Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Zdrowka wam kobitki zycze.melisqa goraczka to jest masakra. Ja jak ja mam to leze jak zwloku :-( Mnie tez cos zaczyna gardlo bolec :-( ja bede miec zajety tydzien. W srode ide pi wyniki cytologi profilaktycznie. W sobote mam monitoring czy sa pecherzyki w tym cyklu no I w sobote robie hormony lh fsh I estradiol. Zobaczymy co tam wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, az sie milo czyta Twoje posty. To super, ze ktos sie Toba tak fachowo zajal!!! Szybko znajdziesz przyczyne i zajdziesz w ciaze :-) alboo.. zajdziesz w ciaze, szukajac przyczyny :-) U nas choroba odpuszcza. Ja nie mam juz wyzej niz 37, a Corka do 38,0, wiec jest znaczna poprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa doszlam do wniosku ze koniec uzalania czas na dzialania. Polowa sukcesu to znalezc naprawde dobrego lekarza. Bo ja raz sie zrazilam I do tej pory jak o tym mysle to az kipie ze zlosci. Ale wazne ze juz jestem na wlasciwej drodze I wierze ze teraz bedzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam nadzieje że teraz ci sie uda ;-) Niunka przykro mi ze znowu ci sie nie udalo. Trzymaj sie kochana. Te uderzenia goraca moga byc przed @ ja tez tak mialam. MelisQa trzymaj sie i nie dawaj zadnym chorobskom! Wiem ze teraz taka pogoda. Przejsciowki zawsze sa najgorsze i jest wtedy chyba najwiecej wirusow. I duzo ludzi choruje. Na szczęście do nas nic sie nie przypaletalo. Ja postanowiłam że w tym miesiacu daje sobie spokój. Co bedzie to bedzie. Ostatnio za bardzo znowu się nakrecilam i jak zzwykle nic z tego nie wyszlo. A wiem od czego moglam miec ten bialy śluz, bralam wtedy luteine wiec moze to od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brzuzka daje na luz bo chce porobić te badania i dowiedzieć się co i jak wiec nawet specjalnie staranek nie będzie (w sensie ze dzisiaj trzeba i już) bo nie ma co niepotrzebnie się napalać :) Teraz tak mówię zobaczymy co będzie po owu :P ja jestem zawsze do owu spokojna a później burza hormonów :P odbiegając od tematu to nie wiem czy czasami czytac inne tematy na kafe? bo ja od czasu do czasu wchodzę w te najswiezsze i co tam czasami przeczytam to aż mi oczy z orbit wychodzą:P najlepsze jakie ostatnio przeczytałam to było w stylu: " zapłodniłam się strzykawką, mąz nie chce mnieć dzieci więc ukradłam jego gumkę i wstrzyknęłam sobie w łazience nasienie strzykawką" Padłam ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja do szpitala idę jutro na 9, teraz też siedzę u lekarza bo strasznie zaczęły mi rosnąć haluksy i muszę wziąć skierowanie do ortopedyczne, masakra jakaś Karola niestety są takie kobiety i tacy mężowie jak piszesz, sama kiedyś miałam taką koleżankę co mąż tak umiał wyliczyć owu i zero wtedy i to tak przez ponad 10 lat on nie chciał a ona się męczyła, nie wiem czy są dalej razem bo kontakt się urwał. Cieszę się że idziesz do lekarza i będziesz miała monitoring i badania hormony będziesz wiedziała na czym stoisz i znajdziesz przyczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może z wiosną urosną mam też brzuszki:-) Wszystkim chorym życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia, trzymajcie się ciepło:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany co za pogoda. Zlapala mnie ulewa wrocilam jak zmokla kura. Teraz herbatka I grzeje sie pod kocem -milusio :-D agi daj znac jak juz bedziesz po badaniujutro. Niunka co z twoim @ ? CO TU TAK CICHO ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co tutaj tak cicho, nie dziwię się jest pasudnie na dworze. Była u mnie koleżanka i tak mnie nastraszyła że to badanie boli że zaczynam się stresować strasznie, juz dzisiaj w nocy nie mogłam spać, matko jakoś muszę sobie poradzić, jak poród znisłam to to też chyba wytrzymam. Maxim, Wera jak tam u was , piszcie jak sie czujcie. Mlisqa już Cie choroba puściła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńkaa a Ty jak sie czujesz @ przyszła, może jednak jest nadzieja beta była poniżej 1.2 u mnie zawsze poniżej0.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
