Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Własny biznes plusy i minusy

Polecane posty

Oj ludzie ależ wy jesteście. Czy naprawdę uważacie ze opłaca mi sie tu pisać kłamstwa na temat terminala życie tez utargow? Przecież mnie nie znacie a ceny za terminal łatwo sprawdzić pisząc do eservice czy innej firmy. Przecież jak ktoś ma terminal na kartę sim to oczywiście ze jest 0,29 zł za połączenie przy płatności karta plus opłata intercharge. Ja mam terminal na stałe łącze i bardziej mi sie to opłaca i tyle. Co do zarobku na danym produkcie to chyba dopiero jak bym tu faktury skopiowała to byście mi uwierzyli. Mnie na tym czy mi wierzycie czy nie nie zależy. Ja wiem swoje i ryzyko jest tylko moje. I nie ważne skąd mam na to ryzyko pieniadze. Wiem ze mi sie powiedzie... Bo ci wszyscy co maja czy to sklepy, czy to bary czy tez wszelkie inne biznesy maja tak starsznie cieżko ale nie zamkną i nie pójdą pracować do kogoś wiec wniosek nasuwa sie sam. Dziękuje wszystkim za opinie i te pozytywne i negatywne. Życzę wam wszystkiego dobrego. Bo jak widać w tym kraju nie zniszczą cie ani podatki, ani brak pieniędzy ale zwykły ludzki brak zyczyliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie przejmuj się tymi baranami. Zawsze lepiej jest być na swoim. Jeśli nie ryzykujesz to nic nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuje sie bo ja sama wiem jaka jest prawda. Ale to takie trochę typowe w tym kraju. Nazywać kogoś kłamca czy ze ktoś zmyśla. A ja tylko pisze jak jest. Moze komis cieżko uwierzyć ze sprowadzał towar po niższej cenie czy tezoplaca mi sie mieć terminal do kart. Ale proponuje sprawdzić pewne kwestie a dopiero nazywać kogoś klamca. Pewnie ze nie jest łatwo na swoim. Ale jak narazie ja widzę wiekszosc plusów i nimi motywuje sie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie piszą że terminale są nieopłacalne i dążą do zmniejszenia opłat bo małe sklepy nie stać na ich utrzymanie ale co tam Ty jesteś wybitna jedyna niepowtarzalna naj naj najmądrzejsza i najtaniej płąciz na przekór prądom w Polsce, i informacjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet biedronka mówi że nie stać ją na terminale ale twój maly sklepik z mydłęm i powidłem stac nie mogę się przestać śmiać :D:D:::D:D W największej sieci sklepów i czwartej co do wielkości firmie w kraju, czyli portugalskiej Biedronce, o przychodach, które w tym roku grubo przekroczą 30 mld zł, zapłacić kartą już nie może. I nieprędko będzie mógł. Powód? "Wysokość opłat transakcyjnych", które należą do najwyższych w Europie - twierdzą przedstawiciele Biedronki. "To spowodowałoby obciążenie klientów dodatkowym kosztem" - pisze sieć w stanowisku przesłanym do redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ze te sieci stać na to tylko tak gadają ze nie. Biedronka ma wprowadzić płatności telefonem i bedzie pierwsza na rynku wiec stać ich. Chodzi o wdrożenie systemu który w takich sklepach wiąże sie z wymiana kas fiskalnych. Tu jest problem. A nie w samych terminalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was ciołki biedronki nie staC ? buhahahaha coś dzwoni ale w którym kościele? idioci Biedronka nie ma terminali bo uważa że skoro ma dużo klientów powinna mieć je za darmo :P i jeszcze powinni jej z to zapłacić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo biedronka jest nastawiona TYLKO NA ZYSK a nie na ułatwienie życia klientowi. Chce go doic, moi drodzy. A autorko nie podoba mi sie co piszesz; Nie przejmuje sie bo ja sama wiem jaka jest prawda. Ale to takie trochę typowe w tym kraju. Nazywać kogoś kłamca czy ze ktoś zmyśla. --- napisałam ci wcześniej sporo wsparcia i serio wqqrwia mnie ze tak z grubej rury oceniasz " ten kraj". Po całkosci. Uważaj na słowa. A ludzie zmysłaja i każdy kto czyta twój topik MA PRAWO tak myśleć o tobie. Już mnie zniechecilas do siebie. Sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec z ta gowniana kafe
