Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Hej Dziewczynki, jestem i ja w ten pochmurny i wietrzny dzień. Jejciu Bullitko jak ja się ucieszyłam jak zobaczyłam zdjęcie Twojego usg :) tak się cieszę z Twojego podwójnego szczęścia :D Dbaj o siebie Kochana i nie denerwuj się niepotrzebnie, bądź dobrej myśli bo pozytywne nastawienie też na pewno ma duże znaczenie. Na pewno wszystko będzie dobrze, musi być dobrze i ja wiem że będzie dobrze. My tu wszystkie mocno trzymamy za Ciebie kciuki :) Ja dzisiaj cały dzień jeździłam po marketach budowlanych z moim M po jakieś listewki, śrubki, dupki itp :P Boziuniu kiedy my wykończymy to mieszkanie, chyba wcześniej ja się wykończę :P lecę szorować podłogę z farby, ehh A tak btw skończył mi się już okres więc zaczynamy staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - a co u ciebie? Jak sie czujesz? Przez te moje problemy troche was zaniedbalam. Nadal cie mdli? Gosciowa - moja szwagierke tez tak ciagle boli z lewej strony. Jest w 7 miesiacu. Niby to normalne. No-spe mozna brac w ciazy bez obaw?? Evelynka - to trzymamy kciuki aby staranka byly udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, domyślam się, że to normalne :-) Mi lekarz gwarantował, że no-spa jest bezpieczna i można brać bez obaw. A ty jak się czujesz? plamisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - oj zazdroszczę, uwielbiam tego typu zakupy, już nie mogę się doczekać, kiedy my zmienimy mieszkanie na nowe, kolory ścian, panele, ustawianie mebli, dobieranie kafli łazienkowych :D Bullitka - oczywiście wszystko zrozumiane, nie przejmuj się :) u mnie w miare OK, ta głowa tylko dziwna, od czasu do czasu czuję się jakbym miała coś z błędnikiem lekkie zawirowania mam, cos pływa w głowie i kark mnie bardzo boli, martwię się jak M wyjedzie, będę skupiać się częściej na tym, wsłuchiwać w ciało, a to jest niedobre dla mnie. Mdłości dzisiaj zelżały, wyspałam się lepiej :) a jak u Ciebie? żadnych bóli, krwawień, nic?? M dba o Ciebie ? :> czy z Was też takie żarłoczki?? ja to mogłabym jeść ciagle, dobrze, że w mniejszych ilościach daję radę, bo inaczej byłabym puchata jak Bunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - bede pamietac o no-spie. Mam w domu. Na szczescie juz narazie nie krwawie. Bylam 2 razy siku i nic nie bylo. Mam nadzieje ze tak zostanie . Joanne - a kiedy maz wyjezdza? Bedziesz musiala bardziej uwazac na siebie. Ja wlasnie nie czuj***ardzo glodu. Dzis sniadanie cale zwymiotowalam. Ale to moze ze stresu. Tak mam ze jak mam stres to nie moge jesc i wymiotuje. Staran sie jesc po troszku ale jesc cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no-spa na pewno lepsza niż paracetamol.Ja biorę no-spe forte ,która jest na recepte . Widzisz, wiedziałam, że wszystko minie.Musisz się tylko oszczędzać ... Joanne ja to też żarłok jestem. Coś czuję ,że w tym miesiącu nieźle przytyje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - wyjeżdża w piątek, już wszystko kupione, teraz tylko czekamy, będzie musiał jechać pociągiem do Lubeck, ale 4,5 h i jest na miejscu...oglądam Gesllerową i znowu głodna się zrobiłam...ech...będę duża :| uciekam, Bullitka - dbaj o siebie Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no mi niedobrze caly dzien. Mdli mnie, odbija sie i slabo mi.... Musze sie jakos ogarnac. Nie mam apetytu ani troszke. Robilam babeczki z nadia i zjadlam jedna, a teraz mi zle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - juz