Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ja też we wtorek 11 lutego jadę do lekarza ale na usg jamy brzusznej.. Musze być opita i wyespumisanowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki obciach - pomylilam Agnes z Aaaga. No i tak Wam obu zycze najlepszego dzis i nie tylko :p * MalaNadzieja - tak się wlasnie zdziwilam czytajac Twoj pierwszy post, ale zaraz pod nim sama sie wyprostowalas :p * Bullitka - na moich testach owu jest napisane: ---LH Vitam - wykonaj test pomiedzy godizna 10:00 a 20:00, byle nie z pierwszego porannego moczu, zachowujac 2 h niespożywania płynów przed wykonaniem testu. ---AMIL - Ważne jest aby testy były wykonywane o tej samej porze najlepiej między 10 a 20. ---testy z allegro - miedzy 10:00 a 20 i nie pic 2 h wczesniej. * Życzliwa pisala z kolei, zeby robić testy ok 23:00. Więc jak widać, znowu co lekarz itp to inna opinia :D Dlatego też pomyślałam, by dla pewności ze nic mnie nie ominie, robić testy rano i wieczorem, czytałam w necie, że ponoć bardzo dużo dziewczyn tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy nie wiem, ale wydaje mi sie ze 2x dziennie nie ma sensu robic. Przeciez taki test pokazuje Ci ze owu bedzie w przeciagu 36h max wiec w kilka godzin nic Cie nie moze ominac. Oczywiscie zrobisz jak uwazasz. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ja zawsze robilam rano z 2 siku. Raz mialam taki przypadek ze zrobilam rano i nie bylo 2 kreski ale wiedzialam ze bedzie owulacja bo brzuch bolal. Zrobilam 2 test ok 16 i juz byly 2 kreski. Wiec najpierw moze od 10 dnia zacznij robic 1 test a potem tak od 14 dnia zrob testy 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka i MałaNadzieja - dzięki za info. Zmykam po córcię i jeszcze po samochód musimy jechać bo z samego rańca odstawialiśmy na warsztat żeby podkręcili gaz do końca - minęło już 5 tys km od instalacji i trzeba bylo tam podregulować. Chwalę się - zamówiliśmy dziś opony i felgi - to byla moja zmora przed wyjazdem. Teraz jestem już spokojna i mogę jechać w te górskie śniegi :pp Miłego popołudnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa gratuluje! :* Jak ten czas leci zobacz..dopiero sie ciaza chwalilas! * Neska jak sie czujesz?? Mam nadzieje ze nie odejdziesz od nas tylko wszystkie zaczarujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa no to super:) Pewnie jest to fantastyczne uczucie:) Dziewczyny nie uciekam:) Mam nadzieję że zarażę Was ciąża wszystkie:) a czuję się świetnie, dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościowa gratulacje :) Ciekawa jestem tego uczucia, jak to jest jak coś Cię kopie od środka, jak coś się rusza. Mam nadzieję, że już niedługo to poczuję. Matko a wydaje się, że dopiero co oznajmiłaś nam, że jesteś w ciąży. Czas leci nieubłaganie, dłuży się tylko wtedy, gdy się odlicza dni do ovu albo do pierwszego dnia @, kiedy będzie można zrobić teścik :) tak to już jest. Trzymaj się Kochana :) Agnes nie smutaj się :) Może idź jutro na betę, to będziesz miała sytuację jasną, nie ma chyba sensu, żebyś się teraz stresowała i dołowała, bo nie wiesz na czym stoisz. Długie oczekiwanie na @ też nie jest dobre. Skoro jesteś już po terminie to podejmij kroki i sprawdź dlaczego @ nie przychodzi. Bo inaczej z dnia na dzień będzie coraz gorzej. A wiesz, że jak człowiek czeka na @ i się denerwuje to jeśli ma przyjść to się opóźnia. I przychodzi długo po terminie. Według mnie nie masz na co czekać. Daisy widzę, że przygotowania do wyjazdu idą pełną parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa. Super! Gratuluje :-) ojjj pamietam poerwsze wyczuwalne ruchy Nadii....tesknie za tym. Agnes kochana nie doluj sie. Poki @ nie ma jest nadal nadzieja a nie dolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to nie żadne kopniaki Aaaga :) Tylko takie poruszanie :-) Zamurowało mnie jak to poczułam :-) Dziękuję dziewczyny. Małanadzieja pewnie niedługo też poczujesz to co ja :* Neska umówiłaś się do lekarza? Oczekująca - imię masz wybrane ? nie pamiętam czy już pytałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes !szoruj jutro z rana na tą betę ! Po co masz się stresować. Czytałam dzisiaj jakiś temat (chyba) że lasce testy nie wychodziły dopiero beta potwierdziła.... Także nie ma na co czekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak umówiłam się na przyszły czwartek:) Agnes idź jutro na tą betę, mam nadzieję że grono mamusiek nam się powiększy:) Gościówa ja też już tak chcę jak ty:) Już coś czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - super :) teraz to juz bedzie z gorki Agnes - a skad taki humorek?? Powtorzylas test?? Moze dzis bedzie wyrazniejszy ?? Neska - pociagniesz mam nadzieje nas wszystkie MalaNadzieja - lepiej juz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilam test i nic. tak jak wczoraj. jakies zwidy mialam chyba na druga kreske. leze sobie dol brzucha pobolewa. czekam na M dzisiaj dluzej w pracy jest. