Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość wielka fanka tematu
Ale by było. Pomyślcie. Myśli sobie małżonek: "a żony nie ma to skoczę sobie to brata na piwko". Przyjeżdża a tu braciszek w towarzystwie jego żonki. Kurzcze, już wyobrażam sobie całą akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a gdzie ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taki scenariusz jest możliwy, że jeszcze nic się dobrze nie zaczęło, a autorka wpadła przed mężem. Nawet jeśli nie, to niebawem wpadnie, bo widać brak ostrożności w jej działaniach" X A Ty taką życiową gapę za rączkę prowadziłaś bez wyrzutów sumienia wiedząc jak to się skończy ;) Idiotyzm to mało powiedziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ameeeeelinium!!! nie pomalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pisala omal identyczny temat jakis czas temu o nauczycielu syna w UK, Byly te same teksty, babsztyle sie tygodniami jaraly jak p******e.Kretynka calymi dniami opisywala wszystkie szczegoly i stylizacje a ktos nakryl ze to byla Mayor of London. Niestety to jest niepowtarzalny przedurny styl pisania.Pozniej pisala pod nikiem Rosa na betonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie links do tego tematoo o nauczycielu z uk. porównamy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat o nauczycielu z UK byl chyba jakies 2 lata temu a pozniej byly inne tematy Rosy na betonie.Ten temat o nauczycielu zostal skasowany chyba.Nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur/wa nawet jak to jest proowo to sie czyta z***biście,. poza tym takie rzeczy też sie zdrzają więc mogły się zdarzyć, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli uwazasz ze TO sie czyta zayebiscie to jedynie pozostaje wspolczuc wam wszystkim intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uważam ze to jest jak h*jowa telenowela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co tu wchodzicie jak takie c*****e? żal, sami sie jaracie a komentujecie, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie jaram, ja usiłuje sprawić, ze reszta towarzystwa uwierzy że to wypociny tej laski o suczych mżonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz zaje/bisty życiowy cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na dzisiaj...bo ja tez uważam ze nie ma się czym jarać a sam topic powinien zniknąć z uwagi na szczególnie wysoka k***wskość i łgarstwopodobnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ie chodzi o to, że historia jest nieprawdopodobna, bo takie rzeczy niestety się zdarzają i takie idiotki chodza po tym świecie. tu chodzi o to, że to na bank ta mayor- styl pisania identyczny, historia w taki sam sposób głupia, i jeszcze pisze w co będzie ubrana. wszystko zgadza sie z teorią że to mayor, tymbardziej że ona jest uzależniona od pisania prowokacji na kafe i nigdy nie opuściła tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kretynka siedzi przed kompem i rozmysla czy cos jeszcze napisac czy nie i jak podkrecic temacik:D:D:Dbo wie ze stado idiotek bez wlasnego zycia czekaja na newsy:Dtematy tej kretynki zawsze sie tak koncza ze albo przestaje pisac albo oznajmia ze znika bo ma dosc wyzwisk itp najpierw nie wiedziala czego brat meza od niej chce a tu nagle wpada do niego do domu w seksownych ciuszkach :D jaaaaaasne:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze to łgarstwem smierdzi na kilometr i w miare inteligentna osoba na to wpadnie bez trudu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro w miare inteligentna osoba wpadnie na to bez trudu, to nie pozostaje mi nic innego jak napisac,ze macie bardzo niskie IQ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ze weszycie prowo tam gdzie go nie ma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, jeden dzień i wpada do niego w seksownych ciuszkach... jak chce sie robić prowokacje, to dba się o jakies pozory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdurniejsze baby to te , ktore pisza ,ze to prowokacja i lgarstwo , a siedza tu caly czas i wszystko czytaja :-D. A najbardziej te co maja tu misje zlapac mayor/rose :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej na tyle inteligentne, żeby nie nabrac sie na prowo. ja siedze tu dzisiaj pół godz. napisalam do tej pory na posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokoj ,co was to obchodzi co kto czyta . Jezeli wedlug was lgarstwo i durny topik to po co tu w ogole wchodzicie. Kazdy ma wybor i czyta co chce . Jak ktos chce czytac ten to niech czyta ,a wam nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<> Srutu tutu majtki z drutu . Ta jasssssssssssssnnnnnnneeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość przynajmniej na tyle inteligentne, żeby nie nabrac sie na prowo. ja siedze tu dzisiaj pół godz. napisalam do tej pory na posty" Srutu tutu majtki z drutu . Ta jasssssssssssssnnnnnnneeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gdzie autoreczka jest wasza co:D k*******n nie ma co wymyslic i nie bedzie juz pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tylko sciemnia to co sie tak denerwujesz i od k*******now ja wyzywasz?Wyluzuj , bo z emocji gumka w majtkach pojdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 skarpety
Pablo Do tego jakiś dziwny, bo nie rozumiem jak można nie chcieć na partnerkę kobiety którą się w jakimś stopniu podziwia Nie nazywaj ludzi idiotami jak ich nie znasz. To swiadczy o prostactwie. Podziwiam, bo sam mam partnerkę, która niczego nigdy nie zainicjuje. Całkowicie nier***awa. Sex jej wystarcza 1x na 3 tyg. Wiem, sam sobie taką znalazłem. Nie popieram związków na boku, a w szczególności z bratem męża. Po mojemu to już głupota i autorka wątku zasługuje na potępienie. Podoba mi się jednak to, że w przeciwieństwie do mojej partnerki wie czego chce i do czegoś dąży. Nawet jak jest pod prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie_w_stawie
wiesz co, skarpety, gówno dąży...jej mąż pewnie mógłby powiedzieć to co ty o swojej babie. A to co ta sucz zmyśli to zupełnie inna sprawa. Zreszta pavlo dobrze prawi, po imieniu nazwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×