U mnie spoko wszystko, oczywiście @ przyjdzie bo jak wiadomo starania były przerwane, ale ogólnie to chyba jeden z lepszych miesiąców za mną bez spinania się i przeżywania. To pewnie dziwnie wygląda ale pierwszy miesiąc z cytomegalią był najlepszym od dawna ;) Starania o dziecko to ogrooomna męka, przynajmniej dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie puscilo. Wczoraj bylo dobrze, a dzisiaj jest znow koszmarnie. Zoladek mnie boli, watroba, nic nie jem, mdlosci pobijaja rekordy, az dzisiaj przegralam i zwymiotowalam - dotad jakos udawalo mi sie to zwalczac. Czuje, ze to nie koniec na dzisiaj, bo caly czas czuje, jakby mi cos na zoladku stalo :( Pogoda jest wstretna. Dzisiaj tylko z Corka do lekarza sie wychylilam, a tak to nawet do okien nie podchodze, bo mnie widok przygnebia. Czekam na wiadomosc od Niunki i lacze sie z Toba, Agi. Co to tam takie badanie, masz dziecko, wiesz, jaka za to jest nagroda :-) A przypomnij mi, ile Twoja pociecha ma latek? :-) Jak tam Milenka i Ineska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa mój syn skończył niedawno 6, strasznie duża różnica ale co zrobić, mnie to już czas goni za nie cały miesiąc kończę 33 lata a mój mąż jest pięć lat starzy odemnie, Ty jesteś młoda i różnica pomiędzy twoimi dziećmi będzie niewielka właściwie razem będą się wychowywać na podobnym etapie tak jest najlepiej, życzę Ci dużo zdrowia , trzymaj się ciepło:-) Ja trochę za późno stwierdziłam że możemy mieć drugie tzn jak mój syn miał 3.5 roku, obstawiłam tabletki i myślałam że szybko pójdzie niestety się przeliczyłam ale skąd mogłam wiedzieć że takie będę miała problemy. Dobranoc dziewczyny , trzymajcie jutro kciuki, napisze jak było mam tylko nadzieję że aż nie tak strasznie jak piszą na forach i że będę należała do tej grupy co zniosła to dzielnie i bez większego bólu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Ja nadal czekam na @ po duphastonie ostatnia tabletka byla w piatek rano i do dzisiaj cisza:/ robilam dzis strumieniowy test i nic nie pokazal, wiec zaczynam zalowac brania duphastonu bo w tym miesiacu tylko cykl mi sie wydluzyl i nie wiadomo kiedy okres zawita. Agii daj jutro znac czy bolallo, trzymam kciuki zeby obylo sie bez bolu. Maxim wierze Ci ze bezstresowy miesiac mialas ja tak w styczniu mialam ja ta torbiel pekla i cykl sie nie liczyl. Kiedy masz jakas wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi bądź dzielna :):* niunka to niedobrze , mnie też wkurza jak mi się wydłuża okres , jestem wtedy bardzo nabuzowana i mam pełno negatywnych emocji, tak na mnie hormony działają. Melisqa nie zazdroszczę dolegliwości, ale z drugiej strony chciałabym być na Twoim miejscu :) ja tylko czekam na jutro na wyniki i do soboty na usg. Nienawidzę chodzic po lekarzach no ale mus to mus /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii pamiętaj, że każdy to badanie przeżywa i odczuwa inaczej, ja słyszałam, że jest nieprzyjemne ale bolesne to nie. trzymaj się kochana. melisqa zdrowiej szybciutko. ja jutro na usg i chyba wezmę z tydzień zwolnienia, bo strasznie puchnę, nawet twarz mi puchnie, dłonie i stopy, musiałam buty o numer większe kupić. no i chodzę spać codziennie o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńkaa2013_____29lat_____5_____@21.03.2014 maxim77________27lat_____7______@26.03.2014 wera_84_________27lat_____3 _____@26.03.2014 lady_di _________26lat____27______@ 31.03.2014 cytrynka_5_____25lat______26______@31.03.2014 aniulka0341_______21lat____23____@ 4.04.2014 Marcelka89_____24lata_____9______@08.04.2014 brzuzka24______23lata_____10_____@13-14.04.2014 1986Karola______27lat_____9______@ 16.04.2014 ? agiii32 ________32lata_____7______ @16.04.