Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka - dzięki za zaproszenie do grona ciężarówek, ale czekam już na @ :/. Co dzisiaj macie na obiad? Ja kupiłam tylko pyzy z mięsem i surówkę na szybko po przedszkolu, bo na 18 jadę z córcią do pracy i razem z lubym ruszamy w końcu na duże zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka aha jakoś źle zapamiętałam hehe bo myślałam że 27 to w moją rocznicę ślubu :) U mnie kochana bez zmian.... Jestem wykończona psychicznie, ale wzięłam się w garść, bo od jutra znowu się zacznie kolejna porcja stresu... Zdróweczka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes kochana nic mi nie jest, ja się w ogóle raczej nie przeziębiam. Jak jestem chora, to tak raz w roku. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- ale pisalas ze katar masz on tez sie znikad nie pojawia. no niewiem juz sama. a moze masz skoki temp. od zapalenia na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem, ze pisałam, ale to taki katarek. Przeziębienie to nie było na pewno, bo ani kich, ani kach. No nic, żyjemy dalej, zobaczymy. A która po mnie testuje? Agnes, Ty w ogóle w tym miesiacu będziesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - niewiem czy bede testowala. dzisiaj powinnam dostac @ a tu nic na to niewskazuje wiec czekam do piatku. lekarz tez nic nie wspomnial czy sie cos dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ale my nie marudzimy o bolach piersi itp. To wszystko jest dla nas nowe i ciekawe jestesmy czy u innych to samo sie dzieje. Jak bedziesz w ciazy to tez bedziesz tylko o tym pisac :P. Dzwonilas do kliniki sie dowiedziec o te promocje?! Daisy - ja chyba gulasz w warzywach zrobie Betka - i beda pobierac ten plyn? Juz wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bullitka - przeciez usmiechy po wpisie wstawilam. jeszcze nie dzwonilam. zaraz sie ogarne i bede dzwonic. musze pytania spisac zeb nie zapomniec o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - prawdopodobnie tak, ale najpierw zrobią usg i pomiary i nie wiem czy jeszcze coś i na miejscu podejmą decyzję czy jutro czy o tydzień przesuną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - a od czego to zalezy?? Agnes - zapytaj o swoj***adania, o te promocje , w ktorym dniu cyklu najlepiej sie pojawic, o badania nasienia meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nie wiem.... na pewno będą mierzyć dziecko, sprawdzać ułożenie-musi być tak ułożone, żeby było jak najmniejsze ryzyko zabiegu... No i podobno najlepiej jest to badanie wykonywać po 15 tyg ciąży, a siostra będzie w trakcie 15 tygodnia.... zobaczymy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja mialam dopiero pierwsze usg ,nigdy monitoringu nie mialam ani innych tego typu badan takze nie wiem nawet jak mialam wczesniej. Teraz w sumie czuje sie na @ wiec na cuda nie czekam Agnes ja mam cykle 27- 28 dniowe Chyba czasami mylicie mnie z Eveline :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullutka zadnych dolegliwosci oprocz sennosci. Wlasnie przespalam sie 2,5h pomimo ze dopiero co sie obudzilam ;-) Mdlosci nie mam. Tylko mi sie teoszke odbija. Ale ja nie mialam mdloaci w zadnwj ciazy wiec mam nadzieje ze i teraz mnie ominal. Piersi nie bola. Pewnie zaczna bolec pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - ja Ciebie nie mylę :) Częściej mylę Betkę z Bullitką :D Za co mi sie już kiedyś oberwało :p Nie zawsze ma się możliwosc przeczytania wszystkiego dokladnie i potem wychodza takie 'kwiatki', musimy siebie rozumieć :p * MalaNadzieja - no ladnie, ladnie. :p Odpoczywaj kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ale ja absolutnie nie mam nikomu za zle nawet jak sie pomyli :-) a ktos tu raz sie chyba do mnie zwrocil Eveline ale to przeciez podobne wiec jest ok :-) zreszta zdaje sobie sprawe ze nie udzielam sie za czesto wiec moze nie wszystkie mnie kojarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - tak. A w pochwie bylo 37.0 ale nie kieruje sie tym, bo tylko z ciekawosci zmierzylam. Teraz sobie jak zwykle odpoczywam i nadal pod jezykiem 36.9, dowcipnie 37.1. Pewnie to jakiś skok przed spadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jsst cos takiego jak skok przed spadkiem. Ale masz strasznie niewielka roznice miedzy ta temp pod jezykiem a w pochwie. Ja zawsze mialam roz ice ok 3-4 po przecinku. Kiedy robilas ostatni test? Wedlug mnie temperatura calkiem ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana test robilam dzis rano (negatyw) z ciekawosci. Ale niestety no jedna jedyna kreska, nawet po pol h, czego wiem, ze nie wolno sprawdzać :D Jest jeszcze opcja, ze te testy z allegro sa felerne :D Dzis bede w aptece wieczorkiem to kupie sobie kilka aptecznych testow i zobaczymy co bedzie. Kazda z nas inna, wiec byc moze i temperatury inne..jak mierzylam w pochwie rano 3 dni temu to mialam 36.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mierze zawsze o tej samej h..dzis mam 31dc, do tego spałam bez przerw 8.5h. Niby 11dpo, ale mi ta owu się przesunela z 20dc wczoraj na 18dc, a dzis na 21dc, wiec niby 10dpo. Cięzkie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wedlug Twoich wlasnych odczuc myslisz ze kiedy byla owu? Moze Ty masz problem z faza lutealna dlatego te zachwiania temp.. progesteron mialas w normie? Mowie Ci kochana popros o luteine. Bo inaczej bedziesz sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge podniesc sie z lozka. Jestem tak zmeczona. Jutro chce sie umowic do innego gina tak w razie czego jakby moj nie chcial mi L4 wystawic bo podobno ma z tym problem zawsze. A ja napewno nie bede pracowac. Chocbym miala isc do 3 lekarzy. Dziewczyny pamietacie o zaswiadczeniu do becikowego? Musi byc do 10tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po lekarzu :-) CÓRECZKA ma się super :-D Tak jednak mała myszka w brzuszku grasuje he he. Główką ułożona do dołu . Wczoraj wieczorem tak się ruszała , że szok :-) Termin z USG wychodzi na dzień wcześniej czyli 21.07. Kolejna wizyta na 1.04 a 28.03 mam badanie glukozy . ... Małanadzieja u nas takie zaświadczenie dostajesz (becikowe) jak się starasz o becikowe. Grunt ,że masz w karcie zapisane wizytę do 10tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - no ale miałam czuja, że to będzie kolejna dziewuszka w rodzinie! :)))) Teraz to tylko imiona z kalendarza wykreślać :P * Ja po spacerku z psinkami - mały po spaniu zauważyłam zawsze jest skory do załatwiania się, więc od razu na dwór go wyciągam :) Radzi sobie całkiem niezle, ale wczoraj luby nosil drewno do garazu i mlodego wzial ze soba. W garazu stala miska jego 'siostry' no i sie rzucil na jedzenie :/ Skonczylo sie 3x wymioty rano do sprzatania i 5x kupa. Juz sie nauczyl chodzic po schodach wiec sobie na dol schodzi i zostawia bomby po kuchni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no bo wlasnie ja nie potrzbowalam przy nadii takiego zaswiadczenia jeszcze. Zapytam jutro poloznej bo ide na pobranie krwi. Gosciowa to super wiesc*****ekna data na rodzenie dzieci ;-) zawsze chcialam na wiosne lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×