Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Mała mi ja podziwiam takie przedszkolanki. Ja to nie mam cierpliwości do tylu dzieci. Tym bardziej nie swoich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobiłam tylko dla tego iż mam dziecko które juz ma 4 lata i nie miałam takiej sytuacji a ostatnio mam duzo stresów i tak sobie to tłumaczyłam ale od kąd od poad tygoodnia mój parten na mnie się obraza ze tylk spie nawet jak ktoś do nas przyjdzie to zaczelo mnie to zastanawiać on teraz śpi ja zaprowadziłam dziecko do szkoly jak wstanie to pojade po test. dodam jeszcze że wydziela mi się bardzo dużo śluzu takiego kleistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od stycznia zrobilam ze 20 testow ahahah. Nie mam wifi kochane luby zaklada nowy router i antene wiec odezwe sie niebawem. :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ponownie wszystkim wysłałąm fotki nie mam aktualnej ale sie nic nie zmieniłam włosy dłuzsze teraz mam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek no ale bez przesady. od stycznia nie masz okresu. to prawie 2 miesiace. ja tez ostatni okres mialam w styczniu a dzis juz mam druga wizyte u ginekologa Daisy i jak tam? jest @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje że dzisiaj zrobie test.. gdyż mam same nie przyjemności z powodu mojego osłabienia zaspania i wogóle teraz dopiero dopuszczam do siebie tą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to mam nadzieje zadna nie bedzie mnie szykanowac ze jestem nieprawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam jeszcze jdno naaktualniejsze. dzisiaj tez piekna pogoda to pojde pojezdzic rowerkiem i nie bedzie mnie pare godzin.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie. czy taka sukienka jest odpowiednia na wesele? chce cos prostego< taniego . niechce wydawac niewiadomo ile kasy jak to moze bedzie wiejska podupaja. a poza tym ubiore ja niewiadomo kiefdy juz teraz http ://allegro.pl/sukienka-z-siatka-drapowana-na-dekolcie-l-fasone-i4036827621.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest nasza agnes :) miło Cię widzieć :) ale wyobrażałam sobie CIebie trochu inaczej, jakoś w ciemnych i dłuzszych włosach :) mimo, ze kiedyś rozmawiałyśmy jak która wygląda :) julitek, ja też ostatnią @ miałam w styczniu, a teraz mamy 6 tydzień i 4 dzień :), także polecam zrobić test i będzie wszystko wiadomo, ale z tego co piszesz...bardzo prawdopodobne, że spodziewasz się drugiego dzidziusia :) gosciówa - miało być "mała" ale tymi wielkimi paluchami ciężko się pisze w tel. nie lubię klawiatury qwerty mimo duzego ekranu jakoś nie przyzwyczaiłam się, my też niedługo uciekamy na spacer, piękna pogoda, piękne słonko :) jeszcze raz miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No agnes w końcu ! :-) ... Kurcze ja na prawdę czuję się jak góeniara przy was :-) Chociaż moja najstarsza siostra ma 40 lat :-D ... Małanadzieja- śliczna sukienka ! Ale czy ty się w nią zmieścisz? :-D Znaczy brzuszek he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa no chyba nie bede miala w przyszlym miesiacu jeszcze brzucha. narazie tak sie rozgladam tylko. kupie w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja (i nie tylko ja tak uważam), że czarnego koloru na ślub się nie ubiera, to nie pogrzeb kochana :P, wybierz coś kolorowego, no i ślub w lato tak?? ja z racji swoich pokaźnych rozmiarów też bym schowała sie pod tym kolorem, ale wiem, ze bedę wyglądać co najmniej dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze czarny to taki kolor poprostu wieczorowy. no wiesz... taka mala czarna. maz tez mi odradza czarny..,..a ja bym chciala. a slub za miesiac. to jeszcze nie lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nadmienie, ze to Ty masz czuć się w niej najlepiej :) uciekam, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- tez uwazam ze czarne na wesele odpada. a jeszcze wesele w okresie wiosna-lato to tym bardziej cos jasnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Daisy - no jak dzwonilismy to kazali zresetowac modem ale to nic nie pomoglo. Widzieli ze norma jest 10-14 a u nas widzieli 7 . Czyli polowe mniej. I nie wiedza czemu tak. Beda szukac a to do 5 roboczych dni. Echh. Teraz tylko net z telefonu zostal. Agnes - ja tez sobie ciebie inaczej wyobrazalam. Myslalam ze jestes bardzo wysoka, z ciemnymi wlosami i okularach i dosc przy sobie. A ty szcxuplutka jestes :). Evelynka - ja tez taka mala drobna jestem. 