Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
i jeszcze jedno ja miałam identyczna kreske wlasnie tak bladziutka. buziaki. moja malutka jest chora ale jescze napisze widze ze ktos musi postawic was do pionu. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo gratulacje :) Ja widzę drugą kreseczkę!! :) Ale szczęście przyniosłaś dzisiejszego dnia! Super! Mam nadzieję, że u mnie w piątek też pojawi się ta druga kreska, chociaż cień :) Betka więcej pozytywnych myśli :) Nie możesz się tak podłamywać, to przykre co się dzieje, ale masz dosyć swoich problemów, żeby jeszcze się stresować bratem. To ich życie, i faktycznie jeśli ma być źle w małżeństwie to lepiej żeby się rozstali, Bullitka no wiesz co, żeby takie czarne mysli mieć? Weź przestań! Będzie dobrze. Ja jestem pewna, że Ci się udało i zarodek rozwija się pięknie u Ciebie :) A ja termin @ mam w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - a co malutkiej dolega?? Mam nadzieje ze nic groznego Aaaga - no ja tez mam nadzieje ze bedzie choc cien cienia u ciebie. Czekam z niecierpliwoscia :) Dziewczyny ja wlasnie dostalam list ze szpitala z laboratorium ze z tych pozostalych 9 zarodkow tylko jeden przetrwal do zamrozenia. Czyli jesli tym razem sie nie uda i nastepny transfer tez nie to bede wsxystko musiala zaczynac od poczatku :(. Cala procedure :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka uda sie. Ja sie zastanawiam czy pokazac mezowi ten test czy dopiero ewentualnie w pt nowy o ile wyjdzie bladzioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu MałaNadzieja ja też widzę drugą kreseczkę:) Ale się cieszę:) To będziemy nawet podobnie rodzić:-D Normalnie gęba mi się śmieje tak jak mi wyszła 2 krecha:) Gratuuuuuuuuuuuuuluuuuuuuuuuuuuuuuje:) Betka Przytulam:* Co do brata to dziewczyny mają rację. Najpierw o sobie pomyśl bo to jest priorytetem a potem jak sobie wszystko poukładasz ze swoimi zdrowotnymi sprawami to wtedy będziesz martwić się za innych. Bullitka proszę nie myśl na przyszłość. Jeszcze nic nie jest stracone. Trzeba czekać. Wiem jest to trudne tak czekać i czekać ale czasu nie przyspieszysz. Musi być dobrze nie załamuj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ja bym jutro z samego rana jeszcze jeden zrobila i jakby znowu wyszla bladziocha to mozesz juz mezowi powiedziec bo dwa testy napewno sie nie myla :D Neska - wiem wiem ale tak mi smutno ze z 9 sztuk zostalo tylko 1 :(. A tak sie cieszylam ze tyle mam zarodkow. A one nie dotrwaly do mrozenia :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak pozaty apel :!!! ktokolwiek widzial ktokolwiek wie gdzie sie podzialy agnes i daisy proszony jest o kontakt na tym ze topiku " koniec apelu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - no ja wlasnie nie wiem dlaczego. Moze tak selekcjonuja tylko te najmocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale może to lepiej. Mocniejsze zarodki mają większy procent na przetrwanie. Lepiej że teraz to się stało niż później miałyby się nie przyjąć. Ale nie będziemy gdybać. Na razie czekamy na teraźniejszy rozwój sytuacji:) I oby Ci się udało za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - mam taka nadzieje :). Wiesz tylko przeraza mnie mysl ze mialabym zaczynac wszystko od poczatku. Ale dobra. Nie bede tak daleko odbiegac w przyszlosc. Jak ty sie czujesz przed jutrzejsza wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jak nie lubiłam chodzić do ginekologów tak teraz doczekać się nie mogę:) Chcę już wiedzieć czy wszystko w porządku. Czy mogę się cieszyć już tak naprawdę. Wiem że jeszcze przede mną długa droga i dużo badań ale ta pierwsza wizyta jest dla mnie najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - wyobrazam sobie :)). Napewno jest wszystko dobrze . Jak