Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka mam nadzieję, że leżysz? Leż ile się da aż do usg :* Jesteśmy z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka a skąd oni mogą wiedzieć. Ja bym pojechała i bym powiedziała, że leciało ze mnie tyle, że musiałam zmienić bieliznę itp. Lepiej żeby Cię ktoś przebadał, lekarze to takie niedojdy czasem. 'Czekaj sobie pani w kolejce, bo jak wejdziesz szybciej to mi ktoś przepadnie.' Trzymam kciuki by wszystko było dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bardzo szybko na nogach jestescie. ja dopiero sie obudzilam. kawe bede pila alre jeszcze w lizku. glowa mnie boli. z mezem juz oki wczoraj bylo a poszedl spac do drugiego pokoju zeby sie wyspac a ja ogladalam do 24-tej tv. raniutko wstalam zrobilam mu kanapki do pracy calusek na pozegnanie i dalej spac poszlam. okres mi sie juz skonczyl. wkoncu:-). dzisiaj slonko tez swieci wiec rundke na rowerku zrobie ale pozniej pozniej. narazie mam malego leniuszka i nawet z lozka nie chce mi sie wstac. jesli chodzi o obiad to zupa ze wczoraj doprawie ja troche i albo nalesniki z serem zrobie albo piers z kurczaka z farszem pieczarkowo-szpinakowym zawiniete w ciasto francuskie. Daisy- powiedzialam sobie ze juz nie bede nigdy farbowala na ciemny kolor wlosow. jeszcze w bozenarodzenie mialam ciemne za bardzo mnie postarzal. zrobilam sobie jasny balejaz i czuje sie o wiele wiele lepiej w jasnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- trzymaj sie kochana. trzymam kciuki oby wszystko bylo wporzadku. kurde bedzie wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitko ja też miałam różowe uplawy na poczatku ciąży. czy bierzesz dalej leki na podtrzymanie? progesteron? jęśli jest to obfite to poszłabym do lekarza, przeprosila pacjentki, wytłumaczyła o co chodzi i wcześniej sprobowala się dostac. jednorazowy rozowy śluz nie oznacza najgorszego. dużo teog było? bullitko jesteśmy z Tobą :* życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agnes :) Dzisiaj widzę chyba większość narzeka na ból głowy - dołączam się.. Szykuje nam się podobno załamanie pogody - może już je odczuwamy.. Mnie dziś M po 6 obudził no i do pracy potem wstałam po 7 jak pojechał.. Nie cierpię jak go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka- wlasnie weekend ma byc paskudny. tez nie lubie jak meza nie ma w domu. teraz dlugo pracuje to smutno mi bez niego a jak w delegacje wyjezdza to juz wogole ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
32dc, @ brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam 3 razy siku i przy kazdym podcieraniu bylo troszke rozowego sluzu. Asystentka mi powiedziala ze w tych kilka godzin i tak nic nie zrobia wiec mam czekac do ustalonej godziny. Gdybym np miala innego dnia to wtedy przyjeli by mnie dzis. Na szczescie mam dzis to usg . Tak sie boje :(. Ja wiem ze tu nic nie daja na podtrzymanie ciazy jakby co :(. Rozmawialam teraz ze szwagierka i ona tez tak miala i nic nie dostala na te plamienia i samo jej przeszlo. Taka jest Holandia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka to napewno nic grosnego. zobaczysz bedzie dobrze. nie denerwuj sie tylko! napewno dostaniesz luteine. pewnie progesteron ci troche opadl. jezeli masz ten progesteron co bralas to moze wez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie robilam testu bo moje najdluzsze cykle trwaly wlasnie 32-33dc.Ale oznak @ nie ma. Chyba boje sie tego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwio brak oznak to dobry znak :) w takim razie wstrzymaj się jeszcze chwilę i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w irlandii tez mieli takie podejscie. niestety. ale zobaczysz ze bedzie ok. ja bralabym ten progesteron na twoim miejscu, zreszta sama tez biore pomimo ze lekarz twierdzi ze moge odtawic to ja wole brac do konca 3 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-* M od 6 na nogach jak co dzień , a ja od 7. Ale mi się wstać nie chciało... ... Bullitka słońce nie denerwuj się tak ! Ten stres na was dobrze nie działa. Pamiętasz jak ja pisałam, że przy podcieraniu miałam różowy śluz? A teraz wszystko ok.To był