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014 fasolka87_________27lat____1 dziecko______ 16.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agii odezwij się jak już będziesz po badaniu. Myślami jestem z Tobą. Melisqa mi bardzo pomógł prenalen syrop dla kobiet w ciąży na przeziębienie. 3 dni i choroba zniknęła. Ja cały czas leżę, nadrabiam zaległości w czytaniu książek:) W czwartek mam wizytę ciekawe co powie lekarz , brzuch mnie jeszcze pobolewa, cały czas myślę czy jest chociaż maleńka poprawa...?Boję się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesska zobaczysz wszystko będzie dobrze, najważniejsze, że odpoczywasz i dzidziuś jest spokojniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesskaa jak już pisałam puchnę jak balonik, może nie jest to jakaś wielka opuchlizna, ale buty o rozmiar większe musiałam kupić i obrączki już nie założę, no i na twarzy trochę spuchłam. ogólnie to ciągle się czyje jakbym przez tydzień nie spała, jestem zmęczona, senna i bez sił. jak jutro będę to może poproszę choć o tydzień zwolnienia no i powiem o tej opuchliźnie bo ostatnio zapomniałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już na oddziale z 7 dziewczynami, trochę mi już przeszedł strach, badał mnie super lekarz i powiedział że macice jajniki i to endometrium(nie wiem czy tak się to piszę) mam bardzo ładne i wszystko dobrze wygląda. Zimno mi trochę czekam na mojego lekarza nie mam pojęcia o której mnie przyjmą, wiem że dostanę coś na rozkuczenie, zobaczymy bardzo Wam dziękuje za wsparcie napisze wieczorem jak było,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po, nawet nie było tak strasznie, teraz muszę leżeć 2 godziny , później wyjde do domu , czułam ostry ból ale tylko przez chwilę, oznacza to że jajowody zostały udrożnione, bardzo się cieszę że się na to zdecydowałam. Trochę teraz mnie ciągną jajniki ale jest do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kochana, mówiłam, że wcale nie musi być tak źle. teraz jak będziesz miała staranka to jak burza pójdzie (droga udrożniona) moja mama w następnym cyklu po udrożnieniu z jednym tylko jajowodem zaszła w ciążę, także głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi :) no to można powiedzieć, że rury masz przeczyszczone :) komin przepchany :) Wiosenne porządki zrobiłaś, więc bociana na pewno zachęcisz do przylotu :) SUPER! Gratuluję, że już po wszystkim :) Wera, no właśnie odezwij się, bo jutro Twój termin :) Ja idę niedługo do lekarza, bo spać aż nie mogę przez zatoki i kaszel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Meliska zdrowiej jak najszybciej :-). Ja zaczynam walczyc z gardlem bo tez cos zaczyna pobolewac. Ostatnio zapomnialam wam napisac. Bylam na konsultacji u pani ginekolog prywatnie i to bylo jakos 2 dni po owulacji. Wzielam karte z przychodni od bylego gin z wszystkimi zdj usg i lekarka stwierdzila ze mam "uparte" jajniki. Pecherzyk rosnie rosnie i to bardzo ladnie a jak ma peknac to po prostu znika i sladu po nim nie ma.... mam sie zglosic do niej ponownie po kwietniowej @ i sama jeszcze raz bedzie obserwowac moj cykl.a potem zaleci leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Witajcie dziewczyny. Ja się nie odzywam, bo wypadłam z obiegu :( Ten miesiąc to jakiś koszmar dla mnie! Najpierw wyskoczył mi dysk, potem mąż się rozchorował i cały miesiąc 0 Przytulanek! Wyobrażacie to sobie? 0. Nigdy w życiu coś takiego mi się nie przytrafiło :( A teraz mój mąż ma mieć 2 zabiegi dość poważne więc jego rekonwalescencja potrwa jakieś 3-4 miesiące :( Tak już mam, cały czas pod górkę. Ale co zrobić, przeczekam spokojnie i w wakacje wrócę tu do,Was już pewnie samach ciężarówek :) ale wrócę.,Trzymam za Was wszystkie kciuki i śledzę Wasze wypowiedzi. 3majcie się kochane. Aaaa i dzięki za odmłodzenie :D chciałabym mieć 27lat ale mam 29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×