Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Witam dziewczyny bardzo wczesnym rankiem. Jeszcze calkiem ciemno i zimno a ja musze isc do pracy. Ledwo wywleklam sie z lozka. Zycze wszystkim milego dzionka. I kasiula czekamy na pozytywne wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
hej laseczki Ja też dzisiaj wstałam o bladym świcie...zrobiłam test...są II piękne kreski !!!! Poryczałam się ze szczęścia !!!! Cała się trzęsę z emocji !!! :) :) :) myślałam że już nigdy się nie doczekam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rzadko pisze ale mam nadzieje ze nadal moge z wami tutaj byc :) Prosze okrealcie czy na podstawie moich temperatur da sie okreslic ta owulacje, wedlug mnie byla ona wczoraj przed skokiem ale im czlowiwk wiecej wie tym mniej :) dzis moj 18 dc, cykle mam 26 dniowe 1dc - 36,40 2dc - 36,60 3dc - 36,47 4dc - nie mierzona 5dc - 36,57 6dc - nie mierzona 7dc - 36,45 8dc - 36,47 9dc - 36,43 sex 10 - 36,38 sex 11 - 36,48 12 - 36,41 sex 13 - 36,46 sex 14 - 36,27 sex 15 - 36,38 sex 16 - 36,23 sex 17 - 36,32 18 - 36,77 Czy to oznacza ze ja mam druga faze 10 dniowa, boje sie ze to za malo :( ze powinna byc 14 dni I jeszcze bardzo obawiam sie tego ze ostatni raz kochalismy sie 16 dc mimo ze po 22 to i tak sie boje ze nie przetrwaja, kurcze wiedzialam zeby wczoraj w nocy zadzialac ale oboje zle sie czulismy wiec odpuscilam Jakie szanse dziewczyny doradzcie prosze Jona2 czy mialas juz owulacje jak tam twoje temp, przepraszam za bezposrednie pytanie ale twoje cykle tez sa 26 dniowe dlatego jestem ciekawa jak to u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
GRATULACJĘ !!!!! Jest już pierwsza ciężarna :-) Ehhhh zazdroszczę i oczywiście cieszę się razem z Tobą :-* Eyeque - Argument z******ty ;-D muszę spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Dziewczyny cuda się zdarzają :):):) jestem tego żywym dowodem :) Teraz to już jedna za drugą będziecie zachodzić w ciążę !!! Tego Wam wszystkim życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiula to ile Ty się w końcu starałaś ? ile masz lat? gratuluję przyszłej mamie:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czy ja mogę się dołączyć?? mój pierwszy cykl.. Nasz pierwszy cykl starań dziś zakończył się @ ... Więc czekam na kolejne dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
kasiula gratuluję!!! zaraź nas proszę tą ciązą;) zacieszka a uprawiasz seks regularnie czyli codziennie/co 2 dni czy rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Wpadłam tylko na chwilę, by pogratulować Kasiulce :). Bardzo się cieszę :). I mówiłam Wam - to szczęśliwy topik. Jeśli tylko ktoś się tu zapisze (i jednocześnie uprawia seks bez zabezpieczenia:P ), szybko zachodzi w ciążę :) Kasiula, pewnie jeszcze nie wierzysz :). Będziesz chyba.... lipcową mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
"Chyba" w sensie lipcową, nie, że mamą - bo nią będziesz na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a nie czerwcową? na bank czerwcowa bo w ciąże zaszła pewnie w połowie września co daje termin na połowę czerwca:) super termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przed owulka było współżycie, w dzien owulacji i dzień po. nic z tego nie wyszło :) jakoś nie zwracam uwagi żeby co dwa czy trzy dni się kochać. W pierwszej ciąży było codziennie i za pierwszym razem poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie co to z moimi temperaturami jest i czy faza lutealna 10 to czy nie za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek201
Hej czy mogę dołączyć:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy. Kasiula wieeeellllkkkie gratulacje! Jestes pierwsza szczesciara. Strasznie sie ciesze! Witam rowniez wszystkie nowe dziewczyny. Miejmy nadzieje ze kasiula rozpoczela dobra passe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata6451
kasiula1234 gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek201
