Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ten lubrykant jest wlasnie do stosowanie w dni plodne przy kiepskim sluzie. Wiesiolek jest na poprawe jakosci sluzu. A ten co ja mam to jest no nie wiem jakby to jasno nazwac. Sluz płodny, hehe :p i wlasnie jest zalecane by w tym okresie okoloowulacyjnym go stosowac, gdy nie ma sie plodnego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jestem juz. bylam u lekarza i mowil ze to od kaszlu mam nadwyrezone. syrop na kaszel mam przez weekend pic i jak bedzie silniejszy bol do przeciwbolowa brac. okres jest lekki ale jest pewnie sie rozkreci. Daisy - na twoim miejscu to bralabym leki ktore ci gin zalecila nic poza tym. wydaje mi sie ze jesli skroci ci sie cykl zaczniesz clo brac maz fleganime pic to bedzie dobrze i wkoncu zaciazysz. nie bralabym zadnych innych tabletek. wystarczy lutka i clo. bo mozesz bardziej sobie popsuc. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa najwazniejsza sprawa u mnie w miescie w Orange szukaja pracownika. zaraz CV zawiozlam. maja sie odezwac w przyszlym tyg. jakby sie zdecydowali. jestem b. dobrej mysli. mialam okna myc ale odpuszczam dzisiaj jutro sie wezme. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wylecz się najpierw porządnie-okna jeszcze zdążysz umyć ;) zdrówka dużo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka- zobacze jak przez noc i jutro bede sie czula. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio uważaj na siebie i dbaj o zdrówko bo musisz być silna :) Teraz wiele Was czeka także wiesz ;) no i powodzenia z pracą :) ale nie zapeszajmy już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Daisy wez luteine od niedzieli. Jak ma byc owulacja w nd to napewno luteina jej odrazu nie zachamuje. Tak bym zrobila. A plaski pecherzyk moze oznacza to ze poprostu taki sflaczaly ze nie nadaje sie do pekniecia. Nie wiem. Temo faktycznie niska wiec jesli Ci nie podskoczy to znowu cykl moze Ci sie dluzyc.... A kochana czy wiesz ze po clo podobno jest problem ze sluzem? Ja akurat nie mialam z tym problemu. Ale mowie C***ij magnez codziennie. Mi chyba pomagal. Gosciowa to widze ze i Ty i Toska zapracowane. Agnes ja kiedys mialam takie nerwobole w klatce. Wybaczcie dziewczyny ze znowu nie odnosze sie do wszystkich postow. Nadia ma zapalenie krtani wiec lepiej nie jest niestety. Mamy kupe lekow. Wydalam dzis juz majatek. Ja dostalam L4 do 18 tylko bo potem moj gin ma urlop. Piersi ok. To normalne zmiany hormonalne ;-) Aha i ze wzgledu na to ze teraz bede placic za to usg to bede miala jedno wiecej skierowanie pod koniec ciazy. Bo to tak byc nie moze ze bede placic jak mi sie nalezy :-) (slowa lekarza). Neska dopytalam o to usg genetyczne. 80zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz naszczescie jest oki. mam nadzieje ze nie wroci bol. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w koncu ruszylam sie na matarnie znowu tym razem po ten conceive bo tu co zampwilam w aptece mial byc dzis a soe dzis okazalo ze bedzie w pon..eh ale w supher farm mieli. Cena powalajaca bo 69zl za 3 ampulki to wzielam 2 op na caly weekend :D chyba z lozka nie wyjde ahhahaha. Jeszcze w tej aptece musieli mi oddac kase to mine miala baba nietega :p * My w domku malej wcisne jakis obiad i ja musze spakowac. Ta baba co ma byc przed 18 to dzwonila ze po 19 moze dopiero. To po co trula d**e ze o 14? :/ nie kumam takich ludzi. Powiedzialam ze jak do 19.20 nikogo nie bedzie to my wyjezdzamy. :D Daisy * MalaNadzieja to weekend w domku sie Wam szykuje :( Biedna Nadia skad zapalenie krtani? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a myslisz ze ten zel naprawde taki dobry? Cena spora. Mozemy wyjsc na spacer "byleby sie nie spocila" a u Nadii z tym ciezko bo jak jest chociaz troche przeziebiona to poci sie jak kot. Nie wiem skad to zapalenie ale praktycznie wszystkie leki ktore zapisal lekarz to takie na alergie wiec moze cos w tym jest. Zobaczymy czy pomoga. Ona od malutkiego jak ma kaszel to taki brzydki "szczekajacy" krtaniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dużo zdrówka dla Nadusi :-* Bidulka mała nieźle się załatwiła. . Ja mam dzisiaj labe. Już nic mi się nie chce.Zrobiłam sałatkę, tylko jak zwykle strasznie dużo wody puściło mi się :-/ Ciekawe czy m będzie zadowolony... . Co dzisiaj w planach na wieczór? Coś w tv leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa- ja dzisiaj wszystkie porzadki przelozylam na jutro. dzisiaj w tv hmmm na polsacie taniec z "gwiazdami" jesli ktos lubi. na tvn bajka kot w butach:-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Gosciowa. Nobtrochebsie biedulka meczy z tym kaszlem. Teraz czeka bo ma leciec merida waleczna. Wiec dzisiaj sobie posiedzi troche. A u mnie wieczor na spokojnie. Maz poszedl sobie po dwa piwka