dostaniesz zdjecie to koniecznie misisz nam pokazac :). To musi byc cudowne uczucie byc w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Bullitka- głowa do gory napewno wszystko sie uda. Malanadzieja- gratulacje jednak clo pomoglo. teraz tylko do lekarza i sie cieszyc. Neska- fajnie jakbys juz pierwsza focie dostala:) ja od wczoraj zle sie czuje. ciagle jajniki mnie bola i glowa. echhh. Sprobuje jutro umowic sie do lekarza. bylam dzisiaj na zakupach kupilam mezowi prezent na piatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - co takiego kupilas?? Mi kupi prezent dla meza siostra mojego meza bo ja nie moge wyjsc jeszcze z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- no przeciez ty masz w brzuchu prezent:):) kupilam dwie koszulki i kartke ")")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak dostanę to na pewno wstawię:) Bullitka jesteś tak kochaną i pozytywną postacią że zostanie Ci to wynagrodzone w postaci dzidziusia. Po prostu nie ma innej opcji:) Agnes tak rzadko nas odwiedzasz. Widzę że apel Bullitki w końcu Cię ściągnął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska- jestem załamana przygnebiona ze nie udalo mi sie zajsc w ciaze. Ciesze sie ze wam sie udalo. zeby sie bardziej nie dolowac to nie wchodze tuaj poprostu. jakos stracilam wene na pisanie o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja tez kazalam szwagierce kupic koszylke albo bluze. Wlasnie dlaczego ostatnio tak zadko do nas zagladasz?? Neska - dzieki , jestes kochana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes może Cie męczę ale opisz mi w skrócie jak to wygląda wszystko u Ciebie? Ile się staracie, jakie badania robiliście? Może to już czas aby podjąć dalsze kroki jak Bullitka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - kochana nie zalamuj sie !! Wiesz wydaje mi sie ze ty sie obwinasz o to ze nie zachodzisz w ciaze. A moze i twoj maz powinien zrobic badanie nasienia?? Porozmawiaj z nim!! Moze cleo dziala na ciebie ale nie ma co dotrzec do ciebie?? Umow sie do ginekologa i idz dalej. Moze tez powinniscie sprobowac invitro agnes?? Wiem ze to bardzp drogie w polsce ale jest tez program rzadowy!! Powinnas sie na niego zalapac. Poszukaj w necie co jest pottzebne i zapytaj swoja gin o to. Ale na poczatek uwazam ze twoj maz tez powinien sie zbadac. I nie poddawaj sie, trzeba walczyc. Ja walcze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja juz w pracy. Agnes nie wiem czy clo pomoglo bo ja juz w tym cyklu nie bralam nic. Mialam te plamienia ktore mialam liczyc jako okres i jezeli sie udalo to mniej wiecej w tym czasie plamien bo wtedy mialam bardzo plodny sluz. A moze to bylo plamienie owulacyjne? Tylko wyszloby na to ze mialam owu dopiero w 30 dc. A po clo to chyba nie mozliwe. I kochana zobqczysz ze sie uda! Ja jednak clo bralam troche dluzej. No i caly czas podwojna dawke. Zreszta narazie sie nie ciesze. Dzis mnie kluje w jajniku. Moze @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylam ja, MalaNadzieja. Jak jestem w pracy to nie moge sie zalogowac bo mi sie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja błagam zrób jutro ten test bo ja też nie wytrzymam:-D Nie trzymaj nas w niepewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobie w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja masz naprawdę silną wolę:) ja bym nie wytrzymała:) Nie chcesz wiedzieć wcześniej?:) Bo my chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasciwie odrazu. No moze 2 min. Hcg rosnie co drugi dzien. Dlatego chce zrobic w pt. Boje sie ze sie zawiode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja to nie może być pomyłki:) Już nie będę Cię namawiać. Zrobisz jak zechcesz ale to na pewno ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×