Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Kurcze no boli, boli. Najgorsze jest to uczucie ze to tam jest i ten migdal taki na prawie pol gardla wywalony. Patrze plama jest a potem znika to pewnie to odpada i polykam. O fu na sama mysl bierze mnie na wymioty :( co ja mam teraz zrobic :/ chyba nie bede poprostu tam zagladac. Zakupie wiecej tego tymsalu to jest bdb psikadlo na wszelkie ustne problemy. Szlag mnie teafia bo naczytalam sie ze od tego smierdzi potem z ust a mam takie ladne zrobione zeby i co z tego jak potem nawet buzi nie otworze pewnie :/. Dziadostwo. * Spakowalam torby na wyjazd juz. Jedna wielka mam z calym narciarskim i basenowym sprzetem :D Druga ma mloda, ja trzecia. W czwarta taka mala spakowalam te ciuchy dla lubego na walentyny :p I jeszcze luby sie musi spakowac, kuchnia, lazienka. I deska lubego. I kolo zapasowe. Ja nie moge :D Najgorsze ze zapasowka 20tka to troche mi miejsca zabierze :/ Luby twierdzi ze sie na miekko zmiescimy. A mowilam zeby kupic trumne na dach to nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - haha jedziecie na miesiac czy jak?? Zobaczysz ze polowy nie przechodzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiarawmarzenia
Ja nie dostałam młodej bo rodziłam o 21 i kazali mi isc spac zreszta byłam prawie nie przytomna dopiero rano mi ja przywieźli ale ja miałam straszna anemię i brak pokarmu przez tydzien wiec złapała mnie lekka depresja plus to zero tym znieczulenie czułam sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze czasami tu zagladam chcialam sie przylaczyc do was ale jak czytam ciagle przechwalki Daisy to odechciewa mi sie z dnia na dzien. jestes pusta jak dzban. zlotowa materialistka. przygarnal was jakis duren ktory z********a na ciebie twojego bachora i zachcianki. a ty po lekarzach ciagle bys latala z byle gownem. na badania krwi codziennie. ja p*****le. skoro nie mozesz zajsc z nazeczonym to zrob dzieciaka z bylym. nazeczony przygarnal cie ze znajda to drugie tez zaakceptuje. hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wszystko ok jak najbardziej. Tylko najgorzej z tym pęcherzem teraz mam. Póki co biorę urinal . Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ktory to juz miesiac?? Neska - niedlugo ty tez bedziesz nam tu wstawiala takie fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja tylko na chwilkę, ale mam nadzieję, że jeszcze zajrzę wieczorem. :) gościówa 22 super maluszek! :D DaisyDotHoney Ja chyba wiem o czym mówisz z tymi migdałami, bo mój mąż to ma i ja czasami też. Takie białe, obrzydliwe coś. Mnie rozkłada choroba. Na noc najadłam się czosnku, rano wypiłam Viksa i na razie jakoś włóczę nogami. :) Chyba @ mi się zbliża. Akurat w sobotę jadę na szkolenie (z nowej pracy - tra, la, la :D ) no to będę miała jak w pysk strzelił. ;) Bullitka81 jak się masz? Jesteś następna w kolejce do pokazywania takich fotek jak Gościówa! Ja za to trzymam kciuki najmocniej jak potrafię. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiąc - 17 tc dzisiaj zaczynam Bullitka :) Dziękuję dziewczyny . Neska mam nadzieję , że ty też wstawisz w czwartek swoją kruszynkę i się pochwalisz :) Ja czekam na M i wybieramy się w końcu do kina i na jakieś zakupy. ! :) Mam nadzieję , że uda mi się coś kupić w rozsądnych cenach. Płaci się za samą nazwę "ciążowe" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline - dostalas ta prace w tym rosmanie?? I nic sie nie chwalisz?? Gratulacje . Gosciowa - na jaki film idziecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa ja nie wiem czy dostanę już jakiś wydruk. No bo chyba dopiero później jak już widać całe dzidzi ukształtowane to się usg dostaje. U mnie za dużo widać nie będzie jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tylko moim rodzicom bo nie wytrzymałam:-D Ale jak w czwartek wszystko okaże się dobrze to powiem też reszcie rodzinie:) Oczywiście tej najbliższej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tak naprawdę to nie. Wszystko było tak jak przed @. Ból piersi tak jak kilka dni przed @. Identyczny. Żadnej różnicy. Ból w dole brzucha tak jak