Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitko nie stresuj sie kochana. Jezeli lekarze mowia ze jest ok, to napewno tak jest. Tylko dobrze byloby gdybys jednak ten progesteron brala. Tymbardziej ze serduszka bija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko pomoże napewno nie zaszkodzi jedynie moze asilic wymioty i nudności, bedzie dobrze, odpoczywaj:* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest poprostu taka procedura ze nie daja nic na podtrzymanie. I jak bedzie sie cos dzialo to kazali znowu przyjechac. Na szczescie mieszkam pod samym szpitalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*może nasilić nudności i wymioty. * trzymaj sie tego co powiedział lekarz: jest dobrze! na pewno wiedział co mowi :):* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafie sie uspokoic. Jestem pod kocem, kaloryfer wlaczony a i tak sie cala trzese. Wiem ze to nie pomaga ale nie potrafie sie opanowac. Nawet boje sie isc wysikac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny pogoda sie popsula na dobre. wieje zimno pada brrr. moj M juz pojechal do pracy. wczoraj wrocil to po obiado-kolacji wypilismy piwko(ja 3:) i jak nigdy zapalilismy w lozku papieroska (ja2:). potem powiedzialam o Bullitce ze wielkie szczescie podwojne ma. i powiedzialam mu ze od dzis(czyli wczoraj:) do konca m-ca co drugi dzien bedzie sex tylko sex. zgodzil sie i wczoraj zaczelismy. mam nadzieje ze sie uda:). Oczywiscie bez stresu i napiec hihi. ktoras pytala czy mam wizyte na kwiecien umowiona otoz jeszcze nie bo niewiemy kiefy M bedzie mogl wziac wolne . cos wczoraj wspominal ze szykuje sie delegacja do Niemiec. mam nadzieje ze zdazymy pojechac na badania i na konsultacje. dzisiaj mam lepszy nastroj:) Bullitka- trzymaj sie dzielnie kochana. zobaczysz wszystko bedzie dobrze. dziewczyny maja racje z tabletkami. moze rzeczywiscie podaj adres na poczte i przysla ci lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Eh no temperatura mi spadla do 36.8 :/ :/ :/ to juz dupa zbita. My tez wczoraj jeszcze powalczyliimy a potem zasnelam jak zabita :/ Wczoraj mnie non stop spamowalo wiec juz nic nie pisalam. Glupie to kafe. Bullitko kochana trzymaj sie tam mocno. Pisalam wczoraj @ ze bardziej zaszkodzisz sobie tymi nerwami niz dolegliwosciami jakimikolwiek :/ Jak dzis sie czujesz? A powiedz boli Cie brzuch czy cos? Bo.tez mialam C***isac ze po takim usg to mozna plamic tez. Ja tak mialam. Pogoda do d**y, deszcz obudzil mala wiec i ja wstalam tez :/ Wypije kawke i za sprzatanko musze sie wziac no ale tesciowie maja byc ok 17 no chyba ze cos sie zmieni i dadza znac ze wczesniej. Luby pospi do 9 potem do wywalam z wyra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Eh no temperatura mi spadla do 36.8 :/ :/ :/ to juz dupa zbita. My tez wczoraj jeszcze powalczyliimy a potem zasnelam jak zabita :/ Wczoraj mnie non stop spamowalo wiec juz nic nie pisalam. Glupie to kafe. Bullitko kochana trzymaj sie tam mocno. Pisalam wczoraj @ ze bardziej zaszkodzisz sobie tymi nerwami niz dolegliwosciami jakimikolwiek :/ Jak dzis sie czujesz? A powiedz boli Cie brzuch czy cos? Bo.tez mialam C***isac ze po takim usg to mozna plamic tez. Ja tak mialam. Pogoda do d**y, deszcz obudzil mala wiec i ja wstalam tez :/ Wypije kawke i za sprzatanko musze sie wziac no ale tesciowie maja byc ok 17 no chyba ze cos sie zmieni i dadza znac ze wczesniej. Luby pospi do 9 potem do wywalam z wyra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Agnes ktory Ty masz dzis dc? Dlugo u Ciebie trwa zazwyczaj @? Zawsze masz plamienia? Ja jestem ciekawa jak to u nnie bedzie. Juz myslalam ze mnie zalalo a to pies mokry z dworu sie o