Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Daisy może hormony Ci dają tak w kość innego wytłumaczenia nie widzę. Musisz to przespac i jak najszybciej skonsultowac się z ginekologiem :*życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam wszystkie badania ok. Chyba ze chodzi Ci o pms itp. Moze sie z tym zaprzyjazniam wczoraj jak osa a dzisiaj dziecko bez lizaka. Kurde no obralam mlode ziemniaki. Miala je oskrobac tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja też mam w planach szybko się położyć,bo śpiąca jak cholera jestem , a jutro muszę szybciej zwlec się z łóżka , bo na 9 na ten bilans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - będzie dobrze :) ja też ze snem mam gigantyczne problemy, ciągle głowę przykłądam ale usnąć nie mogę, M na motor jechał i mówił abym się przespała, a mnie mdli jak cholera i głowa boli, zimna z zewn, gorąco od środka, koszmar, czuję się jakbym miała zatrucie pokarmowe :| podejrzewam, ze krzyż to normalna sprawa, mnie też dzisiaj coś boli z lewej strony, ale ja mam dobity kręgosłup lędźwiowy, miałam iść do chirurga-ortopedy, no ale nie zdążyłam :) MałaNadzieja - widzisz Kochana, wszystko dobrze się układa, a ile maleństwo ma "wzrostu" :D gościówa - ja mam również kiepski dzień, ale nie wkurw, tylko mega słaba jestem, niedobrze mi i znowu coś z głową się dzieje ech.,..kupiłam tabsy, może one trochę mi unormują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny. Gosciowa mam nadzieje ze bedzie mi juz ndawal zwolnienie dalej. mam przyjsc jak sie skonczy. chcial mi zapisac cos na moje "wymioty " hehe. moj szef musi kogos zatrudnic na moje miejsce, wiec nie bardzo bede miala jak wrocic.. dziewczyny co Wy takie nerwowe dzis??? bedzie dobrze :) zawsze trzeba miec nadzieje. same mowilyscie :) Daisy kochana mowie Ci owu byla w 30dc. szansa jest. ty masz teoretycznie za dlugi cykl a ja mialam podobno za krotki. ale jak jednak zaciazysz to musisz koniecznie mowic o tych plamieniach lekarzowi bo moze tez beda liczyc ten czas jako @ jak u mnie. Gosciowa jezeli chodzi o nocnik to wedlug mnie absolutnie nie masz sie czym przejmowac. ze mna pracuje chlopak ktory ma synka, w grudniu skonczy 4 lata i jeszcze biega w pampersie a oni sie jakos nie przejmuja.. a o skoki mysle ze nie masz sie co przejmowac. ale przy okazji powiedz lekarzowi tak jak planowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mialam na myśli PMS. wiesz Daisy w sumie każdy ma prawo do gorszego dnia, nie jesteśmy ze stali. czasem emocje tak sie kumulują że wkoncu jest tego tyle, ze nie ma się po porostu już na nic sił. jeszcze ten negatywny test może on przesądził o tym podłym nastroju.Na pewno Twoja slodka corka doda Ci troszke sił jest cudowna naprawdę. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem ile ma wzrostu... nie powiedzial a sama nie zapytalam, nie pomyslalam. skupiona bylam na bijacym serduszku :) a termin mam na 30 pazdziernika bo praktycznie pokrywa mi sie z terminem OM Bullitka bedzie dobrze. musi byc! nie plamilas jako jedyna z nas... wszystko bylo ok, wiec czemu mialobybyc inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo jak masz umwe o pracę na czas nieokreslony to tak naprawdę jesteś chroniona musiałby byc naprawdę bez uczuć Twoj szef żeby kombinowac tak żeby Cie zwolnić :/ życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak prawde mowiac to ja ledwo doszlam dzis do mamy... taka bylam slaba. niedobrze mi bylo od samego rana, nie wiem czy to stres czy to przeziebienie czy poprostu ciaza... aha i wlasnie skonczylam ogladac fotki Wasze. ale ja mam Ladne kolezanki :) az milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa nie mam umowy na czas nieokreslony tylko do konca roku. ale i tak jestem chroniona :) nie chodzi o to ze po porodzie wrocic... bo nie zamierzam... ale o to ze w trakcie ciazy. jak juz kogos zatrudni to bedzie wolal zebym nie wracala zeby byla ciaglosc L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja jak ladnie to ujelas hehe :) * Ja mam 171 cm wzrostu bo ktoras pytala :) * Dzieki dziewczyny za wsparcie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślicznie ale z Ciebie czarnulka - opalona byłaś plus ta biel sukni hihi muszę sie przyjrzec Waszym sukniom ja wkońcu w sierpniu mój ślub :) a obrączki słabo widze ale raczej są niestandardowe co? