Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Bullitka sprawdz jakie macie speed testy. Speedtest.pl i wyslij do nich. Wiesz.moze duzo ludzi siedzi na necie i duzo sciagaja na raz, wtedy tez sie predkosc obniza. Moze router sie Wam zawiesil? * Noo Aagaa zpojechalas po mnie rowno :D * Dziewczyny ja jestem strasznie niefotogeniczna wiec starczy tych zdjec.. Malo mam korzystnych fotek :p * Pamietajcie o tym, ze gdy wstawiacie gdzies zdjecia to zeby im nazwe nadawac. W takim zdjeciu mozna duzo wyczytac. Nawet adres ip. Albo jak sciagacie swoje zdjecia np z fb jak nie mozecie znalezc jakiegos u siebie na kompie to to samo zmieniajce nazwe bo zdjecia umieszczane na fb otrzymuja.swoj unikalny 'kod' i po wpisaniu go z wlasciwosci mozna dana osobe z latwoscia odszukac. A jak wiemy zlo.czai sie wszedzie. Np taka stwarzajaca pozory Daisy. :D Ech ale musze miec wsrod Was zla opinie. Nawet nie chce wiedziec jak sobie mnie wyobrazalyscie :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem lekko wkurzona na niektore was. to ze dzisiaj .weszycie zlo. po poludniu mnie nie bylo to juz afera. czasani mam dosc siedzenia przed monitorem. zwlaszcza ze pigoda ladna to wolalam porobic porzadki w ogrodzie i jeszcze rowerkiem pojezdzic. potem M wrocil i juz wieczor. a wy juz wymyslacie ze niby jestem winna wszystkich klotni i niesnasek. a zdjecia jutro wstawie nie chce mi sie juz kompa odpalac a pisze z komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno jak jakies dziewczyny nie odzywaja sie dluugo to nikt jakos ich nie posadza o wpisy jako gosc. a ja pare godzin nic nie napisalam i znowu nalot na moja osobe.:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - mi chodziło o to, że znikasz zawsze w dziwnych momentach. Ja nie powiedziałam, że jesteś tym goście, tylko jakoś czasami ciężko mi ciebie odebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- to twoim zdaniem mam siedziec i ciagle sledzic watek. bo akurat cos moze sie zdazyc. dzisiaj akurat tak mi dzien wypadl ze nie chcialo mi sie siedziec na necie. a ze akurat temat z fotkami ruszyl to trudno. jutro dodam pare swoich. a mozesz podac mi linka do tematu gdzie jest oczekujaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca jest na "czerwiec" I czasami czyta nas z tego wywnioskowałam. ... Idę spać, bo strasznie się czuję - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie jakiś sposób na wyleczenie uczulenia od proszku do prania? Bo wyszły mi na udach mega wielkie placki czerwone (bordowe), sucha bardzo skóra, aż się łuszczy trochę.. Mogę tylko w rajstopach chodzić, bo żadnych spodni nie ubiorę, bo od szycia jeszcze gorzej mi wychodzi :/ Najlepsze jest to, że wyszło mi uczulenie na oryginalny proszek niemiecki, wiadomo, że najlepszy. A od tego naszego syfu polskiego nic mi się nie dzieje :/ Muszę teraz wszystkie ciuchy przeprać jeszcze raz w jakimś polskim, bo nic ubrać nie mogę :/ Zaczęło mi to jeszcze wychodzić na rękach i za kolanami w miejscu zginania nogi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. odzywam sie z samego rana zeby nie bylo gadania. Aaaga- musisz zmienic proszek niestety a na uczulenie pare dni wapno pij powinno zniknac. innego rozwiazania nie widze. ja ide zaraz spac. strasznie sie nie wyspalam. poklocilam sie w nocy z M. wkurzylam sie bo odnioslam wrazenie ze skoro on pracuje po 12 godz i przyjezdza zmeczony to powinien spac jak mu sie podoba nie zwracajac na mnie uwagi. (chrapanie, zabieranie koldry,rozpychanie) a ja nie musze spac w nocy bo przeciez nie wstaje do pracy. obudzilam go pare razy w nocy i juz foch. dzisiaj posciele mu w drugim pokoju niech sobie chrapie do woli. a z innej beczki wkoncu okres mi sie konczy. dosc dlugi w tym cyklu mam. Daisy - a u ciebie jak cos sie ruszylo? czy wybierzesz sie do lekarza jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) ja niedawno oczy otworzylam, M jednak do domu wrocil po kilku piwach ale grzecznie spac sie polozyl. Wstalam ledwo co I padnieta Agnes wybacz jesli Cie czyms urazilam, ktos po prostu wisi na Tobie I nie chce odpuscic, ale wiadomo, Sa tacy co I lezacego