Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość lady_di
Karola dzięki, ale nawet nie robię sobie nadziei. Chyba się już przyzwyczaiłam że @ nadchodzi i tyle. Zresztą nie czuję kompletnie nic, tak jakby jeszcze do @ było sporo czasu. Chyba mnie te zioła rozregulowały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
lady a może to dobry znak? :) karola przyszła przyszła @, trudno. Już sie nie nakręcam tak jak kiedyś. Za 4 dni Clo i będziemy działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Aniulka nie wydaje mi się. Poza tym zawsze przed @ "bierze mnie" na słodkie, no i właśnie dziś się ta ochota na słodycze u mnie rozpoczęła, także jestem prawie pewna że @ wkrótce nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny. lady_di trzymam kciuki żeby nie nadeszła @. Ja powinnam dostać dzisiaj @,biegam co chwile do toalety bo myślę że to już a tu nic jak na razie,nie nakręcam się bo to nie był za owocny miesiąc,więc piszę go raczej na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Milenka ja też tak jak głupia latałam :P mi już humor wrócił :D trzymam kciuki za was dziewczynki, a aniulce życzę najprzyjemniejszych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Latam jak głupia ale coś czuję że przyjdzie nieproszona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
u mnie chyba ta @ będzie przed czasem, bo już czuję kłucia w dole brzucha... zła jestem bo jak mnie teraz piersi nie bolały to pewnie będzie masakrycznie bolesny okres:/ Milenka a Ty się wspomagasz ziółkami albo czymkolwiek? Bo może pisałaś ale nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
lady_di nie jak na razie niczym się nie wspomagam.Ale chyba będę musiała o czymś pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć kobitki :* Co tam u was słychać? Ja na razie"czekam" na @ bo jak do tej pory jest cisza. Ciekawe co tam u naszej założycielki topiku marti jak tam ona,chyba o nas zapomniała. Pozdrawiam,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Ja też (nie)oczekuję na @... myślałam że wczoraj dostanę ale póki co to cisza, no ale generalnie to pojutrze powinnam dostać. Zobaczymy... Dużo dziewczyn chyba nas opuściło, i Marti i Pysia. Tak teraz się zastanawiam ile na naszym topiku jest ciężarówek? :) Jelonek, Moniaszka i był ktoś jeszcze? Bo tak na szybko to nie umiem sobie przypomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
lady_di trzymam kciuki żeby nie przyszła :) ja biegam do toalety bo myślę że dostałam a tu nic :D fajnie by było gdyby była tabelka tak jak na innych topikach,byłoby nam łatwiej to wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Może taka tabelka byłaby dobra,co wy na to? Nick wiek cykl starań termin przewidywanej @ Milenkaaaaaaa..........25lat.............3..................@ 10.12.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Nick......................... wiek ........cykl starań .............termin @ Milenkaaaaaaa..........25lat.............3............... .......@ 10.12.2013. Teraz jest tak jak chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
U mnie to wygląda tak lady_di.......26..........ok.24......12.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Milenkaaaaaaa..........25lat.............3............... .......@ 10.12.2013. lady_di......................26..............ok.24........................12.12 Ja tak naprawdę zaczęłam w kwietniu pierwsze starania ale po 2 miesiącach zaczęłam znów brać tabletki i od października starania zaczęłam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Nie wiem czy z tego wszystkiego się nie rozchoruję,głowa mnie dzisiaj bardzo boli,i jakiś dreszczy dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tu nowa mogę sie dołączyć:) też jestem w tym miesiącu po staraniach i czekam na efekty kolejny miesiąc ale jestem strasznie niecierpliwa wy tez tak macie ?do okresu mam jeszcze 10 dni chciałabym żeby się udało może zwami przetrwam ten czas jakoś..mam nadzieję że nam się wszystkim w końcu uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
jamajka2 pewnie witamy Cię u nas :) w grupie zawsze raźniej wymieniamy się swoimi doświadczeniami i wspieramy w czasie (nie)oczekiwania na @ dopisz się do tabelki jeśli masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Milenka a masz test w domu? Jamajka witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
lady_di nie mam testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka2.........26..........28........... 20.12 Dzięki dziewczyny:) mam nadzieje że czas zlec**póki co dziwnie się czuje jakoś od 2 dni..ale za wcześnie na jakiekolwiek objawy nie chce już sobie wkręcać 3mam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
jamajka a robiłas juz jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Milenkaaaaaaa..........25lat.............3............... .......@ 10.12.2013. lady_di......................26..............ok.24....... .................12.12 jamajka2...................26................28........................... 20.12 Ja też momentami nakręciłabym się ale wiem że to nie ma sensu,już nie raz miałam wielkie rozczarowanie :( Trzymam za was dziewczyny kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Same młode z nas kobitki :) więc musi się udać :P Nie ma innego wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_di ... tak robiłam badania(stwierdzono brak owulacji, reszta wyników ok) i miaałam w kwietniu laparoskopie na drożnośc tez ok... rok już się lecze brałam clo pozniej femare-to już ostatni cykl z lekami, do tego słabe wyniki męża. Każdy miesiąc starania i czekania ale nie tracę nadziei ... myśle, że w końcu się nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Uda się na pewno :) ja nie dopuszczam innej opcji. Trzeba tylko poczekać na swój czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaaa..........25lat.............3............... .......@ 10.12.2013. lady_di......................26..............ok.24....... .................12.12 jamajka2...................26................28.......... ................. 20.12 1986Karola..............27 lat.............6.........................@ 5.01.2014 witaj jamaka :) w kupie siła :) trzymam za was kciuki laski, żeby nie nadeszła. My z aniulką dopiero działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka bóle głowy to też jest jakiś dobry znak :) ja to faktycznie chyba coś złapałam bo gardło boli i troche mięśnie. Mam nadzieje, że przejdzie bo nie chce przechorować świąt. Apropo jak tam przygotowania ? :) Ja w tym roku pierwszy raz święta u tesciowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Jakoś tak dziwnie się czuję jakby mnie choroba rozbierała,ale nie ukrywam ze wolałabym żeby te objawy byly czego inne niż choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaa kiedy robisz test? ponoć na początku czesto sa objawy przeziębienia mam nadzieję, że u ciebie to nie symptomy żadnego choróbska obyy:) ja dzisiaj miałam straszny atak głodu jadłabym non stop zwykle mam tak z 2 dni przed okresem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×