Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Witajcie laski. Co tu tak cicho ? U mnie narazie @brak ale co chwile chodze do lazienki bo mi sie wtdaje ze juz sie zaczal. Takie mam wrazenie ze juz jest a jego dalej nie ma. Testu nie robilam bo sie boje :-D poczekam jeszcze bo czuje ze lada moment bedzie a brzuch naparza mnie juz od piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady może to przez te eksperymenty z tym poceniem teraz przechodzisz bezobjawowo? moniaszka byłabym w 7 niebie jeśli by tak było, ale szczerze nie wierzę w to. zbieram się, żeby kupić ten cholerny test ale się boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka100
witam wszystkie dziewczeta!!! Staramy sie o dziecko od miesiąca tak na serio. Przedtem było na zasadzie jak sie uda to będzie, a jak nie to dobrze. Nie przejmowałam sie tym, ponieważ wyjeżdżałam do pracy zza granicę i nie chciałam tak naprawdę ciązy. Od miesiąca piję ziółka Sroki i po raz pierwszy bolały mnie 2 jajniki, żadnego bólu piersi tylko uczucie ciężkości. Okres przyszedł terminowo ale krwawienie też inne{ bez skrzepów, jasna krew} myslę, że to dzieki ziółka.Ciekawa sprawa z ta lawendą. Lady Di i jak po eksperymencie?Myslałam, że w ciąze tak łatwo sie zachodzi a tu kicha. Życzę wszystkim staraczką powodzenia, a tym którym sie udało gratuluję. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
Karola- dobrze , ze sie nie nakrecasz ;) ale takie objawy ja tez mialam. Brak miesiaczki, ciagle myslalam , ze to wlasnie dzisiaj dostane bo mnie bolal brzuch jak na @. i tez miałam przeczucie, ze sie nie udalo ;p myśle , ze w srode powinnas zrobic test. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola ja Cię podziwiam za cierpliwość :) co do eksperymentu no to leciała wtedy "ta woda" no a teraz (nie)czekam na @. Owulacji nie czułam teraz wcale, śluzu tez nie zauważyłam i dlatego myślę że jej nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady to nie cierpliwość tylko strach :P raz tylko robiłam test i w trakcie jak czekałam na ta kreskę to myślalam, że wyjde z siebie. Poczekam do środy, zgodnie z radą jelonka :D nie czuje się w ogóle jakoś inaczej niż zwykle i dlatego nie spodziewam się 2 kresek. Lady, a korzystałaś kiedyś z testów owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
no to w czwartek na badania nasienia a ja za dwa dni @ i czuje że idzie wielkimi krokami.... Jakoś tak brzuch mnie pobolewa i wgl... piersi też tkliwe więc wszelkie nadzieje umierają... Karola mam nadzieję że ujrzysz dwie kreseczki :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny :) Witam wszystkie nowe które do nas dołączyły.Ja @ powinnam dostać w środę 06.11 ,od soboty boli mnie cały czas głowa i tylko bym spała,nie wiem czy to przez pogodę czy jakaś inna przyczyna jest tego, żadnych objawów przepowiadających @ nie mam jak na razie.Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaa, jak Cię tak często głowa pobolewa, to być może tą przyczyną jest podwyższona prolaktyna. Zrób sobie to badanie, koszt. ok. 25 zł, z obciążeniem 30 zł. Bardzo często zbyt wysoka prolaktyna powoduje niemożność zajścia w ciążę. Ja miałam to badanie robione, tak jak wcześniej napisałam (wyniki podane na 13str. bodajże). Popędziałam do lekarza z tymi wynikami i dostałam receptę na DOSTINEX. Ponoć bardzo dobry i wspomagający lek (ale też drogi), Czytałam opinie na różnych forach i ten dostinex niejednej kobiecie "wspomógł" zajście w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka100
Dziewczyny a po czym poznajecie ,że miałyście bądź nie miałyście owulacji? Jakieś szczególne objawy? Ja od niedawna i obserwuje swoje ciało i naprawdę jesteśmy wielka tajemnicą i złożoną" konstrukcją". Wogóle jakoś dziwnie czuję się po @ tak jakbym miała j,a dopiero co dostać. Masakra. Przy nastepnej @ spróbuje tej lawendy, chyba nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laskeczki no to dołączam do grona ...... znów czekających na @ :) nie smuce się bo spodziewałam się no, i przyszła franca.i jeszcze się 6 dni spóźniła. Myślalam ze będzie mi przykro, ale postanowiłam dać sobie na luz. Pocieszam się, że jak się nie uda to może jeszcze w tym roku zalicze sezon narciarski :D Musze zmienić nastawienie a nie czekać co miesiąc na @. Bo człowiek się blokuje psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) i ja również dołączam do grona starających się. i życzę wszystkim i każdemu z osobna powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie o drugie dziecko już 8miesięcy i nic:( za każdym razem przychodzi @, chociaż ostatnio @ bardzo mnie zaskoczyła i przyszła tydzień wcześniej cykle mam 28-29dni a tu jak nigdy przyszła szybciej, ciągle kręci mi się w głowie mam jakieś dziwne zawroty uczucie pełności i nudności. Dziwna sprawa miałyscie może podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Witajcie dziewczyny. Dawno nie pisałam ponieważ byłam na wyjeździe. U mnie dalej starania już 4 cykl jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny :) witaj juju03. Ja @ powinnam dostać wczoraj jak na razie jest cisza 3 dni temu pobolewało mnie trochę podbrzusze i czekałam jak lada chwila przyjdzie @ a tu mam 7.11 i nic.Pewnie przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie.Co tam u was dziewczyny? Co tu taka cisza? Żadna nie testuje w najbliższym czasie? Pozdrawiam was gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
hej :) ja dzisiaj byłam oddać nasionka ukochanego do badań i wyniki we wtorek. Czekam niecierpliwie. Jutro ma przyjść ta moja cholera... Ale martwią mnie te moje plamienia bo wcześniej nie miałam takich problemów a w tym miesiącu zdażyło nie sie to aż 2 razy... Nie wiem co o tym myśleć... Milenka trzymam kciuki aby nie nadeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny,ale tutaj cisza u nas jest.Co tam u was?Jak starania?Ja nadal "czekam" na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Milenka kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
aniulka0341 kochana nie wiem kiedy na razie się boję tak szczerze mówiąc,wolałabym uniknąć rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mama
Dałabym Wam kochane na tydzień mojego 3-miesięcznego rozdarciucha to zapał by Wam opadł na bank ha ha Od 15 tyg czyli od porodu zmagamy się z potwornymi kolkami i wzdęciami...przez pierwsze 2 miesiace nie miałam na nic czasu , nawet by zjesc ,jadłam tylko sniadanie i to jesli maz mi przyniósł , od 4 rano do 23 małego musiałam lulac na rekach by nie płakał..Lulanie jakos łagodziło jego wzdecia.....gdy tylko przestałam zaczynał sie taki wrzask ze uszy puchną. Nie tak to sobie wyobrażałam,...Teraz spię tylko po 3 godziny, jestem wypompowana... Mimo wszystko nawet gdy jestem padnieta i zła to wszystko wynagradza mi jego uśmiechnięta buzia . Życzę Wam powodzenia w staraniach no i oby Wasze maleństwa nie miały tych wstretnych kolek i wzdec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
zmeczona mama ja mam już jedno dziecko i wiem jakie są obowiązki i że nie zawsze jest kolorowo.Mimo to kocham dzieci i pragnę mieć jeszcze jedno.A tobie życzę wytrwałości i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka trzymam kciuki :-D mi sie w tym miesiacu spoznial. Poszlam pi test do apteki I nie zdarzylam dobrze z niej wyjsc z tym testem I juz @ byl :-( chodzicie prywatnie do gina? U nas na fundusz nie ma miejsc w tym roku 《lol》 jesli chodzi o takich lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola a już myślałam że będzie fasolka... Ale nie ma co w końcu starania też są miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Milenka no mi sie spóźnia 2 dni okres.także może będziemy razem testować żeby było raźniej :) a tobie ile już sie spóźnia? Karola ja chodzę na fundusz i powiem ci szczerze ze jestem zaskoczona szybkimi terminami wizyt mimo że to dobry lekarz (opinie znajomych) to i konkretnie podchodzi do sytuacji. A wcześniejsza gin zbywała temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) dawno nnie zaglądałam tutaj żeby cos napisać ale dzis idę do gin i na pewno wieczorem napisze wam jak bylo i co tam juz bylo widać.wizytę mam za godzinkę czekam na męża bo cos pojechal zalatwic i ma mnie zawieść a poźniej idziemy na zakupy,moze do kina:)ogólnie czuje sie kiepsko moze dzis trochę lepiej...nie moglam jeść w tym tygodniu w ogóle nic na wszystko mialam odruchy wymiotne...ble. a i ostatnio robiąc sobie przed wizyta u gin badania tarczycowe zrobilam sobie również betke i juz urosla do 17000 :) trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja też zaczęłam starania o dzidziusia ostatnia @ 18.10 teraz czekanie :( objawy ból sutków i biały śluz i przez kilka dni ból jajników i podbrzusza. To mój pierwszy cykl więc staram cię nie nakręcać. Pozdrawiam Was te zafasolkowane i za te starające się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
no to dziewczyny rozpoczynam 19 cykl starań... :( nie powiem że nie ale trochę się podłamałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
stokrotka trzeba mieć nadzieje:) trzymam kciuki kochana:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×