"Wlasny biznes plusy i minusy" Wlasciwie wlasny biznes ma same plusy byleby byl robiony poza granicami naszego p******ego kraju. Wlasciwie kazdy sposob na zarabianie pieniedzy jest dobry z wyjatkiem etatu. Bo jak wiadomo na etacie to jeszcze nikt nigdy sie nie dorobil, no chyba ze pracuje sie w jakiejs hiper extra super koroporacji i zarabia 20 tys zl miesiecznie, praca lekka bez stresow w dowolnych godzinach. Ale tak latwo to nie ma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ze kogoś urazilam nie to było moim zamiarem. Nie chciałam sprowadzać tego wątku to poziomu " obelg" . Zdenerwowalam się i miałam do tego prawo. Wielokrotnie dziekowalam tu ludziom za wsparcie i nadal uważam ze są wyjątki. Raczej nikt na tym forum nie zmieni mojego ufnego podejścia do ludzi. I akurat dla mnie najważniejszy jest klient i aby czuł się w moim sklepie dobrze robiąc zakupy :) i jak narazie tak jest. A to ze nie zarabiam milionów... No trudno na ilośc klientów i ich zaufanie muszę sobie zapracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec z ta gowniana kafe
Oczywiscie ze w biznesie najwazniejszy jest klient bo niby co innego. Prawie kazdy biznes opiera sie na relecji klient-sprzedawca i ta relacja musi byc na najwyzszym poziomie. KLIENT JEST NAJWAZNIEJSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach! co za mądrości! zaczerpnięte zapewne z "Poradnika Młodego Akwizytora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wydaje mi sie ze akwizycja polega jeszcze na czymś innym ale nie o tym ten temat. Dla wielu firm klient jest najważniejszy jesli biznes opera sie na sprzedaży . Problem w tym ze wielu ludzi pracujących w sklepach troszkę zapomina o tym dlaczego ten klient jest taki ważny. W moim przypadku dlatego ze dzięki niemu mam na chleb. I dlatego wole mieć chwilowo mniejszy zysk aby moc pozyskać więcej klientow i tyle. Początki zawsze sa trudne , nie ma co ukrywać. Ale powtarzam ze nie ryzykujesz nie zyskujesz... Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach! jaka ty mądra! ach! ach! ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem ze tamat krąży wokoło " własny biznes plusy i minusy" a tu jak widać zaczyna sie temat " jak tu zniechęcić osobnika do spróbowania własnych sił". Pracuje w ochronie w sklepie i codziennie widzę te biedne kobiety uzerajace sie z klientami i pracują na pełne kieszenie właścicieli wielkich koncernów odzieżowych czy kosmetycznych. To juz chyba lepiej użerać sie na swoim choć wierze ze nie łatwo sie wybić z takim sklepem w małej miejscowości. Mimo to autorce życzę powodzenia bo w naszym pięknym kraju łatwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klient jest najwazniejszy. Nie wazne jaki biznes. To klient daje nam swoje pienaidze wiec dbajmy o niego. " ach! co za mądrości! zaczerpnięte zapewne z "Poradnika Młodego Akwizytora"" x A ty co kolejny nieudacznik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cie autorko:) Chciałam zapytać jak idzie u Ciebie sprzedaż samych kosmetyków do kąpieli i pielęgnacyjnych? Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cie autorko:) Chciałam zapytać jak idzie u Ciebie sprzedaż samych kosmetyków do kąpieli i pielęgnacyjnych? Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kosmetykami pielegnacyjnymi jest rożnie ...duzo pan pyta o wybór szamponów do wlosow i odżywek i z reguły sprowadzane je na zamowienie i sprzedają sie od razu. Balsamy i zele do kapieli powiedzmy ze średnio ale to zależy od dnia :) najlepsze na handel sa u mnie soboty oraz środy i czwartki. I wlasnie w te dni sprzedaje sie najwiecej mydelek, perfum i kosmetykow kolorowych. W pozostałe dni zele do kapieli , pasty do zębów i balsamy do ciała. Najlepiej sprzedaje sie firma Bilenda najgorzej Soraya :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty pracujesz czy na kafe siedzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe! tyle klientek, takie utargi - i cały dzień wymądrzanie się na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własny biznes - jestem bardoz zianteresowana tym co pisałaś o terminalach płatniczych . Sama otwieram sklep w tym roku , a p rznyjamniej mam nadziję , że mi sie uda zdązyć w tym roku ale sklep spożywoczo - przem . Mieskaam na dosć dużej wsi , takiej obok duzego miasta i jest tak jak mówisz że ot nie są juz czasy kiedy karta czy płatność telefonem robiły na kimś wrażenie . I trzeba być przygotowanym na rożne formy płatności bo choć gotówka to zawsze gotówka szkoda tracić klienta , k tory chcce kupić ,chce zapłac ale nie ma jak . Napisz mi proszę : od czego zaczełaś z tym terminalem ? do kogo sie trzeba zwrócić bądż jakie warunki spełanić , żeby mieć go w sklepie ? no i jak to wyglada w opłatach ? będę ci bardoz widzęczna . Bo opinia producentów czy zarabiajacyh na traminalach to jedno ale opinia kogoś kto to użytkuje i z tego żyje to cos zupełnie innego . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ale mam wrażenie że ta pani zmyśla. Robi to aby propagować zakładanie sklepów w tej akurat branzy. Mam przypuszczenia że ten ktos albo pracuje albo jest włascicielem hurtowni z kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminala. Sprawdziłem kilka firm i banków i dla mnie najlepszym najlepszym okazał się terminal okazał się PKO bo nie mam opłat od prowadzenia konta i terminal za 50zl miesięcznie a pierwsze dwa misiace gratis. Umowa na 12 miesięcy a po tym czasie mogę przerwać w dowolnym momencie. I mam gwarantowane obniżenie opłaty intercharge kiedy zostaną one obniżone. Co do zachęcania otwierania tego typu sklepów i mojej pracy w hurtowni to przepraszam ale gdyby to była prawda to bym od początku podawała nazwy dystrybutorów.Nie mam w tym żadnego interesu. Pisze bo niektórzy prosili żeby pisać jak mi idzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czyj jest ten terminal ? jest wyozyczny czy musisz go wykupić ? czy ma funkce zbliżenową ? sa jakieś opłaty dokonanie płatności ? :) to ja od tego zapytania powyżej , sory ,ze tak marudzę ale staram ise gromadzić wiedzę od bezpośrednich użytkowników urządzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie meczysz mnie i nie ma problemu. Odpowiem na pytanie. Ja mam terminal na stałe łącze internetowe bo przy terminalu na kartę sim było 42 zł miesięcznie za terminal ale tez 0,29 zł za każde użycie karty + 1,5 prowizji. A przy stałym łączy jest tylko opłata stała i 1,5 % prowizji. Choć można wybrać opcje 1,3% o ile dobrze pamietam plus 0,05 zł za użycie karty onile pamietam. Nie mam teraz tego maila przed oczami. Ja mam terminal dotykowy i można płacić telefonem. Nie płacisz za sam terminal tylko miesięczna opłatę za dzierżawę i to jest właśnie to 50zl. Chętnie odpowiem co na pytania na które znam odpowiedz bo ja szukałam w internecie inciezko było coś znaleść . Prawda jest taka ze oferty na terminal sa ustalane indywidualnie tz dopasowane do wielkości sklepu , aha i możesz mieć terminal z doladowaniami telefonów . Na nim zarabiasz dodatkowe pieniążki oraz płatność rachunków za prąd itp. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz już jestem pewna że AUTORKA TO PROJEKT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×