Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Bardzo sie martwie o ten mój malutki pęcherzyk żeby sie dobrze rozwinal.jutro zrobie betę i zobaczymy...ciagle mnie paraliżują zle myśli a wiem ze to niedobrze i drugiej strony dużo za wczesnie na jakieś zalozenia.od dzis postanawiam ze będę myślała tylko pozytywnie:)malutki urośnie i będzie piękny po mamusi :P jelonku a powiedz mi jak pierwszy raz bylas na usg to ile dni od braku @ ? Bo ja w sumie powinnam dostać dopiero wczoraj okres a glupia sie dziwie ze malec jeszcze taki malutki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
na pierwszym usg zwykle lekarz widuje tylko pecherzyk ;) ja na poczatku 6 tygodnia tez mialam tylko pecherzyk. Duzo zalezy od aparatu usg i ulozenia pecherzyka/zarodka. Niektore mamy widzą zarodek dopiero w 8/9 tygodniu. Trzeba byc dobrej myśli. tak, myśle, że ten wiesiołek coś daje. Śluz jest niewatpliwie lepszy. Myśle, ze warto spróbować, bo to działa, a na pewno nie zaszkodzi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Hej dziewczynki:) dawno się nie odzywałam. U nas kolejny miesiąc zakończony fiaskiem. Właśnie jestem po @ i zaczynamy kolejną rundę. Oby tym razem zwycięską dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jelonku:)dziewczyny ja wam powiem ze ja podczas październikowych staranek w ogóle nie sadzilam ze sie uda...uprzedzalam męża ze z moimi hormonami moze byc roznie bo nie mam wcale tarczycy...także staraliśmy sie ale bez przekonania a tu proszę:)dlatego (ja wiem ze latwo sie mówi)nie nakręcajcie sie na ciaze a ta na pewno przyjdzie...jak czytalam jelonkowi sie udalo w momencie jak już sie poddam i przestal sie obserwowac:) mam nadzieje ze niedlugo juz reszta z was przejdzie na nasza stronę mocy :D a ja sie dzis kiepsko czuje:(brzuch boli tak aż do kregoslupa promieniuje bol i piersi to samo urosły jak nie wiem tylko maz sie cieszy z ich nowego rozmiaru :)mam nadzieje ze to hormonki tak dzialaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki im wiecej tym lepiej w kupie sila. ;-) Odkad zaczelam obserwowac cykle to cos nowego zauwazam czego wczesniej nie mialam. W piatek ma byc @. Brzuch mnie pobolewa w weekend dosc mocno dzis juz troche lepiej. Nigdy tak nie mialam jeszcze zeby tak dlugo przed sie pojawil bol. Pozatym mam sluz jakby plodny - taki mega ciagnacy przesroczysty glut :/ miala tak ktoras ? Ktoora testuje na dniach ? Moniaszka ty test robilas duzo przed spodziewanym @ ? Jelonek jak ja bym zamienila te swoje bole na te twoje mdlosci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wy macie jakiegos sprawdzonego ginekologa, ktory jest w stanie poprowadzic wam ciaze?ja jestem zalamana bo do tej pory ginekologa potrzebowalam do rutynowych kontroli badz wypisywania recept...teraz sprawa nabrala duzo wiekszej wagi :) mam nadzijee ze szybko znajde kogos godnego zaufania... Karola hmmm pierwszy test zrobilam jak poczulam ze jest jakos inaczej, czyli zdecydowanie za wcześnie:) drugi kilka dni przed spodziewaną @ - wtedy wyszla ta jasniutenka kreseczka a bete zrobilam w czw 24 paź. wyszla juz 136,1:) Dzis tez planuje isc zrobic bete chcialam rano ale bylo tyle ludzi a ja sie spieszylam do pracy wiec nie bylo mowy.pojde po poludniu, na pewno bedzie mniej chetnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o interpretację wyników PRL. Na czczo: 1348,0 (norma 102,0-496,0) Po obciążeniu mtc 7499,0 (norma 102,0-496,0). O czym to może świadczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was dziewczyny robiła prolaktynę oprócz "gość"? Ja 3 dni temu odebrałam wyniki, hormony tarczycowe ft3, ft4, tsh w normie. a prolaktyna na czczo 56,16 ng/ml, po obciążeniu 312,45 ng/ml. Czy ktoś może pomóc mi to zinterpretować? Lekarza mam dopiero za tydzień, będę cały czas myśleć i się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma jeszcze ale wszystkie objawy przed są także spodziewam się lada dzień - do tego wisielczy humor :/ cytrynka nie znam się na badaniach jeszcze żadnych nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3008
