Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Hahaha Myślała, że ja dużo klnę ale ty Daisy bijesz wszystkich :-D Wrzuć na luz. Wyślij twojego chłopa niech lata teraz za nią jak nie pomyślał :-) . Małanadzieja no właśnie, ja to mam comiesięczną szansę , gorzej z tobą :-) Tylko najgorsze jest to, że chciałoby się wiedzieć JUŻ ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja to dobrze że to usg kosztuje tyle ile pytałaś na początku:) Daisy moja też dzisiaj zwiała i ganiałam ją pół godziny. Co była ode mnie 20 cm to w długą. Myślałam że jak ją dorwę to ją normalnie uduszę. W końcu sama się zagoniła w kozi róg i ją złapałam. Koty wieczorem dostają jakiegoś bzika i uciekają mimo że w ciągu dnia na głowę prawie włażą. Gościówa ja też już bym chciała wiedzieć płeć ale tyle jeszcze czekania zostało:) Zobaczymy jak to z nami będzie:) Ile my będziemy musiały czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysmy mieli jechac tam nad jezioro na weekend na dom. No i ch*j leze w lozku. No jasne ze go pogonilam z********al za psem 40min. Oj ja tak nie klne, naprawde normalnie sie odzywam, ale jak sie wkurze to mi styki sie pala w mozgu hehe i sie tak przestawia na piekna polszczyzne. My dalej cisza. Zla jestem bo sluz rozciagnelam na no powiedzmy 5cm a ta do mnie rano ze slabo ze sluzem u mnie!!! Na poniedzialek 22dc sie umowilam do tesciowej na hormony z krwi. K***a nawet nie pobzykam dzis no ja j***e :/ Kiedys w piatek to sie zawsze cos zaliczalo a teraz wlasnego mena sie nie chce przeleciec :/ ale mam wkurw. W pochwie to mam z 50st :D Znajac zycie to rano bedzie luby chcial jechac. Ja mam w******* :/ pewnie sie bedziemy awanturowac. Tzn ja dre ryja i rzucam k*****i a on czeka az mi przejdzie. Ostatecznie zwraca mi uwage 'K***a skoncz juz przeklinac' :D i tak zaraz przyjdzie sie polozy to sie przytulimy no i nasza zlota zasada ze zawsze buzi na dobranoc i nerwy ch*j strzeli. Kotce chyba leb ukrece k***a niech no.tylko wroci. Eh. Nie p******* :( :D Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zapomnialam wam powiedziec ze od wczoraj mam plamienie ale tylko do poludnia potem juz nic. takie brazowawe. hmmm chcialabym aby juz jutro byl koniec okresu:-) i w niedziele czysciutko jak maz wroci:-):-). piersi oczywiscie jak na okres nabrzmiale bolace swedzace. ogladalyscie taniec z gwiazdami. ja tylko ogladam koncowke patrze kto odpada.i wkobcu Siwiec odpadla. teraz leci na tvn7 fajny film leci. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D Daisy złośnico i jak? Nerwy przeszły? Pewnie już popakowana i po śniadanku wyruszacie? :-D Kot i pies wróciły ostatecznie do domu? . Neska może będziesz miała szczęście i jeszcze przed 20tc zobaczysz jaka płeć :-) . Ja wchodzę rano na wagę, a tu kurna 1 kg na plusie ! Ja pierdziele przez niecały tydzień ?! Muszę przystopować z żarciem :-/ . Małanadzieja jak malutka się czuje? Pewnie już lepiej po lekach co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ja po krotce bo weny nie mam za bardzo na pisanie o moim brzuchu. na drugi dzień po tragedii bylam w szpitalu bo z nerwów zaczal mnie brzuch bolec ale juz ok, z dzidzia wszystko ok. wezwalam urząd weterynaryjny i straż miejska. Byla pani soltysowa sadzila mi sie tutaj, bo córcia w sądzie pracuje hehe, ale powiedzialam, ze albo zadośćuczynienie albo sprawa w sądzie, a wygrslabym ja. Pierw propozycja aby dać mi uwaga 50 zl za "uśpienie"p ieska, k***a p********a, jak sie dowiaduje to tez niech dobrze to robi, bo Basia umarla na rękach, a potem chciala mi dać uwaga!! Takiego samego pieska, nawet nie wiecie njjak mna trzeslo. Zepsułam Ci jedna zabawke to kupie Ci nowa. Zazadalam 1 tys zl i tak mi to nie zwróci Basi ale przynajmniej pomoge zwierzakom w