Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola _____ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 MelisQa ___ _____24 lat ___2 _____ @ 09.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola mów co tam u Ciebie,kiedy testujesz i podzielisz się z nami dobrymi wieściami? marti już chyba o nas zapomniała :( Miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dalej cisza dziś jest 34 cd. najpóźniej dostawałam 35 dnia. Ale już normalnie mam wrażenie ze już mam @ a tam cisza. Jak jutro nic nie będzie to zatestuje. Ale mam tak ze jak już się zdecyduje i ide po test to przychodzi frania. pyzatym żadnych objawów podejrzanych :. żadnych wstrętów do jedzenia, żadnej senności,żadnego siusiania, nic a nic. A dziewczyny co zafasolkowały to mówili ze cos się tam różniło niż normalny @ :/ no i im jaśniutki kreski na teście wychodziły przed spodziewaną @. To albo będzie jakiś cud albo po prostu w tym miesiącu natura płata mi figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986karola ja wierze że się udało.Ja czekam na @ bez jakichkolwiek nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka pisałaś niedawno, ze trzeba myslec pozytywnie :) chociaż w sumie ja sama się nie nastawiam. Ja castagnus brałam 2 miesiące i przerwałam bo wydawało mi się ze mi się pogorszyło. A powinno się brac 3 miesiące podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola ja w grudniu byłam chora,brałam antybiotyk i w ogóle byłam taka do niczego więc spisuje na straty ten cykl,ale następny zaczynam z castagnusem i mam nadzieje że będzie owocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986Karola ___ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 MelisQa ___ 24 lat ___ 2 _____ @ 09.01.2014 cytrynka_5 ___ 25lat ___ 23 _____ @14.01.2014 Milenkaaaaaa ___ 25lat ___ 4 _____ @ 18.01.2014 niuńka2013 ___ 28lat ___ 3 _____ @02.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ale co Ty mówisz, wstręt do jedzenia i te inne to objawy występujące od 6 tyg. ciąży!!!! Równie dobrze Twój bolący brzuch może być objawem rozciągania ścian macicy a nie nadchodzącej miesiączki :) To jest IDENTYCZNY ból. Mówię Ci, w pierwszej ciąży brzuch zaczął mnie właśnie tak boleć w przeddzień spodziewanej miesiączki i to był mój jedyny objaw, więc na nic się nie nastawiaj :) 34 dni! Jak dla mnie, Kochana, to możemy obgryzać paznokcie, bo jesteś zagrożona rychłym tyciem :))) czego Ci bardzo życzę :) Dopóki nie napiszesz, że masz okres, dla mnie jesteś w ciąży :) Jakby co będziemy Cię pocieszać, ale nastawiajmy się dobrze a nie źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Karola myśl pozytywnie!!!:):) Ja miałam objawy jak na @ i nic więcej... dopiero teraz zaczęła się senność i wymioty. Test zrobiłam z drugiego moczu i wyszła ciąża.Ale nic więcej oprócz bóli menstruacyjnych i bólu piersi. Nie czekaj i się nie męcz psychicznie tylko zrób test:):)i ogłoś nam tu nowinę::) Dzisiaj widziałam bicie tętna dzidziulka:)Wzruszająca chwila:) Niestety mam skurcze takie jak w trakcie miesiączki i muszę na maksa się oszczędzać...:(Już dzisiaj lekarz chciał mi dać zwolnienie.Dzidzia najważniejsza więc od jutra zostaję w domku.Trzymam kciuki za każdą z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny jesteście kochane :* :) dam znać jak tylko coś się u mnie wyjaśni na razie kibluję w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
1986karola - trzymam kciuki za II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
