Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Zobaczymy w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rajuśku ;-D Wchodzę i co tu za wieści ?? :-) Małanadzieja kochanie gratuluję !! Co jak co ale tego ja się po tobie nie spodziewałam :) Nic nie mówiłaś,że testować będziesz . Byliśmy na "wkręceni" Matko dawno się tak nie uśmiałam.Wczoraj spędziliśmy na prawdę cudowny wieczór .Zakupy zrobiłam ale rzecz jasna jak zwykle nie dla siebie ;/ tylko Dla Tośki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa noe zamierzalam testowac bo caly czas nie wiem jak mam cykl liczyc. Wychodzi na to ze w trakcie plamien mialam owu. Ojej....ja tez bym chciala na wkreceni jechac. Ale teraz obiecalam Nadii ze pojedziemy do kina na bajke w tyg ale nic noe leci ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - moze i tak ale jak 2 test tez wyjdzie pozytywny to wtedy napewno ciaza bo 2 testy mylic sie nie moga :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zrobie jutro z samego rana. Ale mam badziewiarski test. Qwixx. Innego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie miałaś dostać @ ale , że zarodek się zdążył zagnieździć to nie dostałaś. Jak sobie właśnie to tak tłumaczę. Z Tosią właśnie tak miałam. W dzień spodziewanej @ zaczęłam krwawić ale to było jednorazowo "żywa czerwona krew" i na tym było koniec :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zrobie jutro z samego rana. Ale mam badziewiarski test. Qwixx. Innego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dla mnie ten test też jest badziewiasty . No ale jak ci pokaże bladziocha to brak ciąży raczej niemożliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - tez mi sie tak wydaje jak gosciowa mowi. A w innej aptece moze dostaniesz inny test co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa ale jakby zarodek mial zagniezdzic sie wtedy to dzis bylabym 22 dni po zagniezdzeniu wiec to nie mozliwe. Ja musialam miec wtedy owulacje. Sluz i temp na to wskazywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka moge kupic inny ale wtedy nie zrobie juz jutro bo chce z samego rana zanim pojde do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem gosciowa. Niestety jest to nie mozliwe. Tymbardziej ze zaraz po plamieniach robilam bete i wynik byl negatywny a gdyby zarodek byl juz zagniezdzony to wynik bety musialby byc pozytywny. Dlatego to wszystko dla mnie zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - no to troche dziwne ale najwazniejsze ze jest ciaza :). To moze jutro zrob ten co masz i jak wyjdzie znowu dodatni to moze w piatek kup inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka popieram:) Zrób jutro ten co masz a na piątek kup inny:) Mnie się wydaje że po prostu miałaś 40 kilku dniowy cykl a to plamienie to była owulacja. Mnie się też pary razy zdarzyło podczas owulacji mieć małe plamienie. Ale nie wiem dlaczego. Jak będziesz już u lekarza to wszystko wyliczy i wszystko się wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! *MałaNadzieja ale wieści!!! Ja też widzę cień! :D Ty naprawdę zachowujesz taki spokój? Bo ja na Twoim miejscu bym nie wytrzymała!!! ;) Mam pytanie do dziewczyn, które brały Clo... W jakich dc brałyście i w jakiej dawce? Bo ja mam brać 3-7dc po 1/4 tabletki raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ja bralam od 5-9dc ale 2 tabl dziennie. Nie mam powodu by byc niespokojna. Nie do konca wierze ze to ciaza moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś tak słyszałam, że testy oszukują i owszem, ale tylko w drugą stronę (jak ciąża jest, a wadliwy test pokazuje jedną krechę). Wydaje mi się, że jak jest cień drugiej to znaczy, że ciąża. Ale nie chcę Ci wkręcać. Masz rację. Poczekaj na rozwój sytuacji. :) Ciekawe, czy ten okruszek Clo mnie zastymuluje. :) Bardzo jestem ciekawa nowego cyklu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzialyscie wiadomosci?? Znowu znaleziona noworodka na smietniku :((((. Masakra!!!! My tyle sie staramy a taka meda wyrzuci dziecko do smieci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- tak widzialam ze znowu malenstwo na smietniku. brak slow. a ja nie wytrzymalam i dalam juz prezent na Walentynki mezowi. ucieszyl sie. sprobowal by nie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam i nawet nie chcę widzieć! Płakać mi się chce jak słyszę takie rzeczy!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline- jesli chodzi o clo to ja bralam dwa cykle 3-5dc po 1tabletce a potem podwyzszylam.dawke o 2tabletki dziennie 3-7dc. teraz tez tak biore. to ty bardzo malusio bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*agnes1822 nie wiem czy sobie sama nie zwiększę dawki do 1/2 tabletki na dobę. Nie wiem czemu mi dała tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - haha to niecierpliwa jestes!! I co teraz w walentynki dasz?? Jak ty sie czujesz? Lepiej ?? Eveline - oby pomogly te twoje tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo bardzo malo. nie dosc ze te tabletki sa malutkie to jeszcze musisz je rozdrabniac. a moze stwierdzil po wynikach ze nie potrzebujesz duzo. moze pierwszy raz bierz tak jak kazal a w bastepnym cyklu zwieksz dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj to moj M jest niecierpliwy:-):-). w walentynki przystroje pokoj w baloniki czerwone. moze uda mi sie kupic w ksztalcie serca. cos dobrego na obiado-kolacje i caly weekend bedziemy swietowali. bo w walentynki jest nasza 4rocznica zwiazku. czuje sie tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się zastanowię co zrobić. Po przeczytaniu ulotki pewnie zrezygnuję z tego pomysłu. Chociaż niecierpliwa jestem i mi się spieszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*agnes1822 ale romantycznie! :) Fajny pomysł. :) *Bullitka81 co byś zrobiła na moim miejscu? Brałabyś okruszek, czy zwiększyła dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline - jak tabletke podzielisz na 4 czesci to moze sie okazac ze nic ci nie zostanie bo wiadomo ze sie pokruszy. Ja bym jednak wziela polowe albo i cala. Mala nadzieja tez brala po 2 a agnes tez zwiekszyla z 1 do 2 . Co znaczy 1/4 tabletki? Niby jak masz to podzielic? Okruszki zlizywac ? ;) Agnes - romantycznie :). A maz tez ci juz dal czy wytrzyma do piatku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×