schronisku, bo przyszla na rozmowy i myslala, ze wciśnie mi psa i po klopocie. Dala w zębach te pieniądze, bo jakby miala zalozone sprawę to kochana by sie nie wyplacila :)za straty moralne, narażenie malego dziecka na niebezpieczeństwo, za zagrożenie mojego nienarodzonego dziecka i za psychologa dla dziewczynki, ktora wyrwala Basie z pyska owczarka niemieckiego. I tak niech sie cieszy, ze tylko tyle ja to kosztowalo. Pojade jutro do sklepu i kupie dużo jedzonka dla piesków i kotkow. Na pewno będą wdzięczne :) trzymajcie sie dziewczęta...milej niedzieli joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne bardzo dobrze zrobilas. Wiem ze to dla Ciebie trudna sytuacja ale zuch z Ciebie dziewczyna. Eh wyobraz sobie jak my sie czujemy jak nasz pies cos nabroi. Ona zjadla psa sasiadow :/ no nie z naszej winy, ale rok temu latem byla taka sytuacja. Tez jezdzilismy na te kontrole itp. Kosztow nie ponieslismy bo ich pies wszedl na nasza dzialke i to za namowa wlasciciela psa 'ciu ciu ciu' i pies ich maly kundelek podszedl do naszego gdy ten byl normalnie przypiety do 12m smyczy bo conajmniej 8m musi miec. Z kolei latem nad jeziorem nasz pies uciekl nas szukac, rozgryzl siatke plotu..i niestety ludzie szli z malym jorkiem i ch*j bo rzucila sie bialka bo szczekal na nia ten psiak. Pies przezyl, luby dostal mandat tylko i tamci trz, bo oni tez psa nie dopilnowali, powinni miec na smyczy. Ja rozumiem ze maly piesek, nic nie zrobi. No ale zasady to zasady i wymusilam na policji zeby tez dostali tamci mandat. Az sie boje co jeszcze moze sie przydarzyc. Lubego rodzice mieli kiedys tez owczarka niemieckiego to kiedys uciekl im i rzucil sie na czlowieka normalnie pod domem za plotem. Bo ten koles chodzil tam codziennie i zaczepial ich psa no i ktoregos dnia nie wytrzymal chyba pies nerwowo. Od razu go uspili. Teraz maja tez owczarka, ale takiego kochanego. Strasznie mi przykro, szkoda mi Baski :(. * My w domu, nie gadamy. Luby chcial sie wczoraj przytulac ale go pogonilam. Kot wrocil tak dostal wp*****l ze spi juz od rana, bo dopiero go zauwazylam. Czyli luby pewnie go wpuscil. Riko jak zawsze zrobil burdel k***a juz zaczelam chowac na noc smietnik z lazienki to sie wzial za szczotke do kibla. No co za maly debil :D Troche mnie brzuch pobolewa. Temp skoczyla na 36.28 wiec juz po spadku, moze cos sie wydarzy kiedys tam, no ale seksu brak. Nie wiem czy pojedziemy na dzialke bo obraza wielka miedzy nami :D Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jaonne jestes naprawde dzielna. Podziwiam. Dobrze ze z dzieciatkiem wszystko dobrze. No u nas tez sytuacja napieta. Jeszcze rano bylo wszystko ok... Maz poszedl soboe kupic biala koszule na to osrane wesele. (pisze tak bo juz mnie to wszystko wkurza) no i oczywiscie kupil za mala. Wcale jej nie przymierzal, dopiero w domu. A dlaczego za mala? Bo oczywiscie to moja wina bo podobno zle go wymierzylam. No kuzwa.... Mam szala jak cholera. Nie gadam z nim. Oczywiscie ja jak zwykle wybuchlam no afera gotowa... O glupia koszule..ehhh. Mam juz dosc wydawania kasy na to cale wesele. Wymyslili se wesele na koncu swiata na jakims wyp**dzijewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny a coz to za nerwy od rana. jakie macie plany na dzisiaj. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Joanne - tak bardzo mi cie zal. Sama mam takiego psiaka jak twoja Basienka i nie wyobrazam sobie jakby teraz go mialo bralnac. Trzymaj sie kochana. Dobrze zrobilas. Uwazaj tylko na siebie . Ciagle o tobie mysle Daisy - normalnie rozwalilas mnie tymi wpisami :P Ja jutro juz wracam do holandi wiec bede wiecej pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane my juz w koscierzynie luby robi zakupy ja z pieskami spaceruje. Oczywiscie szybka zgoda jednak i w droge :p Ale co sie k*****i narzucalam to moje haha. piekna pogoda :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę ci Daisy tego weekendu :-) Sama bym z chęcią się gdzieś wybrała. . Joanne ty to masz dobre serducho. Fajnie wymyśliłaś, żeby kupić za to coś do schroniska. Zwierzaki się na pewno ucieszą :-) Trzymaj się kochana :* Kiedy wracasz do domku? . Bullitka to króciutko byłaś w PL. Teraz 7 .04 masz wizytę w Holandii?? . Małanadzieja tak czasami bywa. Kłótnie o byle co. Tak to jest wysłać faceta samego na zakupy :-D ja mojego bardzo rzadko nawet do sklepu spożywczego wysyłam, bo zawsze kupi mnóstwo rzeczy, o które wcale go nie prosiłam :-) . No ja mam prawie całą tapetę zdrapane z korytarza :-D W końcu ! M trochę się wściekł, bo miałam tylko drapać tam gdzie sięgnę a mam aż pod sufit :-) No ale co zrobione to jest ! Jutro jesteśmy w rozjazdach ,bo musimy zajechać do mojego taty zapytać kiedy miał by czas nam rozebrać ten piec.Potem do dziadków m i do wujka ziamniaczki zawieść :-) A wieczorem to mam nadzieję, że starczy siły i pójdziemy na spacerek jeszcze z naszym kundlem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja posprzatalam. chwile odsapne i wezme psa na spacer. kurcze tylko jak sie podcieram ro mam lekka krew a tak to nic. dziwnie tak. noc coz zobacze co bedzie w ciagu dnia i jutro.:-). milego dnia. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie już lata przejściowe agnes :-D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja tez tak mialam jak przestalam brac clo i luteine. Moze to efekt odstawienia. Daisy to dobrze ze juz zgoda. Przybajmniej odpoczniecie sobie przyjemnie w weekend. U nas tez juz lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My juz na miejscu no ale jest robota. Odkrecilismy wode i wywalilo zaslepke w scianie jaaaaaa nie moge :/ luby pojechal tu do jakiegos dziada bo sie okazalo ze nie mamy klucza od garazu :/ a tam sprzet itp a ten dziad ma klucze tez. Po zimie ywalilo pewnie cos przerdzewialo a mysmy tu byli we wrzesniu ostatni raz :/ eh ani rak umyc ani nic. Skonczy sie tak ze bedziemy weekend naprawiac tu wszystko. Troche w srodku zimnica, ale juz poodslanialam rolety i wpada slonko :) ale ciepelko, ptaszki cwierkaja :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh na dole podgrzewacz rozwalilo przez zime musiala tam woda zostac. No a na gorze w lazience w******* kafle z podlogi. Rura pekla w scianie. Jedna wielka masakra chyba wrocimy na chate bo taka godzina ze gowno kupimy nic nie naprawimy :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wrocilismy. Wykapalam sie i juz jestem w pizamie. Rury walnely w pionie i wszystko jest do skucia, wanna, bo zabudowana plytkami, umywalka Gora i dol, kuchnia rury, sciany, sufity na dole przeciekly i trzeba kupic nowy bojler bo w******* normalnie peklo. A kafle u gory to pod sam sufit wysadzilo 3. Rury do wymiany, pol hydrauliki, kucie podlogi i sufitu. Ja j***e no masakra :( luby sie juz z majstrem umowil na sobote za tydzien na roboty i beda tam robic. Jestem zla jak piorun, musimy to szybko naprawic bo wakacje za rogiem a na majowke znajomi z Olsztyna z synem przyjezdzaja i tam mielismy jechac. Dobrze ze chocisz spacer zaliczylismy. Ale wiecej nas czasu wyszedl dojazd i zakupy niz sam pobyt tam. Heh co zrobic zycie. Obejrzymy jakis film i potem.X factor. A Wy co dzis porabialyscie? Widze ze dalyscie mi sie spokojnie wyzalic :D Do tego.wszystkiego nie wiemy gdzie jest klucz od garazu za diabla nie znalezlismy a chyba wszystkie klucxe mielismy razem. No i zeby sprawdzic czy w garazu nic nie zalalo to nie wiem chyba trzeba bedzie robic wlam bramy garazowej bo nie wiem jak inaczej. Nie wiem