w piatek? Tak szybko to zlecialo?? Na jak dlugo wyjezdza? Mi wlasnie maz zrobil na obiad rybe z sosem, ziemniaki i salatke. Bylo dobre ale nie mam az takiego apetytu Gosciowa - nawet sie idal ten dobieraniec ;). Ja tez nigdy nie umilam zrobic. Czujesz sie juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - na szczescie masz L4 i nie musisz sie juz stresowac ze do pracy i to 14 dni. Teraz mozesz w kazdej chwili odpoczac. Jak dlugo moga trwac taki brk apetytu i takie beznadziejne uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nie czulam sie tak slabo z Nadia. Gosciowa ja nie potrafie dobieranego. A moja nadia ma trudne wlosy do czesania to calkiem... Wyslalam nasze muffinki :-) zostalo tylko tyle bo zanioslam do tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja skoro ci się odbija to chyba na żołądku coś ci zostało. Wypij herbatkę miętową albo wode z cytryną. ... Bullitka taki jakiś kuślawy ale jest. Muszę się w końcu nauczyć, bo niedługo dziewuchy dwie będę czesała. Chociaż kto wie :-) Dwie koleżanki chodziły do tego lekarza - jedna miała cały czas mieć synka na 99% a jak się urodziło to córeczka :-D. A druga to najpierw długo nie wiedział, potem dwa miesiące, że synuś, a na samym końcu powiedział, że jednak córka - i córka się urodziła :-D Także M ma jeszcze ogromną nadzieje hehe. Mi już lepiej. Dużo lepiej po tej no-spie . Teraz strasznie chce mi się spać. Czekam na m , idziemy na mały spacerek poskakać po kałużach i jakiś film zażyczył sobie oglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa nie sadze zeby to bylo cos na zoladku bo ja tak mam juz od dluzszego czasu... No moja znajoma caly czas myslala ze bedzie miala dziewczynke a wkoncu przy porodzie wyszedl chlopiec i z Dominiki wyszedl Dominik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądają apetycznie :-D Ja to się przyznam , że jeszcze nigdy nie robiłam. Tydzień temu robiłam orzechowiec. Nic wam nie mówiłam , a dlaczego? No oczywiście ! Wyszedł zakalec nie do żarcia ! :-/ Nienawidzę robić ciast ! Za to wyszła mi dzisiaj smaczna pieczeń. Nawet M pochwalił choć nie przepada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ja tez nie lubie piec... Robie to zazwyczaj dla Nadii bo ona wtedy piecze ze mna. Uparla sie na czyste babeczki. Ale wyszly bardzo puszyste. Musialam trafic na dobry przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To urzędowanie w kuchni z mamą chyba każde dzieciaki uwielbiają :-) Ja raz sobie odkurzałam pokoje i coś za cicho mi było- patrze , a Antonina wszystko z szafki wyjęła na stół , bo będzie robiła "ciato" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje sie i ja :)))) przed popoludniem robilam test i oczywiscie negatyw wiec dalam se troche luzu :p Ide spac nim skladnia zdania stanie sie dla mnie nie do odgadniecia :p Buziaki! :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki_miki1
hej kobietki :) i przyszla@ tylko oczywiscie duzo za wczesnie,aa z reszta caly czas mam albo delikatne krwawienia albo plamienia. do lekarza mam we wtorek, ciekawe co powie ciekawego, jesli kolejny lekarz powie mi ze TAK MUSI BYC, TAK CZASAMI JEST to wyjde z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki_miki1
tak Was czytam i nie wierze,co takie marudne? niech ta wiosna wkoncu na dobre przyjdzie bo to w depresje idzie popasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki_miki1
