Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

witam ponownie. ja juz ogarnelam kuchnie (jak zwyklepo jedzonku wieczornym wszystko zostalo na dzisiaj do zmywania). teraz kawka. potem wezme psa i pojdziemy do sklepu. pogoda deszczowa nielubie takiej ale tylko dlatego ze pies brudny do domu wchodzi z dworu. nie zawsze zdaze mu lapy wytrzec. ja dzisiaj na obiad pomidorowke tylko.no i deserek z serka mascarpone i truskawki:) musze mojego M porospieszczac bo dzisija pisal ze cieeeeeezki dzien w pracy. joanna- pierogi ruskie a drugie z farszem jak na palacki ziemniaczane uwielbiam takie. potem na patelni podsmaze mmmmm pychotka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Ja już czekam na @. Byłam właśnie siusiu i przy podtarciu się mialam dwie nitki krwi dosłownie na papierze. Jeszcze sprawdziłam palcem i normalnie rozdzileliłam je. Wybaczcie że Wam opisuję, no ale chciałam zobaczyć co to. Więc pewnie niebawem się zacznie. O dziwo nic mnie nie boli, a chcialam sprawdzić szyjkę czy tam coś jest więcej, to nic nie było. Tylko zalało mnie trochę śluzem coś, aż się zdziwiłam w wc, bo rano zakładałam wkładkę, a teraz znowu musiałam. Miałam też takie dziwne uczucie siedziałam siedziałam i nagle taka ciepłota mnie zalała i tak mi ciepło nadal. Śmiejcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - widzialam te ciuchy na fb ktoś reklamował, chyba reklama tam lata :) nie wygląda to najgorzej, sama zastanawiam się czy sobie nie kupić takiego kompletu. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sie zastanawiam bo fajny taki. ja lubie ogolnie takiego rodzaju ciuchy. tylko zastanawiam sie jak to w rozmiarze by wygladalo. zwłaszcza chodzi mi o spodnice o jej dlugosc. bo rozmiar to chyba bym zamowila xxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez widzialam to ma fb. Fajnie to wyglada ale kto wie czy nie tylko na zdjeciu... Bluza pewnie nie przetrwa dlugo. Daisy ktory dc, wybacz ze tak ciagle pytam ale zapominam... Niechce mi sie szukac... Ja wogole wszystkiego zapominam. Moj m powiedzial ze na czas tej ciazy powinnam przefarbowac sie na blond... Bo tak podpadam troche pod typowa blondyne ;-) hehe. Mozg mi wyzera. Zero wsparcia ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja- o wszystkich ciuchach prezentowanych w necie mozna sie zastanawiac czy tylko na zdjeciach tak wygladaja. takie ryzyko przy kupnie jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - dzis mam zacny 43 dc :D * Agnes - ja tak jak patrzę to widzę, że to koło dresu nawet nie leżało. Ale zestawik fajny, pewnie kupię, do adidasów w sam raz. Jak chcesz to poczekaj i powiem Ci jak to wygląda jak przyjdzie i podeślę zdjęcia na żywo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Dlatego wlasnie ja ciuchow raczej nie zamawiam. Ciazowe tylko mi sie zdazylo. Ostatnio moj m zamowil sobie bluzke. Tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz teraz sobie nie kupie.... Teraz powoli pewnie trzeba bedzie patrzec za ciazowymi. To nqpewno w necie bede sie rozgladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U nas pogoda beznadziejna.Byłam z Tosią w kościele i zmarzłyśmy :-/ ... U nas atmosfera nie bardzo w domu. Dzień zaczął się od kłótni. Jak ja uwielbiam tak rozpoczynać niedzielny dzień ! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- pewnie nie lezalo ale fajne na cieple wieczory. poczekam w takim razie bo i tak bym kupila w kwietniu dopiero. malanadzieja-mi tez sie nie zdaza kupowac ciuchow przez neta. wole przymiezyc najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam pecha na kupowanie ciuchów przez neta. Jakoś już się chyba nigdy nie skuszę. No chyba , że dla maluszka albo ewentualnie dla Tosiuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozna sprobowac :-) Gosciowa ojej..... A co sie dzieje? My z Nadia same od rana. Rosol zrobiony. Maz pewnie bedzie dopiero o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co zmykam musze isc do sklepu ale chyba bez psa bo znowu zaczal deszcz padac echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bedac z Nadia w ciazy zamowilam jakies tuniki ciazowe i spodnie 3/4. Bylam bardzo zadowolona. Ale to zamawialam prze normalny sklep internetowy dla kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co? o pieniądze. :-/ ehhh szkoda gadać. Ja akurat będę w lato największa więc jeszcze czekam. Póki co mam getry , spódniczkę ciążową i sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam test i ja p******ę nie wiem. Zaraz ogarnę jakieś foto. Jest mi mega gorąco aż mi się w głowie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. My wlasnie zbiepramy sie do kosciolka. U nas tez deszcźowo i wietrznie. Po kosciolku na obiad jedziemy do moich rodzicow. Bullitko bedzie dobrze tylko duzo wypoczywaj. Agnes wczoraj kupilam suchy olejek arganowy eveline i krem-maska do rak sos eveline i rewelacja skora gladka i rozswietlona od razu ączuje sie roznice. Daisy i jak mjoge juz gratulowac? Pozdrawiam Was. Zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×