i teraz wlaczyl sobie kompa. Juz mu nie marudze bo caly tydzien biedak nie mial czasu dla siebie wcale. Zycze udanego i spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam po szkoleniu. Śmiesznie było, bo uczyłyśmy sie obsługiwać tablicę interaktywną. Teraz na kolację robimy sobie hamburgery i też będę odpoczywać. Niestety tv nie mamy, bo jeszcze nie mamy podłączonego neta i kablówki. Więc albo dvd, albo książka. Chyba, ze któraś chce wpaść na kawkę albo piwko :) Korzystacie może z upc? Jesteście zadowolone? * Daisy owocnego weekendu życzę ;) * Mała nadzieja duzo zdrowia dla Naduśki :* wiem co to znaczy kaszel szczekajacy, bo sama mam go przy każdym przeziebieniu. Niestety pozostałości po nieudolnym alergologu w dzieciństwie :/ * Agnes dla ciebie tez duzo zdrowia. Mam nadzieję, że ci w końcu odpusci, bo już trochę się z tym męczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie już pouciekały bo weekend się zaczyna. Ja też nie mogę się już doczekać niedzieli - w sumie to mogę weekendem nazwać tylko niedzielę, bo wtedy m jest cały dzień z nami. . Mała mi bez tv akurat dałabym radę żyć- gorzej z netem :-D . Pisałam dzisiaj z siostrą i mówiła , że usg 3d to koszt 200-250 pln. Tyle dawała rok temu. I mówiła, że jak nie trzeba to szkoda tyle kasy na to 10 minut , bo dłużej nie trwało :-/ Mnie strasznie nurtuje ta płeć! Chciałaby wiedzieć tak na 90% co mnie tak kopie w brzuszku. Już myślałam, żeby jeszcze do jakiegoś gin się zapisać? Tylko co ja powiem, że z ciekawości chce się dowiedzieć płci? :-/ buuu . M na treningu, a mi się strasznie nudzi. Leń śmierdzący nie dopadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosi najlepsze bajki topóki co "jej wysokość Zosia, justin, zou " :-) Inne ją jakoś zbytnio nie interesują. Teraz uczymy się pomalutku figur geometrycznych i jedno co jej weszło do główki to " koło" :-D Teraz wszędzie gdzie się nie ruszymy z domu widzi kółka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala Nadzieja - jutro ta bajka jest. a ja sie wykapalam i w lozeczku leze. czekam na tel od meza.:-). agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa zawsze mozesz isc prywatnie. Nikt sie Ciebie nie pytal dlaczego. Placisz. Powiesz najwyzej ze tak dla wlasnego spokoju chcialas sprawdzic bo masz dosc rzadko usg i tyle. Ja jak bylam w 20tc na usg polowkowym 3d to nikt sie mnie nie pytal dlaczego. I nie zaluje. Naprawde. Usg ze wszystkimi mozliwymi pomiarami. I emocje fajne. Naprawde. A mysle ze taniej tez mozna zrobic takie usg bez nagrania na plyte. Musialabys popatrzec w necie gdzies w swojej okolicy. U mnie w wielu miejscach w starogardzie to koszt jakies 150zl. Ale juz chyba z nagraniem. A jezeli chodzi o bajki to Nadia w wieku Tosi tez ogladala tylko niektore. I to raczej krotkie. Najbardziej lubila wieczorynke bo jeszcze wtedy leciala. A najbardziej jak sie zaczynala. Byl taki rys w zaleznosci id pory roku w roznych sceneriach. Pamietam jak sie ekscytowala "o mamo jyś jyś leci" ;-) Agnes a nie wiesz na jakim kanale? Ja nie moge znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala Nadzieja- na polsacie o 20-tej. :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spox :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malanadzieja ale koszt prywatnej wizyty u gina to też 120 pln niestety a w tej. chwili szkoda nam pieniedzy . Chyba przeczekam do kolejnej wizyty. Bede wtedy w 29 tc wiec siusiak powinien byc jak byk ;-) Fajne są te dzieciaki jak zaczynają kumac ;-) my ogladamy kota w butqch. Młoda śmieje się całą "gębą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespodzianka :D mysmy sie tak poklocili ze nigdzie nie pojechalismy. Wlasnie rozpakowalam torbe. K***a ch*j mnie strzelil bo byla ta baba ogladac dom i k***a drzwi otwarte zostawil on i k***a kotka mi z******* Od godziny jej nie ma nie chce k***a wrocic i lata w kolo domu. Ja p*****le biegalam za nia godzine i sama i z psem i ch*j. A ona nie wysterylizowana. Ja p*****le no ch*j mnie strzelil. P*****le wyjazd. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale jestem w****iona. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa no widzisz... A ja jednak place 80zl za usg. Wiec nie ma tragedii. No ale wiadomo mozesz poczekac bo to nigdy nie wiadomo czy wogole dzidzius dobrze sie odwroci. Ja mam nadzieje ze dowiem sie ok 20tc na polowkowym bo przy moim niezbyt czestym usg to jedyna nadzieja ;-) Oj Daisy no to widze ostro.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze jeszcze otworzylam balkon zeby wolac kota i pies mi s*******il :( :( :( no k***a juz nie mam sily ;( Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - ojjj ty nerwusie. a gdzie mieliscie jechac ? a domem babka zainteresowana chociaz?? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×