Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Mala mi dziekuje ;-) noga juz ok. A usg mam dopiero 23.06. Dziewczyny ja usg 3d. Mialam w 21 tc. Poeobno to najlepszy moment ze wzgledu na to ze dziecko jest jeszcze nie za duze ze spokojnie mozna wszystko zobaczyc a buziaka juz widzielismy bardzo dokladnie. Gosciowa bardzo ladnie :-) moja nadia tez szybciutko zaczela mowic dzien dobry dowidzenia itd.. To wazne wedlug mnie. No moj maluch tez ostatnio fika jak szalony. Juz nawet lezac bokiem czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jak nasze staraczki?? MałaMi - czerwiec za pasem, denerwujesz się?? będziesz miała jakąś wizytę kontrolną, aby sprawdzić czy oby nie naprawiło Ci się tam wszystko?? Evelynka - jak u Ciebie?? niedługo pewnie termin @ daj znać co i jak :D Betka to my wiemy, leci szaleć w świat i przylatuje w trójkę :D * a Daisy siedzi cicho i nam niedługo ogłosi zdrową nowinę trzymam kciuki dziewczęta za wszystkie i każdą z osobna :) mam nadzieję, ze nikogo nie ominęłam, z góry przepraszam * agnes jak sytuacja w domu się rozwinęła?? znowu znikłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - moj gotuje i to czesciej niz ja. Nawet podloge pomyje czasem. Co prawda tym parowym ale zawsze. Wiesz , facet to tylko facet , nie moze byc przeciez ladniejszy niz kobieta ;) Joanne - no to juz prawie. Tydziesz szybko zleci. Na dlugo przyjezdza tym razem?? Ja tez bede za toba tesknic. Neska - ja tez dzis sie zle czuje. Teraz odpoczywam. Mysle ze to ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - będę zaglądać, obiecuję :) i nie świruj, ze masz nieciekawego męża, bo rzec można że "całkiem całkiem" :D jak to się mówi w babskim gronie :P, przyjeżdża na 10 tygodni, wyjeżdża na 9 i wraca na poród, w połowie października będzie :) oby zdążył :P MałaNadzieja - czytałam, ze tak do 28 najlepiej, ale to wiadomo, co autor to inna bajka :), no i pewnie też będziemy mieli gdzieś tak w 20-21 tygodniu :) to jeszcze miesiąc jak poznamy, Twoją tajemnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dla mnie to mój m dalej jest przystojny . Mimo , że czasami głupi jak but to i tak go kocham :-D . Kurde przypomniało mi się, że miałam zdjęcia dać do drzewa genealogicznego aktualne naszej 3, a raczej 4 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chcialam umowic sie prywatni szybciej ale najblizszy termin to tez bylo 12 czerwca wiec juz mi sie nie oplaca. Bullitko ja tez Ciebie znqlazlam na fb ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - moze tak byc ze podobny do ciebie. Moja siostra ma 2 dzieci. Chlopczyk i dziewcxynka. Chlopczyk to kopia mojej siostry a dziewczynka to skora zdjeta z taty. Ale bywa tez z chlopcy to kopie tatusia. Wiec roznie to moze byc tak jak z naszymy przeczuciami co do plci :). MN - mi najbardziej chyba chodzi o ta twarz z 3 d. Jestem ciekawa jak wygladaja moje dziewczyny. Czy sa identyczne :) . Ty pewnie bedziesz miala chlopaka :) No wlasnie co z Agnes. Takie wyrywkowe informacje.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - moja siostra też ma dwójkę, chłopiec starszy to czysty tatuś, a córcia to mamusia, może u nas też tak będzie :D * MałaNadzieja - to rzeczywiście nie opłacało się, 2 tyg. różnicy a po co płacić za wizytę.. * wiecie, ze nadszedł czas mojej wizyty u kardiologa, jutro lecę na 10.00 hehe, doczekałam się w końcu :P już zdążyłabym umrzeć 10x i się narodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie jest tyle dzieci ze juz ciezko ogarnac kto do kogo podobny ;-) Joanne no niestety tak to jest juz u nas z tymi lekarzami. Juz nawet prywatnie terminy masakryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mnie też tak znajdziesz?? :P u nas jakieś 400 tyś mieszkańców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne chcialabym przyniesc zdrowa nowine hehe ale niestety wciaz sie zle czuje. Kurcze wiecie w srode dostalam @ i mnie tak strasznie bolalo, lalo sie ze mnie i lalo jeszcze w czwartek..piatek leciutko, sob i niedz tylko leciutkie plamienie wiec wkladka, pon nic, a dzisiaj normalnie tak mnie jajnik