jak to sie stalo, woda byla.dobrze spuszczona i nawet w studni zakrecona :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle Daisy :-/ Ja też bym już najchętniej wskoczyła w piżamkę i do łóżka ale niestety się przy Tośce nie da. Z****** jestem dzisiaj jak pies.Cieszę się strasznie, że jutro niedziela i cały dzień spędzimy razem :-) Teraz czekam do 20 i idziemy się kąpać z Tosiulą . Daisy co za film oglądacie?Bo jak m się wyrobi to chyba też coś oglądniemy :-) Chce jeszcze iść drzewo rąbać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dziś byłam na szkoleniu a potem w domku sie kimnelam. M był w domu i jak wrócił to poszliśmy do galerii bałtyckiej coś zjeść. Teraz sie wziął za grę a ja włącze sobie film na dvd. * Ojj Daisy to naprawdę macie full roboty z tym wszystkim. Normalnie od wczoraj to niezłe kongo u was:/ * Gosciowa nie szalej tak z ta tapeta. Oszczędzaj się :) * Wskakuje w piżamkę i pod kocyk. Miłego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa w koncu nie ogladalismy filmu. Zaaplikowalam tez zel i poszlismy sie pokochac i..ch*j. No ch*j totalny niewypal. Luby swiruje fajnie itp 5 min i lezy :/ :( Nie wiem juz co zrobic ja p*****le no. Dalam mu odsapnac, zjemy kolacje i obiecal ze na pewno dzis zafiniszuje :p No nic zelu mamy jeszcze 7 ampulek hehe jakby co kupie wiecej i juz. Moje pierwsze obserwacje - fajny, ale trzeba nogi do gory by nie wyplynal na poczatku i nie wystarczy 3x nacisnac by calosc wyleciala (tak jest napisane na opakowaniu). Na wierzchu szybko zasycha, ale w srodku super. Troche mokro, ale pisza ze lepsza przyjemnosc - no nie wiem. Ladnie pachnie delikatnie. Jak ktos ma kase mozna sprobowac. Ja aplikowalam 1.5 h temu i super sie trzyma nadal duzo wilgoci. A swoj sluz dzis mialam gesty bardzo, ale rozciagliwy na ok. 5cm. Jajniki troche bola. Och zeby byla owulka. Na wtorek sie umowie jeszcze na usg gdzies indziej w koncu. Testy owu negatywne. Najlepsze ze boli mnie lewy jajnik a ponoc na prawym ten pecherzyk. Mam nadzieje ze stron nie pomylila jak kiedys moj stary gin..wiem ze bol mozna tak czuc na opak. Z ta dzialka to chala totalna troche poplyniemy no ale trzeba to zrobic..pieknie tam jest wiosna, jeziorko juz zyje wlasnym zyciem, trawka zielona. Tam idzie odpoczac. Ale k***a ile tam roboty! Dobrze ze wczoraj nie jechalismy, awantura nie byla potrzebna, bo bysmy i tak wrocili. Wszystko jest do zrobienia, oby sie w weekend udalo. Ten dziad mowi ze zrobi. Potem jakos na jesien skujemy podloge u gory w lazience i zrobimy spad pod kaflami, zeby woda nie stala bo ponoc przez to rury pekly. Masakra :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mi sie podoba moje stwierdzenie 'wakacje za rogiem' :D :D :D jest kwiecien :D Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny. wczoraj maz zrobil mi niespodzianke jakos po okolo 24-tej wrocil :-):-):-):-). slonecznej spokojne niedzieli. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Agnes no to super niespodzianke maz Ci sprawil :-) Daisy no mysle ze test jest teraz pozytywny. Zycze wszystkim milej i slonecznej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - dzialajcie test pozytywny. a ja jyz nic nie mm ani plamien ani okresu. wczoraj zaczelismy dzialac:-):-):-). agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pyt do ciezarnych. ile dni trwala wasza f.lutealna? ja mam 10 dniowa,nie wiem czy nie za krotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezarne nie maja fl. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia ile trwalaby moja faza lutealna w cyklu w ktorym zaszlam ;-) A poprzednie mialam zawsze chyba cos ok 14dni. 10 to chyba troche malo. Daisy i jak tam starania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×