Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A ja jak wezmę nogi do góry to za dwa dni mam infekcję murowaną :P Pytałam lekarza ostatnio dlaczego to mówił, że to przez mój śluz który jest bardzo wrażliwy w płodne dni ale nie do końca zrozumiałam dlaczego i powiedział mi, że mam nie robić świecy ani wieszać się na suficie bo to nic nie pomoże a jak ma się udać to się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z ta teoria. Ja jak bralam clo po kazdym seksie trzymalam nogi w gorze i dupa... A jak odstawilam to i odpuscilam z swieca i zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie jestem pewna co do sukcesu. ale moze moze wiosna sie dobrze zacznie dla nas. i Daisy dolaczy tez. :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo a ja myślałam, że kilka godzin tylko, zresztą pierwszy raz mi się to zdarzyło. Wcześniej jak był pozytywny to tylko raz maksymalne albo cały czas słabe krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. My juz na nogach... Myslalam ze pospimy dzis ale nadia juz od 7.30 biega bo ja mucha obudzila. A ja nadal leze i nie moge sie jakos zebrac do wstania. A musze isc po chleb, posprzatac i zrobic rosol na obiad... Potem mialam isc do szwagierki ale pogoda srednia. Udanego prima aprilis zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się u ja :( już w pracy :) Bullitka spełnienia marzeń, ściskam Cię mocno! Dużo miłości i najcudowniejszych bliźniąt na świecie-zdrowych, silnych i pięknych :) wielkie buziaki!!!! Jeśli chodzi o odżywkę to używałam tej z diamentem i nawet nie miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałąNadziejo zazdraszczam leżenia w łóżeczku ciepłym :) u mnie dzisiaj zimno od rana-nawet w domu mi zimno było.. ale w końcu odrobinkę pospałam w nocy to może zaczynam zdrowieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko ze ja bym chciala miec w sobie troche wiecej energii i jakos zmotywowac sie do dzialania z tym cqlym balaganem ktory mam do ogarniecia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dziekuje dziewczyny za zyczenia :))). U mnie dzis tez cos pogoda sie popsula. Pochmurno ale nawet cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Bullitko sto lat! Sto lat! Zdrowia, spełnienia marzeń i dużo pociechy z maluszkow :) * Ja wczoraj cały dzień w przeprowadzce. To jakaś masakra :/ trochę wspolokatorka mi pomogła z rozpakowywaniem, ale i tak został tam sajgon. Zdjęcia zrobię jak już będzie w miarę wszystko ułożone. Wczoraj jeszcze spalismy na moim pokoju, ale dziś już śpimy na nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kochana Bullitko zaczne od Ciebie życzę Ci wszystkiego najlepszego w dniu Urodzin i nie tylko. Żebyś zawsze byla zdrowa, usmiechnieta, zeby się Wam zawsze powodzilo, zeby ciąza minela przyjemnie i zeby juz ten okres ciezki sie skonczyl dla Ciebie :) No i zeby dzidzia urodzila sie zdrowa i zeby ostro dokazywała :p :* Sto lat! :* * A u mnie dzis tez pogoda taka lipna ze trzeba bylo rozpalic w kominku bo w domu 19 st brrrr :p Rano bylo na dworze +2st. U mnie dzis 16dc, kreska na tescie owu znowu mocniejsza, ale nadal nie identyczna, tempka skoczyla z wczorajszego 36.0 na 36.4. Mam nadzieje ze nie ominelam owu bo kurde dopiero dzis rano zaliczylismy staranka :/ No ale skoro na testach cos sie dzieje tzn ze pewnie jeszcze nie bylo :p Wczoraj nie wiem, nic nie wyszło mimo szczerych checi :/ Mam nadzieje ze wieczorem jeszcze podzialamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - dziekuj***ardzo :D . Zapamietaj co ci sie dzisiaj przysni bo pierwszy sen na nowym miejscu sie spelnia :) Daisy - dziekuje kochana :). Tylko ze dzidzie 2 maja byc zdrowe :D Jak kreski beda identyczne lub nawet mocniejsza to wtedy wlasnie owulacja :). Trzymam kciuki aby wystapila w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Bullitko wszystkiego najlepszego:-* Dużo