Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Zle napisalam dzis mam 19dc. Zyczliwa - jestesmy w drodze do domku, okolice Katowic. Do Trojmiasta wciaz daleko :) zagaduje lubego, mloda bajke cisnie :) Na nartach jezdzilismy 3 dni :) Mala byla na takich zajeciach weekendowych dla dzieci w szkole narciarskiej - ma medal i dyplom. Radzila sobie swietnie. Ja w koncu wzielam 2h z instruktorem. Luby sie smial ze sie duzo naucze bo byl to stary dziadek :p Potem pojezdzilam troche sama reszte czasu. Podobalo mi sie, ale bez jakiegos tam 'podjarania' :p Bylismy za to w aquaparku i udalo mi sie nic nie zlapac chyba jednak tamte bole tp bylo na owu. Bylismy nad Morskim Okiem, zdobylismy Kasprowy Wierch, Gubalowke. Ogolnie wyjazd super :))) W sobote ktos przyjezdza nasz dom ogladac. Cos sie rusza po zimie :) Oby sie sprzedal w koncu :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje agnes, ze mnie poprawilas :p teraz to już zapamiętam kim jest Basia :p Agnes a Tobie może się uda gdzieś wyjechac i odetchnąć z M? a tak z czystej ciekawosci - skąd pomysł na Wasze nicki np Agnes, Daisy, Bullitka itp czysty przypadek? Daisy aż miło się czyta o takich skarbkach. Aniolek ale pewnie jeszcze nie jeden numer "wywinie" :p życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczliwa- maz teraz ma duzo pracy nadgodziny i zaczal kurs robic na prawko to z jakiegokolwiek wyjazdu nici niestety ale jakos weekendy probujemy spedzac roznie. a moj nick od imienia:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy, Dot, Honey - 3 ulubione perfumy Marca Jacobsa ;) jakos jestem mu wierna :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przerwie bullitka pochodzi od napoju energetyzujacego. Nie wiedzialam jaki nick mam uzyc a ze mialam Bullit na stole to zrobilam Bullitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nick od tak po prostu :) a 22 to od wieku :) właściwie od 2 dni to mam 23 :) Tosia spać nie mogła przez straszny kaszel. Ale zauważyłam , że tak jakby się zaczął odrywać. Dodatkowo robię inhalację z soli. A wy dziewczyny z czego robicie inhalacje też tylko z soli czy jakieś krople ziołowe dodatkowo ? A gorączki to nie ma póki co , bo 37,3 . No Życzliwa dobre z tą Baśką ;-D Ale faktycznie imię takie "ludzkie" jak dla psiny he he ... Kurcze Daisy ja ci teraz nie zazdroszczę tego "wypakowania" się. Ja nienawidzę tego robić :) Bullitka jutro beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - dlatego napisałam, ze moze niestosowne porównanie, ale niestety innego nie mam :(, wszyscy się ze mnie śmieją, a M mną lekko potrząsa,, że to nie dziecko, a co ja zrobię, że czuję jak mi instynkt macierzyński wychodzi uszami?? no cóż, całą swoją miłość przelałam na Baśkę, może dlatego jest mi lżej znosić brak ciąży już ponad 2,5 roku :(... ja z odżywki tej 8 in 1 jestem mega zadowolona, 2 dni, a pazurki twarde się zrobiły, zobaczymy jaki efekt po wskazanych 4-6 tyg. będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa- sto lat sto lat. duzzzzoooo milosci pociechy z Tosi a potem z malego malenstwa. ja czekam na meza zapowiedzial sie z kolega. zapowiada sie wieczor imprezowo. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie, to Baffi, ale znajomi nazwali ją Baśka, i tak ma 2 imiona :), choć Baśka do niej bardziej pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - ja w niedzielę mam dostać @, także czekam, ale znowu piersi i przydatki dają o sobie znać, także co miesiac to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Kochana, powoli widzę, że zmienimy forum, albo temat naszego, bo w tym gronie jest rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa wszystkiego najlepszego! Zakodowalam ze to 18.02 ale skleroza to siostra moja rodzona :p Spelnienia marzen :* Ja inhalacji juz nie podaje. Mam do nosa nasonex i jak ma mloda katar to psikam. Ale tak to sol i pulmicort, jak trzeba bylo to atrovent, berodual razem, osobno, roznie. Moja tesciowa mi powiedziala ostatnio ze mamy se psiaka malego zaadoptowac to ponoc pomaga zajsc w ciaze :) Jak oddawalismy przed wyjazdem psa naszego do psiego hotelu to ogladalam rozne psinki bo znajomi prowadza cala fundacje dla zwierzat i maja takie przybledy rozne z roznych domow, ulic. Jutro odbieramy psiaka to przyjrze im sie jeszcze raz. Choc luby puka sie w glowe ze wzgledu na to ze nasza suka strasznie nie lubi innych psow, suk, szczeniakow. Ona tylko swoja rase akceptuje i koniec. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mnie troszkę przerwy było , a teraz się "posypało" :) Neska,Bullitka, zacieszka :) Nic tylko czekać dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Daisy to bez kitu taka psia mama :-) ha ha .... Mam wszystkie z tych leków które podałaś ale troszkę boję się użyć ich póki co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa ja jestem taka zwierzeca :p Nie podawaj nic Tosi, mierz jej co h temperaturke bo na wieczor to zawsze wzrasta :/ przed 38.5 to mysle ze nie masz co sie stresowac. Chlodne picie tez Ja na pewno uszczesliwi :) A co do lekow to bron boze nic nie dawaj. Na dobra sprawe nic Tosi nie jest i tego sie trzymajmy. Ja mam kupe tych lekow nie otwartych z data na szczescie 2016 i nie wiem co z nimi zrobic :/ A Ty tam Tosi nie wykracz jakiejs choroby :p * My tu gadu gadu i w lodzi zjechalismy na wroclaw..i teraz jakimis zadupiami jedziemy haha zeby dojechac na autostrade bo na lodz nam sie wracac nie chcialo juz. Tam pelno robot. :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy problem w tym , że nie bardzo chce pić , a jeść to już w ogóle. Gardełko podejrzewam , że ją boli . Obyście kochana nie zabłądzili :) Jedziecie bez GPSa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa no musisz Jej dawac cokolwiek do picia; jesc nie musi. Jedziemy teraz juz na gps :D wiesz tak prosta droga nie sposob bylo sie zgubic :D To rozpakowywanie to tragedia, ale zawsze mam w jednej torbie pranie co ulatwia samo juz wnoszenie gratow bo pralke mam w 'kotlowni' wiec zaraz prY wejsciu. Potem to juz drobiazgi. Musze kupic cos do prania tych sniegowych rzeczy, przygotowac je do schowania to zajmie pewnie czas mi w weekend. Najgorszy ten balagan przez pierwsze pol h :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz moze strepsilsy dla dzieci? Tez niedawno weszly do aptek. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze tak sie ciesze z Was zaciazonych :))) MalaNadzieja a Ty kiedy kochana robisz bete? Jutro czy dzis robilas? Kurcze mam nadzieje ze luby bedzie skory do zabawy po powrocie :D Mala mi zasnela ale musialam ja obudzic na siku na tankowaniu. Krotka gimnastyka i jedziemy dalej. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tepm roście 38 ;/ Tosia marudna-= nocka albo i dwie lub 3 z głowy. :( Właśnie tak sobie myślę, gdzie Małanadzieja się podziała .... Mam nadzieję, że nic się nie stało... Ja tak szczerze powiem , że coraz mniej u nas przytulanek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a DK1 jechaliście? Pytam z ciekawości bo jeśli tak to przejeżdżaliście niedaleko mnie:) Mnie odwiedzili rodzice. Przyjechali z Niemiec na urlop i mama przywiozła mi pierwsze body:) Rozmiar 50/56:) Zwariowała:) A mój nick to od kawy nescafe bo ją uwielbiam:) I tak przy piciu kawki wpadłam na pomysł żeby do Was dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja bete robie dopiero w srode. Nie ma sensu czesciej. Gosciowa to moze juz nie czekaj az bardziej urosnie tylko daj malej jakis paracetamol ibo nurofen bo dziala przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dawala. Organizm do 38.5 powinien sam walczyc z infekcja. Potem sie organizm nauczy ze zbija mu sie temp przy 38 i slabo bedzie sobie radzil. Jezeli mala nie oponuje do czopkow to jak bedzie miala 38.5 zapodaj jej paracetamol w czopku. Zawsze powinno sie zaczynac od paracetamolu, potem mozna podawac ibuprofen tak by wypadal miedzy dawkami paracetamolu. A wiadomo czopek sie lepiej wchlania niz syrop wiec szybciej pomoze. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam odmienne zdanie jezeli chodzi o leki. Moja siostra pielegniarka rozmawiala z roznymi pediatrami ktorzy twierdza ze lepiej podawan nurofen ze wzgledu na to ze jest przeciwzapalny. Mozna podawac nawet jak antybiotyk ale oczywiscie tylko 3 dni. Z temp u nas wyglada troche inaczej bo rosnie nadii z minuty na minute. Kiedys czekalam za kazdym razem do 38,5 i zawsze konczylo sie na tym ze za chwile bylo 40st i wielki problem ze zbiciem. 3 razy wyladowalam z nia w szpitalu. Ze wzgledu na to ze nie moglismy jej zbic temp moze dlatego jestem przewrazliwiona i podaje juz jak ma 38. Nie czekam. Jeszcze nigdy nie zdazylo sie zeby organizm sam zwalczyl temp. A ona tylko niepotrzebnie sie meczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze czekam aż temp przekroczy to 38 i podaję na zmianę raz paracetamon raz ibuprofen . Jak jest 38.5 to wtedy widzę, że mała gorzej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee ale napisalam wypracowanie i niestety zanikl net :D pfffffff :p Ogolnie rzecz ujmujac kazda z nas zna organizm swojego dzieciatka najlepiej i wie co dla niego najlepsze :p Mloda nigdy nie miala 40st goraczki, jednak 38st uwazam za stan podgoraczkowy i nic nie podaje. * Neska a bo ja wiem ktoredy jechalismy :p Przez Zgierz, Piątek. Teraz juz na A1 cisniemy prosto na Trojmiasto. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×