Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
a ja dziś na obiad mm kotleciki z cielęcinki do tego będa pieczone ziemniaki z koperkiem na ostro i suróweczka/sałatka :) nie próbowałam jeszcze ciecierzycy a Wy? lubicie? jadacie? dobre? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ja kryminały, thrillery i horrory tez bardzo lubię, do tego fantasy i oczywiście rożne obyczajowe :) Z kryminałów cóż szwedzkie powieści wciągają :) Lackberg, Stieg Larsson, to zdecydowanie moje ulubione :) Teraz w kolejce czeka powieść Asy Larsson, też szwedzkiej pisarki, zobaczę, co z tego będzie :) Polecam również Simona Becketta oraz oczywiście S. Kinga, a także Jamesa Pattersona Z obyczajowo - miłosnych u mnie głównie N. Sparks. Z Polskich to cokolwiek J. Chmielewskiej i D. Terakowskiej - uwielbiam :) A jeśli chodzi o fantasy, to wiedzie Anne Bishop, a ostatnio Sapkowski - zakochałam się bez pamięci w Wiedźminie :) I wciąż zadaje sobie to pytanie czemu tak późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha z wiedźminem mam to samo nigdy nie mam czasu na ksiązki sapkowskiego hihi ale byc może wkońcu przeczytam :) dziekuje za podpowiedzi co do książek :) ksiązki są naprawde rozwijajace, takie wyciszajace lubie ten moment kiedy czytam, pije herbatke, jestem po kołderką i świat wokół mnie nie istnieje :P u Nas bardzo mocno wieje także juz jedna awarie w dostawie pradu miałam takze pewnie zaraz bedzie kolejna i kolejna :/ * Bullitka odezwij się :* * Udanego dnia dziewczyny :) * bede się odzywać jak Karolinka mi na to pozwoli hihi * Pozdrawiam, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. troche pospalam dluzej. posprzatałam pranko sie pierze. mialam goree naczyn do zmywania. a moja zmywarka w pracy:). Daisy- dzisiaj mam 10 dc. cykle zazwyczaj mam 28-30 dniowe. dzisiaj na obiad mam piersi z kurczaka jedna z pieczarkami i cebulka a druga ze szpinakiem. obie zawiniete w ciasto francuskie. do tego jakas lekka sałatke. kurcze ale dzisiaj wieje. dzisiewczyny poradzcie mi mam strasznie strasznie sucha skore. uzywalam czerwonego Garniera roznych innych balsamow ostatnio kupilam oliwke dziecieca w zelu ale po niej skora mi sie klei. niewiem moze jakies tabletki mam za malo wody w organizmie. nawet wlosy mam suche chociaz uzywam odzywki i nie moge po niej wlosow rozczesac. wczoraj moj M nawet stweirdzil ze musze cos zdzialac bo az nie milo sie mu dotyka skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - polecam Laura Vandini, do cery suchej jestem bardzo zadowolona :) mam pilling do ciala i wlasnie balsam :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij dużo wody bo musisz nawilzac sie od środka ja mam cigle problem z sucha skóra i wlosami wlasnie w okresie zimowym ;) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes spróbuj olejku arganowego!!!masło kakaowe, olejek kokosowy, lanolina, wazelina, możesz te wyprobować cetaphyl, cerkoderm , kup sobie rękawiczki na dłonie bawełniane. nakremuj ręce preparatem nawilającym i załóż rękawiczki na około 30 minut codziennie najlepiej wieczorem. pamiętajcie, ze wyrazne pekniecia na skorze rak i płatowe, plackowate "gubienie" skory na rekach moze swiadcyc o grzybicy.pozdrawiam, zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mam posprzątane, lecę pod prysznic i biorę się za obiad. My dziś mamy rosołek i schabowe z ziemniakami i jakąś surówkę muszę wymyślić :) Agnes ja do ciała używam masła do ciała http://www.mydla.pl/p/1922/home-spa-bergamotkumquat-maslo-do-ciala-250-ml Wiem, że trochę kosztuje, tym bardziej, że to tylko 250 ml :/ Ja dostałam w prezencie i już na nic innego nie zamienię, mi bardzo się podoba i szybko się wchłania. Do rąk używam właśnie czerwonego garniera, a do twarzy zwykłe nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny az mi wstyd tak ciagle marudzic :( . Dzwonilismy do lekarza i maja dogodziny oddzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jaki wstyd? No cos Ty... Ale maja dzwonic i co? Czy macie przyjechac czy o co chodzi? Wzielas dzis duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes ale olejek arganowy ikokosowy czy maslo kakaowe czy shea można używac na całe ciało są takie preparaty a pozosale propozycje sa do rąk jakbyś chciala i o nie dobrze zadbac. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko ale my sie martwimy o Ciebie także pisz jak najwiecej chcemy wiedziec co się dzieje wiesz, ze mozesz na Nas liczyć i mozesz zawsze liczyć od Nas na dobre słowo i zawsze pomożemy w miare Naszych możliwości. dołaczam się do pytania Małej nadziei. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne a Ty jak się czujesz? i powiedz mi skąd masz swojego pieska? tzn kupiłaś go w okolicach szczecina? On jest rasy o ktorej wpominalas - shih tzu? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aagnes tak jak już pisałam wcześniej ja Ci polecam właśnie olejek arganowy i masło shea ale też olejek kokosowy i masło kakaowe do ciala tez sa bardzo dobre. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - jak sytuacja? Dzwonili ze szpitala?? Jak sie czujesz? Ustalo krwawienie? życzliwa - ja dzisiaj lepiej, nie mam takich mdlosci, glowa trochę boli i mam to nieszczęsne "plywanie" mam nadzieje ze wytrzymam te 7,5 miesiąca, potem od razu szpital i tk glowy. Basie kupiliśmy z hodowli spod Szczecina, dokladnie nie pamietam, bo przywieźli ja nam do domu :) a jak u Ciebie, jak Karolinki nóżki? Wszystko sie unormowalo? Dzisiaj mamy gosci na obiedzie, idę machnąć sie na chwilke, do pozniej joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili ze szpitala i kazali przyjechac znowu na usg. Okazalo sie ze ma dyzur moj lekarz prowadzacy. Zrobili usg i wszystko wyglada bardzo dobrze. Serduszka bija i dzieci sa dobrze ulozone w macicy. I szyjka macicy tez jest ok. Wiec oni nadal nie wiedza skad te plamienia. Ze z czasem powinny same ustac. Ze maja duzo pacjentek z plamieniami i zwykle po kilku dniach samo ustaje. Pytalam o duphaston i oni powiedzieli ze badania przeprowadzili w holandi i ze niby progesteron nie ma wplywu na te plamienia. Tez nie przeszkadza wiec jak sie lepiej czuje to moge lykac ale nie dal mi nowych. W poniedzialek pojde do domowego lekarza to moze on mi przepisze. I w srode mam przyjsc na kolejne usg. I ze jakby cos sie dzialo to tez mam przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam nadzieje ze sie kochana uspokoilas :-) Ciesze sie bardzo ze wszystko dobrze. Ale co do tej opini na temat progesteronu to strasznie dziwne dla mnie bo przeciez w pl i nie tylko odrazu jest przepisywany na plamienia i pomaga kobietom. No ale nie wazne. Wazne ze z Twoimi malenstwami wszystko ok. A ja mam dzis kiepski dzien... Peka mi glowa, niedobrze mi caly czas i poklocilam sie chyba ze wszystkimi dookola. Nie moge poradzic sobie zbwlasnymi emocjami..nie wiem co sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- to teraz bez nerwow odpoczywaj lez i niech maz skacze przy tobie:):)> alez wieje ojojojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko to bardzo się ciesze, ze wszystko dobrze i przebadali Was a tym bardziej, że byl to Twoj lekarz prowadzący! :) Kochana ja mysle, ze musisz jak najwięcej leżeć! wziąść luteine i odpoczywac bullitko spróbuj już się tak nie stresować i nie denerwowac ! stres i nerwy nie są dobre ani dla Ciebie ani dla Maluszków dlatego połóź sie i odpoczywaj, niech najbliższe dwa-trzy dni będą dniami: nic nie robienia. nic nie dźwigaj! będzie dobrze. życzliwa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne dziękuje, ze pytasz u Karolinki wszystko dobrze jak narazie nie miała juz od dawna napadów bolowych nóżki także mam nadzieje, że już nie wrócą :) my z Karolinką odpuściłyśmy sobie dziś spacer ze wzgledu na to wiatrzyszko. pozdrawiam, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Tak sie ciesze ze was mam :). Troszke sie uspokoilam . Dziewczyny a czy wam tez krwawia dziasla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się czuję strasznie. Chyba Bullitka zaraziłaś nas wczoraj . Od wczoraj wieczora kuje mnie strasznie w podbrzuszu. DO tego kręgosłup :-( Ma jakoś tak dzisiaj zwyczajnie wszytskiego dosyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczyny chyba aura zle na was wszystkie wplywa. miejmy nadzieje ze to krotkotrwale zalamanie pogodowe i waszej aury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - a co ci jest? Tylko glowa czy nasz mdlosci? Gosciowa - z lewej strony cie kluje? Dzis wkoncu przyszedl nowy modem. Wkoncu net dziala normalnie. Tylko nie moge polaczyc ze smart tv. Haslo dobre wpisuje ale nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Bullitko - cieszę się, ze wszystko się układa, może faktycznie musisz zaufać lekarzom :) dużo teraz odpoczywaj, oszczędzaj się czekaj do następnej wizyty :) * gościówa - dzisiaj tak pogoda chyba działa, głowa mnie boli, u nas deszczowo co jakiś czas a wieje jakby miał zebrać się huragan * dodatkowo znowu coś mnie kuło lub piekło z lewej strony podbrzusza, a gdzie nasze dziewczynki, Neska Eveline, Evelynka?? Betka - jak się czujesz?? jak siostra?? sytuacja z bratem się normuje, czy dalej napięcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, tak właśnie bardziej z lewej strony i ciągnie do pochwy. Wzięłam sobie no-spe i tak odpoczywamy. Mała szaleje ale z prawej strony. Nie wiem,może uciska mi na coś.. ... Joanne mnie też głowa boli. Wypiłam sobie kawe. Szaro , buro i ponuro. Cieszę się , że jutro niedziela.M się pomylił i jednak od następnej niedzieli mecze zaczyna. Więc razem spędzimy cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×