zabolal i poszlam patrze a tu jasnoczerwono :/ az sie przestraszylam i zrobilam test haha no i 1 kreska oczywiscie, ale teraz nie wiem czy to moze od cwiczen? :/ no bo niby od czego, skoro seks byl w niedziele :/ test owu tez negatywny. Potem pomyslalam ze to moze plamienie owu, no ale tez nie. * Agnes do mnie nie pisala. * A moj luby zrobi wszystko, jakbym mu powiedziala to i by kwiaty podlal. Ostatnio go przylapalam jak kurze wycieral w salonie. Jak sie okazalo czyscil polke gdzie stoi psp bo chcial porobic zdjecia (swoja droga dzis sie w koncu sprzedalo wiec niebawem zawita u nas ps4 pewnie..). Tak mysle czego by w domu nie zrobil, to ciezko mi, bo on nawet sam sobie rano prasuje ubrania ;) Za to staram sie go nie dopuszczac do wstawiania prania, bo on ma dziwna filozofie i nie zapina swoich guzikow w koszulach :D On za to nie lubi wieszac prania malej, bo sie nie umie polapac w malych ubrankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha joanne niestety nie taki mały lecz pokaźnych rozmiarów :-D A wiecie co wam powiem? Żyć bez was nie mogę ! Koniecznie musimy się spotkać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - wierzę w Twoje umiejętności, choć po znajomych znajomych też można ogarnąć :D ja też myślę, ze warto by było się spiknąć gdzieś w centralnym punkcie, aby każda nie miała zbyt daleko.. * Daisy - zrób hsg...wiem, że ciągle o tym truję, ale myślę, że dla świętego spokoju...tym bardziej, ze chorujemy, przechodzimy stany zapalne a Twoje dolegliwości, niemożność zajścia w ciążę...pomyśl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ciebie już daaawno znalazłam :-D Sama zobacz.... :-D . Mn ale masz śliczną tą córe :-) I ja też podejrzewam ,że synek tym razem będzie :-D . Gdzie wy takich mężów znalazłyście? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziewczyny usmiałam się z Waszych wpisów :) chyba właśnie mam owu albo jestem tuż przed albo tuż po :) Urlop wykupiony lecimy w sobotę i w niedzielę za tydzień wracamy czyli 8go :) teraz piore i ogarniam bo jeszcze na basen dziś śmigam ;) Bullitka super wieści :) U mnie upał-żar leje się z nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszacie się na fb? ;) ja znalazłam Gościówę i Małą_Mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka to jeszcze przed wyjazdem dobry seks ;-) Gosciowa Twoja Toska jest tez przesliczna. Wlasnie przegladalam ;-) A mi sie wydaje ze dziewczynka bedzie. Maz za bardzo chcialby chlopca. Wiec to az niemozliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - czyli jakich?? ja swojego wybrałam spośród tysięcy panów na "Sympatii" :P, a siedział taki kozak na kanapie po lecie opalony jak murzyn ze śnieżnobiałymi zębami, to myślę sobie, a przygarnę kropka, niech tak sam na tej kanapie nie siedzi :P...2,5 roku później zostałam jego żoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa to taki facebookwy detektyw :D Już mówiłam do M, że teraz na fejsie się znajdujemy, to mi powiedział, że zaraz założymy tam własna społeczność :):) Powiem Wam, ze ja też się zżyłam strasznie z Wami :) Ba! Wciągnęłam się w Wasze forum na długi czas zanim się odezwałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny teraz mogę popatrzeć na Wasze dziewuszki..no są niesamowite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka tak zapraszamy się na fb, możesz mnie zaprosić jak już mnie znalazłaś ;) * Joanne ja swojego M też poznałam przez neta, ale przez badoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde aż nie możliwe , że na sympatii go znalazłaś :-) Wyglądacie idealnie Joanne. . Becia dawaj zaproszenie :-D . Ej mała mi a gdzie te foty co jakiś kolega ci i twojemu m robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa on jeszcze tych zdjęć nie obrobił, więc nawet ich nie mam :P Sama czekam na efekty :) Ha! Kupiłam arbuza! Biorę się za krojenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa on jeszcze tych zdjęć nie obrobił, więc nawet ich nie mam :P Sama czekam na efekty :) Ha! Kupiłam arbuza! Biorę się za krojenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×