jeszcze skopia. Dziwi mnie to, ze zawsze sie pojawia jak Ciebie dluzej nie ma, pewnie gosciowie tez o to chodzilo, mysle ze nie bylo tematu, mam nadzieje, ze Ty tez tak uwazasz :) milego dnia Wam zycze, lece po cos do przegryzienia, Bo znowu mama daje o sobie znac, moj zarloczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Joanne, jak zwykle z telefonu zaapominam sie podpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja juz nie moge spac przez to przeziebienie.. Nos zatkany. Aaaga jak Nadia miala jakies uczulenie to smarowalam jej hydrocortyzonen czy jakos tak, ale nie wiem czy nie jest na recepte. Pomoglo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja :) Aaga Agnes ma rację na wszelkie uczulenia i wysypki najlepsze wapno, mnie zawsze ratuje jak coś wyskoczy :) Ja w dalszym ciągu cierpię z powodu @, dla mnie to po prostu koszmar pierwsze dni. Najlepiej bym sie zawinela w koc i polozyla do łóżka z termoforem. Mój niezawodny sposób. Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z samego rana :) tak sobie oglądam Wasze zdjęcia na spokojnie bo w pracy nie bardzo miałam jak dobrze się im przyjrzeć i jeszcze raz muszę stwierdzić, że zupełnie inaczej Was sobie wyobrażałam - joanne myślałam, że jesteś blondynką ale to pewnie dlatego że wszystkie joanny które znam są blondynkami :) - bullitka Ciebie wyobrażałam sobie jako drobną brunetkę :) - gościówa- Ty to myślałam, że masz ciemne włosy, a rodzinkę masz super, córeczka słodka i chyba do Ciebie podobna :) - Daisy, tu też zaskoczenie :) a w oczach od razu widać że masz swój charakterek :) - Mała Mi jakie masz fajne rude włosy :) - Aaga Twój wygląd chyba najtrafniej wpasowuje się w to jak sobie Ciebie wyobrażałam, właśnie jako blondynkę, chociaż na ślubnym w ciemnych włoskach chyba Ci lepiej, - Mała Nadzieja to totalne zaskoczenie, myślałam, że masz jaśniutkie włoski i kręcone, coś jak Twoja córcia, która jest przesłodka, - życzliwa fajna z Ciebie dziewczyna :) a brzuszek ciążowy miałaś chyba spory no i cudny, ja to nad wszystkimi brzuszkami w ciąży się rozczulam :) Spróbuję znaleźć moj***ardziej aktualne zdjęcia no i takie na których nie jestem zrobiona to coś jeszcze wyślę :P A tak w ogóle to jakoś czuje, że ciężko mi się wbić na to forum, tzn czytam w miarę możliwości na bieżąco i staram się pisać ale ja za Wami dziewczyny zwyczajnie nie nadążam, ale to wszystko z braku czasu :( teraz mam drugie zmiany to może troszkę będzie lepiej Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga no niestety ja ci kochana nie pomogę. Nigdy nie miałam problemu z uczuleniami.Ja tylko wiem, że maluszka rzeczy nie prać w vizirze. Jest zbyt silny i może uczulać. Co przydarzyło się Tosi. Teraz piorę w E lub w niemieckich proszkach właśnie :-) ... Agnes ja też się z moim " starym" pokłóciłam . Miał iść do sąsiada na piwo a wrócił nie dość ,że po kilku to jeszcze o 1:30 i to jak kazałam mu wracać. Nienawidzę gdy jest nie słowny. A jak jego nie ma to ja ani rusz nie mogę spać. Byłam tak wściekła,że zasnęłam może o 5 nad ranem? A na chrapanie mam patent u niego. Przewracam go na lewy bok - zawsze pomaga :-D ... Joanne mama głodna :-D ha ha ... Małanadzieja może czas udać się do lekarza? Biedna tak się męczysz.Mi też jakieś bolące wyskakuje na nosie. Pewnie przez ten przewlekły katar :-/ ... U nas dzisiaj pogoda super na roboty przy domowe ale jakoś nie mam siły dzisiaj. Rwa przyszła na dobre i kuśtykam co nie miara :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dzięki dziewczyny za rady. Wapno piłam na początku jak mi to zaczęło wychodzić - czyli koło 2 tygodni temu i piłam chyba tylko dwa dni bo po nim jeszcze więcej tego miałam i strasznie swędziało :/ zadrapać bym się mogła :/ Ja smaruje maścią Advantan. Trochę pomaga bo już takie czerwone nie jest, ale za to bardzo suche się robi. Także będę nią smarować i jakimś kremem, żeby nawilżać. Może znowu spróbuję z tym wapnem. MałaNadzieja zrób sobie inhalację :) Kup kropelki w aptece eukaliptusowe. wlej ich pare do gorącej wody w kubku czy garnuszku i napewno pomoże :) Mała Mi a bierzesz leki przeciwbólowe na @? Może coś mocnego weź i przejdzie ból. