Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Agnes a przypomnij mi ktory dc? Pewnie znowu nie doczytala. Smacznego ;-) Ja staram sie slodyczy nie jesc. Zamiast slodyczy owoce. Przeraza mnie fakt tylu kg na plusie wiec musze sie kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sobie wczoraj myslalam ze lekarz ostatnio powiedzial ze mam dwa male miesniaczki przy jajniku prawym ale sa niegrozne. i takie glupie moje pytanie czy lekarz mogl sie pomylic jesli bylabym w ciazy. powiem ze usg stary sprzet i w poczekalni laska sie skarzyla ze lekarz nie moze czegos tam zobaczyc u niej. mam nadzieje ze mnie nie nawyzywacie od idiotek. tak tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero w piątek , bo wiecie ja mieszkam poza miastem a w miejskim szpitalu robiłam i tak trochę mi nie po drodze jeżdzić codziennie w tą i z powrotem , paliwo kosztuje :( a już ostatnie pieniądze wydaje na lekarzy i badania ... :( terminy na nfz to jakaś paranoja ... stwierdzam , że chorowanie to najlepiej zaplanować na konkretny rok i miesiąc , żeby mozna było sobie ustawić termin .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wydaje mi sie ze nie mogl pomylic tego z ciaza. Bo ciaza nie moze byc przy jajniku. A nawet jesli to tak wczesna jak u Ciebie bylaby niewykrywalna jeszcze.beta musialalby byc ponad 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka- przypomnij prosze robilas test i wyszly dwie kreski tak? a teraz na becie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki z samego rana :) Ja już po śniadaniu :) Rano pojechałam załatwiać koparkę na dziś - o 14 wchodzą na działkę, potem zorganizowałam jeszcze kilka wywrotek na dziś na wieczór, zeby jeszcze nawieźć, bo to co mamy to jednak będzie nam za mało chyba. Cieszę się, że ruszamy z kolejną sprawą :) * Zacieszka - oj oj, co za lekarz. Niektórzy to nie powinni pracować w zawodzie. Może jeszcze było za wcześnie? Nie ma co panikować chyba? Czasami mam wrażenie, że ci ginekolodzy to lubią się popastwić nad pacjentkami. Jak któraś nie chce ciąży to lekarz od razu jej mówi - tu jest główka, ogonek itp. A jak chcesz to widzisz, jak to się kończy. No lekarz nie jest od wspierania, ale takie zero człowieczeństwa. * Agnes - @ nie dostałam jeszcze. * Co do marynarzy jako takich - dużo osób z mojej uczelni pracowało w MW i pływali, pływają - zarabiają naprawdę dobre pieniądze. Mój wujek był pierwszym oficerem mechanikiem na ORP orzeł II. Po przejściu na wczesną oczywiście emeryturę otworzył ogólnopolską firmę, teraz prowadzą też hotel - opływają w luksusy jak to się mówi. Z kolei ojciec mojego lubego jest też oficerem mechanikiem, ale na dostawczakach. Płacone ma za okres kiedy pływa, czyli te 7-8 miesięcy non stop i są to bardzo duże pieniądze. Za okres kiedy jest na miejscu (2-3 miesiące) nie dostaje pensji. Niestety więcej info nie posiadam, bo odkąd lubego mama od niego odeszła (kupę lat temu), on ma nową rodzinę, z którą nie utrzymujemy kontaktów. Spotkałam się z nim kilka razy w niezobowiązujących okolicznościach. To tak poza tematem :). * Gościówa - widziałam wczoraj foto Twojej dzidzi :) To będzie mała ślicznotka! :) :) :) * Eveline - proszę odezwij się, daj znać jak się czujesz, co słychać. * Życzliwa - ja widziałam ostatnio takie łóżeczko, które masz od noworodka do przedszkolaka spokojnie, a nawet dłużej - Pani Gadżet pokazywała, nie wiem czy oglądacie ten program. Koszt 1500 zł. Jak podliczyłam sobie koszt łóżeczka, potem małego tapczanika, a potem kanapy, to chyba się bardziej opłaca kupić takie właśnie kombinowane łóżeczko :) DO tego jakoś się to składało i powstawało biurko :D Ooo znalazlam: atbmeble.pl/ Naprawdę super sprawa wg mnie :)) * Gościówa - a jak C***isałam, ze podjadę do Ciebie to małpiszonie nie chciałaś ze mną na spacerek iść :p * U mnie dziś 32dc, 36.8 pod językiem, ale mierzyłam poł h wcześniej niż wczoraj. Mnie to już nic nie boli. Wczoraj, gdy się kochaliśmy, to luby do mnie 'Weź się nie zaciskaj'. :D Haha, a ja taka opuchnięta wewnątrz. No upadłam z wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka a nie mozesz sprawdzic tel wyniku? Zdajesz sobie sprawe ze jezeli to pozamaciczna to jest to bardzo grozne dla Ciebie? Ja bym po ten wynik pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja- bede jezdzila po miescie to pewnie kupie test ale czy go zrobie. hmm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dzisiaj zrobie i wyjdzie negatywny to raczej drugiego juz nie bede robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - nie idę, a daj spokój..już mnie taki nerw bierze na to oczekiwanie, ze mam szczerze dosyć. :( A Ty jak się czujesz? Jak tam spanko? Szykujesz się już do snu? :D * Agnes - ja nie wiem co Ci powiedzieć, może to były pęcherzyki na tym jajniku? Przed pęknięciem lub po? A jeśli to mięśniaki, to rozumiem, ze do obserwacji? Jakie duże masz 'to coś'? Nie zagraża Ci to w żaden sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - nie stresuj się tak tymi testami. Ja robię prawie codziennie :) Zdarzyło się, że jak się tak czułam dziwnie to zrobiłam i wieczorem kiedyś teścik chyba ze dwa razy. :) Jak masz ochotę i możesz sobie pozwolić to testuj i przy każdym moczu, 'bo tak' i już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- wlasnie nic lekarz nie powiedzial wiecej. nawet nie wspomnial o torbieli przy lewym jajniku. jakis dziwny tylko powiedzial ze sa dwa miesniaczki male. nic nie pokojacego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzień spodziwanego okresu od razu wyszły dwie kreski tzn jedna bledsza po dwóch dniach wyszła ciemniejsza druga kreska , po 5 dniach wyszła mocna gruba krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - kiedy masz jakas wizyte u lekarza popros koniecznie o luteine. cykl ci sie wyreguluje i bedziesz miala 28-30dniowe albo krotsze. Po co masz sie stresowac co miesiac. takie dlugie cykle to tez niedobrze miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro 1 termin @ 33dc. Drugi mam na sobotę 35dc. Trzeci na niedzielę 36dc. A potem to już nie wiem :D * Agnes - może skonsultuj się z innym lekarzem. A to był Twój stały lekarz? Może warto go zmienić, skoro pracuje na starym sprzęcie? Teraz technika tak poszła do przodu, że nie powinien mieć Twój lekarz problemów z oceną tego, co widzi. Tak jak ja pożegnałam mojego gina po 10 latach, bo nie potrafił powiedzieć co widzi. Wg mnie z ginem jest jak z dentystą - trzeba szukać aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę u mojej gin mam gdzieś za 3 tygodnie dopiero więc gdzies będę w połowie kolejnego cyklu akurat, razem z wynikami lubego. Więc na pewno powiem jej o luteinie. Chociaż ona stwierdziła, że skoro to dopiero 4cs to do 6cs mogę poczekać i spr czy się sama @ wyreguluje. No ale jak widać nic ku temu nie idzie, więc liczę, że jakieś kroki obie razem podejmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- to nie byl moj lekarz. poszlam do przychodni bo jajniki mnie wczesniej bolaly. chcialam sprawdzic czy jest wszystko oki. a teraz z wizytami u lekarzy poczekam. w kwietniu do kliniki jedziemy to juz mnie zbada lekarz na profesjonalnym sprzecie. teraz