Tak jak wy chce zajść w ciążę tylko że mam nieregularne cykle. Dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i wyszły II kreski. Lecz ta druga była blada. Muszę jutro powtórzyć i mam nadzieję że tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie a czy zawsze czas od skoku do @ wynosi tyle dni? Czy tylko przy tym cyklu? Nie myslalas o tym zeby sprawdzic owulacje testem owulacyjnym? Kasiula kiedy wybierasz sie do lekarza? Mam nadzieje ze dasz cos znac :-) a nie uciekniesz ;-) ja wlasnie bede robic oststnia partie ogorkpw chili. Nie bardzo mi sie chce ale poprzednie mamy juz prawie wszystkie zjedzone :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona2
gratulacje Kasiula, w końcu dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek ja tez mam bardzo nieregularne cykle. Biore luteine. A pamietaj ze jezeli na tescie owu druga kreska wychodzi jasniejsza to jest wynik negatywny. Kreska testowa musi byc rownie ciemna lub nawet ciemniejsza od kreski kontrolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona2
Barbie, jeśli dobrze mierzysz, zawsze o tej samej porze itd, to masz rację. Teraz jeśli 3 dni pod rząd będziesz miała wyższą, to w 18 dniu dopiero owulka. No i strasznie krótka ta faza lutealna, jeśli masz zawsze regularne cykle. A może Ci się przesunie @ w tym miesiącu. Nie przejmuj się, że 16 dnia ostatni seks, i tak jest szansa, bo średnio 3 dni plemniki wytrwają jeśli miałaś dobry śluz. Zwykle na 2 dni przed owulką to już jest bardzo płodny dzień... Tylko czytałam, że jeśli faza lutealna jest poniżej 10 dni, to zwykle trudno o ciążę, nie pamiętam dlaczego... U mnie w tym miesiącu jakoś dziwnie było, ale nie przywiązuję wagi do temp bo mierzyłam ją byle jak, tzn o różnych porach, teraz tylko będę mierzyć, żeby zobaczyć czy @ nadchodzi, ale wg objawów to miałam jakoś kilka dni temu, około 14-15 dnia cyklu, choć później jakoś temperatura mi znacznie nie wzrosła, ale zrzucam to na to byle jakie mierzenie... No i jeszcze jedno Barbie, nie przejmuj się, może jak możecie, to spróbujcie jeszcze dzisiaj. To, że była owulka potwierdza dopiero 3 dni pod rząd wyższych temp., no i przez ten czas też jest jeszcze jakaś szansa i ostatnie chwile płodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona2
Barbie, właściwie to jeszcze lepiej, bo seks był na 1 dzień przed owulką, tak więc super :) A faza lutealna by wyszła 10 dni, ale nie poniżej, tak więc nie ma co tracić nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Hej laseczki :) Już po pracy, chodzę dzisiaj jak pijana, jak sobie pomyślę to mam łzy w oczach...nie spodziewałam się...uwierzyć ciągle nie mogę...położyłam test na półce i co chwilę zaglądam czy druga krecha nie zniknęła...:P Z kalkulatora na necie wychodzi mi początek czerwca :) We wtorek będzie 5 tydzień więc do lekarza wybieram się po 6 tygodniu :) SZOK !!! Doczekałam się !!!! Laski niesamowite uczucie :) Wysyłam Wam "zarazki" co byście się też pozarażały :P Dziękuję za gratulacje :) Nigdzie się stąd nie wybieram, zostaję z Wami :) Muszę przecież dopilnować żeby wszystkie zaszły :) ------- Witam wszystkie nowe staraczki :) ------ Eyeque podpatrzyłam u Ciebie jak oddzielasz akapity, bo jak robię odstęp to później i tak go nie widać...nie pogniewasz się? teraz robię próbę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek201
mam nadzieje ze się uda,. Wszystkie kolezanka sa już mamusiami a ja jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No kochane ja właśnie skończyłam sobotnie porządki :-) Córa poszła z ciotką na spacer więc miałam spokój przy sprzątaniu :-) Ehhhh ja mam teraz dni płodne ( patrząc po śluzie ) więc dzisiaj zagonie męża " do roboty" ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek201
Już od 4 cykli. ehh każdego miesiąca przezywam zalobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek przeciez 4 cykle to tak naprawde bardzo krotko. Ja w marcu odstawilam anty i nadal nic. A wiem ze jest wiele par ktore staraja sie naprawde dlugo. Chodzisz do lekarza regularnie? Czy narazie starasz sie bez wizyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×