zawsze, może jedynie w pachwinach mnie ciągło a nigdy mi się wcześniej to nie zdarzało. I to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Dziewczyny, ale miałam przeczucie. Około 17 dostałam @, czyli zaczynam NOWY CYKL STARAŃ! :D Po raz pierwszy z Clo. :) Oby się ten mój organizm wreszcie ogarnął! :) *Bullitka81 ja nie w Rossmannie, ale dziękuję. :) Nie ma się za bardzo czym chwalić,ale ja się cieszę na zmiany. Oby niosły za sobą kolejne. :) *Neska 15 to fajnie, że mówisz jak było, a nie wkręcasz sobie, że od poczęcia się inaczej czułaś. Pójdę Twoimi śladami i nie będę sobie szukać objawów następnym razem. :) Dziewczyny, mam tyle pozytywnej energii, że nie wiem. :) Dawno się tak z @ nie cieszyłam. ;) Ja spadam. Dobranoc i do jutra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. U mnie dzis troszke przymrozilo ale sloneczko swiec****eknie. Jak wiosna. Goscipwa malenstwo sliczne :-) no i gratuluje prawdopodobnie drugiej coreczki. Eveline dobrze ze masz takie nastawienie. Powodzenia w nowej pracy:-) Bullitka jak sie czujesz ile to juz dni minelo od transferu? Czy przypadkiem Aaaga nie miala robic bety? Czy cos mi sie pomieszalo? Betka ktory dzis dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha....jeszcze cos chcialam. Neska mozliwe ze dostaniesz foto malenstwa. Ja dostalam juz pierwsze w 5tc jak bylo jeszcze puste jajo. Do tej pory je wszystkie mam. Kupilam dzis dla meza sweterek na walentynki. Nie wiem czy spodoba sie mu bo jemu ciezko trafic w gust....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie piękna pogoda od rana, słonko świeci :) wczoraj nie fajnie było, ponuro i trochę kropił deszcz :/ Dzisiaj od razu lepszy humorek od rana :) MałaNadzieja a jaki sweterek kupiłaś? Na pewno się M spodoba :) Mojemu to wszystko się podoba co mu kupię. Gościówa gratuluję maleństwa - córeczki :) Będzie druga księżniczka :) Neska czekamy na zdjęcie Twojego maleństwa :) Eveline a co to za praca? Możesz napisać coś więcej? Bullitka jak się czujesz? Brzuch trochę ustąpił? Jak "zarodek"? Daisy a Ty dzisiaj czy jutro wyjeżdżasz? Spakowane już wszystko? Zazdroszcze Ci, ja dopiero za 2 tygodnie jadę :( * A ja w piątek na betę jadę, ale nie wiem czy mam po co.. Czuję się normalnie, nawet jakoś inaczej niż przed @, bo zawsze co najmniej tydzień przed już mnie brzuch bolał, wzdęty bardzo miałam. A teraz ani piersi nie bolą, jedyne co to podbrzusze trochę boli i chyba pachwiny, ale one tylko czasem. chyba zaczynam się denerwować, że nic z tego :/ ehh.. Mnie dzisiaj trochę sprzątania czeka, muszę pościele zmienić, dywaniki poprać, pranie zrobić. A niedługo jadę na zakupy, muszę wszystko na imprezkę kupić sobotnią :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie szaro buro i leje:( MałaNadzieja to w takim razie może dostanę już jakiś wydruk:) A sweterek to fajny prezent:) Ja sama kupowałam mojemu m nie raz:) Aaaga ten ból pachwin to dobry znak:) Mnie właśnie tak ciągły ale nawet mi przez myśl nie przyszło że to objaw ciąży:) Może Cię zaraziłam:) a teraz ty dalej resztę dziewczyn:) A co za imprezkę robisz? A wyjazdu się doczekasz:) szybko zleci:) Eveline Twoje podejście do nowego cyklu jest wspaniałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie tez pieknie slonko swieci ale cos obudzilam sie z bolem glowy. Mam nadzieje ze po kawie przejdzie. Eveline - dobrze ze tak podchodzisz do calej sprawy. Mam nadzieje ze cleo ci pomoze :) Malanadzieja - ja czuje sie juz duzo lepiej. Mam nadal wzdety brzuch ale juz nie sprawia dyskomfortu. Kazdego dnia jest duzo lepiej. Dzis jest 6 dzien od transferu ale nic sie nie dzieje. Jedynie od wczoraj bola mnie bardzo piersi ale to wina progesteronu ktorego juz zazywam od 9 dni wiec sie tym nie podniecam za bardzo. Ogolnie mam wrazenie ze sie nie udalo. A co u ciebie? Ile zostalo ci jeszcze pracy?? Robilas juz cos w kierunku zmiany?? Aaaga - nigdy nie wiadomo . A ja wierze ze naska cie zarazila. No bo jak juz jedna przerwie zla passe to potem to juz leci. Kiedy okres powinien byc?? Neska - co u ciebie nasza mloda mamusiu ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×