tylko jednorazowy "wybryk". Jeśli nie " leci z ciebie" to odpoczywaj spokojnie- mi tak kazał lekarz kilka dni się oszczędzać. ... Daisy super , że humor lepszy ! Może twój sen z testai się sprawdzi ? Ja w to wierzę :-D ... Też nie mam pomysłu na obiad :-/ Mam zupkę od wczoraj - ogórkową I nie wiem co dalej. Może ziemniaki z piekarnika i jajo sadzone zrobię ... Jesteśmy już po wizycie u lekarza. Skierowanie do alergologa dostałam więc będziemy dzwonić później. No i skakaniem mam się nie przejmować. Grunt, że wspina się po łóżkach i chodzi po schodach. Za to mówiła , że na siusianie czas najwyższy, żeby wołała. No i mamy już pierwsze ranki na kolanach. Ehhh wyszliśmy od lekarza i mała wyrwała rękę m i upadła na żużel. Całe rajtuzy czarne, spódniczka i katana . Wyglądała jak mały murzyn :-D Dobrze, że ma tylko lekkie ryski. ... Zdążyliśmy jeszcze na przegląd i tłumik dziurawy :-/ Trzeba będzie naprawić ehh. Zawsze coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
No zobaczyny.Bedzie co ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze kilka tabletek duphastonu ale wole poczekac na to usg i co lekarz powie. Tak bardzo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - nie placz Kochana, musisz zachować spokój, na pewno Ci sie uda, pamietaj o maluszku, będzie wszystko dobrze, tylko spokój Ci teraz pomoże, nie denerwuj sie, odsapnij...jak ja zaczelam plamic, to do M powiedzialam trudno machnelam reka, chcialam plakac ale szybko sie opamietalam, bo malenstwu moglo zaszkodzić. Trzymam kciuki Kochana :* tule mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - mówiłam Ci, że z tym skakaniem to na miękko. DO alergologa macie skierowanie powiadasz? A nie jesteście pod stałą jego opieką? Pisałaś, że mała miała astmę.. My jesteśmy cały czas pod opieką, pomimo, że mała już prawie rok nie bierze sterydów, to co 3 miesiące mamy kontrole. * Tłumik się zaspawa, dacie radę :) Ew. używany to też chyba nie aż taki duży koszt? A przegląd musicie powtórzyć czy Wam podbił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitko taki śluz nie musi oznaczać najgorszego bardziej niepokojacy byłby koloru brunatnego, intensywnie brązowy, czerwony. nie masz bólów brzucha ani żadnych skurczy brzucha więc najlepiej jak sie położysz, policzysz do10, wtulisz się w ramiona męża i sie prześpisz do tej 13. n naprawdę nie musi być to sygnalem najgorszego :* :*najwazniejsze żebys się uspokoiła, nie denerwowała i nie stresowala to nie pomoże ani Tobie a nie maleństwu. będzie dobrze, musi być dobrze :* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci mimo wszystko proponuje brac ten duphaston. mi lekarz w karte ciazy wpisal ze bi8ore (ze wzgledu na L4) moja siostra nie miala zadnych plamien a duphaston brala do konca 3 miesiaca ciazy. bullitka nie zaszkodzi napewno a moze pomoc. duphaston to bardzo dobry lek z tego co wiem. ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja - Tośka ma dokładnie 2 latka, 1 miesiąc i 4 dni :-D A mierzy 91 cm i waży 13,1 kg. Schudła przez chorobę 1kg prawie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość to Joanne, skasowali mi końcówkę wiadomosci. chcialam spytam ciężarne czy tez macie lub mialyscie biją w serducho, masakra, mam wrażenie jakbym skakala na skakance przez pól godziny, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja uwazam ze z tym nocnikowaniem to tez na spokojnie. nie przesadzajmy. nie jest taka duza. Nadia w jej wieku tez sie uczyla dopiero. jak miala 2,5 roku to juz ladnie wolala ale pamietam ze jak lecielismy na komunie do mojej chrzesniaczki do irlandii to leciala w pampersie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o częsci samochodowe to moj narzeczony prowadzi sklep z częsciami samochodowymi i zawsze dba o niższe ceny specjalziują się w częściach do BMW i Mercedes ale do innych marek równieżzztakże jakby ktoraś miala problem to nie ma problemu moge podac nr a może się uda. warsztaty zawsze pobijaja ceny i za robocizne i do części ktore "ząlatwiają". życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz kołatania serca joanne? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×