hej wysoka prolaktyna swiadczy o tym ze nie mamy owulacji...tylko tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko już rok. Miesiąc temu powiedział mi, że jego marzeniem jest, abym była w ciąży do Świąt Bożego Narodzenia. Poważne wyzwanie! ;) Na razie czekam na @, ale mam szczerą nadzieję, że nie nadejdzie. Wolę nie myśleć o objawach, bo zaraz je w sobie znajduję... Poczekam jeszcze trochę i zrobię test. Dziewczyny, wspierajmy się! :) Pozdrawiam! Eveline773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
cytrynko chyba masz podwyzszony poziom, ale czytałam że prolaktynę można dosc szybko obniżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Eveline a robiliście już jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_di witaj i dzięki za odpowiedź. :) Tak, robiliśmy. Mąż ma super wyniki. Ja mam PCO, za wysoką prolaktynę, insulinoodp***ość. Na razie biorę leki: Glucophage i Duphaston. Na szczęście jestem młoda (24 l.) i mam jeszcze trochę czasu. Chociaż jak co chwilę słyszę, że moje koleżanki od razu zachodzą w ciążę, to wpadam w rozpacz, że nam się nie udaje... Ale cały czas staram się być dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj eveline ;-) Ja jutro niby mam testowac ale nie wiem czy dam rade bo boje sie ze sie rozczaruje. . . Jeszcze testu nie kupilam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986Karola witaj! :) Ja mam dwa testy i mąż mnie namawia, żebym jutro rano zrobiła... To będzie 24dc, więc przecież za wcześnie. Też widzisz objawy ciąży? Jutro wypada Twój pierwszy dzień @? Będę trzymać kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien temu widzialam milion objawow ale chyba sobie bardziej wkrecalam. Dzis to nic nie czuje. Jutro ma byc @. Niby sie go spodzoewam ale w glebi wiem ze jak nadajdzie to bedzie mi bardzo przykro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam... Już miałam zgagę, bolące, powiększone piersi i ból brzucha, mdłości dziś rano i huśtawki nastrojów (to nie nowość akurat ;) ). Ale wkręcam sobie na bank. Już tak raz miałam. Byłam u lekarza na USG i powiedział mi, że była owulacja. Ja oczywiście później miałam wszystkie objawy ciąży do czasu pojawienia się @. Mnie to aż szkoda kasy na te testy. Doskonale Cię rozumiem... Mnie też za każdym razem jest bardzo przykro... A ile się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero pol roku ale jeszcze zadnych badan nie robilismy. Zamierzam w listopadzie odwiedzic gina. Ja juz mam 27 lat rok po slubie. Kiedys sie uda. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się dowiedziałam, że moja szwagierka jest w ciąży... Szlag mnie trafia... Życzę wszystkim przyszłym matkom dobrze, ale siebie mam już dosyć... Wiem, że powinnam być cierpliwa, ale z każdą kolejną ciążą w moim otoczeniu jest mi coraz gorzej... Bo nam się nie udaje... ROZPACZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) jak tam smopoczucie u was? u mnie nowy dzień zawitał - dzień @. Narazie jej nie ma oby franca nie przyszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola trzymam kciuki żeby nie przyszla :) u mnie 4dc, w 10 ide na monitoring i zaczęlam łykać wiesiolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka2934
czy to normalne że nasienie zaraz po stosunku ze mnie wypływa? proszę pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
No to baby przyłączam się do Was.My na razie po pierwszym miesiącu starań i bez efektów :( . Zawsze mysleliśmy że to jest takie proste a tu niestety,nie kazdy ma to szczęscie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomogę za nie wielką opłatą w zapłodnieniu naturalnym bądź w klinice nie szukam przygód mam 19 lat jestem zupełnie zdrowy mam córeczkę która skończyła 8 miesięcy jestem brunetem brązowe oczy 174 wzrostu i 63 kilogramy wagi tylko poważne propozycję jestem w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuję na utrzymanie domu proszę pisać na e-mail:ziomektrg844@interia.pl 100% Dyskrecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Cześć Olinka Dziewczyny ja chyba w tym miesiącu nie miałam owulacji:( Dziś mam 15dc i oznak owulki brak :( W tamtym miesiącu 12-13 dzień, czułam lewy jajnik bardzo intensywnie, a teraz nic ... Czekam na @ i przerzucam się na zioła o. klimuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_84
kasilua, normalne, u mnie przy pierwszym zajściu pomogło robienie świecy, chyba tym razem też muszę zastosować tę metodę, ciążę urojoną to ja mam już od czerwca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×