Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MalaNadzieja - czarna odpada, ponoc to pokazujesz na weselu ze chcesz przyniesc pannie mlodej pecha :D Ja znam tą wersję, ze sie zle wrózy itp. A nie myslalas o czyms bardziej przewiewnym? Ten materiał zawiera elastan - zapocisz się na maksa moim zdaniem pod pachami, do tego z brzuszkiem..nie myslalas o czyms bardziej zwiewnym, odcinanym pod piersiami, z jakas kokardką czy coś? Pięknie byś wyglądała w turkusie moim zdaniem :) POszukaj na ceneo.pl tam moze znajdziesz cos w dobrej cenie. Na allegro co sie teraz zdazylam zorientowac to sredni wybor albo szmatki po 20 zl, albo ponad 200 srednie takie se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane jestem i ja :) trochę mi zajęło zczytanie tego co pisałyście - sporo tego :) Wyglądacie świetnie, każda z Was mnie zaskoczyła bo oczywiście miałam inne wyobrażenie na Wasz temat :) Byłam wczoraj na usg, jajnik się oczyścił-nie mam torbieli :) wszystko ogólnie w normie, jestem o owulacji i mam piękne ciałko żółte.. Lekarz wykonujący usg kazał mi się zgłosić razem z M do lekarza żeby zacząć się badać już - po @ się wybiorę (M nie bardzo chce, ale muszę spróbować go namówić) no chyba że będziemy mieć niespodziankę, bo jest szansa jeszcze ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnes fajnie Cie zobaczyć :) tylko więcej się uśmiechaj nie bądź taka poważna bo z usmiechem wyglądasz rewelacyjnie :) * Daisy a ja dalej przezywam, jaka Twoja córeczka jest do Ciebie podobna jaka Ona słodka. Moja Karolka to bardziej doTaty jest podobna a zreszta wieczorem same zobaczycie :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zyczliwa:-):-):-). a teraz uciekam na rowerek potem zakupy a potem obiad zrobic. milego slonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka ale się ciesze, że nie masz tej torbieli. nawet nie wiesz jak bardzo Ci kibicuje i oby Ci się udalo w tym cyklu :* * daisy To Ty ustawilaś ten awatar? hihi :P:P:P To Twoja "sprawka"? :P * udanego dzionka Aagnes i nie przejmuj sie dogadywaniem właśnie doczytalam ta wczorajsza wymianę zdan i nie ma co sie denerwować widać,żę jestes szczera osoba :* * życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja sukienka świetna, tylko tak jak mówią dziewczyny też bym się wahała czy założyć czarną na wesele w kwietniu. Miesiąc temu też miałam ten problem jak szłam na wesele ale ostatecznie wybrałam sukienkę w odcieniu złota ale powiem Ci że naliczyłam na tej imprezie chyba 6 czarnych sukienek więc teraz chyba ten kolor już nie jest już źle widziany na takich uroczystościach. Pamiętaj to Ty masz czuć się dobrze w tym stroju ale ja też bym Ci radziła coś lekkiego przewiewnego i jaśniejszego tak jak piszą dziewczyny Bullitko to ja mam 158cm i 46 kg także podobnie jak Ty miałaś wcześniej :) ale bardzo bym chciała przytyć, hehe co za czasy jedne próbują schudnąć a inne przytyć Dziewczynki ja znikam zbierać się do pracy. Będę Was podczytywała w wolnych chwilach na tel Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam na zdjeciu z Hotelu Dobosz gdzie trzymam Karolinke widać jak mi po ciązy włosy wypadły co? hihi :P ale na szcescie dziś już tego nie widac :) podczytujace osoby pewnie wyobrazaja sobie mnie jako potwora z nadwaga bez włosow he he he życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też zawsze chciałam przytyć, przy 167cm ważyłam 43-45kg.. Jak przytyłam do 50 to skakałam z radości do góry heh ale jak zobaczyłam 60 na wadze to się przeraziłam :) nawet zaczęłam piąć się wyżej.. masakra.... Tyję odkąd zaczęłam pracę (niestety siedzącą), mam mało ruchu i problemy z przemianą materii.. Teraz marzę o 58 kg a najbardziej o 55 ale to już raczej nie jest realne.. Aktualnie 62kg i nie mogę spaść niżej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam, ze to Ty Daisy :D :D :D jest na co popatrzeć i jest co sobie wyobrażać :D idealnie :D ŻYCZLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka super ! fajna dziewczyna z Ciebie ! miauuu i to kocie spojrzenie też mam zielone oczy i super fryzurka zawsze mi się taka marzyła :) pozdrawiam zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Wasze foty też świetne :) Wszystkie jesteście jak lalki :) Czekam na więcej i więcej zdjęć :) sama tez podeślę jak będę miała coś aktualnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy zazdroszczę urody :-D ... Betka śliczna jesteś w tych krótkich włoskach ! :-) Zdecydowanie lepiej niż w długich i brązie .Kurcze ale odważna to jesteś taka metamorfoza :-) ... Życzliwa problem z rwą mam od ok roku. I tak porządnie to ze 3-4 razy mnie złapało :-( Jak urodzę to biorę