160 cm i 50 kg . A te 50 to i tak po przytyciu jak przestalam palic. Bo tak bylo 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- teraz troche przytylam przez zime. a fotki sa z dwoch lat te z psem i z roku kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kochane,moja malutka zrobiła sobie drzemkę także wpadłam na chwile i biore się za domek i za siebie :)45min na orbiteku z rana sobie zaplanowalam :) i godzinke wieczorem :) * tak nie mały miałam brzuszek tuż przed porodem :) o ile nic nie przytyłam w ciąży ponieważ te 6kg co przytyłam ucieklo mi po porodzie i jeszcze dodatkowo 2kg to przed zajsciem w ciąze zaczelam tyć i tak w krotkim czasie przytylam około 9kg (mimo, ze dużo nie jadam, jadam regularnie i jestem raczej aktywną osoba) i wlasnie wtedy Pani doktor zapalilo się światelko, ze mogę mieć niedoczynność tarczycy. a przy niedoczynności tarczycy niestety o dodatkowe kilogramy nie trudno w przeciwienstwie do nadczynności tarczycy gdzie chorzy chudną i chudna. ale teraz mam juz włączone leki, swój orbitek, skonczylam karmić piersią i walcze z moimi kg :) * Bardzo fajnie Was zobaczyc, super z Was dziewczyny :) * Zdjęcia malutkiej wrzuce wieczorem juz zapowiedzialam narzeczonemu, że ma pamiętac o wzięciu aparatu z karta pamięci :) * Tak Joanne jedno zdjęcie jest z hotelu Dobosz organizowałam tam przyjęcie z okazji Chrztu Świetego Karolinki i tak oklaskami na samym wejściu przywitali moją Karolinkę hihi miłe to było. zlapany tam jest też przyjaciel narzeczonego oraz Wujek narzeczonego elegant w smokingu hihi:) z tyłu nie rozpoznaje osób :P Chrzest był w listopadzie takze już troszke zimno było :) * Mała nadziejo wybierz coś kremowego albo miętowego masz świętną figurę także znalezienie takiej sukienki to nie problem nie ma co chyba, ze naprawde się dobrze czujesz w czarnym poniewaz sukienka jest Ś W I E T N A. daj koniecznie znac po wizycie od gina i czekamy na foto kruszynki :) teraz synka sobie wymarzylaś? :) * Joanne miłego dnia My też z Karolka o 13 uciekamy spacerowac i niestety od soboty pogoda ma się popsuc. prognozują nawet deszcz ze śniegiem także trzeba korzystać ze słoneczka :)Taksię ciesze, że wszytko dobrze na USG i usłyszeliście swoje upragnione serduszko, że Wam się udało i o bez inseminacji jak to życie jest zaskakujące :) a masz brac dalej leki ze względu na plamienie które wystapiło w 4 tygodniu? * Aagaa własnie taką sympatyczną sobie Ciebie wyobrażałam. bardzo fajnie razem wyglądacie :)wypad w góry na pewno byl udany :) i tak jak pisza dziewczyny wapno i w aptece farmaceutka na pewno poleci Ci maść :) np hydrokortyzon tak jak pisze mala nadzieja. * evelinke tez jesteś bardzo sympatyczna z buzi i przy tym taka naturalna :) a co do figury to wymarzona :) niektórzy tak mają ale BMI chyba masz w normie? taki Twoj urok :) * Gościowa już mialaś kiedyś problemy z rwa kulszowa? możesz użyć specjalnego pasa ktory odciązy kręgosłup zakłada się go pod brzuszek, mozesz takze na około 10 minut zrobić sobie oklad ciepły albo zimny w miejscu bólu, nie dźwigaj cięzkich rzeczy, jak coś podnosisz z ziemi to kucaj nie schylaj się, noś buty bez obcasow, i nie siedź dużo jak siedzisz to wesprzyj kręgoslup np poduszką. ważne jest zeby rozluźnić mięśnie takze relaksująca kąpiel jest dobrym pomysłem. na szczęście rwa kulszowa prędzej czy później minie ale to bardzo indywidualne może to być2 tygodnie a może to być znacznie dłużej. wiem co to za ból i wiem, że to potrafi byc bardzo dokuczliwe :( znajdz odpowiednia pozycje w ktorej bedzie Ci wygodnie. * A Ty Bullitka będziesz wychowywać swojego synka :) hihi dwujęzycznie czy tylko w języku "holenderskim"? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) No niestety luby tak mi zrobil neta ze z 20mb zrobil mi 3mb. Wiec jedna strona sie laduje i laduje. Staram sie nadrobic straty ze zdjeciami, no ale slabo mi idzie :( * Życzliwa - nawet trafilas w moje wyobrazenie o Tobie :) * Aaaga - fajnie wygladasz :) Piękne zdjęcia z Zakopca :P Miałaś dać znać jak było i co zniknęłaś :D * Jest i Evelynka na co dzień - super! :) * Agnes - myslalam, ze jestes bardziej przy kosci :p Jak to mnie wczoraj dziewczyny okreslily. Ale widac po Tobie ze chyba tez masz charakterek, hehe :) Widzisz zaciekle Cię wczoraj bronilam i mialam rację :p * MalaNadzieja - pięęęękny brzuchol :) * No i wyszli szydlo z worka. COś nie tak z kartą, siedze w sypialni i zasieg jest mega super, czyli slaby sygnal idzie ze strychu. No zadusze lubego :D * MalaNadzieja - @ nie ma, dzis myslalam ze mnie zalalo, ale patrzę tylko śluz, taki hm z grudkami, czuję się mokro, a temp. 37,0 o 6:30. Tyle u mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - teraz jestem przy kosci i zamierzam zgubic troche nawet duzo kg. mam nadzieje ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×