uciekam na rowerek i zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ha ha ha.... A wlasnie ze dzis nie spalam. Ale to pewnie dlatego ze nie mialam kiedy ;-);-) teraz jakbym sie kulnela to napewno odrazu bym zasnela. Heh. Kiedy ostatni test robilas? Agnes nie mozesz miec takiego podejscia. Nawet jesli dzis wyjedzie negatywny to nie znaczy ze za dwa dni nie bedzie juz widoczna druga kreseczka. Zacieszka oczywoscie zrobisz jak uwazasz ale ja na twoim miejscu bym nie czekala bo nie ma na co. Mozesz sobie tylko zaszkodzic. 6 tydz to juz beta powinna bym na takim poziomie ze bedzie wodac pecherzyk. Idz kochana po wynik i pedz do jakiegos innego lekarza. Niech ci konkretnie powie co masz teraz robic. Ja akurat dostalam odrazu skierowanie do szpitala. I tam na miejscu robili mi bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - robilam wczoraj rano test przy tym skoku temp na 36.9 i niestety był negatywny. Być może jeszcze poprostu za wcześnie, ale nadziei jako takich już sobie nie robię. :) Więc dziś rano stwierdziłam ZERO TESTOWANIA. Chociaż kupiłam oczywiście wczoraj 3 testy w aptece i do tego zamówiłam na allegro 10 sztuk :D Durna jestem jak but :D Ale zakupiłam za to sobie folik 90 szt od razu i mam święty spokój :) * Agnes - no to na rowerek i sru do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ! Ja nic nie pamiętam takiego, że na spacer chciałaś ze mną iść ! :-) Oczywiście zapraszam serdecznie w nasze skromne progi :-) Ja to lubię gości- tym bardziej TAKICH :-D ... No i zatestować to też byś mogła :-D Kocham się z tobą droczyć ha ha .... Agnes- no ja też bym już zatestowała. Przecież 10pln na test to nie majątek, a tak tylko siedzisz i rozmyślasz :-( ... Małanadzieja kochaniutka ja jestem w 20tc a nadal mam lenia straszliwego :-D Myślałam , że mi to przejdzie ale gdzie tam ! W domu jakoś też nic nie mogę zrobić bo zwyczajnie mi się nie chce ;/ ... No mi lekarz kazał już odstawić folik i tylko brać witaminki. Mówił, że vita-miner to super witaminy. Małanadzieja korzystasz z nich czy jeszcze niczego nie bierzesz? ... Ahhh dzięki Daisy :-) No nie powiem dzieci nam "wychodzą" śliczne :-D Moja rodzina mówi,że Tosia to taka laleczka he he... Wczoraj z m rozmawiałam o imieniu i nawet Lilianka mu się spodobała :-) No nic sterta prasowania ! Ania bierz się do dzieła:/ buuuu jak mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze jedno rybki moje - dzisiaj dzień TEŚCIOWEJ :-D Tak więc na kawusie wyruszajcie co by "podlizać" się teściowej ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa to rozumiem ze jestes Ania :-) Jeszcze nie biore vita miner. Narazie lykam sam kwas foliowy. Zamierzam do konca 3 miesiaca. Potem zakupie chyba wlasnie ten vitaminer. W nadia bralam materne ale jest strasznie droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Pisze w wolnej chwili, bo jakoś od rana dzisiaj mam urwanie głowy-dopiero śniadanie wcinam.. Moja Kochana Siostrzyczka już po aminopunkcji dzwoniła do mnie i nawet dobrze się czuje. Podczas "badania" nie było nawet widać Maleństwa także raczej nie ma żadnego zagrożenia, że JE dotknięto :) RETY teraz czekamy i czekamy....... Za kasę można za 7 dni mieć pierwsze wyniki, ale na resztę i tak trzeba czekać te 3 tygodnie...... Teraz Sis musi leżeć i nawet to toalety nie powinna wstawać. Będzie dobrze!!!!! Ja to wiem!!!!!!!!! Aż mi się ryczeć chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - dobrze ze juz po wszystkim . Teraz juz wszystko bedzie dobrze. Mysle o was caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×