Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość jelonek_rogaty
23.06.2014- Dzien ojca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonek_rogaty ...........27 lat..............11................... :) :) :) :) jamajka2.....................26 lat..............28................. :) 23.06.2014 inesskaa.....................29 lat...............4.................. @31.12.2013 aniulka0341................21lat...............20........ ........ @04.01.2014 1986Karola.................27 lat...............6................. @05.01.2014 MelisQa.....................24 lata..............2................. @09.01.2014 Milenkaaaaaaa...........25 lat...............3................. @xx.xx.xxxx lady_di........................26 lat...........ok.24............... @xx.xx.xxxx Mikka7.......................33 lata..............2.................. @xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek :) Mój Teściu urodził się tego dnia :) Jamajka nam zniknęła.. pewnie szaleje ze szczęścia :) Jelonek, a jak się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonek_rogaty ...........27 lat..............11................... :) 23.06.2014 jamajka2.....................26 lat..............28................. :) :) :) :) inesskaa.....................29 lat...............4.................. @31.12.2013 aniulka0341................21lat...............20........ ........ @04.01.2014 1986Karola.................27 lat...............6................. @05.01.2014 MelisQa.....................24 lata..............2................. @09.01.2014 Milenkaaaaaaa...........25 lat...............3................. @xx.xx.xxxx lady_di........................26 lat...........ok.24............... @xx.xx.xxxx Mikka7.......................33 lata..............2.................. @xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie mam jeszcze terminu szczerze mówiąc jeszcze w to nie wierze i boje się że jednak to sen i dostane @ nigdy nie wiadomo jutro ide na krew zeby sie upewnic a jak wszystko bedzie ok mam w przyszlym tyg isc na wizyte póki co mam brać duphaston tak jak dotychczas pozatym brzuch mnie tak dziwnie boli od czasu do czasu ejszcze dzisiaj miałam taki zabiegany dzień tata mój jest po operacji i codziennie musze jezdzic 40 km do niego mma nadzieje ze na swieta wyjdzie i sama tez troszke odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Jamajka kochana odpoczywaj dużo :-) ale się ciesze że ci się udało :) trzymam kciuki aby było wszystko ok !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka nam się powieksza i super :) miło tak w kupie :) jamajka życzę szybkiego odpoczynku :D ja chyba coś mi się wydaje ze źle celowałam w owu, Kupiłam sobie test i wszystko wskazuje, że mam wcześniej. wczoraj mnie tak bolał jeden jajnik, że szok. Staranka już rozpoczęliśmy :P w tym miesiącu nawet obczaiłam optymalną pozycję w której wydaje mi się że najwięcej żołnierzyków dostaje się do środka :) trochę to głupie, ale wierzę ze pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka, kiedys czytalam, ze zadna kobieta w to nie wierzy - niewazne czy sie stara czy nie :-) I podziwiam Cie, bo ja zrobilam 4 testy i bete ;-) A czwarty test specjalnie poszlam kupic do innej apteki i innej firmy, bo sobie pomyslalam, ze trzy poprzednie mogly miec seryjna wade ;-) Daj znac, kiedy odbierasz wyniki zbety i nie odbieraj sobie szczescia :-) - dwa pozytywne testy mowia same za siebie :-) Obys te ciaze przechodzila lagodnie, podobno dla niektorych kobiet to czas szczytu formy :-) Niech to bedzie Twoj najpiekniejszy czas :-) :-) :-) Karola, podobno nogi do gory warto podniesc i nie wstawac od razu. Ty tez niebawem nam tu oszalejesz z radosci :-) A co z koncowka tabelki? Gdzie nam zniknely te dziewczyny? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, dużo herbaty z cytryną i syropem malinowym :) I czosnek w kapsułkach :) I wiadomo - kocyk, ciepełko i Mężuś :))) najlepsze lekartswa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Witajcie :) depresja dzięki Bogu mi przeszła. Na wstępie Jamajka serdecznie gratuluję i duuuużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :* :* Mi się @ zakończyła. Następną przewiduję na 11 stycznia. Karola wskakuj pod kołderkę i wygrzewaj... Byle do Sylwestra wyzdrowieć:) Mnie grypa w tamtym roku rozłożyła 30 grudnia:( ani ręką ani nogą ruszyć nie mogłam, a nie chorowałam od czasów szkoły tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonek_rogaty ...........27 lat..............11................. :) 23.06.2014 jamajka2.....................26 lat..............28................. :) :) :) :) inesskaa.....................29 lat...............4.................. @31.12.2013 aniulka0341................21lat...............20........ ........ @04.01.2014 1986Karola.................27 lat...............6................. @05.01.2014 MelisQa.....................24 lata..............2................. @09.01.2014 lady_di........................26 lat...........ok.25............... @11.01.2014 Milenkaaaaaaa...........25 lat...............3................. @xx.xx.xxxx Mikka7.......................33 lata..............2.................. @xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że @ nam wypada niemalże dzień po dniu ;) Mamy gorące 2 tygodnie i 2 tygodnie czekania w ciszy ;) No i ja i Inesska w tym miesiącu jesteśmy bez szans, więc po prostu musimy przeczekać :) Lady_di, pocieszmy się tym, że dzięki naszym staraniom mamy bogate życie erotyczne :) Która para współżyje tyle razy w miesiącu co my? :D Czy Wasi lekarze także Wam zalecili wstrzemięźliwość przez 2 dni przed dniami płodnymi? Mi tak kazał. 2 dni nic, a potem ten niespełna tydzień codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
