Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola to rzeczywiście trafiłaś na lekarza zupełnie nie kompetentnego i widać że zależy tylko na kasie,ja również kiedyś przez przypadek trafiłam na takiego lekarza i szybko go zmieniłam, z tym że mi założył nawet spiralę nie robiąc badań i nie mówiąc mi jakie mogą być konsekwencje.Teraz chodzę do lekarza na NFZ i na razie sobie go chwalę zobaczymy co będzie dalej,czas pokaże.U mnie już dawno po owulacji,teraz oczekiwanie czy @ przyjdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
wez sie Karola ta baba nie przejmuj. Mi mama mojej kolezanki (p. Ginekolog) powiedziala ,ze pozytywny wynik testu to moze byc rak jajnika, a nie ciaza. Ja na pierwsza wizyte szlam doslownie, ale brzydko ujmujac "srajac po gaciach". Staralam sie 11 miesiecy, a nie mam nawet 30 lat i co to znaczy? Bez przesady. Mi ginekolog powiedział ze starania do roku czasu to mogą być bez zadnych badań , a pózniej ewentualnie jak sie nie uda to zrobic takie podstawowe. Prolaktyna, hormony tarczycy, a czasem nawet morfologia, a nie od razu zakładać bezpłodność. Znajdz lepszego ginekologa. Poszukaj może po opiniach w internecie, wśród znajomych. Dobry lekarz to samym nastawieniem Cie i wsparciem jest Ci w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki jelonku za słowa otuchy :) no już na trzeźwo też tak sobie to uświadomiłam jak ty piszesz. Nie ma co już jest ok :) Pozytywne nastawienie drogą do sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonku jak ty się czujesz? pewnie jeszcze nic nie widać :) lady a ty na kiedy planujesz nie przyjście tej @ :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
zdziwilabys sie ;p w poniedzialek zaczynam 12 tydzien, a brzuszek wyglada na koniec 4 miesiaca. Nie wiem czemu tak poszlo szybko, ale moze dlatego ,ze tak bardzo schudłam przez te wymioty na poczatku. Zostala ze mnie skora, kosci i brzuch. Ale robilam wszystkie badania i sa ok. Musze tylko dbac bardzo o diete,zeby waga w dól nie poleciala. 17 grudnia mam wizyte i mam nadzieje, ze bedziemy mogli juz zobaczyc plec. Niby czuje ,ze to chlopiec, ale pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
1986Karola czym prędzej zmień lekarza!!!Co za wredota- badania za 1500! I ta jej gadka...Niech sama sobie sprawdzi czy nie ma raka na mózgu! Teraz ciężko o dobrego lekarza z powołania.Jeśli jesteś z Krakowa to z czystym sumieniem mogę polecić Ci dr Rafała Ufnalewskiego- mega kulturalny ,delikatny lekarz.My byliśmy wczoraj na pierwszej wizycie i muszę się pochwalić- fasoleczkę już widać ,ma 6,55 mm i jest taka słodziutka. Kobiety życzę Wam wytrwałości- na pewno Wam się uda.Na każdego przychodzi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola nadejście @ prognozuję na 12-13 grudnia. Myślałam że owu maiłam w miniony poniedziałek bo lewy jajnik kuł niemiłosiernie a tu wczoraj miałam kłucie w prawym... sama nie wiem kiedy ta owu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
hallo!! Coś nam ten temat umiera... Co u was dziewczyny?? Na jakim etapie staranek jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
ja wróciłam dziś ze szpitala. trafiłam tam w piątek póznym wieczorem , bo dostałam bóli jak na @. Na początku myślałam, że to może macica sie rozciąga, ale pózniej wiedziałam ,że coś jest nie tak. Na szczęście wszystko jest ok. Udało się opanować sytuacje. Dostałam duphaston i no-spe i mam leżeć. Wiem,że to moja wina ;( Chciałam sobie udowodnić,że mogę wiele, ciągle słyszłam,że ciąża to nie choroba i wzięłam sobie na głowe zbyt wiele obowiązków. Na dodatek wkurza mnie teściowa, która cały czas mi mówi ,że sie nad sobą rozczulam,że ona też była w ciąży i robiła wszystko,że ten szpital to moja histeria itp. Ale z maleństwem wszystko jest ok i to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny, jelonek_rogaty to dobrze że wszystko w porządku z maleństwem,to najważniejsze.Nie słuchaj teściowej to nie ona teraz jest w ciąży tylko Ty nie każda kobieta w ciąży może funkcjonować na pełnych obrotach,niektóre muszą po prostu zwolnić.Dbaj o siebie i odpoczywaj i oczywiście zaglądaj do nas :* U mnie nic nowego nadal są starania,@ powinnam dostać koło 10.12 czyli za tydzień ale od 3 dni mam dużo białego śluzu(jak nigdy).Nie wiem czemu,może to są jakieś pierwsze oznaki ale na razie o tym nie myślę bo nie chcę się niepotrzebnie nakręcać.Pozdrawiam was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze temat nie umrze nie damy mu :-D. Jelonku to dobrze ze wszystko ok a tesciowa to olej . To nie ona nosi bobasa wiec skad moze wiedziec jak sie czujesz. U mnie @ w czwartek. Zadnych objawow no moze bola mnie piersi jak na okres wiec po staremu. ;-) ale wogole sie tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Cześć Kochane ! Jelonku nie myśl o tym co gada teściowa czy ktokolwiek inny tylko myśl teraz wyłącznie o sobie i fasoleczce! Starsze osoby niestety mają to do siebie że sądzą że są najmądrzejsze :/ Ja (nie)oczekuję na @ ale to dopiero za 8-9 dni. Póki co to piersi jeszcze mnie nie bolą. Teraz w sumie to nawet nie mam bardzo czasu o tym myśleć bo od kilku dni mam bieganinę po urzędach :/ Swoją drogą niekompetencja wielu urzędników mnie powala:/ no do czego to doszło żebym sama musiała szukać sobie w necie odpowiednich przepisów że coś powinni wystawić bo oni uważają że nie:( Jutro kolejna runda i stwierdziłam że jak znowu mi będą utrudniać to chyba się do kaloryfera przywiążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabelka88