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie taka czarnulka :) to ciemny braz tak mi wychodzi :) musze sobie pofarbowac jeszcze w kwietniu. a obraczki mamy takie matowione z grawerowanymi wzorkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - ja swoją zamówiłam przez internet :) za grosze i byłam mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanne podbijam pytanie jak tam z ciśnieniem? jakie masz ostatnio wartości? czy masz już jakieś leki wdrożone? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne Twoja suknia ślubna jest jakby szyta na Ciebie jest taka dziewczęca i delikatna ten doł jest świetny, idelanie do Ciebie pasuje pisze to serio serio bez sciemy. bardzo ładnie w Niej wglądalaś :) pozyczasz siostrze? teraz kombinuj sukienkę na slub siostry a z brzuszkiem tto ju trudniejsze ale do zrealizowania :p hihi życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam, czekam i nic ! :-/ Jeszcze troszkę , a internet mam nadzieje będzie szybszy .Zakładają u nas światłowód i gwarantują 50 , a nie 8.... ... No i kolejna koleżanka "rozpakowana":-) niecały miesiąc przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - dopegyt dostałam, dla kobiet w ciąży, ale napisane w ulotce, ze nie było dostatecznych badań u kobiet w 1 trymestrze i bądź tu człowieku mądry...nie mierzyłam ostatnio, bo najnormalniej w swiecie zapomniałam kupić baterie. Postaram się kupić jutro i będę mierzyła w trakcie brania tabsów. CO do sukienki Kochana, to wszystkie w szafie mam odcinane pod piersiami i luźniejsze w dół do kolan, najlepiej się w nich czuję no i taka też była, bombkowata z wielka kokardą z tyłu :) siostra ma 180 cm, ja 159 hehe, także za krótka by na nią była :) no na jej ślubie będę w 6 miesiącu to już będzie coś widać :), a Ty Kochana na kiedy masz datę ustaloną?? no i szukasz już kreacji?? kurcze, znowu bym zorganizowała takie wesele, było śmiesznie...w 30 dni ogarnęliśmy wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie suknie sa piekne :) przejrzałam je i naprawde świetnie w nich wyglądacie dziewczyny :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne Dopegyt to bardzo popularny lek przeciw nadciśnieniu w ciąży. wiesz koncerny farmaceutyczne zabezpieczają się własnie takimi tekstami typu: ze nie było dostatecznych badań u kobiet w 1 trymestrze. często jak spojrzysz w ulotce to prawie w każdej ulotce leków tak pisze może oprócz witaminy C :P myślę, że dla maleństwa o wiele bardziej są niebezpieczne wysokie wartości ciśnienia. data jest 9sierpień - w Szczecinie są w tym czasie międzynarodowe pokazy sztucznych ogni na Walach Chrobrego także data nie jest przypadkowa :P tylko już tyle razy sie umawiałam z właścicielem lokalu, że juz nie licze: zawsze "coś" :P hihi podobają mi się takie fasony sukienek takze mamy podobne gusty własnie w podobnym fasonie mialam na Chrzcie Karolinki :) jeszcze nie szukam kreacji bede szukac jak zgbubię nadmiar kg a motywacja jest duza :) ja podejrzewam, że bede mieć jeszcze mniej czasu na zorganizowanie przyjęcia i slubu jak tak dalej pójdzie hihi chętnie wszystkie bym Was zaprosiła ale już będziecie wtedy na takim etapie brzuszkowym, ze nie będziecie mieć czasu o tym myslec - będzie Wam w głowie tylko maleństwo :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu zdjęcia mi się załadowały ! Małanadzieja - ślicznie wyglądałaś ! :-) i wcale nie widać, że było to 7 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne koncerny też nie śpieszą się, zeby jakiekolwiek leki testować na ciężarnych zwłaszcza w pierwszym trymestrze co jest zrozumiałe. a jakiej marki masz ciśnieiniomierz? omrona? ja już powli uckekam. milego wieczorku. * Bullitka będzie dobrze :) * Daisy już sie nie denerwuj i nie smutaj. jesteś pewną siebie dziewczyną, intelignetną, masz cudowną coreczke, rodzinę, przyszłościowy kierunek studiow skończylaś, w dodatku swietnie wyglądasz i dodam,że juz niedługo zosaniesz znowu mamą :) także głowa do góry dziewczyny niczego Wam nie brakuje jesteście super także na smutanie i deprechy nie macie teraz czasu, będziecie marudzić jak już sie pomarszczycie a Wasze "zęby' będa leżeć w szklance z woda na szafce nocnej !!!!!!! życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - na pewno będziesz pięknie wyglądała :) i przyszłabym pod kościół zobaczyć jak wyglądasz na żywo i w tak pięknej kreacji :) życzę C***ięknej pogody i szczęśliwych przygotowań :), co do ciśnienia, to fakt, wolę z ciśnieniem coś zrobić, bo wiem, ze moze to być gorsze dla dzidziulki, ach jak już chciałabym mieć maleństwo obok siebie :), a tu przechodzę dopiero przez mdłości, a przede mną jeszcze wiele innych dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×