Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość jelonek_rogaty
Moniaszka odezwalabys sie , czekamy wciaz na newsy od Ciebie. mam nadzieje , ze wszytsko w porzadku i w przeciwienstwie do mnie nie masz dnia podporzadkowanego wymiotom :p pozdrawiam Was dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ponownie :) dopiero teraz wlaczylam kompa , staram sie nie korzystac z niego w weekendy bo mam dosc komputera w pracy i juz w domu wolę odpoczywać :) a więc:) jest zarodek mający już 0,550 cm:) do tego mialam okazję wsluchać się w bicie serduszka mojej fasolki:) aż mi łezka poleciała oczywiście... nastepną wizytę mam zaplanowaną za 2 tygodnie,wtedy lekarz chce mnie skierowac na badania a w czwartek musze sie udac do endo bo mam za wysokie wyniki ft4 :/ tsh w normie, ft 3 w normie a ft 4 za wysokie co swiadczy o tym ze z niedoczynności wpadlam w nadczynność tarczycy...i bede musiala miec obniżoną dawkę leku... przed swietami mam miec usg genetyczne. i to tyle.wiec czekam teraz na tego 23go.mam nadzieje ze zleci. a co do nudnosci to owszem są tzn byly caly ten tydzien, dzis nawet zjadlam obiad bo po lekarzu zrobilam sie tak glodna ze juz nie moglam wytrzymac:)zjadlam rybe z warzywami tzn wmusilam w siebie:)maz na mnie krzyczy ze mam jesc ale co widzialam jedzenie to mnie zbieralo na wymioty... jelonku a jak twoja fasoleczka?mialas badz masz jakies usg niebawem? dziewczynki 3mam kciuki mocnoooo za wasze starania, wierzę ze ten temat przynosi szczescie i kolejno bedziecie przechodzily na nasza stronę:) tego wam zycze oczywiscie witam nowe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
calkiem ok. Mialam usg w poniedzialek, dziecko ma 1,2 cm. jest serduszko, ale ciaza jest mlodsza o tydzien niz lekarz na poczatku zakladal. teraz bede miala wizyte 19 to powiedzial ze zaplanuje juz usg genetyczne i wszelkie badania. na razie nic nie chcial mi robic, bo mowi, ze to jeszcze jest czas. masz moze podana przewidywana date porodu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
ja jestem w 8 tygodniu obecnie. ;) w poniedzialek zaczne 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulkao341 dziękuje bardzo za miłe przywitanie i za ciepłe słowa. Życzę ci z całego serca żeby ci się udało :) Pozostałym dziewczyną również dziękuje za ciepłe przywitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
Dziewczyny - nam się udało!!!Jakiś bodajże trzeci tydzień.Nie dociera to jeszcze do mnie...życzę Wam wszystkim powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutka1
Witajcie dziewczyny ;) Czy sa tu jakies starajace sie kobietki? My antykoncepcje odstawilismy w marca, ale nie przykladalismy wagi do takich spraw jak owulacja czy mierzenie temperatury. To bylo dla nas smieszne, az do lipca. W lipcu zaczelam wyznaczac owulacje na podstawie sluzu i boli jajnikow, a od pazdziernikowego cyklu zaczelam mierzyc temperature, na kilka dni przed @ dostalam doslownie kilkusekundowego plamienia, obawiam sie, ze moze to bylo mikriporonienie/biochemiczna. Ale nic nie badalam jeszcze. Od tego cyklu biore wiesiolek oeparol 3 kapsulki i 2kapsulki Nachtkerzenöl "das gesundheit" mieszkam w Niemczech i tutaj jest to wiesiolek ;) mam nadzieje, ze nie dlugo zafasolkuje, bo to juz 9 cykl bez antykoncepcji. Dodam, ze moj partner z eks zona mieli dziecko rok po slubie, wiec duze szanse, ze partner moze. Ja jestem mlodziutka, bo bede miec 20l. Wiec nadzieja umiera ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
aniulka0341 i 1986Karola dołączam do was niestety i do mnie ta @ przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka :-( zaczynamy od nowa. Olinka gratulacje . Zazdroszcze ze od razu ci sie udalo. Stokrotka glowa go gory nadzieja umiera ostatnia. A moze brak objawow to okurat te dobre objawy. Mi @ odeszla w sobote I juz mnie brxuvh boli I piersi tez. Jestem umowiona juz do gina oczywiscie musialam prywatnie bo na fundusz to mozna pomarzyc ,bo czuje ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola pewnie że zaczynamy od nowa szkoda tylko że znów się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Olinka gratulacje!!! Ja dzisiaj odebrałam wyniki partnera, i powiem wam że porównując te z internetu są dobre. Więc to chyba ze mną jest coś nie tak ;( A wasi mężowie też może wykonywali badanie nasienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Milenka zapraszamy :) razem damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny ja już po @ teraz od nowa zaczynamy,Nie wiem czemu ale od dzisiaj mam boleści podbrzusza :( nie mogłam wstać z krzesła w pracy tk mnie bolało.Nie wiem co się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