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj agnes. Testy sikane to nie wyrocznia. A nie chcesz zrobic bety? Ile dni juz po terminie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Cóż za wspaniałe wieści! :) *Neska 15 GRATULACJE!!! :D *gościówa 22 gratulacje! :) *DaisyDotHoney a nie myślałaś o tym, żeby chodzić na monitoring zamiast robić testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neska gratulacje :) fajny prezent na walentynki:)gosciowa moj m wybral imie igor i chyba tak zostanie ewentualnie kacper albo oskar ja chcialam.agness zrob bete i bedzie wiadomo ,nie bedziesaz wiecej sie stresowac.gosciowa w ktorym tygodniu jestes?ja w piatek zaczynam25.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja Wam zaciazonym zazdroszcze....... Naprawde bardzo..... Jak wieczor mija dziewczyny? Agnes jak samopoczucie? Lepiej? Kochana moze faktycznie ta beta to dobry pomysl. @nie przyszla? Daisy to Ty juz w przyszlym tyg jedziesz? Ale masz fajnie :-) Oczekujaca sliczne imiona :-) Gosciowa kiedy masz teraz usg? Napewno poznasz juz plec. Ja juz po skalpelu chodakowskiej. Nogi mnie bola strasznie. Kupilam sobie dywan :-) wlochacz. Jestem baaardzo zadowolona :-) nareszcie mi cieplo w nogi. Zycze spokojnego wieczorku. :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D GRATULKI Kochana Nesko :) to teraz czekaj na doktorka i przynoś same najlepsze nowiny, no i mam nadzieję, ze pociągniesz nas wszystkie :) gościówa - ale zazdraszczam, jak na razie to mi tylko jelita w brzuchu chodzą hehe, ale musi to być cudowne uczucie, maleństwo pewnie nieźle wywija, cieszę się razem z Tobą :) no to humor mi się poprawił, czekam na kolejne cudowne wieści od Was dziewczęta :) ja moczę nogi, zatoki mi popuchły, że nos mnie boli i chyba bez antybiotyku się nie obejdzie, ale niestety, do lekarza min. w pon. ech, co za służba zdrowia, a to dopiero po skierowanie, biorę sinupret i łykam polopirynę aby gardło zeszło, dodatkowo krew z nosa mi dzisiaj leciała i tak się bujam :) na szczęście u Was lepiej :) jutro jedziemy z M po moją "światową" siostrę do Berlina, także z mojej strony będzie cisza :) ale czekam na dalsze informacje, agnes, MałaNadzieja, BULLITKA, Betka i reszta dziewcząt, :) no i a gdzies tam się przewijam :), to która teraz testować będzie?? trzymam kciuki i życzę miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline, Oczekująca i Joanne dziękuję Wam bardzo :) Już się nie mogę doczekać tego doktorka:) Oby tam w środku wszystko było dobrze. MalaNadzieja mam nadzieję że w końcu Ci się uda:) Przytulam Cie mocno i śle buziaki:* Może w ten sposób Cie zarażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - mi na zatoki ibuprom pomaga. A jak w pracy?? Dziewczyny - tak sobie czytam o invitro i z tego co pisza to zadko komu sie udaje za 1 razem :(. Nawet za 2 tez kiepsko. Podlamalam sie troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana nie czytaj tyle bo się tylko denerwujesz. Może Tobie uda się za pierwszym razem przecież nic nie jest przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny u mnie nadal nic. czasem dol brzucha boli i piersi bola i sutki czule na dotyk. maz mow zeby bezstresu podejsc do tego i poczekac. hmmm sama nie wiem. dzwonilam do babki i zrezygnowalam z podjecia pracy w Tczewie. czuje sie zmeczona spiaca chociaz nic nie robilam. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka nie czytaj nic bo zaraz bedziesz myslec stresowac sie,wiem sama po sobie.neska zobaczysz wszystko dobrze bedzie to termin bedziesz miec na listopad?moj maluch tak sie wierci ze brzuch faluje doslownie :)czasami to boli tak sie przeciaga i uklada:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - wiem ale to silniejsze odemnie. Bo ja mam zawsze pod gorke Agnes - ile ci sie juz okres spoznia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka rzadko nie oznaza nigdy :-) musisz myslec ze Tobie napewno sie uda :-) Neska. Dziekuje i tez mam nadzieje ze mnie zarazisz. A kiedy chcesz isc do lekarza? Ja bylam w prawie 6 tyg i bylo tylko puste jajo plodowe. Najadlam sie strachu tyle ze masakra. Na kolejnym usg bylo juz widac bijace serduszko. Mysle ze teraz bym chyba odczekala chociaz tydzien. Agnes maz ma racje. Bedzie dobrze. Ja teraz tez po tej lutce dlugo czekalam na @ i w aumie tylko to plamienie mialam. Ide spac dziewczyny. Dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca - my mamy dopiero 16 tc :-) Jak pójdę do lekarza to równo w 17 tc. Małanadzieja ja nie nastawiam się jeszcze zbytnio na poznanie płci - oczywiście baaardo bym chciała wiedzieć ! :) Bullitka słońce będzie dobrze ! Nie czytaj , bo zgłupiejesz :* Neska idzie w następny czwartek do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×