam już za sobą :) Joanne przykro mi, ze nie udało się z pracą może będę mogła C***omoc w jakiej dziedzinie czujesz się pewna? szukasz konkretnej pracy, na konkretnym stanowisku? nie wiem czy ja bym się zdecydowała na autko z salonu ma to swoje plusy i minusy. jednym z minusów jest to, że nowy samochód z salonu bardzo szybko tracą na swojej wartości. u mnie już kolejna nocka słabo przespana. malutkiej coś się poprzestawiało i jest bardzo aktywna w nocy. Gościówa napisz jak Twoje maleństwo? chłopczyk czy dziewczynka? :D ja mam cala "mase" ciuszków dla dziewczynki i piękna sukienkę na chrzest :) tak, tak wiem, że marzy Ci się chłopiec :) trzymam kciukaski :) Gościówa skonsultuje bóle z lekarzem, może da się przyspieszyć wizytę na USG. To nie fair, żeby kobieta w ciąży musiała tak długo czekaćna badanie i przy okazji cierpieć z powodu bólów :( Bullitka czekamy na same dobre wiadomości od Ciebie :* Daisy hihi ale "dogadalaś" doktorkowi hihi na pewno "zatkało go" hihi juz widzę jego minę :) Betka daj koniecznie znac, chcemy pozytywnej energii i samych dobrych wiadomości :) Daisy z tego co ja wiem o testach owu to najlepiej robić około23 wtedy jest najwyższe stężenie LH i 3 godz przed nie pic za dużo wody,żeby nie rozcieńczać moczu. O podwyższonym poziomie hormonu luteinizującego świadczy pojawienie się drugiej, oprócz kontrolnej, kreski na teście. Wyraźna kreska kontrolna to pewność, że test został przeprowadzony prawidłowo. Druga kreska może mieć mniej intensywny kolor - wtedy powtórz test następnego dnia. Dopiero kreska testowa o zabarwieniu równie mocnym jak kontrolna oznacza, że dwie najbliższe doby to czas, w którym powinno dojść do owulacji. Pozdrawiam, Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes gratulacje. Wytrwalosci. Tylko powiedz mi kochana po co ty chcesz jezdzic autobusem miejskim skoro pieszo masz tez 10-15 min drogi ;-) wczoraj tamtedy szlam. Daisy ja pracuje 7 dni ranek, potem odrazu 7 dni popoludniowek. I nie prEjmuj sie tym co czytasz w necie. Zwariujesz. A lekarz faktycznie balwan jakis. Moze zmien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzisz z dworca na gdanska w lewo, idziesz prosto az przejdziesz wiadukt, zaraz za wiaduktem kierujesz sie w prawo i bedzie rondo. Na rondzie wchodzisz w prawa ulice i idziesz pod gorke kawalek i jestes na miejscu. No chyba ze poprostu wolisz jechac ale przyznam Ci szczerze ze jeszcze autobusem nie jechalam tam. Tam blisko moj maz pracuje. W piekarni sambor. Pewnie zdarzy Ci sie tam zawedrowac na pizzerke albo cos, z orange wszyscy maszeruja tam ;-) pamietam jak sama chodzilam na przerwie. Polecam francuskie z brzoskwinia hehe i duze pizzerki. Najlepsze na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja- dzisiaj pojexhalam bo zimno ale bede pieszo chodzila tylko muszw trase w miare krotka obczaic. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podalam Ci najkrotsza z mozliwych. A kilka tras jest. Ale idz tak jak C****sze. Najprostsza i najkrotsza. Fajnych ludzi tam poznalam :-):-) fajniejszych niz w mojej terazniejszej pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja - nastepnym razem pojde pieszo. a powiedz mi za szkolenia pozniej ci oddali kase? bo babka powiedziala ze po wypracowaniu do pensji oddaja za godz szkoleniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsali ale po ilus tam przepracowanych goszinach, sporo tych godzin musialo byc pamietam. Jezeli tego nie przepracujesz to wtedy nie oddaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×