Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Faktycznie agnes może trochę do Otylii :-D Miki - ja, małanadzieja,Joanne,Bullitka w ciąży. Chyba nie zapomniałam o nikim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Bullitka.Kurcze moja mała coraz to bardziej aktywna się robi :-) Idzie w ślady starszej siostry i "puka" mnie strasznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI MIKI 1
ale Wam fajnie. ja tez chce dzidzie:( mi sie tak cykl rozregulowal strasznie ze najpierw musze sie naprawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miki powiedz ze masz jak ja 40dc dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI MIKI 1
ja mam caly miesiac jak nie krwawienie to plamienia ale poprzednio prawie 50 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja daisy Stoje w korku godzine czekalysmy na okulary..spacerek po 'centrum' se urzadzilysmy. Dobrze ze juz oko wymienione uf :) ale dzis pieknie. Kupilysmy zestaw do golfa dla dzieci :D bedziemy dzis kopac dolki :p Strasasznie boli mnie glowa. :/ i w prawej kostce czuje co chwila taka 'niemoc' ze omdlewa mi noge. Jaks dzis jestem wrazliwa bo do tego zaliczylam skurcz lewej lydy az mnie lzy naplynely do oczu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI MIKI 1
te szczesliwe juz, ile sie staralyscie?? lykalyscie cos ? jakies wspomagacze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę fajnie na Was popatrzeć dziewczyny! :) Ja byłam na mega zakupach już takich weekendowych, co by nie latać za niczym i teraz gotuję rosołek :) A w planach mam jeszcze sernik na zimno. Coś mnie na kucharzenie wzięło dziś :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI MIKI 1
te szczesliwe juz, ile sie staralyscie?? lykalyscie cos ? jakies wspomagacze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki- ja starałam się pół roku- naturalnie. ... Daisy ty to kochana też masz dziwne przypadłości :-/ może też warto zrobić rezonans ? Ja do dziś dnia nie znalazłam moich okularów ! No szlag by to trafił. Miały może rok? Dosłownie zapadły się pod ziemie .A oczy bolą mnie masakrycznie :-/ ... Mała mi ja to lubię w kuchni urzędować :) a już w ogóle jak nikt mi nie przeszkadza . Za mną chodzi leczo z piersi kurczaka - kiełbasy (typu zwyczajna) nie mogę jeść bo zawsze choruję :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI MIKI 1
gosciowa, ale liczylas kiedy owulka badalas temp szyjke itd? ja wam powiem ze mi kompletnie to nie wychodzilo, nie umiem chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI MIKI 1
kupilam testy owulacyjne, i mikroskop. co to da,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) agnes - rzeczywiście podobna jesteś do Otylii :D, normalnie sobowtór :D Bullitka - ale pięknotka z Ciebie, teraz już wiem, dlaczego Twój M chadzał za Tobą tyle czasu :P, jak dzidziulek, daje się we znaki?? jutro Twój wielki dzień, zobaczysz maluszka, już pewnie będzie pokaźnych rozmiarów :) Mała Mi - ale słodzinka z Ciebie, fajne zabawy z dzieciaczkami :) a ja dalej czuję się tragicznie, bolą mnie jelita, coś mi w szpitau zrobili z otrzewną przy płukaniu, ech...znowu miałam zawroty głowy, ale dzielnie chadzałam z M po parku a potem między półkami w markecie, większe zakupy na jego wyjazd już zrobione :) miki miki - pamiętam Ciebie, ja czekałam na inseminację ale się nie udała, 2 miesiące później naturalny cudzik nam się pojawił :) jak u Ciebie?? przyznam szczerze, ze ja nigdy nie mierzyłam temp., ja łykam tylko kwas foliowy, doktorek powiedział abym nie brała żadnych witamin w tabsach, mam jeść dużo warzyw i owoców, wystarczy :) jestem padnięta, wezmę knigę do ręki i może oko mi się przymknie :) Betka - miło Cię widzieć, cóż za zmiana w uczesaniu, podoba mi sie tak i tak, pasują Ci obie fryzurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - wróciłaś od lekarza?? daj znać Kochana na jakim etapie jesteś z maluszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI MIKI 1
joanne ! jeju swietnie! gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane moje. Zdjecia nie mam... Nie dal mi a ja nie cisnelam bo mialamnw glowie to L4. Ale za to widzialam pieknie bijace serduszko. A zwolnie ie do 3.04. Teraz dopiero przeczytam co pisalyscie bo sporo tego. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - mam nadzieje ze bedzie co ogladac. Strasznie sie boje. Mam nadzieje ze bedzievwszystko dobrze. Janjestem bardzo zmeczona ale spac nie moge. I krzyz mnie z lewej strony boli. A jak u ciebie ? Daisy - co sie dzieje? Co za deprecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem moze na @ mi sie szykuje dlatego taka smetna jestem. Zla jestem ze mi sie jeszcze nie udalo i do tego ten 40dc. We wtorek pojade do gina jak nic sie nie zmieni. Tyle ze znowu do tego debila trafie to k***a zacznie swoje historie opowiadsc. A nie chce mi sie co chwile po innych ginach biegac i co rusz sie rozkraczac i w kolko to samo od nowa. Nie wiem. Marudze. Test wczoraj nie wyszedl, jestem wsciekla jak amerykanski buldog. :( Do tego luby dzwonil i go op******ilam nie wiem za co. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja sie dopiero ciesze bardzo. :-):-):-) Uspokoilam sie troche. A co do sukienki to faktycznie poszukam jeszcze. Moze znajde cos fajnego jasniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy gdybym mogła umówiłabym się z tobą i wypiła drina i zapaliła papierosa :-D Tak mi się ostatnio marzy zapalić. ehhh trudno trzeba być silnym ! Ja to dalej wkur/wiona jakaś chodzę :-/ ... Małanadzieja ale będzie ci dawał L4? czy tylko tak jednorazowo? Na kiedy termin ci wyznaczył ? ... Bullitka kochana nie stresuj się ! Pewnie dzisiaj ciężko będzie ci spać. Ja tak mam przed każdą wizytą. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- chyba taka aura bo ja tez nerwowa jestem na wszystko sie zloszcze. w piecu nawet mi sie nie chcialo rozpalic to piec wyzwalam, echhh na psa nakrzyczalam no i z mezem tez kiepsko:(. troche spalam i zamulona jestem teraz. bez nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo gratulacje ! ciesze się razem z Toną :) a tyle nerwów Cie to kosztowało domyslam się ile mysli Ci się kłebiło dziś w głowie jak lekarz przykładał głowice od USG :) bijące serdusko ta chwila jest bezcenna :* dbaj o sibie i maleństwo :) Bullitko będzie dobrze zobaczysz wszystkie trzymamy kciuki na pewno usłyszysz serduszko przeciez nie ma innej moliwośći Kochana! to ju 8 tydzien ciązy jeszcze miesiac i będzie 12 tydzień :)szybko zleci zara bedziecie wszystkie kompletować wyprawkę :) ŻYCZLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam. Mam tylko tego mojego starego i ta nowa na urlopie do 24go. Nie wiem co mi jest. Luby wraca, jemy, mala sie o 19 myje i ja chodze od razu do lozka przed 20. Marze tylko o tym by sie polozyc bo taka jestem zmeczona. Tylko k***a nie wiem czym chyba klikaniem :( a plakac mi sie chce bardziej niz na 'Pamietniku' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko a na ktora masz wizyte jutro? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki miki1 1 1
daisy wiem co przechodzisz. :( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×