Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ja w pracy siedzę w polarze przy dmuchawie i z kawką :) okropne szarugi dziś przechodzą i deszcz ze śniegiem pada w Wawie..... o wietrze nie wspomnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej Aaga serdeczne gratulacje :-) ja tam widze kreche nie mam watpliwosci, ciesze sie razem z Toba :-) taka wspaniala wiadomosc z poniedzialku :-D super :-) to forum jest chyba jakies magiczne, Betka Ty bedziesz kolejna mowie Ci, a mnie intuicja malo kiedy zawodzi ;-) Deisy jeszcze ja z Toba i Agnes zostalam, nie zapominaj o mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi wchode na pocztę patrze jakies testy i wyrażnie widze druga kreske nawet nie powiekszajac fotki i szukam po wpisach kogo to testy? kogo to szczecsie? hihi AGA GRATULACJE KOCHANA! i po co te nerwy i smutasy? hihi UDAŁO SIĘ BEDZIESZ MAMA GRATULUJE CI BARDZO SERDECZNIE! który to tydzien bedzie? kiedy wizyta u gina? hurrra ! będziesz napewno wspaniałamamusią i to już w listopadzie? :* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agga pewnie za dwa tygodnie usłyszysz serduszko ! doczytałam ze w okolicach miesiaczki robilaś test jeszcze raz gratuluje! zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betko u mnie dzis 8 dc takze staranka zaczynamy powoli ale nie robie sobie za duzych nadziei na ten cykl. Za tydzien mam umowiona wizyte u ginekologa endokrynologa w klinice nieplodnosci, podobno jest dobrym specjalista no i profesor takze mam co do niego duze nadzieje ze dobrze mi wszystko przebada i unormuje to co trzeba i niedlugo dolacze do naszych szczesliwych przyszlych mamus :-) a swoja droga zamowilam sobie testy owulacyjne i termometr ale i tak planuje ten cykl przetrwac na spokojne, hehe pewnie i tak mi sie nie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bez termometru i testów owulacyjnych jadę ;) tylko, że ja mam regularne cykle także nie mam problemu z określeniem dni płodnych i owulacji :) a mimo wszystko już kilka m-cy trwają nasze staranka :) tak widocznie musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z późnego rana :) Ja się powoli do pracy zbieram, planowałam rowerem jechać, ale w taką wichurę to sobie odpuszczę :/ jeszcze gdzieś mnie zwieje :D * Daisy przykro mi z powodu @, ale z drugiej strony teraz możesz wszystko unormować, te cykle nie powinny być aż takie długie, to jakaś masakra, no i stres dodatkowy. Dobrze, ze już w przyszłym tyg masz tą swoją panią ginekolog :) * Aaga - wielkie gratulacje, jak byk widać ta drugą krechę! :) Ściskam cię najmocniej jak potrafię :) * Betka a powiedz mi, bo nie wiem czy gdzieś doczytałam, czy już wszystkie wyniki twojej siostry i dzidziusia są w porządku? * Agnes i Daisy - jeszcze ja tu na polu bitwy zostanę i kto wie, czy nie będę ostatnia. Wam zaraz pomogą specjaliści, więc pójdzie raz, dwa :) Ale ostatnio mniej się przejmuję, już mamy połowę marca, do czerwca szybko zleci :) a jak zajdę na jesieni to urodzę wiosna-lato, tak jak zawsze chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej chwili myslalam, ze to Twój test Daisy przykro mi, że @ jednak przyszła :* ale masz super plan działania myslę, e ten cykl bedzie udany będziesz Panią sytuacji :) ale trochę luupomiędzy mierzeniem temperatury a testami owu i monitoringiem się Tobie przyda :) chociaż mam wrazenie, że mimo wszystko masz do tego wszystkiego dystans tzn chodzi mi o to, że mimo ostatnich niepowodeń masz w sobie duożo optymizmu. * mmm agnes uwielbiam bagietki z masełkiem czosnkowym :) powodzenia z rowerkiem na tym wietrze u Nas w Szczecinie również nie wesoło z pogodą :/ * oo Betka a czemu @ powinna przyjśc w środę? hmm? niech nei przychodzi :p hihi trzymam kciuki mysle, ze sie uda tak bardzo Ci tego życzę :* wystarczająco stresow miałaś w ostatnim czasie także dwie kreseczki będa idealne na poprawę nastroju :) * evelynka wiecej optymizmu! hihia może właśnie się uda a czemu nie? hihi trzymamy wszystkie kciuki :) * eh a umnie narazie @ brak ale mam nadzieję, ze okresy mi się wyregulują. a może pamiętacie jak to u Was dziewczyny bylo z tymi miesiaczkami jak wrocily po porodzie? bo u mnie jak narazie caly czas cykle sie wydlużają :( i zaczynam sie martwić, że do końca roku będą mnie również tak zaskakiwac. czy dac sobie czas? kurcze pewnie ta tarczyca daje mi o sobie znac w ten sposób :( Daisy a Ty do kogo chodzisz z mała do okulisty? przypomnialam sobie, ze przecież kuzyn mojego narzecoznego ma gabinety okulistyczne w Gdańsku :) Moja Karolka sobie drzemie także mam chwilkę zeby ogarnąc mieszkanko:) pozdrawiam Was zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka życzę powodzenia z mierzeniem tempki i testami owu. ja do tego bym nie miała cierpliwości, więc nawet nie zacznę z tego korzystać. Chyba zbyt wielki leniuch ze mnie i śpioch, a po za tym sypiam godzinowo nieregularnie, więc nie sądzę, żeby to było wiarygodne u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - dzięki za miłe słowa :) No bo to jest tak, że przecież nie położę się na podłodze i nie będę płakać całe dnie :/ Najbardziej szkoda mi tego, że te cykle takie długie, ale teraz mam nową panią gin z czego jestem dumna więc będę regulowała cykl (moj poprzedni gin - ba chodzilam do niego ponad 10 lat i jedną ciąże przeciez mi poprowadzil bez zarzutu - powiedzial ze samo musi sie ustawić i to rok moge czekac jak bralam tabsy tyle lat - pfff!). Bo widzisz sama, laski tu mają cykle raz dwa testują, a ja 43 dni dopiero @ nadchodzi, to już bym była po 2giej owu przy normalnym cyklu! Ja chodzę z małą do salonu Brillowscy. * Eh tak sobie myślę, że chyba, skoro nie ma ciąży w tym miesiącu, to sobie machnę w końcu albo tatuaż, albo usta sobie kwasem zrobię, bo już dawno chciałam. Teraz jest ku temu okazja. :D Mam jakieś 2 tygodnie na podjęcie decyzji :D * Betka - no musisz wyżej nogi trzymać, no! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Mi czekamy na resztę badań no i to jeszcze nie wszystko.. jeszcze inne różne badania będą robić ale musi być ok!!!! Też zawsze chciałam na wiosnę urodzić dziecko, ale teraz to i zima mi już odpowiada ;) drugie sobie na wiosnę urodzę ;) Widzimy małe światełko w tunelu na przeprowadzkę do nowego domu w przyszłym roku więc byłoby idealnie, bo nie chcę z Maleństwem za długo na kupie mieszkać hehe Życzliwa ;) nie chcę dziękować, nic zapeszać.. Musisz szybciutko "pokonać" tą tarczycę i będzie ok.. Mojej siostrze po ciąży dosyć szybko wyregulowała się @ a znowu szwagierki córeczka ma już skończony roczek i teraz ostatnie dwie @ dostała w terminie także to chyba nie ma reguły... chociaż szwagierka miała przed ciążą też problemy z cyklami, więc trzymajmy się tego, że szybko do siebie dojdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę u gina mam 28 marca, za 2 tygodnie. Ale serduszka raczej nie usłyszę bo za szybko będzie. Nie wiem czemu ale obawiam się, dopóki beta nie potwierdzi to będę nerwowa, czy napewno się udało. Evelinka bądź dobrej myśli. Nie myśl tyle o tym wszystkim bo to też źle wpływa. Trzeba pozytywnie spojrzeć na życie i powiedzieć sobie, że w końcu mi się uda :) Zobacz na mnie, gin mi powiedział, że w tym cyklu nie ma szans, żebym zaszła bo za małe pęcherzyki a jednak się udało :) Jakimś cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tak często bywa, że jak człowiek przestanie wierzyć to życie go zaraz zaskakuje tak pozytywnie :) ale ciężko jest sie tak wyluzować.. nie wiem czy to w ogóle jest możliwe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie zle zrozumialyscie chodzilo mi ze nie uda mi sie na spokojnie przetrwac cyklu a nie ze nie uda mi sie zajsc :-) chcialam troche bardziej na spokojnie podejsc do staran tak bez testow, bez kalendarza ale i tak pewnie bede robic te testy i sprobuje sobie pierwszy raz mierzyc temperature. A nadzieje mimo mojego pcos mimo wszystko mam, a moze akurat zdarzy sie ten cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się wkręciłam w to forum, że nie chce mi się pracować ojoj co chwilę odświeżam stronkę hehe ale muszę się zaraz ostro wziąć bo się za bardzo zawalę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka wybacz faktycznie źle odczytałam Twoją wypowiedź :) 3mam kciuki za spokojne staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje dziewczyny :* :* * ja kolejna wizyte u gina mam uwaga! na sam koniec czerwca zobaczymy jak to bedzie z moimi cyklami :) ja tez juz odliczam dziewczyny. po pierwsze odliczam do roczku karolinki a to juz coraz blizej niestety bo jak Karolinka bedie mieć roczek to i koniec urlopu macierzynskiego i wracam do pracy :P odliczam do slubu chociaż nie wiem czy nie przesuniemy go troszke ze względu na to, że chcemy zaczac budowac dom :P oby nie bo cały czas go przekładamy :P takze jak dla mnie to ten rok szbko minie przynajmniej do wrzesnia nie wiem ja Karolcia zniesie złobek jak narazie nie chce się "odkleić"od mamy.mam nadieje, ze jak zrobi się cieplej i będzie wiecej przebywac z dziecmi to sie troszkę oswoi i bedzie jej łatwiej. chce chodzić z Nią najakieś zajęcia z rówiesnikami oby to pomoglo jej. Zaczynam3 kwietnie prawo jazdy:) czarna magia :) * Bullitko jak tam u Ciebie?odpoczywasz? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betko bo przyjdzie szef i będzie zły :P dostaniesz karnego jezyka :p zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i Daisy nie Brillowscy to nie On :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef wyjechał ale robota sama się nie zrobi :) a ja znowu głodna hahahaaa nie wytrzymam z tym moim apetytem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale On ma gabinety i w Gdańsku i w okolicach - Trójmiasta dlatego spytałam źle sie wyrazilam :P sory :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja betko ja musze zaspokajac swoj głód albo wodą albo czymś niskokalorycznym ze wzgledu na moja dietke chociaz ostanio miałam taka duża ochote na chinszczyzne :) a robiłyście kiedyś same sajgonki?hmm? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przepraszam ja nie moge Was spamiętać kto gdzie mieszka nie najlepiej u mnie z pamięcią najwyraźniej albo nie doczytałam :* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa no spoko przeciez się tylko usmiecham :):) :) Napisz na @ w wolnej chwili co to za gabinety, moze w mojej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×