MelisQa mi lekarz nic takiego nie zalecał, a jedynie powiedział że kiedy jest ochota to działać, bo przy wynikach mojego partnera sie zawiesił i powiedzial że dawno tak dobrych wyników nie widział... więc nie widzi z jego strony żadnych przeciwskazań... Jedyny plus w całej tej naszej sytuacji... Dzisiaj znowu miałam takie podejrzane różowe plamienie.... a wczoraj po przytulaniach strasznie bolał mnie brzuch w sumie bardziej takjakby mięśnie... W poniedzialek mam wizytę opowiem mu wszystko co się dzieje i może to wina tych tabletek ... Lady ja ostatnio też bardzo często się dołuję ... Może przyszły rok okaże się mniej pechowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziekuje za te ciepłe slowa wam wszystkim zycze oby przyszły miesiąc***przyszły rok zaczął się z samymi dobrymi wieściami jeśli chodzi o współżycie to ja jeżdziłam na monitoring ale raczej gin zalecał wstrzemięźliwość w tym miesiącu wszystkie objawy owulacji mialam wczesniej niz sama owulacje więc jak tylko coś zauwazycie działajcie minimum tydzien nie przjemujcie sie ze juz sluzu nie widac pozatym tak jak piszecie przewaznie wieczorem się staralismy i nie wychodzilam z łóżka do rana a zaraz po nogi do gory przez chwile wiem ze to głupie ale moze faktycznie te nogi pomogly zycze wam powodzenia :) aaaa wyniki bety mam miec wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Jamajka to daj znać jak już będziesz miała wyniki :-) ale się podbudowałam trochę tą twoją dobrą nowiną:) a jak tam mężuś? Skacze z radości czy raczej ukrywa radość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka, ja tez czekam na Twoj wpis :-) Napisz nam te magiczne cyferki :-) A mam pytanie do tych, ktore maja doswiadczenie z beta hCG. Kuzynce wyszlo w 28 dniu 7,9. Ponizej 5 to brak ciazy, a powyzej 25 - ciaza. Wynik pomiedzy nadaje sie do powtorki. Kuzynka powtorzy badanie jutro po pracy, ale wynik bedzie miala dopiero w poniedzialek (tez po pracy). Myslicie, ze to moze byc wczesna ciaza czy raczej anomalia? Dodam, ze od razu dzisiaj wieczorem zrobila test plytkowy i wyszedl niejednoznaczny (moim zdaniem pozytywny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odczytałam wyniki a więc dzisiaj jestem w 29 dc jutro planowo powinna byc @ a wynik bhcg 174,28 :) więc to już potwierdzone 3majcie kciuki żeby wszystko się ułożyło pewnie przed świetami jeszcze wybiore się do mojego gin napisze po wizycie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Moje gratulacje!!! Będziesz Mamą :) Będziesz miała Dzidziusia :)) Będziesz niedługo prasować ubranka, kupisz kołyskę, wózek... spuchniesz jak beza :) Ciążę wspominam jako straszny czas, bolący i okrutny, ale warto przez to przejść, bo za jakiś czas, pewnie 2-3 lata mały Człowieczek będzie chciał zasypiać przytulony do Ciebie i będzie Cię szukał, gdy będzie się bał :) I już do końca życia będziesz najbliższą mu osobą <3 <3 <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to te małe spryciule od początku chcą spać z Mamą :P Więc za 9 miesięcy a nie 2-3 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Jamajka !!!! Huraaaa !!! Trzymam kciuki żeby było wszystko ok ale się cieszę bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo kochana :) zagościła nadzieja w naszych sercach :) że nigdy nie wolno się poddawać i próbować do skutku :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesska, test płytkowy pozytywny :) Po ponad 4 latach!!!! Czekamy na betę, może uda się odebrać dzisiaj wynik, bo poszła zrobić rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka, na stronie mamazone.pl znajdziesz Kalendarz Ciąży, gdzie są super filmiki, pokazujące jak zmienia się Twoje Maleństwo z tygodnia na tydzień :) U mnie zmiana tyg. ciąży wypadała w niedzielę, więc niedzielny poranek zaczynaliśmy z Mężem od filmiku :) co też wydarzy się w tym tyg. z naszą Dzidzią, czy urosną rączki, czy rzęski - naprawdę super! Jest też krótki opis odczuć Mamy, odczuć Dzidzi. Nieraz płakałam, jak czytałam np., że Maleństwo czuje, kiedy kładę rękę na brzuchu, bo tam robi się cieplej i przysuwa się tam, żeby się od wewnątrz przytulić :) :) :) :) Aż teraz mi się łezka w oku kręci, jak sobie przypomnę :) Te Okruszki są takie cudowne :) A jeden z nich pływa sobie teraz u Ciebie i przeżywa najlepsze miesiące swojego życia :) Jamajka, a powiedzieliście już rodzinie? Inesska, kuzynka zaszła w ciążę po zastrzyku wywołującym owulację. Zastrzyk - po 36h współżycie - po 2 tyg. beta i płytkowe pokazują ciążę :) :) :) Przemyśl to, jeśli miewasz faktycznie cykle bezowulacyjne, z tym że ona najpierw próbowała to unormować latami farmakologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. U mnie chyba owu dzis lub jutro. Intensywnie dzialam :-D kurde mam nadzieje ze nie za pozno no ale nic najwyzej w nastepnym miesiacu zaczne lepiej bo teraz to chorubsko. :-D jak tam przygotowania do swiat ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×