hej, u mnie właśnie @ sie rozpoczyna. Spodziewałam się w sobotę, a tu 2 dni wczesniej. Muszę skompletować zioła o. Klimuszki szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, hmmm od czego tu zacząć strasznie bolą mnie jajniki i kręgosłup co do piersi to czasami lekko zabola nic szczególnego owul miałam 8dni temu po 6 dniach nie wytrzymałam zrobiłam test oczywiście wyszedł negatywnie a jajniki nadal jak bolały tak bolą @ mam dostaś 25 więc czekam choć nadzieje straciłam razem z wynikiem testu, zastanawiają mnie tylko te strasznie bolące jajniki i kregosłup, czym może być to spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka witaj w klubie ;-) to kobietki do dziela. Juju mnie tak zarypiscie boli kregoslup przed @. Czasami nie moge wstac z lozka z bolu. Milenka ja w tym cyklu mialam tak samo. Skonczyl sie @ abol w podbrzuszu byl nie do zniesienia. Dlatego mam wizyte 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym rzecz że ja nie miewam bóli przy nadchodzącej @ czasem sporadycznie llekkie bóle brzucha ale żeby aż tak bolały jajniki i kręgosłup hmmm... a @ spodziewam się 25 to jeszcze ponad 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Juju ile trwa twój cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jestem tu u Was pierwszy raz bo obcenie przebywam na starających się w listopadzie :) ale tu już dużo zaplusikowało dziewczyn, więc mam pytanie :) obecnie jestem w 22dc, owu myślę, że wystąpił 14-15dc i brzuch i piesi pobolewają mnie od weekendy (20dc), ale to strasznie mocno na bóle miesiączkowe za wcześnie (zawsze miałam 5dni przed) cykle mam 28dniowe. Dzisiaj piersi mam gorące jakby od zewnętrznej strony i tak mnie boli. Na sutkach zauważyłam białe krostki rano były mniej widoczne teraz bardziej. I nie wiem czy coś jest nie tak... Aha od weekendu zauważyłam żyłki na piersciach w tej chwili już nawet w okolicach brodawek. Brzuch mam jak piłka od 2dni taki nadęty. Mam nadzieję, że nie wmawiam sobie tych wszystkich rzeczy... Ale wiem, że takie objawy występują również przed @. Tylko kurcze ponad tydzień przed?? Nigdy mi się to nie zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_di Każdy cykl miałam 28-29dni ten jak nigdy 23dni( mozliwe że to spowodowane było wyjazdem bo wyjechałam z córką na kilka dni i właśnie wtedy dostałam @) Ale obliczyłam kiedy powinnam mieć owu i obserwowałam ciało jestem prawie że przekonana że tak jak wyliczyłam tak i była, no ale te bóle, kregosłup i jajniki warjuja niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
A co tu taka cisza?? Dziewczyny dzisiaj byłam u gin i wyniki partnera są ok. Ja miałam usg i dzisiaj jajeczkowanie trochę za wcześnie bo to 12 dc ;/ więc wcześniej też mogłam nie trafiać... dostałam receptę na Inofolic, Clostylbegyt +kw.foliowy. Przez 3 msc mam to brać a Za miesiąc kolejna wizyta... No to zaczynamy poważnie walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
aniulka a jakie masz endometrium? ja mam owu zwykle 12-13 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
Moniaszka? czemu sie nie odzywasz? bylas juz na kolejnej wizycie? jak tam Wasze starania dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Hej dziewczyny, nam się udało :) bardzo czekaliśmy aż nam się uda a teraz nie możemy w to uwierzyć :) pewnie dopóki nie usłyszę serduszka to się to nie zmieni. a wizyta dopiero za 3 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Dawno mnie tu nie było. Nadal z mężem mym staramy się o dzieciątko. w 14 dc moje endometrium wynosiło 12mm, pęcherzyk 19mm na leweym jajniku. Zastanawiam się czy był już idealny do "pęknięcia". Jutro wizyta u endokrynologa-ginekologa. Prolaktyna mi extra spadała po dostinexie. Mam ciągle nadzieję, że jutro będę szczęśliwa jak nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×