Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gościówa ja mam dziś 40dc. :D Wg obliczeń MalejNadziei dziś mam 10dpo. Moje temp od 30dc: 30dc - 36.5 31dc - 36.9 32dc - 36.8 33dc - 36.9 34dc - 36.8 35dc - 36.7 36dc - 37.1 37dc - 36.9 38dc - 36.7 tu wstawałam 2x w nocy na psa siku, ostatni sen tylko 2h przed mierzeniem 39dc - 36.9 40dc - 37.0 Tak więc tak to wygląda u mnie. Wg mnie MalaNadzieja moglaby miec rację i tu muszę 'zwrócić honor', bo faktycznie temperatura od 30dc utrzymuje się zdecydowanie wyżej niż przed 30dc. Co dla mnie jest niezwykle niezrozumiałe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jest jeszcze szansa ! :-) Dzisiaj moja 18 letnia koleżanka o której wspominałam była u gina - 6tc . Kurcze taki wiek to jednak ciut za szybko. Jeszcze ponad rok nauki ma przed sobą :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaa no widzisz jak człowiek w tym wieku decyduje się na "dorosłe życie" to tak bywa, że ponosi konsekwencje.... :/ ale da radę koleżanka - jakoś będzie musiała się zorganizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Mi świetnie wyglądasz :) hihi i jako Pipi i w ogóle :) dla mnie najlepsza wersja z rudymi dłuższymi włoskami :) fajny masz typ urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - tak jutro o tej porze . Strasznie sie denerwuje. Betka - to bedziemy trzymac kciuki za ciebie :) Daisy - to jeszcze nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Betka ja odnoszę wrażenie , że ona chciała tego ... I jak to powiedziała ona jest "happy" i jej rodzice i tego chłopaka również . Tylko wydaje mi się, że jeszcze nie wie ile dziecko kosztuje nerwów, wysiłku, pracy i pieniędzy. Jednak trzeba poświęcić się na wychowanie maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) W sumie w tych moich farbowanych, to czuję się jak w naturalnych :) Chyba natura się trochę pomyliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa znam dziewczynę, która urodziła córkę w wieku 15 lat, to był dopiero szok, a chłopak, facet już dorosły w sumie, miał 25 lat. Na szczęście była na tyle "odpowiedzialna" i miała wsparcie rodziny, że sobie świetnie poradziła. Fakt, że z ojcem córy nie jest, ale teraz jest w związku, ma lat 21, 6 - letnią córkę i 2 miesięcznego synka. Wszystko zależy od osoby, jak sobie w życiu poradzi :) Mam nadzieję, że Twoja koleżanka ma trochę oleju w głowie i wszystko im się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego zaczeło mnie piec coś w gardle przy przełykaniu. No niech to najpierw migdaly a teraz nie wiadomo co to, ale nie jest to ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - zgadzam sie z gosciowa :). Ty masz cos takiego w sobie ze nie wiem jak to okreslic. Cos co przyciaga wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Bardzo miło mi to słyszeć :) Luby też woli mnie w wersji 64 kg :p :p :p Ja się zbieram po córcię, musimy jechać wymienić to szkło od okularków, bo już przyszło rano, dzwonili. Więc spokojnego popołudnia :) Dziś na obiad mam kotleciki z piersi, młode ziemniaczki(!!!), kapustkę kiszoną :) W sklepie rano tak mi pachniał ogórek kiszony ze kupiłam 3 sztuki na poranne kanapki, no ale niestety przy krojeniu okazało się, że w środku jest biały i już mi przestał smakować i nie zjadłam. Luby o dziwo zachwalał. Buziaczki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a przypomnij ile masz wzrostu? :) Teraz wyglądasz super na serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem. troche pojezdziłam. zakupy przy okazji male zrobiłam i zupke ugotowałam pieczarkowa pychotka wyszła.:) mam nadzieje ze mezowi tez bedzie smakowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w podstawówce miałam taką Jolę podobną bardzo do Ciebie Agnes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja się żegnam :) do juterka :) Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI MIKI 1
hej. nie wiem czy mnie pamietacie. 20 grudnia dopisalam sie do was. w swieta zamilklam. zaprzestalam wielkich staran. zaczynam znowu. ktore juz w ciazy? pamietam ze ktoras wtedy byla i ktoras czekala na inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×