Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

No kurde coraz blizej faktycznie heh. A potem bedzie zgrzytanie zebow przez bol. Mam nadzieje ze bede wtedy myslec o zagniezdzeniach itp haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy wytrzymasz ;) ja miałam raz bardzo bolesną operację-morfinka na ból nie pomagała i wytrzymałam, także Ty też dasz radę :) może nie będzie tak źle-każdy inaczej znosi ból :) Obyś Ty należała do tych osób, które ciężko ruszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, a ja się cieszę, bo braciszek jednak przyjedzie.Niestety pewnie zdążą tylko drzwi zrobić/ przestawić, bo o 19 mają trening ale zawsze to coś ! Tak więc mam nadzieję, że coś w końcu się ruszy. Dzisiaj sobie uświadomiłam , że do świąt tuż, tuż a do porodu zostaną równe 3 miesiące . Trzeba się sprężać. . Daisy ty to masz powera kobieto :-D Zazdroszczę ci organizacji i działania. . No my już po obiadku. Fajnie gdy mąż zadowolony i pochwali cię za pyszny obiadek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa szybko macie obiadki :) Moja mala tez juz po obiedzie w przedszkolu, potem ma 2 podwieczorek i 2gi podwieczorek jesli nie odbiore jej do 15:30. A my jemy ok. 18:30 i wtedy mloda zazwyczaj z nami je :) Dzis mam gulasz z kielbaska podwawelska :) Wczoraj o dziwo wciagala ten krem z kurek z grzankami az jej sie uszy trzesly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tak szybko z racji tego , że m jest na miejscu i gotuję obiad także dla dziadków co mi się coraz to mniej podoba ! bo im to nigdy nie dogodzisz. Jak nie ma obiadu na 13 to fochy :-/ Ale trudno. Muszę to przetrzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak to gotujesz dla dziadkow? Dzien w dzien? A czemu? Tzn ja wiem dziadkowie to dziadkowie nie chce wyjsc na niewdziecznice. Ile maja lat? Moja babcia ma 81 lat, dziadek 85, mieszkaja sami i codziennie sobie gotuja obiadki i chodza na zakupy, ba! Nawet babcia chodzi jeszcze na dzien nauczyciela do szkoly - taxi po nią przyjezdza słuzbowe haha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję dlatego , że mieszkamy z nimi. Mają po 70 lat. babcia nienawidzi gotować i robi to beznadziejnie szczerze powiem :-D Za to robi ogień, w ogródkach grzebie itd. Ja w domu - ona poza domem. I tak już jakoś pozostało... Jak ja np byłam w szpitalu ze sobą czy Tośka czy po porodzie to teściowa gotowała obiady, bo m by babci nie zjadł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam się tu cisza zrobiła.. :) Nie ma już tych emocji wyczekiwania czy się udało czy też nie hehe trochę mi tego brakuje :) niebawem wybywam z pracy uff Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja się żegnam-miłego popołudnia Wam życzę :) i pewnie do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Betka - mi tez tego brakuje:-). dzisiaj bylam na rozmowie o prace ale nie daje sobie wiekszych szans bo dzisiaj bylo 10 osob a to byl kolejny dzien rekrutacji. masakra jakie bezrobocie jest w moim rejonie. no coz w nastepnym tygodniu maja byc wyniki. ja za 3-4 dni mam termin @. obiadek zjadlam u taty pozostalosci po wczorajszej imprezce. jeszcze walowke do domu wzielam. na dworze slonko chociaz troche zimny wiaterek jest (w nocy byl przymrozek) rozpalilam w piecu bo w murach jeszcze zimniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes trzymam zatem kciuki za Ciebie mocno!!! Ja równe 2 tyg po Tobie ;) i za prace też!! Teraz już serio zmykam :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- praca w urzedzie skarbowym. referent wklepywanie danych z pit-ow. nic trudnego. nic specjalnego. zadnych wymagan zwiazanych z podatkami itp. dlatego tak duzo chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajęłam się obiadem i ogólnie ogarnęłam domek:) Teraz zajęłam się wyciszającym zajęciem czyli układaniem puzzli:) Agnes to fajna praca. Czysta i w miarę chyba spokojna. Daisy to jeszcze kilka dni i będziesz miała za sobą jeden z większych kłopotów:) Bullitka ty już pewnie z domu wybyłaś na lotnisko?:) Ja to sama nie wiem w czym będę chodzić bo dla mnie getry są za bardzo obcisłe jak na moją figurę i będę się musiała sporo namęczyć żeby coś odpowiedniego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska- fajna fajna praca ale nie licze ze mnie wybiora. no trudno bede szukala dalej czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes po to składasz papiery do pracy żeby w końcu coś się znalazło. To już nie pierwszy raz więc może tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a moze akurat bedziesz miala szczescie. Neska pfzeciez sa spodnie ciazowe. Kiedys jak bylam w ciazy to nie noailo sie legginsow wcale a tez w czyms kobiety ciezarne chodzily;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja wiem że są ale dużo mniej niż normalnych. Ale najgorzej to jednak będzie w lato ale cóż najwyżej z długich zrobi się krótkie i będzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem jak bedzie cieplo to sukienke. A ja mam jeansy takie 3/4 ciazowe. Najwygodniejsze. Pelno jest tego na allegro. Ja nawet mysle kupic sobie jakies jedne rurki na koniec ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na allegro ciężko trafić w rozmiar. Ja nigdy nie kupowałam ciuchów w ten sposób ale zobaczę. Jak będzie coś fajnego to może zaryzykuję. Na razie we wszystko się mieszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z psem na spacerze ale zmarzlam brrr. dobrze ze w piecu napalilam to w domu cieplutko.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to kafe miało być :P o z telefonu mi wysłało, więc spróbuje stąd napisać. * Ja jeszcze na walizkach, ale pozostały mu rzeczy do pracy, więc pójdzie raz dwa. Jak skończę wyśle fotki na maila. * Daisy mam nadzieje, ze ten drugi lekarz ma rację i wszystko z M jest w porządku. Warto jednak sprawdzić u trzeciego lekarza, bo są dwie sprzeczne opinie. A miejsce z domkiem rewelacyjne :) my też mamy domek letniskowy :) idealne miejsce na urlop. * Agnes trzymam kciuki za pracę i mam nadzieje ze @ nie przyjdzie :) * Gosciowa ale niespodzianka :) może będzie ten wymarzony synek :) zdjęcie super :) * Życzliwa oj domyślam sie ze wybór żłobka to duże wyzwanie :) ale dobrze ze zaczniecie wcześniej gdzieś chodzic, żeby Karolka sie przyzwyczaiła. A jeśli tobie będzie zbyt trudno ja zostawiać w zlobku, to może tatuś okaże sie bardziej "twardy" :) * Neska na pewno uda ci sie znalezc coś do ubrania. Na lato najwygodniesze będą na pewno sukienki. A jeśli na alledrogo ci sie nie uda nic znaleźć, to zawsze możesz iść poszukać w lumpach czegoś :) * Betka cieszę sie ze już zdrowko lepsze. :) a jak wyniki siostry? Już coś jest? * Bullitko przyjemnej podrozy, odezwij sie jak będziesz na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×