Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Eye- kurcze tak mi przykro. a wiadomo dlaczego nie moze sie dobrze zagniezdzic dobrze jajeczko. dlaczego ciagle wystepuja poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Agnes - niestety, nie. Będziemy dopiero to sprawdzać, jak tylko wyjaśni się aktualna sytuacja. Przyznam, że marzę o tym, by Beta była mniejsza - będzie to świadczyło o samoistnym poronieniu. większa oznacza znowu szpital, znowu zabieg, znowu znieczulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro nie widac pecherzyka to nie oznacza to braku ciazy? Zawsze myslam ze ciaza biochemiczna to ciaza ktora poprostu przestaje sie rozwijac. Czyli nie ma zarodka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eye - to zycze tobie tak jak ty sobie. wkoncu sama wiesz najlepiej co dla ciebie jest dobre. a organizm tez chyba jest wyczerpany po takich przezyciach. trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Mała Nadzieja - tak by było, gdyby beta nie rosła. Jeśli rośnie - beta jest. Jeśli rośnie, ale nie widać jej w macicy - to jest gdzieś indziej. Wszystkiego dowiem się jutro. Trzymajcie kciuki - paradoksalnie, za małą betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze dziewczyny... Niech ktoras mi odpowie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. No to wszystko jasne. Eye trzymam kciuki. Oby bylo tak jak chcialabys. Gosciu ale co my mamy napisac. Wg mnie na owu w 6dc to za szybko. Chyba ze cykl Ci sie skrocil. Jak masz jakies obawy to najlepiej udaj sie do gin bo widzialam ze juz gdzies o tym pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyeque przykra i smutna sytuacja:-( aż człowiek nie wie co napisac, bo chocbym chciała to nie wyobrazam sobie tego bólu i niepewności, które drzemią teraz w Tobie...Trzymaj się dzielnie i nie trac nadziei...Przeszliście dużo, ale musisz wierzyc, ze w końcu Wam się uda. Pamiętaj, ze taki Mały człowieczek jest kimś wyjatkowym, na którego nieraz trzeba długo, dlugo czekac, ale to czekanie popłaca. I paradoksalnie trzymam kciuki za to, zeby obyło sie bez zabiegu. Daj znac koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Dziewczyny, nie jest tak źle. Powiem Wam szczerze, że ratuje mnie w tym wszystkim ten mój mały brój. Piszę do Was i słyszę: "maaaamaaaa, skończyłem kuuupę, choć wyczyścić dupkę!". Wchodzę, a tam smród taki, jakby dorosły facet po bigosie korzystał ;). Mam dla kogo żyć, nawet, jeśli nie będę już miała nigdy więcej dzieci. Chciałabym tylko już wiedzieć, co mi jest, bo że w ciążę zachodzę bez problemu, to nie ma wątpliwości. Damy radę, pobadamy, posprawdzamy, wyleczymy :). U Was będzie na pewno łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyeque aż sie uśmiechnęłam jak przeczytałam o Twoim Smyku, wypisz wymaluj u mojego jest identycznie:-) I bardzo dobrze, ze masz takie podjeście:-) ja myślę podobnie, że jesli sie nie uda, jeśli nie dane będzie Nam miec więcej dzieci, to trudno...najwazniejsze, że już mam jednego Kochanego Rozbójnika:-)...a teraz najwazniejsze, zeby lekarze w końcu wyczaili dlaczego u Ciebie dzieje się tak, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lubicie disco polo?? Hehe :-) My mamy taki Zespol z mojego miasteczka. W teledysku jest corka wokalisty ktora chodzi z moja nadia do grupy. I jest tez corka kuzyna mojego m :-) Ja nie jestem wielka fanka ale akurat ich wszyscy znamy. Przed chwila widzialam na youtube. Zespol drossel. Zawsze ktos znajomy gra w filmiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Agita :). Jeśli jutro mnie nie "zamkną" to dam Wam znać, co i jak. No i rozumiem, że topik nie znika po Nowym Roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja to już wiemy że jesteś z Pelplina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) nie po prostu z ciekawości sprawdziłam co to za disco i skąd są heh. w życiu nie słyszałam o tej miejscowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko tak przypadkiem zaszłam na ten topik;) nie jestem staraczką (co za kretyńskie slowo ) i tak się szwędam po kafe. już spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. juz wstalismy z moim M strasznie sie nie wyspalam. moj M zamowil drewno dzisiaj na opal. bedzie mial wkoncu robote nie bedzie mi marudzil:-):-):-). Malanadzieja- ja wiem gdzie jest Pelplin:-). Niedaleko Gdanska gdzies tam. moj maz lubi disco-polo. maltretuje mnie ta muzyka czasami. wogole to bylismy w Ostrodzie na koncercie disco-polo porazka na maksa. nic fajnego przereklamowany festiwal. jedynie co mi sie podobalo to jedna z