cześć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabelka88
jestem nowa na tym forum.pisze bo nie wiem co myslec. staramy sie o 2 dzidzie juz 6mcy.jak do tad cykle bez owu,albo torbielki,albo prolaktyna...w tym cyklu wczoraj 12dc monitoring pokazal 19mm pęcherzyk.moj lekarz kazal przyjsc za 2 dni zeby sprawdzic czy pekl...jjesli nie to zastrzyki z pregnylu mnie czekaja...bardzo chce miec 2 dzieciatko.juz powoli wariuje.dzis 13dc bol jajnika lewego ,tego z pecherzykiem.i mam duzo plodnego sluzu.myslicie ze pekl? nigdy z tego co pamietam nie mialam owu z lewego jajnika.lekarz mowi ze moze to znak...moze ktoras z was sie wypowie? odswierzam wątek...buziaki... \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh lady wiem o czym mówisz - te urzędy to masakra. Ja po ślubie chciałam szybko wyrobić sobie paszport bo lecieliśmy do Egiptu. Raz się wsytałam połtorej godziny po czym jak już weszłam okazało się ze odrazu trzeba mieć ze sobą opłatę, której nie da się zrobić w urzedzie tylko na poczcie można - więc pocałowałam klamkę. Za drugim razem jak zrobiłam opłatę czekałam znów ze dwie godziny po czym była jedna osoba przedemną Pani wyszła i oznajmiła, że dzisiaj już zamyka zapraszamy jutro. Wtedy to się wkurzyłam na maksa. Za trzecim razem znów byłam w kolejce i 5 minut przed zamknięciem mi się udało - ale osobom za mną które też czekały już nie. Także witaj świecie urzędów. Z kaloryferem nie próbowąłam aczkolwiek byłby to niezły pomysł, Ja dzisiaj mam koszmarny dzień - zjadłam pieczarki a mam bardzo wrażliwy żołądek i coś mi chyba siadły bo od popołudnia powiedzmy że tak to nazwę rozmawiam z toaletą :/ masakra. i to nie to o czym myślicie :P @ jutro więc zobaczymy czy przyjdzie czy nie. Narazie żadnych dolegliwości- jak nigdy się wyśmienicie czuje - zero bólów pleców, brzucha, jajników. Ja to zawsze dwa pierwsze dni @ zwijam się z bólu - dosłownie, czsami wymioty i biegunka. Zdarza mi sie czesto poprostu niemóc iśc do pracy, tabletki żadne nie działają, czasami ketonal ale to straszne świństwo więc staram się to brać jak już naprawdę gryzę asfalt z bólu. także nie wesoło - ale podobno po pierwszym dziecku przechodzi. :D Miłej nocki dla wszystkich kobitek staraczek i tych zafasolkowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola i jak? To Twoje zatrucie to nie czasem dwie kreseczki??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zjednak grzybki bo juz mi nic nie jest ;-) @ jeszcze nie ma ale juz czuje go w kosciach lada chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) u mnie dalej nie ma @. Mam niby od miesiąca test w szufladzie ale nie wiem czy chce go robić. Czuje, że dzisiaj przyjdzie bo mi tak dziwnie w podbrzuszu i biegam cały czas w pracy sprawdzać czy już czy jeszcze nie :P a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.Tak naprawdę to byłby najwspanialszy prezent świąteczny zobaczyć dwie kreski na teście.W pierwszą ciąże właśnie zaszłam 18 grudnia :) I może tym razem tak będzie :P A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
karola zrób sobie lepiej ten test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola będziesz miała super prezent mikołajkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie byłby super prezent :) Miałam się nie nakręcać a się nakręciłam :D zrobie go dzisiaj (chyba że nie zdąrzę) dam znać jak wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola to czekamy na wieści od Ciebie i trzymam mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutka1
Witajcie dosc nie dawno pisalam juz tutaj. Gratuluje wszystkim zafasolkowanym ! U nas, niestety, kolejny cykl staran + wiesolek. Powoli zaczynam sie martwic, bo to juz 10 miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola to pociesz się tym że w okolicy świąt będziesz miała owu i świąteczne staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola bardzo mi przykro,ale będą świąteczne starania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
karola to zaczynamy nowe staranka :) ja dzisiaj rozpoczynam 20cykl starań. Pierwszy z Clo i inofolikiem, zobaczymy co z tego wyjdzie... A dzisiaj tak mnie brzuch bolał że myślałam że po pogotowie zaraz zadzwonię. Ale sytuacja jakoś opanowana. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
U mnie jeszcze ok5 dni do @ ale póki co piersi mnie jeszcze nie bolą, a w czasie kiedy piłam zioła o. Sroki to zaraz po owulacji aż do okresu bolały mnie niemiłosiernie... I teraz nie wiem co gorsze:/ wtedy przynajmniej czułam jak jajniki pracują i w ogóle a teraz nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula u Ciebie też@ ? no coż zabieramy sie od nowa. Mnie wczoraj też tak naparzał brzuch, ze też chciałam jechac na pogotowie. masakra. ale już spoko. ladi może tobie tym razem się uda. trzymamy mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×