Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

to ja też sie dopisze :) Milenkaaaaaaa.........25lat.............3................ ........@ 10.12.2013 lady_di........................26.............ok.24...... ..................12.12 jamajka2.....................26...............28......... ................. 20.12 1986Karola...............27 lat............6.........................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata..........2.........................@ 09.01.2014 Mikka7......................33lata..........2..........................@ 16.12.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaaa.........25lat.............3................ ........@ 10.12.2013 lady_di........................26.............ok.24...... ..................12.12 Mikka7......................33lata..........2............ .............@ 16.12.2013 jamajka2.....................26...............28......... ................. 20.12 1986Karola...............27 lat............6.........................@ 5.01.2014 MelisQa....................24 lata..........2.........................@ 09.01.2014 Mikka, przepraszam, że Cię przeniosłam. Nowa jestem, a już poprawiam, zaraz mnie wyrzucą ;) Z mojego zamiłowania do chronologii umieściłam Cię wyżej, bo (mi przynajmniej) łatwiej jest zobaczyć, która jest kolejna do "odstrzału" i oby "odstrzał" był przeniesieniem do tematu ciężarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Witak MelisQa :) fajnie żę jest nas coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym, żebyśmy się gromadziły w temacie ciężarnych a nie oczekujących... :) I mam nadzieję, że niebawem tak się stanie. Irytuje mnie tylko, że cykl jest taki długi - że też tylko raz w miesiącu można podjąć próbę, a nie np. co 2 tyg. ;) Chociaż 3 tyg. zniosłam jakoś... najgorsze są ostatnie dni. Milenka, a Tobie się spóźnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze to czekanie... i wkręcanie sobie róznych objawów orzynajmniej ja tak mam a póżniej wielkie rozczarowanie... Milenkaaa ja też nie testuje wcześniej jak mi sie nie spóźnia raz mialam cykl 40dniowy juz myslalam ze sie udalo ale testy tego nie potwierdzaly i wkoncu dostalam okres.. ale ja coś czuje że jednak u Ciebie będzie inaczej ;) najważniejsze pozytywne myślenie dziewczyny jeszcze każda z nas zobaczy dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Ja dziewczyny nadal czuje się fatalnie,slabo mi,w glowie mi się kręci,@ nadal nie ma,temperaturę mam 37.0 jak teraz mierzyłam.Melisqa @ powinnam dostać albo w poniedziałek albo wczoraj bo teraz mam 31 dniowe cykle. Pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy planujesz zrobić test? Może a nóż widelec to jest już to upragnione Maleństwo, które zabierze Ci spokój, sen i pieniądze, a o którym tak marzysz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka, ja też popadam w paranoję.. Brzuch mnie bolał od owulacji jak NIGDY!!! Piersi po bokach.. cera zniszczona trądzikiem, pomyślałam, to musi być ciąża. Aż okres, który miałam jak w zegarku spóźnił się o 2 dni.. zasiliłam w tym czasie przemysł farmaceutyczny, kupując test za testem - wszystkie negatywne :) Dzisiaj się z tego śmieję... ale tylko starająca się kobieta to zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie MelisQa dlatego ciesze się, że trafilam na to forum i na was dziewczyny jakos tak raźniej i czas leci. Narazie nie mam objawów jako takich ale jedno mnie zastanawia strasznie mam mokro i duuuużo białego śluzu i to od owulacji w sumie do teraz, biore duphaston może przez to sama nie wiem ale co będzie to będzie czekam cierpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wydaje mi sie że jednak dostane @, wczoraj wieczorem zaczeły mnie boleć piersi i coraz bardziej boli mnie brzuch i kregosłup, jakos straciłam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny,u mnie bez zmian,@ nadal nie ma,czuje się bez zmian,a do tego jestem cały czas glodna:( w nocy nie moglam spać bo miałam cały czas uczucie glodu i glowa bolała mnie mimo wzięcia tabletki,wzielam tylko sobie apap bo wiem ze w ciąży może go brać ( tylko ze on za bardzo na mnie nie działa). Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, kiedy planujesz zatestować? :) jamajka, a czy przyszły tata też się zbadał? Bo już trochę tych cykli jest za Wami.. W ogóle o którą ciążę się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
MelisQa boję się testować:( ale chyba będę musiała bo nie wiem czy nie będę musiała iść do lekarza bo moze ta temp to jakieś choróbsko a jeśli lekarz przepisze mi jakieś leki to musze wiedzieć czy to ciąża czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa tak przyszły tata sie przebadał własnie niedawno byliśmy na powtórnych badaniach bo pierwsze były kiepskie lekarz stwierdził, że widziłam gorsze i się udawało więc nie trace nadziei a staramy się o pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile razy sie kochacie ze swoim partnerem na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka, na pewno się uda :) Mam nadzieję, że Święta przyniosą nam szczęście :) A dzisiaj wielki dzień lady_di, nie poznałam jej. Mam nadzieję, że przybędzie z dobrymi wieściami :) A co do ilośc**prób dziennie ;) u nas jest 1/1dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
lady_di jak tam u Ciebie? Mam nadzieję że @nie nadeszła? U mnie troche lepiej ale temp utrzymuje sie kolo 37,ale glowa juz mniej boli,no ale jeśli chodzi o @ to nadal jej nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, robiłyście jakieś badania, zanim zaczęłyście się starać? Ja miałam jak dotąd tylko cytologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
MelisQa cieszę się ze do nas trafiłas:) razem jest trochę lżej :) dziewczyny ja swoją tabelkę wstawię dopiero w poniedziałek bo komp mi siadł i w chwili obecnej korzystam z internetu w tel. Ech... wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę Clo i czuje się ok. Żadnych skutków ubocznych jak na razie :p :) Milenka mocno trzymam cały czas kciuki:) aż palce bolą he he :) lady kochanie co z tobą??! Odezwij się :) miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
tak po za tematem to nie potrzebuje któraś z was ziół o.Sroki nr3? Mi są zbędne. Zaczęłam leczenie lekami i szkoda aby się zmarnowały. Ziół jest na ok 2 msc.może więcej. Trudno mi powiedzieć. Oddam za darmo tylko zwrot wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę żadnych wspomagaczy, z racji krótkiego stażu wśród starających się i nadziei, że długo tu jednak nie zabawię (bez obrazy :P), ale z ciekawości chciałabym zapytać, co to są za zioła? Bo sporo ich widzę w internecie ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Witajcie :) U mnie @ póki co wciąż nie ma, ale w ciągu ostatniego roku mój najdłuższy cykl trwał 31 dni, więc poczekam aż te 31 dni upłynie. Aniulka to dobrze ze dobrze się czujesz. Może dzięki CLO sylwester będzie już z fasolką?:) Milenka kiedy testujesz...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Melisqa spojrzałam w tabelkę i Ty dopiero własciwie zaczynasz starania, także zamartwiac się nie masz co;) ja sie staram juz tak długo a ostatnio naprawdę na luzie podchodzę. Moze przez to że sporo innych spraw na głowie... w każdym razie ewentualne testowanie wypada na niedzielę, a że testu nie mam to zatestuję w poniedziałek :) - o ile @ nie nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czytam i widze ze nic sie nie zmieniło u was,to tak jak u mnie....czekam i odliczam godziny do poniedzialku, jak nie dostane @ do tej pory to we wtorek tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem świeżynką w temacie :) I mam nadzieję, że nigdy nie nabiorę doświadczenia :) Ciekawa jestem, co z Milenką. Może zrobiła test i z tej radości zapomniała o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
mikka to mamy podobnie :) ale staram sie nie myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×