się za siebie i robię rezonans. Mam dyskopatie lędźwiową , skrzywienie w lewą stronę odcinka lędźwiowego ( od noszenia dzieci na prawej stronie, także dziewczyny nie bądźcie takie głupie jak ja :-/ ) i być może przepuklina mi się robi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana ,a jutro ty wasz wielki dzień ? :-) ... Kurcze wściekłam się. Rano pochwaliłam Tosię przy dziadkach , że siusiu ładnie woła i z nocy pieluch też sucha to jak na złość przed chwilą zdoiła się :-/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka trzymam kciuki za jutro :) uśmiechnij się :) MałaNadziejo dzisiaj Twój dzień :) Daisy i co z @? U mnie 23dc, więc wtorek-środa (z naciskiem na środę) mam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa nie wściekaj się, Tosia jeszcze zdąży się nauczyć-ma jeszcze czas :) wiem, że chciałabyś już, ale niestety troszkę więcej cierpliwości ;) Jak się czujesz? Bardzo Ci rwa dokucza? Brzuszek podskakuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troszkę inaczej mi się pisze jak Was zobaczyłam - tak fajnie :) Nie dziękuję za te kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Daisy martwię się o Ciebie :/ uśmiechnij się proszę - tak chociaż na sekundę tak do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ona już pięknie siusiała i wołała jak miała 1,5 roku. Nagle zaczęła siusiać w majty , a od kilku dni znowu ładnie jej szło z nocnikiem :-/ ... W ogóle Daisy, Małanadzieja mam problem. Moja córka nie potrafi skakać . Gdzie wszystkie dzieci jakie znam skaczą już od razu jak stabilnie chodzić zaczynają . No i bardzo czesto potyka się np.na chodniku . Mam się czym martwić? Jutro idę do lekarza to zapytam, bo m też zauważył, że nie podskakuje mimo zachęcania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w domu.. Uff.. Ale czeka mnie jeszcze dużo roboty, bo zajęcia na jutro z panią dyrektor musza być dopięte na ostatni guzik :) Evelynka - tak sobie Ciebie wyobrażałam, chociaż raz mniej więcej trafiłam z wyobraźnią :D Mała Nadzieja - u mnie też się przyjęło, że czarne na ślub odpada, bo to jest radosny dzień i powinno być kolorowo :) Ale wiadomo, to Ty masz się czuć dobrze :) Agnes - teraz jestem w szoku :D ja też myślałam, że jesteś wysoką brunetką w dłuugich włosach hahaha, ale człowiek sobie czasem coś wymyśli i tak daleko jest o rzeczywistości :D Bullitka - o widze moje gabaryty :) ja mam 162 wzrostu i tez 50 ważę, ale to po dłuugiej walce o kilogramy, bo tak to przeważnie było 47, chociaż najmniej ważyłam w szkole średniej 39 kg, koleżanki mnie o anoreksję albo bulimię posądzały :P Betka - super wiadomości! Bardzo się cieszę :) Tak patrzę na Twoje fotki i chyba w blondzie bardziej mi się podobasz :) tak radośniej :) ale włoski to nieźle sobie ścięłaś na króciutko, do twarzy Ci :) Daisy - ale nam fotek nawrzucałaś. Super! A pisałaś, że taka niefotogeniczna jesteś. Co za bzdury, pięknie wychodzisz na zdjęciach :) A Wera jaka podobna do Ciebie :) Gościówa - ja to się śmieję, że jak tylko się dzieciaki pochwali, to od razu robią na odwrót wszystko :P Zauważyłam to nawet u moich przedszkolaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - przede wszystkim nie panikuj. Każde dziecko nauczy się sikać na kibelek prędzej czy później, więc bądź proszę spokojna. Co z tego, że Ty będziesz chciała by ona już chodziła bez pieluszki, skoro ona np. nie będzie na to gotowa..? A po co ma się dziecko stresować, zapewne się denerwujesz gdy ona sika, mimo tego, że już tego nie robiła. Co do podskakiwania..ja bym Tosi dała jeszcze trochę czasu, ale bacznie ją obserwowała. Spróbuj z nią poskakać 'w gumę', albo w zabawę, że na podłodze jest ocean i poukładaj jakieś miekkie przedmioty i że żeby się nie utopić musicie je przeskoczyć. Jak nadepnie to plum siadacie na podlodze ze niby się topicie czy coś. :D Wizyta u lekarza uważam osobiście że nie jest konieczna, ale na pewno nie zaszkodzi :) * MałaNadzieja jak Ty to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy takich zabaw ona jeszcze nie rozumie :-) Ale staram się jej pokazywać jak się skacze, czy przy tańcu, czy na dworze przez kałuże ale ona zwyczajnie nie potrafi :-/ Nie idę z nią specjalnie do lekarza z tego powodu tylko na bilans dwulatka. Więc przy okazji zapytam. Troszkę dziwi mnie , że jak idziemy na spacer to ona zwyczajnie "zawleka nóżkami" przez co ciągle ma upadki. A co do pieluszek to i tak się cieszę, że tak szybko zrozumiała co to nocnik . Bo już daawnonie zakładam jej w dzień pieluszki. Tylko wkurzam się,bo ona jest zawsze zajęta czymś innym i zapomina o potrzebach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×