Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MalaNadzieja ale plamienie mialam 27dc. Więc za szybko na owu. A seks był 28 i 31 dc. Wcześniej prawie tydzień przerwy i po 31dc 4dni. Wciąż brak @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to moze powiesz mi ze u mnie tez bylo za szybko na owu? Ledwo skonczyly mi sie plamienia i mialam owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy ja w tel nie moge otworzyc zdjecia ale jesli ja widzisz to pewnie sie udalo zwlaszcza, ze ten cykl jest stanowczo za dlugi takze badz dobrej mysli :) sciskam Was, udanej niedzieli zajrze pozniej, glowa do gory daisy jest szansa ze juro druga kreska bedzie wyrazniejsza i nie bedziesz miec watpliwosci :) zyczliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak lekarzowi bedziesz musiala mowic o tych plamieniach jezeli to bedzie ciaza, bo jak Ci oblicza od OM to bede sie upierac ze plod za maly znajac zycie. Tak mialam tez z nadia. Bardzo dlugi cykl i wedlug OM im sie nie zgadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - no nie wiem jak CI to wytlumaczyc :D Gdyby sie udalo to bylaby to ciąża z przypadku ahahahah! Ale się nie nastawiam. Jutro powtórzę test z samego rana i od razu dam Wam znać. Wiecie co nigdy nie mialam tak zebym miala dostac @ w ciągu dnia ani tez nie mialam takich nitek. Normalnie 2 nitki krwi, takie moze po pol cm. To nawet coś innego niż było wtedy, bo wtedy to mialam poprostu kolorowy śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego od wczoraj południa mam takie dziwne mini kłucia w piersiach, a prawa od srodkowej strony boli mnie jakby ktos mnie kopnąl. Moze spalam na cyckach, ale wtedy bolalyby mnie oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja rozumiem o co Ci chodzi. No u mnie to bylo troszke wiecej czasu chyba jak sobie policze bo 23.01 mialam plamienie pierwsze a prawdopodobnie owu 1.02. No czyli jakis 9dc. Tak mi wychodzi... No ale mimo wszystko trzymam kciuki bo ta temp jest dobrym znakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :* W ogóle dzięki Wam dziewczyny, naprawdę. Co ja bym bez Was zrobiła :) Najwyżej mi z liścia wirtualnie będziecie strzelać jak przyjdzie @, że d**ę zawracałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też Wam dzisiaj towarzyszę póki co ;) brzuch mnie pobolewa, mam 26dc :) tęskno mi za M....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zawijam bo wrócił luby z lasu bo po pojechal z psami. Będę informować na bieżąco! :) A Wy trzymajcie kciuki żeby to nie była @! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez tylko polowa zdjecia sie otwiera. Mam teraz przy wycieraniu slady krwi na papierze. Przy jednym sikaniu jest a przy drugim nie i potem znowu. Z sikaniem nic nie wylatuje tylko na papierze. A juz myslalam ze bedzie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam jednak psa wzielam bo przestalo padac. kurcze Daisy ja tam nic niewiedze oprocz jednej krechy:(:(. ale moze na zywo inaczej widac. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki_miki1
Daisy!! trzymam kciuki mocno mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - nie brzuch nie boli na szczescie Malanadzieja - biore. Tylko ze wczoraj wieczorem zamiast 2 wzielam tylko 1 . Dzis rano wzielam znowu dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem tak sobie mysle. Ja biore 3 tabl ale w odstepie czasowym. Bo teraz rano wezmiesz 2 tabl a zanim wezmiesz kolejne dwie to mina 24h i znowu moze Ci opasc. Nie wiem moge sie mylic... A tylko tak sobie to rozumuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- ja popieram wypowiedz Malej nadzieji. powinno sie brac regularnie zeby progesteron nie opadal, dlatego znowu mialas lekkie plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedwczoraj wieczorem wzielam dwie. Wczoraj rano tez dwie. I krwawienie ustalo. Potem wczoraj wieczorem wzielam 1 bo pomyslalam ze jak juz nie krwawie to jedna mi wystarczy do rana ale widocznie bylo to za malo. Wieczorem wezme znowu dwie i jutro rano tez dwie i wtedy juz sie skoncza. Jutro rano pojde do lekarza domowego. Moze on mi da recepte na duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×