Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dokładnie Bullitko ten czas jest najgorszy, bo w głowie aż huczy.. ale ja też całym sercem wierzę, że wszystko będzie dobrze-sprawdzić trzeba!! Modlę się i wymodlę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole Betka rzeczywiscie skomplikowana sprawa u siostry ale rowniez trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - wiesz, kiedy my dowiedzielismy sie ze moj tatus ma guzy w mozgu to szukalam wszedzie pomocy. Nawet polecialysmy z siostra do watykanu pomodlic sie nad grobem JP II bo niby tylu ludzi uleczyl. Niestety go.. O prawda :(. Tata po 2 miesiacach zmarl w okropnych cierpieniach. Od tej pory stracilam wiare. Moze kiedys wroci , nie wiem. Szukajcie najlepszych lekarzy, tylko oni moga pomoc mam nadzieje. Choc wiara pewnie tez nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kochana ja wierzę.... nie chciałabym tu urządzać dyskusji na temat wiary, ale wierzę w Boga tylko w księży nie wierzę.... Dzięki Dziewczyny za dobre słowa - tak właściwie to tylko tu mogę pogadać o tym wszystkim.. Dziękuję Wam, że jesteście!!!!!! To jest pierwsze forum, na jakim kiedykolwiek zdecydowałam się napisać i je czytać - czuję się uzależniona.. ale czasami trzeba tak powiedzmy "anonimowo" pogadać z kimś - często to jest łatwiejsze niż z bliskimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Betka z tym forum. anonimowo rzeczywiscie mozna o wszystkim pogadac. tez przeciez wygadałam sie w pewnym sensie wam jak miałam klotnie z mezem. fajnie ze mamy siebie chociaz wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Agnes - fajnie, że mamy tutaj stałe bywalczynie i można powiedzieć, że nawet dobrze się poznałyśmy.. Czasami wystarczy styl pisania, wysławiania się i mniej więcej można określić kim jest ta druga osoba :) Razem się cieszymy i razem płaczemy - normalnie szok, często człowiek nie ma nikogo takiego w realu, żeby pogadać a my tu w grupce dajemy rade i jest super!!! Czasami nawet jak nie chcę tu o czymś napisać to i tak napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wogole nie wiem czy wierze w cokolwiek...... Moj tata zmarl w dzien w ktorym poszlam na pielgrzymke pomodlic sie za zdrowie calej rodziny. Jak wychodzilam byl zdrowy a jak wrocilam juz nie zyl. Jak wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo o rety :( razem z Bullitką macie ciężkie przeżycia za sobą :( współczuję :( faktycznie zapewne ciężko Wam wierzyć, ale życzę Wam całym sercem, żebyście kiedyś jednak uwierzyły, bo na własnym przykładzie wiem, że tak jest lepiej... tez różnie ze mną było, życie niestety nie jest łagodne i nie oszczędza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj małanadziejo przykro mi to musiał byc cios w serce i wielka rozpacz. ja straciłam mame w wieku 12 lat. wracalismy z wakacji cała rodzina zatrzymalismy sie w lesie na siku i mama sie przewrociła i wtedy ostatni raz ja widzielismy. pogotowie ja zabrało i umarła w szpitalu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze poprostu ten nasz Stworca zostal wymyslony po to by latwiej sie umieralo. Czlowiek musial sobie wytlumaczyc co sie z nim dzieje po smierci i tak jest poprostu latwiej. Nie wierze w zycie po smierci. Poza tym Bog stworzyl nas czy dinozaury? Moze nie powinnam tak pisac ale jest zbyt wiele bolu i cierpien na swiecie zebyw wierzyc w to ze jest Bog ktory jest sprawiedliwy i nas kocha. Zaden ojciec ktory kocha swoje dzieci nie doswiadczalby ich w taki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi strasznie. Tymbardziej ze mialas tylko 12 lat ..... Ja mialam 17 a ciezko bylo mi to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj nam tez było ciezko moja najmlodsza siostra miała wtedy 7 latek. ciezko było i to bardzo. w boga wierze ale do kosciola nie chodze. moja wiara jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze nie wierze do konca, ale mam nadzieje ze moze jednak.... Ze moze jednak sie myle w moich przemysleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny Wam powiem, że czerpię z tej wiary siłę... Czuję się pewniejsza i bezpieczniejsza - możecie się śmiać, ale ja na prawdę to czuję.. Agnes bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka w tym przypadku też się z tobą zgodzę . Ja w Boga również wierzę . Ale wiem też, że są momenty zwątpienia gdy przychodzą gorsze czasy . Dzięki dziewczyny za zdrówko dla małej i życzenia. Wieczorem pojadę z młodą na pogotowie, żeby dali antybiotyk , bo bez tego widzę, że ani rusz. Piękna pogoda za oknem a my się kisimy w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam dzionek mija?? Bullitka masz wyniki bety??????? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wasze psy teraz gubia siersc. kurcze nie daje rady z moim mamy labradora troche mieszaniec ale siersc to leci z niego ze hoho. wszedzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu psiakowi akurat nigdy nie wypada sierść także nie podpowiem, ale możliwe, że już zaczyna się okres linienia, bo ciepło się zrobiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie on gubi siersc w sumie dwa razy do roku ale w tamtym to przez te anomalia pogodowe gubił siersc ze cztery razy. czasami mam dosc tego psa i najchetniej na dworze bym go trzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Ci, miałam kiedyś setera irlandzkiego to masakra z tą sierścią była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj masakra z ta siercia. do gory psu nie pozwalam wchodzic z płyty pilsniowej taka bramke zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tą bramką ;) a ja niedługo do domu-spacer do mamy mnie dziś czeka, bo oddałam autko M.. Jeszcze troszkę czasu spędzę z rodzinką i wracam dziś do domu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Mam straszne tyły! Obiecuję nadrobić. :) Bullitka81 jakie wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam dziś piękny sen, sen w którym bullitka miala bete 630 :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki ze dopiero teraz ale dzwonilam po 13 i potem odrazu do pracy. Teraz mam przerwe. A wiec dzis jest dokladnie 2 tyg od transferu i beta wynosi 630!!! Pani powiedziala ze to bardzo ladny wynik. Odrazu mnie umowila na usg za 3 tyg. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wracam z izby przyjęć bo malutka ma problem z prawą nozka. Ładnie raczkowała i stawała chwytajac się przedmiotow a dziś płacz i nie mogla ani zaraczkowac ani stanąć. Jestesmy po usg i rtg nic nie wykazalo. Jest już troszkę lepiej także dr powiedziala, ze to nie od upadkumoże nadwyrezyla nozke ponieważ za wcześnie zaczela stawać - ma 7 miesięcy Ale strachu się najadlam :( pozostaje mi obserwowac moją niunie. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszymy się razem z Tobą bullitka :* gratuluję Ci z całego serca MAMUSIU:) Piekna beta :) dbaj o siebie i napisz jak się czujesz?? Objawy po hiperstymulacji minęły? Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jak wieczor mija? my sobie drzemke ucielismy. Bullitka - super ze wszystko sie udalo. Malanadzieja- a Ty jak sie czujesz? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×