Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Też popieram wszystkie które są w ciąży, jeżeli macie taką możliwość to od razu na l 4, ja tak jak ineska pracuje u siebie i też nie chodzę na zwolnienie, nie wiem jak to będzie jak będę w ciąży, ale tym będę się martwić później. Ja też nie miałam takiej ciąży że nic nie odczuwałam, no niestety żyjemy w takich czasach że wszystko jest inne niż pół wieku temu, powietrze żywność, praca i dlatego jest nas coraz więcej jeżeli chodzi o trudne ciążę, myślę że za bardzo się nie poprawi. Ja od jutra mam brać antybiotyki o nazwie unidox, brała go może którąś, tam w ulotce jest napisane że działa on na bakterie chlamydii nie wiem czy mój gin robił mi takie badanie, bo ja sobie nie przypominam, właściwie to ciągle myślę o poniedziałku i mam stres, nie wiem czy szybko mnie skierował chodzę do niego od lipca i trochę się naczekałam;-) ale myślę że będzie już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii ja brałam kiedyś unidox z tego co pamiętam to na bakterie w nerkach i nawet kiedyś na chyba anginę go dostałam, na mnie działał niezawodnie, nie miałam po nim skutków ubocznych. myśle, że twój gin chce pozbyć się przed badaniem jakichkolwiek bakterii z dróg rodnych, żeby cię czymś tam w środku nie zakazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę bo piszę że działa też na inne rzeczy, karola podobno nie boli, ale ja jestem jakąś dzika bo bardziej się boję tego jak się odnajde w tym szpitalu, gdzie będę miała iść kiedy się przebrać ogólnie taką niemoc czuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze jak to taki antybiotyk to się nie nakręcam, wczoraj gin mi mówił że od czwartku mam go brać a ja Zapomniałam i oczywiście wieczorem dzwoniłam do niego :-) masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Za Waszą poradą biore duphaston dalej, a ze konczy mi sie to zrobie w piatek rano bete bo w piatek termin @, samopoczucie normalne bola tylko piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
no i dziwny posmak w gardle nieraz, taki kwaśny tak jak Wam pisałam po kawie najczesciej, ale może to dlatego ze lubie kawe pic z ranka sama, bez śniadanka :) a za pol godzinki dopiero śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
a że mam tyle na głowie w tym miesiacu to nawet nie zastanawiam sie nad żadnymi symptomami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka z tym posmakiem ja w ciąży miałam tak samo, więc może się uda, ja tez piłam najpierw rano kawę bez śniadanka i dalej tak robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wtedy strasznie miałam ochotę na kawę i jak czułam zapach to chciałam ją pić, ale jak zrobiłam łyk to mnie odrzucało, teraz wiem że to był pierwszy objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
piersi nadal bola ale jakby nieco mniej wiec pewnie nic z tego, nawet sie nie nastawiam na pozytywne wieści :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka, a u Ciebie sie liczy, ze to druga ciaza? Bo czytalam, ze w drugiej ciazy piersi nie bola i jestem tego zywym przykladem. W pierwszej ciazy nie moglam stanika wlozyc a teraz NIC! Nie wiem tylko, jak to jest przy poronieniu, gdzie proces laktacji sie nie zakonczyl, ale moze masz jtz na tyle porozszerzane kanaliki, ze wcale nie musza Cie bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niunka mam nadzieję że ci sie udało :) trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
MelisQa hymn nie wiem jak to sie u mnie traktuje po poronieniu, moze troche sie porozszerzaly kanaliki i bola mniej, ale tak po bokach piersi bola jak dotkne. Kupilam test ale czy warto jutro rano go robic zamiast bety? W sumie jutro 30 dzien mojego cyklu, oby @ nie przyszla i okazaly sie dobre wiesci ale wiecie jak boje robic sobie nadzieje a pozniej to rozczarowanie ktore bylo do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Jajniki jakby czasem laskotaly takie mam uczucie ale co to przyniesie to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka zrobisz jak uważasz :D my w każdym bądz razie jesteśmy z tobą i trzymamy mocno mocno kciuki :) no i mam nadzieje, że tendencja 1fasolka/miesiąc zostanie przełamana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Wiedziałam ze jak kupie test to go zrobie nie wytrzymałam ale czy ja na nim cos widze czy nie to nie wiem :/// zrobie jeszcze ta bete bo mam 1 tabletke duphastonu i musze byc pewna, tylko dlatego. Wiec zbieram sie do pracy i na badania. Dam znac jak bedzie wynik dzis ok 16-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Wiecie jak to jest przy tych testach cień cienia nie wiem czy jest czy jednak nie ma, dopatrywanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka, wiesz, co oznacza cien cienia. Nie wiadomo tylko na ile to Twoja wyobraznia. Nie ma kogos, kto moglby tez spojrzec na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka mogłaś wkleić fotkę, byśmy obiektywnie oceniły :) Ja jestem dobrej myśli bo cień cienia zawsze jest cieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka - lepszy cień cienia niż po prostu jedna kreska , ja nigdy nie miałam żadnych cieni cienia na teście więc nie wiem do końca jak to może wyglądać , ale wiem że MelisQa zobaczyła ten ów cień cienia i jest w ciąży :D Także głowa do góry ! Czekam z niecierpliwością na wynik Twojej bety :) Jakby nie patrzeć prezent na 1 dzień wiosny byłby wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka to trzymam kciuki żeby te cienie były dobre a nie tak jak u mnie lipa :-) Tak dzisiaj pięknie że aż się w pracy nie chce siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja właśnie wróciłam od gina, podstawowe wyniki mam te co zrobiłam na razie w porządku, macice gin powiedziała ze wręcz idealna, zadnych zmian, czyściutko, także jakiś plus jest. jeszcze będę robić hormony tylko czekam na odpowiedni dzień cyklu. W ogóle to jestem przeszczęśliwa ze poszłam do tej obecnej gin. Takiej kobiety to życzę każdej z was. Miła sympatyczna konkretna, ja u niej dziś siedziałam 1 h , opowiadała mi o tych sprawach i naprawdę jestem bardzo zadowolona z takiej obsługi medycznej. Tamta co chodziłam wcześniej to było nieporozumienie - 5 minut, dawaj kase i spadaj. Ogólnie w tym miesiącu mam monitoring cyklu. Jeszcze powiedziała mi, że jak się strasz i jak myślisz o tym codziennie to przysadka mózgowa tak działa ze za cholerę nie zajdziesz w ciąże. jestem pełna optymizmu po tej wizycie. Także dziewczynki zaczęłam badania oficjalnie i mam nadzieje ze coś z tego będzie. Niunka czekam z niecierpliwością na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę Karola że znalazłas odpowiednia lekarkę, w końcu my płacimy i wymagamy, to teraz czekaj na owu i do dzieła, myślę że każda z nas wie że ciągle myślenie o zajściu przeszkadza ale jak się tu nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×