Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość gość
bezboznica - no chyba masz racje - najbardziej prawdopodobna wersja wydarzen ale pikantny szczegol byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest napalony, ona napalona, ale bezboznica wątpi w seks :D to dopiero intelekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooopppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxcccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezboznica gratuluje autorce NORMALNEJ figury i twierdzi, że jest super. jeśli sama jest grubsza, to nie jest atrakcyjna, stąd szuka potwierdzenia swej seksualności wdając się w romanse- tak jak napisal pavel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju niech stary naszej bohaterki idzie juz spac a ona niech zda relacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś fiut ten szwagier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że niedługo autorka się pojawi i nam wszystko napisze :D Widzę, że pojawiają się trolle zaśmiecające ciekawe wątki - ale nie będę ich karmić to wymrą, dokładnie tak samo jak ich nieistotne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy czekamy w napieciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezboznica najlepsza metoda na rolla to go olewac i nie zwracac uwagi - zniecheci sie ;D kurcze juz 20 godzina chyba zaraz autorka nam zawita nie? a jak nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 skarpety
Choć zwykle nie czytam for internetowych, to ten wątek przeczytałem od początku do końca. Choć solidarność plemników nakazuje mi solidaryzować się z mężem autorki, trzeba napisać, ze kobieta ma tupet. Nie chciałbym mieć takiej partnerki, ale podziwiam. Czekamy na ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarpety, a co tu podziwiać? chciałbyś mieć cos takiego pod dachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie chciałbym mieć takiej partnerki, ale podziwiam.." X Pula idiotów rośnie. Jak można powiedz mi puszczanie się podziwiać? Normalny jesteś? Do tego jakiś dziwny, bo nie rozumiem jak można nie chcieć na partnerkę kobiety którą się w jakimś stopniu podziwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pavlo jak obstawiasz poszli na całosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka tematu
No i jak tam? Według mnie autorka już dawno w domu, ale specjalnie trzyma nas w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pavlo- jak bylo w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeka az stary pojdzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka tematu
Ja nie mogę. Pół Polski pewnie już przed ekranem siedzi i czeka na relację z r****nka z bratem. Aż śmiać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanka tematu - czyli obstawiasz ze poszli na calosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos ten jej stary przez ostatnie dni nie przeszkadzal w siedzeniu na kafeterii i pisaniu bzdur:-O najbardziej smieszne jest w tym wszystkim to, ze po imprezie u tesciow nie wiedziala co on od niej chce i nagle wprosila sie do niego do domu po pracy. tak ni stad ni zowad:-O a debilki siedza i sie slinia do monitora. po za tym identyczny styl pisania jak Mayor of London vel Rosa na betonie.Tez wypisywala o stylizacjach itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to autorka jest tak mało rozgarnięta, że wszystko mogło się stać . Wiem natomiast jak to się najprawdopodobniej wszystko skończy :) X W pracy jak w pracy wyrobiłem normę i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przekonana na 200 % ,ze to nie jest prowokacja ;-) Nie bede tlumaczyla dlaczego ;-) Kto uwaza ,ze prowo , ma prawo tak myslec . Nudne jest tylko to ciagle udowadnianie i wpisy i powtorze , niektorym miesza sie zycie w realnu zyciem na kafe , ale to juz inna historia i. /// Bezboznica ja pisalam o tych szczegolach i autorka podala ich wiecej niz myslisz. Duzo za duzo , starcila zdrowy rozsadek i nie pilnuje sie . Nie chce teraz przytaczac i cytywac , ale jezeli ktos kiedys trafi na ten topik to moze ja bez problemu rozpoznac .Powinna zmieniac szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahhaha :D rozwala mnie to zainteresowanie tematem :D No, ale sama jestem ciekawa jak to się potoczyło. Dowiemy się dziś, czy jednak jutro...? Autorka ostrzegała, że może napisać dopiero nazajutrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka tematu
Ja obstawiam, że poszli na całość. W każdym razie mam taką nadzieję. Mam już przygotowany popcorn i piwko na tę okazję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle ile stron napisaliśmy xD Autorka się przewróci, jak to zobaczy :D No nic, muszę trochę popracować, nie samą mężatką spłatką żyje człowiek. Mam nadzieję, że jak wejdę za parę godzin to już będzie relacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam ,ze jezeli maz autorki pojechal do brata i ja tam nakryl to ona sie juz nie odezwie . Jezeli schadzka sie uda to napisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde a myślałam że już autorka wróciła i opowie nam jak przebiegła randka czekam już z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisior :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide sie kapac , ale nie piszcie za duzo , bo potem musze nadrabiac :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×