spac nie moge, przeladam wszysko co zwiazane z ciazami dziecmi itp itd. siedze ogladam iii ? i wyje jak dziecko... jak juz bym chciala ogladac ciuszki wozki itp w celu kupna :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kolejny dzien deszczowy:-( moj M z zapalkami w oczach wyszedl do pracy. bidulek. jeszcze tydzien taki. ja lubie piec ale juz tego czesto nie robie bo dla nas blacha za duza na dwoch. jak mieszkalam z rodzenstwem to co tydzien cos pieklam. jutro ide do ojca i z jego zona bede pierogi lepila troche zamroze. a jak dzisiaj sie czujecie dziewczyny ciazowe? Daisy - kiedy pojdziesz do lekarza bo to juz jest dziwna sprawa z twoim okresem. evelynka- to mamy taki sam cykl ja juz zaczelam staranka.:-). powodzonka. miki_miki - kazda z nas ma dolki z tego powodu. tez juz bym chciala ciuszki kupowac i inne rzeczy . Dlatego aby sie nie dolowac nie warto czytac o ciazach i tych sprawach. czlowiek moze oszalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i ja :) w końcu w sypialni na lozku normalnie sie spali :) szyja boli niemilosiernie, musze na plecach zacząć spac. bullitka - M wyjeżdża na 10 tygodni, przyjedzie i brzuszek będę miala juz lekki pewnie, no ale takie życie marynarza i marynarzowej :) rybkę bym zjadla o tak...ale glos mi jakoś przechodzi bo mdlodci zelzally, dziwne ze tak szybko ale jestem z tego powodu w 7 niebie :) Agnes jakie pierogi bedziecie lepić?? Uwielbiam mniam mniam takie prosto z wody dzisiaj jedziemy do ojca poza miasto, także będę dopiero pod wieczór, milego dnia zycze :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Miki najwazniejsze ze pojdziesz do lekarza. To moze dowiesz sie czegos sensownego. Moj m tez pojechal do pracy, a tak chalasowal rano ze pobudzil i mnie i Nadie. Ja robie dzisiaj rosol tylko, na sama mysl o jakimkolwiek miesie jestz mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny witam sie w ten beznadziejny niedzielny poranek :D Wstalam przed 7 no ale dopiero zaczelam trybic :p Bullitka dobrze ze w szpitalu sie okazalo ze wszystko ok z Twoimi synkami :p Ja wczoraj robilam na obiad kurczaka z piekarnika udka itp z marchewka, cebula, pieczarkami, cukinia (bleee no ale wszyscy jedli - ja nie znosze raz prawie zeszlam jak zjadlam cukinie tak mnie brzuch bolal ze do szpitala bylam 3x w drodze jednego wieczoru :D ). Do tego ziemniaczki i 3 surowki. A na dobicie zrobilam papryke faszerowana miesem mielonym boze jakie pyszne wyszlo pierwszy raz robilam. Takie ogromne papryki kupilam ze spokojnie mogloby to byc danie glowne haha taki konkret :) Na deser kupilam jakies 3 ciasta i pozamiatane :) w koncu tesciowie przyjechali o 16. Mieli byc ostatecznie na 18 tak dzwonili wczoraj mowili a potem 15 tel ze juz jada..a my w powijakach hehe no ale jakos sie uwinelismy i na 18 bylo gotowe :p Wszystko im sie bardzo podobalo tesciowej indukcja, tesc to pol h stal i patrzyl jak dziala i chyba kupia sobie taka sama :D * U mnie bez zmian, twardo czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja dzis przy wycieraniu jeszcze troche krwi widzialam. A od wczoraj popoludnia juz nie bylo nic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Bullitka nie stresuj się Kochana skoro lekarze mówią że jest oj to jest! Gratuluję bliźniąt ;) Ja od piątku u rodziców-jaaaak mi dobrze :) wczoraj cały dzień u Siostry byłam-super :) Mały zaczął chodzić-widok bezcenny :) Czekam co dalej u mnie, znowu śniła mu się córeczka..... cykl pomału dobiega końca... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×