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka ważne żebyś się odzywała, chociaż raz dziennie coś napisała :) I nie znikaj nam! Gościówa rwa to jest dopiero okropieństwo :/ Moja mama miała i cierpiała strasznie :/ nie pamiętam jak to się leczy, ale byłaś z tym u lekarza? Może by Ci coś zapisał na ból w ciąży? MałaNadzieja mam pytanie za 100 punktów :D Jeśli faktycznie miałam dopiero teraz owulacje, to okres i tak mam dostać w poniedziałek czy dopiero te 2 tygodnie po owulacji? Bo chyba możliwa jest owulacja np. w 25 dc przy cyklach 30 dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga jezeli owulacja byla pozniej to i okres bedzie pozniej. Faza lutealna powinna trwac ok 14dni. jezeli jest krotsza to niedobrze. Gosciowa pojde dzisiaj najpierw do tego mojego gina. potem jezeli nie da mi L4 to udam sie do ogolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dobrze :/ kurde wszystko się znowu przestawi. A mnie już mój gin umówił na monitoring na 28 marca. Ehh.. zawsze coś musi się popieprzyć :( MałaNadzieja wierzę, że dostaniesz to L4. Musi dać! Jak nie gin to ogólny. Praca stojąca 8h dla kobiety w ciąży to wcale nie łatwa sprawa. Powiedz, że źle się czujesz, masz mdłości, głowa Cię boli, słabo Ci itd. to da. Musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaga biorę przeciwbólowe, ale samo samopoczucie jest takie do bani i w te dni szybko sie denerwuje i tracę cierpliwość, więc chciałabym po prostu święty spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ewelynka laska z ciebie :-) Taka naturalna :) ... Aaaga jak w ciąży nie była to mocny olfen mi pomagał a teraz? przecież nic nie mogę brać. Miała rehabilitację i może troszkę pomogło. Niestety rwa nie jest wyleczalna. Zauważyłam, że mi to powraca jak zbyt dużo robię. Ostatnie 2 dni w ogródku dały o sobie nieźle znać :-( ... Małanadzieja kochana na którą wizyta? Czekamy ! ... Daisy @ jest? Mam nadzieję, że nie i rozwija się w tobie nowe życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi ja tak miałam zanim w ciążę pierwszą zaszłam. To było coś strasznego. Dosłownie mdlałam z bólu. @ po porodzie to było coś cudownego - na prawdę. W końcu w miarę regularne i w ogóle nie bolesne. Ale kilka ostatnich znowu przed ciążą były okropne :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa nie mam na konkretna godzine. lekarz przyjmuje od 14.30 dopiero. wiec okolo 14 pojde zrobic sobie kolejke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie taka drobinka ze mnie, walczę odkąd pamiętam żeby przytyć ale chyba taka moja uroda :) wszyscy mówią że jak zajdę w ciążę to przytyję i pewnie mi już zostanie tylko kurczę jakoś zajść nie mogę :P MałaNadziejo trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, no i zrób wszystko żeby dostać to L4 bo maluszek najważniejszy, ja to pewnie bym tak naściemniała na Twoim miejscu jak radzi Aaga jakby trzeba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was...mam taki problem gdyż ostatnia miesiączkę miałam w styczniu do dnia dzisiejszego nic ciągle chodze zaspana wczoraj wróciłam z pracy i od 18 do 22 spałam potem przebudziałam się na kawałek znowu usnełam wstalam po pólnocy gdyż dziecko nie spało położyłam go i dalej do 7 spałam nie bolą mne piersi jak przed okresem a mam tak przed każdym sporo osób mówi mi że przytyłam..troche odrzuca mnie od papierosów które pale. tylko że my z partnerem nie planowalśmy dziecka więc nasz seks jak był bez zabezpieczenia to przed wytryskiem kończyliśmy. dzisiaj chce jechać po test ale mam mieszane myśli...prosze napiście mi czy jest jakieś prawdopodobieństwo bycia mojego w ciąży? prosze was o opinie zanim zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam dzieciakom klocki i ładnie budują, a zaraz mam zajęcia obserwowane, więc raz dwa zleci. Byle do 11 i do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek wedlug mnie prawdopodobienstwo ciazy jest spore. stosunek przerywany to zadne zabezpieczenie. tylko jak ty moglas jeszcze nie zrobic testu od stycznia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×