mnie otarl haha a ja panika mokre uda pod szlafrokiem a go wycieralam na kucaka. :D A powiedz Ty sie nie nudzisz na tym rowerze jak jezdzisz? :D bo mi sie wydaje ze to takie monotonne :p Luby wczoraj do mnie ze musimy wybrac sobie rowery. Jemu sie juz ze starosci rozpadl bo on z psem po lasach jezdzil itp. A ja zwyczajnie nie mam. Mlodej na dzien dziecka kupilismy juz taki wiekszy, rok temu nie bylo kiedy jezdzic nawet. No bo Luby jeczy ze za gruby jest i chce schudnac. Ja mu dam schudnac! :D jak ja nie lubie chudzielcow hehe kompletnie nie moj styl. A luby teraz taki fajny 90kg przy 182cm i w koncu wyglada jak facet pracowalam nad tym cale 2 lata :p * Co dzis robicie? * Tak myslalam o Nesce i Eveline. Myslicie ze one po tym jak zaszly to sobie poszly bo to.nir jest watek dla ciezarnych tylko dla staraczek? Ja jestem w stanie to w pelni zrozumiec, ale przykro troche co nie? Mam nadzieje ze u nich wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja :-) Obudzilam siebjuz bo sikanie mnie meczy. 4 razy wstawalam w nocy. No pogoda straszna. Dzisiaj Nadia wkoncu wraca do domu. Zobaczy kroliczka. A ja musze znalezc ten przepis na muffinki. Dzisiaj zaczynalabym juz prace. Dziwnie mi. Daisy mysle zebys dala sobie ze 2 dni i jak @ nie przyjdzie to wtedy test. Bullitka i jak? Juz wszystko ok? Caly czas mysle o Tobie. Tez sie zastanawialam co z Neska i Eveline... Uciekly. Ale przeciez Neska pisala jakis czas jak juz zaszla. Mam nadzieje ze wszystko ok. Agnes moze ejed ak uda Wam sienzalatwic chociaz to badanie naaienia zanim maz wyjedzie. No i dobre postanowienie. A ze mna cos nie tak. Niechce mi sie seksu. Nie odczuwam z niego jakiejs wielkiej przyjemnosci. Nie wiem czy to przez to ze plamilam po stosunku i sie teraz boje... Nie moge sie rozluznic, czy poprostu ten pierwszy trymstr tak dziala... Czytalam ze tak moze byc. Mam nadzieje ze minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - hormonki, hormonki tak dzialaja ze Ci sie nie chce. Niektore moje kolezanki to cala ciaze mialy taki wstret ze az na wymioty je bralo :D * Fajnie ze Nadia wraca na pewno sie ucieszy z krolisia. Daj znac czy to bedzie Zuzia :) A Ty w koncu bylas u tego szefa zaniesc zwolnienie? Zawsze mozesz wysalc polecony za potwierdzeniem odbioru koniecznie. Masz na to 7 dni liczy sie data stepla. U nnie laski tak w pracy robily bo kiedys jedna poszla na poczatku ciazy na l4 i przyniosla zwolnienie a szef do niej: Oooo jednak nie jestes taka chora skoro mozesz chodzic. To po co to ciazowe l4? :D No upadlam :p * Kurde tak bym chciala zeby ta @ jednak nie nadeszla. Wiem ze szanse sa slabe i ten cykl taki r********* Jeszcze te 30 dni co mialam ostatnio to bez paniki myslalam ze tak bede miala a tu ja nie moge taki klops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy zanioslam wczoraj. Raczej bede zanosic bo ja skadkolwiek bym nie szla do domu to i tak przechodze kolo stacji...niestety.... Zobaczysz jak sie skonczy ten cykl. Ale wydaje mi sie ze taki spadek temp to nie spadek. Jezeli jednak @ przyjdzie to musisz miec cos na regulacje. No chyba ze naprawde te plamienie bedzie liczone jako @ i owu byla zaraz po. Tak jak u mnie. Dziwne rzeczy. Mi test wyszedl w 22dc (liczac od plamienia) czyli jakbym tego plamienia nie liczyla jako @ to cykl bym miala gruuubo kolo 50dni. I to po luteinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem na pewno zadbam o to by ten cykl wyregulowac. Teraz jeszcze zyje nadzieja ktora sama mi dalas na te owu w 30dc. Choc zapieralam sie rekami i nogami ze na pewno nie. Jak sie kiedys spotkamy to stawiam C***iwo. Albo kawe hehe :p Nasze dziewczynki jeszcze spia hehe. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :-) U nas też pogoda straszna :-( W nocy o 2:50 wszyscy się obudziliśmy - dosłownie wszyscy ! M i ja na siku, Tosia , bo przykryć się nie mogła to mnie wołała i nawet mała w brzuchu ! :-) Tak nam waliło deszczem po oknie :-/ ... Agnes mam nadzieję, że zdążycie porobić te badania przed wyjazdem. ... Małanadzieja , a wiek ciąży zgadza się z datą Om? Znaczy tego plamienia? ... Daisy mój M waży...... 102 kg :-D Ja też lubię takich misiaczków ale m to trochę przegiął ostatnio. Mówiłam, że po porodzie on się bierze ze mną za ostre chudnięcie. Zgodził się na to . Po Tosi też się ze mną trochę odchudzał ale długo niestety nie wytrzymał ... ... Ja to mam w planach sprzątać ale tak mi się nie chce :( - wiadomo leniwiec . Ehhh ... Bullitka jak się czujesz? Mam nadzieję,że lepiej :-* ... No trudno, że Neska i Eveline uciekły. Siłą nikogo nie zatrzymamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewuszki :) u Was az taka koszmarna pogoda? U has chyba tez padalo ale nie slychac bylo, chyba ze gosciowa mass okna polaciowe w pokoju :) Bullitka jak sie czujesz? Krwawienia ustaly? MalaNadzieja ja w ogole na razie nie tulkam sie z M, a tylko dlatego ze man te dolegliwosci no I tez nie man jakos ochoty a mozna bylo powiedziec ze man zadatki na nimfomanke haha co macie dzisiaj na obiadek? Ja robie cycki kurczaka (dla M Bo ja miesa nie ruszam) ziemniory I ciagle ciagnie mnie do ogórków ze śmietana :) oglądamy wlasnie dziewczyne z tatuażem, wczoraj za późno leciala i usnelismy, MalaNadzieja masz dalej problemy ze snem? Ja dzis w nocy spalam normalnie w końcu no i nie mam takich mdlosci, lepiej sie czuje milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne jak zwykle nie podpisala sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wchodzę tu po kilku godzinach nieobecności i rewelacja! :D * Bullitko Kochana tak się cieszę, normalnie aż na krześle podskakuję! Dwa serduszka! Cudnie! :* Zdjęcia mega budujące! :) Bardzo się cieszę! :) * Mała Nadziejo - śliczny królik, ja po wyprowadzce, też będę chciała jakiegoś futrzaka, bo dom bez zwierząt, dla mnie taki pusty.. Zawsze się w domu jakieś zwierzaki pałętały :) * Liwia - gratulacje :) * Życzliwa - u mnie piosenki dla dzieci przewijają się non stop, jak to w przedszkolu :) Mogę polecić cały cykl "muzyka bobasa", może bez słów, raczej bardziej takie w stylu muzyki klasycznej, ale jak dla mnie rewelacja i kołysanki Ewy Lorskiej, moje ulubione :) Na wyciszenie czy do zabaw relaksacyjnych nadają się idealnie :) A dzieciaki uwielbiają oczywiście Smerfne Hity, Bebe Lilly, piosenki z MiniMini, gdzie można poszaleć i poskakać :) A co do psa, to mój chrzestny ma golden retrivera, kupili jak ich syn miał rok, więc dorastali razem :D jak Mora podgryzła Olusia, to ten ją podgryzał w ucho, śmiechu było co nie miara patrząc jak się zaczepiają. Potem młody zaczął na psa wchodzić, żeby ta go woziła :D Od początku nie było problemu :) Może też dlatego, że to suka i ma jakieś odruchy macierzyńskie :D * Daisy - mi tez łapie czasem smutas, że się innym udaje, a ja muszę czekać, a nie wiadomo, tez jak będzie później. Wy, to się chociaż staracie ;* Jednak staram się myśleć pozytywnie, dziś np. pomyślałam, że może też trafią mi się bliźniaki :D Ojj ale bym się cieszyła :) Ja nie palę od października 2012, a mój od marca 2013. M jest twardy i nie weźmie nawet na imprezie, a ja do piwka, to lubię się zaciągnąć, przez co na mnie warczy :P * Agnes - ale rozpusta w tym łózko i piwka i fajki :D ale seksik, to okej :D Ciesze się, że masz lepszy humor. Mam nadzieję, że załatwicie te wszystkie badania przed delegacja do Niemiec :) Trzymam kciuki :* * Gościówa - Mój, to się wziął za sport, kiedy zobaczył zdjęcie z wywalonym brzuchem i w żadne spodnie nie wchodził :D Powiedział, że musi do lata jakoś wyglądać i jestem z niego naprawdę dumna :) Na początku biegał/maszerował codziennie, a teraz już tylko biega, ale przez pracę to kilka razy w tygodniu, bo nie ma tyle czasu i robi brzuszki po 200-300 dziennie, zależy jak ma wenę :) * U mnie niestety też pogoda do bani :/ Deszcz i wichura, zjem szybkie śniadanko i biorę się za sprzątanie, bo masakra jak po wybuchu bomby :D Miłego dnia dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne, a ta "dziewczyna z tatuażem", to amerykańska wersja? Ja jestem zakochana w tej szwedzkiej, i tych kolejnych filmach też :) Chociaż nic nie przebije książek, jak zawsze... Ze mnie taki mol książkowy, multum na półkach, czasami nie przeczytanych i dokupuje nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nadal mam krwawienia. W nocy wstalam 2 razy i za kazdym razem byla krew. Teraz rano tez . Brzuch juz tak nie boli ale jeszcze czuje. Nie wiem co mam robic, tak strasznie sie boje ze strace te dzieci . Nawet jesc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko trzymaj się :* Może to przez, to badanie jak dziewczyny mówiły i bierz ten duphaston, spróbuj go sobie z PL jakoś załatwić, na pewno nie zaszkodzi. Wiem, że łatwo mi mówić, ale postaraj się nie stresować, leż sobie, odpoczywaj dużo, ściskam Cię mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka bierz luteine ktora Ci zostala, najlepiej pakuj sie i przyjeżdżaj do Polski od razu do szpitala, tutaj bądź co bądź będą robić wszystko aby nie bylo komplikacji. Dużo tej krwi jest? Martwie sie o Ciebie tym bardziej ze to zywa krew, mi lekarz mówil przy krwawieniu ze jeśli będzie miala taki kolor mam do szpitala jechac, tym bardziej ze leczylas sie na nieplodnosc. Mala Mi to wersja amerykancka ale M mówil, ze lepsza szwedzka. Tez uwielbiam ksiazki, aktualnie czytam camille cackberg a potem za Larsona sie biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitko jedz do szpitala! tu chodzi o Twoje Maleństwa! nie maja prawa zbagatelizować niepokojacych Cie objawów. Niech sprawdza jeszcze raz czy wszystko dobrze najwazniejsze żebyś byla spokojniejsza! zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Bullitko nie wpadaj w panike ale warto zeby lekarz sprawdził i przebadal Was jeszcze raz :* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - Lackberg mam na swojej półce, wszystkie już mam przeczytane :) Teraz tylko czekam na jakąś nową z Fijalbacki :) Mój brat jedzie tam w podróż poślubną, bo jego narzeczona, jest wielka fanką serii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 9:44 to chyba Joanne hihihi :) ale ja tez lubie czytac i chętnie się dowiem co polecacie ostatnio ze wzgledu na Malą nie mam czasu ale chętnie to nadrobie :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa, tak termin sie pokrywa mniej wiecej. Bullitka spokojnie. Lykaj ten duphaston to powinno minak krwawienie. Lot samolotem nie jest zbyt wskazany w ciazy. Tymbardziej przy krwawieniu. Moze pojedz jeszcze raz do szpitala? Odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne, dzis spalam troszke dluzej... Ale juz mnie muli to pewnie sie kimne... Glowa mnie boli strasznie. Chyba migrena bo mialam "mgielki" przed oczami znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przepraszaj nie ma zaco :) i dziękuje za propozycje piosenek dla Karolki :) nie mam konkretnego ulubionego gatunku czytam i kryminały, horrory, bibliografie, dokumentalne, albumy, obyczajowe, nawet sztuki także doslownie wszystko ! :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×