zdrówka i pociechy z męża oraz tych dwóch małych urwisków których nosisz w brzuszku:-* I żeby wszystkie Twoje marzenia się spełniły:-* U mnie pogoda jest prześliczna:) Betka ja używam tą odżywkę 8 w 1 i nie zauważyłam nic niepokojącego. Ale ja jej używam raz na tydzień po dwie warstwy. Mała Mi przeprowadzki są męczące ale jaka radość jak siedzisz koło tych wszystkich nierozpakowanych tobołów, a buzia i tak się uśmiecha że w końcu na swoim:) Wszystkie starające się mocno przytulam:) Oby jak najszybciej skończyły się te kłopoty z nieszczęsną @ i zaczęły Wam rosnąć maluszki w brzuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOże Bullitka ale wtopa haha zapomnialam ze to blizniaki :D Oczywiscie ze mialam na mysli obie dzidzie, przepraszam :* Normalnie pale sie ze wstydu i zapadam pod ziemie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny :* jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin Bullitko (życzenia przesłałyśmy z Karolinka na emaila). * Ej Daisy z Twoją starannością nie ma szans żebyś ominęła owu także o to sie nie martw :) * Mała mi powodzenia z przeprowadzką uważaj na kręgosłup :* i udanej pierwszej nocki na "nowym" :) a jak tam sąsiedzi? juz mialas okazje poznac? * Mala nadziejo to pracowity dzień Ci się zapowiada tak jak mi :) dziękujemy za mile słowa spacerek był udany a Karolka pozowała do zdjęć jak profesjonalistka :) * Agnes, Evelynka cały czas zaciskam kciuki za Was :) ma sie udac i kropka :) Daisy za Ciebie też :* * Joanne też myślałam z narzeczonym o trójmieście. w okolicach Trójmiasta i w Trójmieście na pewno będziemy w te wakacje w okolicach lipca :) może Władysławowo :) pieknie wyszlaś na zdjęciu :) a co do Gdyni to może Ania Przybylska jest atutem moze będzie Waszą miłą sąsiadką :p hihi * Betko ale mi stracha napędziłaś z ta odzywką z eveline :p psotnica :p powodzenia w pracy i mam nadzieje,ze czujesz się dużo lepiej. * Gościowa jak wyniki w kierunku cukrzycy? jak się czujesz? jak Maleństwo? * U Nas szaro, buro i ponuro ale mimo wszystko uciekamy na spacerek. buziaki,zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny rozmowy w toku lecą o tym czy po 30 trudniej zajsc w ciaze. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa kochana z tą odżywką to nie żart-serio odchodzą mi od palca trzy paznokcie i nie wiem czy czwarty nie zaczyna :( a miałam takie ładne i długie, twarde... z dnia na dzień jest coraz gorzej :/ Jeśli chodzi o moje zdrówko to nie zapeszając ale chyba jest troszkę lepiej ;) Rozpoczęliśmy staranka wczoraj więc od razu czuję się zdrowsza hehe ;) dzisiaj 11dc :) Daisy a u Ciebie który dc-16? ;) Rozmów w toku niestety nie obejrzę, bo nie mam jak, chyba że na necie potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betko nastroje "takie sobie" przez pogode ktora tez jest "taka sobie". Karolina jest taka rozbiegana,że ledwo nadążam hihi * Aniu ja zakupy dla Karolci takie drobne, pojedyńcze ciuszki zaczęłam w okolcach 20 tygodnia a tak razem z lista takie duze zakupy wraz z wózkiem, materacem do łóżeczka,kosmetykami, pieluszkami, butelkami, smoczkami itp zaczęłam na początku czerwca a tak jak pisałam rodziłam 19 lipca. co do pakowania się to pakowałam sie dosłownie dzień przed przyjęciem do szpitala. ale dziewczyny to nie jest dobry pomysl warto byc spakowanym duzo wczesniej na spokojnie bez stresu i skurczy :p hihi życzliwa zajrze później do Wwas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej Betka to niedobrze z tymi paznokciami. Mężulek musi je dokładnie wycałować. moze kosmetyczka coś CI doradzi hmmm? Betko razem z Karolcią Ci kibicujemy :) OBY TYM RAZEM OKRES CI SIE SPÓŹNIŁ Z BARDZIEJ PRZYJAZNYCH POWODOW NIŻ CHORÓBSKO :* ja mam teraz misje szukania smoczka przed spacerkiem. Karolcia go bardzo dobrze chowa przede mną :p uciekam. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×