karuzeli hihi (bylo wesole miasteczko obok). jakies plany macie na dzisiaj oprocz pracy (oczywiscie te co ida). dzisiaj znowu zaczyna sie dlugi weekend:-) szkoda ze pogoda lipna. ide zaraz na badanie krwi obym miala dobre wyniki. Eya - daj znac koniecznie co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta; ja też już "na nogach" a to za sprawą @, którą wczoraj dostałam, boli mnie wszystko i nic mi się nie chce, piję kawkę i obmyślam plan dzisiejszego dnia, Eye - bardzo mi przykro ale głowa do góry, grunt to się nie załamywać i dalej dążyć do celu :) wyczytałam na swoim skier. do szpitala coś w stylu "sterylizacja" tylko po łacinie, masakrycznie to brzmi; agnes - u nas rzadko są koncerty i to disco polo, szczecin to taka większa wioska z tramwajami, nic się tu nie dzieje poza stawianiem kolejnych marketów, galerii i...banków hehe Figo Fagot mają być w niedzielę, ale jak zwykle w klubie dla "małolatów", idź i badaj krew, wyniki zapewne będą ok, także nie przejmuj się za bardzo, stres jest nie wskazany dla nas kobiet starających się o dzieciaczki :) same nudy i do tego ta paskudna pogoda wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Eye strrrasznie mi przykro, współczuję, ale 3mam kciuki i czekamy na info od Ciebie!! Mój mąż tez mnie katuje muzyka disco-polo hehe ja generalnie ta muzykę lubię na weselach-fajnie mi się przy niej bawi :) w życiu codziennym raczej omijam :) niedawno w kongresowej była gala, na która zbierała się nasza paczka, ale na szczęście się nie zebrali hhehe bo nie mogłabym odmówić ;) Nasz topik nie zniknie mam nadzieję, bo nawet jeśli któraś z nas zaciąży to nadam mamy się tu wspierać przecież, a dobrze też napisałyście, że od nowego roku większe szanse są na zajście bo mamy aż 12 kolejnych miesięcy :) podoba mi się takie podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o plany na dzisiaj to zaczynamy starania :) a w długi weekend zamierzam wysprzątać na błysk domek i porobić wszystkie prace domowe.. Pogoda niestety wg prognoz nie będzie sprzyjać jakimkolwiek zajęciom na świeżym powietrzu.. :( dziś od rana u mnie pada.... buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Eye - przykro mi również, dołączam się do życzeń jak najniższej bety.. kurcze fatalna sprawa, my tu ciągle o testach i kreskach, nie zdając sobie sprawy, jakie chwile przeżywają inni. Bo na co dzień przecież się o tym tak nie myśli.. :( Nadzieja - ja doskonale wiem, gdzie jest Pelplin - sama mieszkałam w Gdańsku praktycznie całe dzieciństwo i nastoletnie lata, więc całe Trójmiasto i okolice znam od podszewki :) Ja sama się mogę przyznać, że słucham disco polo. Czasem włączymy sobie Polo TV, a jak mamy domówki to przy takiej muzyczce bawimy się w sumie chyba wszyscy najlepiej. :) Agnes - czemu z góry zakładasz, że nie dostaniesz tej pracy? Więcej pozytywnych myśli :) Kiedy będziesz znała wyniki rekrutacji? Bo jak urzędowe to pewnie gdzieś wywieszają? :) Dziewczyny - jakie hormony sobie robiłyście? Pełen zestaw czy tylko jakieś tam wybrane? Badałyście tarczycę? Wczoraj bliska koleżanka mi powiedziała, że z kolei dużo Jej koleżanek ma problemy z zajściem przez tarczycę. Hm? Co tam na obiad dzisiaj? Ja ambitnie podeszłam od rana planowałam spaghetti, ale ostatecznie padło na pyzy z mięsem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - papiery do wtorku mozna skladac wiec moze w tygodniu cos napisza w necie. zobaczymy. ja dzisiaj na obiad lasagne:-) pierwszy raz w zyciu bede robila. co do badan hormonalnych to tarczyca Tsh progesteron Fsh Lh i prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Ja wlasnie pozegnalam meza. Pojechal do pracy dzid szybciej bo dluuugi weekend. A ja juz jutro do pracy :-( Agnes no to moze sie uda :-) Daisy ja robilam prolaktyne i tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy takich badań nie robiłam.. Gin powiedział mi ostatnio, że jak przez kolejne 3-4 cykle nam się nie uda zafasolkować to wtedy mam się do niego zgłosić i zaczniemy szukać przyczyny.. Przed nami drugi cykl od tego czasu.. W razie czego pewnie też zleci mi takie badania na początek. Póki co biorę Folik, magnez i tran w tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy takich badań nie robiłam.. Gin powiedział mi ostatnio, że jak przez kolejne 3-4 cykle nam się nie uda zafasolkować to wtedy mam się do niego zgłosić i zaczniemy szukać przyczyny.. Przed nami drugi cykl od tego czasu.. W razie czego pewnie też zleci mi takie badania na początek. Póki co biorę Folik, magnez i tran w tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×