MelisQa - a Twój termin jutro, tez trzymam kciuki żeby nadeszły objawy ale na II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje niunka :) trzymaj mocno kciuki i nie puszczaj :) Meliqa ty chyba w tym miesiącu nie moglas się przytulać ze względu na leki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka nam chyba nie czyta innych postów :P Tak, Karola, nie mogłam i nie mogę się doczekać @, żeby powrócić do biegów ;) Mam nadzieję, że złośliwie się nie spóźni :)) Na dobrą sprawę to będzie moja druga próba w 3 cyklu :) Inesska, oszczędzaj się, skoro Dzidziuś tego potrzebuje :) Super, że go podglądnęłaś :) Ciesz się, póki nie wywija :) Przyznaj, czy podobny do Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe:) Melisqa oszczędzam się baaardzo. Pracuję u siebie w firmie wydawało mi się ,że się nie przemęczam...dzidziulek myśli inaczej:):) Cudowne uczucie zobaczyć na ekranie fasoleczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska superowo :) teraz będziesz miała trochę czasu dla waszej dwójeczki ;) niech Ci ciaża służy i odpoczywaj i oczywiście bądź z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola oczywiście ,że zostaję z Wami:)Czekam na dobre wieści od każdej z Was:) Zrób jutro test koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa31
dziewczymy jestem mama 3,5 latka, za pare miesiecy zaczynam znowy starania :) Musze wam wiec cos powiedziec - poniewaz staralam sie 5 miesiecy o ciaze, a zaszlam dopiero w momencie kiedy wyluzowala i przestalam stresowac mojego meza :) Wiem ze to bardzo ciezko wyluzowac, łatwo sie mówi, ale to naprawde działa. Kiedys gdzies czytała ze jak kobieta sie stresuje to ciezej zajsc w ciaze bo wytwarza sie jakis hormon uniemozliwiajacy zajscie. Tk wiec na dni płodne polecam piweczko na rozluznienie - ja zamierzam tak zrobic przy staraniach o drugie dziecko. Druga rzecz ktora wam pragne powiedziec - ze np. w moim przypadku gdy zaszłam w ciaze a jescze o tym nie wiedzialam, to mialam wrazenie ze dostane @. Czuam sie identycznie, tyle ze @ mi sie spozniala. tak samo bolał mnie brzuch piersi itd. Byłam wtedy na 100% pewna ze dostane @ a nie dostałam. Wiec dziewczyny nie załamujscie ze sie czujecie ze @ nadchodzi, bo odczucia sa takie same jak wtedy gdy nie ma nadjesc******starajscie sie odprazyc i wyluzowac w dniach owu :) Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Karola ja też czekam z niecierpliwością aż zatestujesz... i trzymam moooooocno kciuki! dopisuję się do tabeli 1986Karola _____ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 MelisQa ___ _____24 lat ___2 _____ @ 09.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 lady_di _________26lat___25____@ 11.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
nie pisałam, bo jakoś tak zapomniałam ale porobiłam w tym cyklu badania hormonalne i wg. norm to jest wszystko ok. Ale po okresie idę do gina. Zastanawia mnie tylko TSH, bo gdzieś czytałam że aby zajść w ciążę to najlepiej mieć 1, a u mnie jest 3,0 mU/l. Normy są od 0,5 do 4. Więc nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
MelisQa - czytam czytam, ale nie sadziłam ze całkiem zrezygnujesz z przytulanek, a czasami w takim cyklu co myslimy ze nic z tego a były jakies przytulanki to plemniki przyzja dłuzej i benc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka.. brałam leki, które mogłyby uszkodzić zarodek, gdybym zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986Karola _____ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 MelisQa ___ _____24 lat ___2 _____ @ 09.01.2014 lady_di _________26lat___25____@ 11.01.2014 cytrynka_5_______25lat____23_____@14.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat____4______@ 18.01.2014 niuńka2013______28lat____3______@02.02.2014 brzuzka24 ___ 23 lata ___ 8 _____ @ 02.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa ile latek ma twoja pierworodna pociecha ? :) fajnie tak juz miec jednego brzdaca. Pewnie jest bardzo wesolo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola :) Tyle co Twoja będzie mieć za niespełna 3 lata :) Dokładnie pod koniec stycznia świętujemy drugie urodzinki :) Nie udało się dać w prezencie braciszka, ani wnuka na Dzień Babci i Dziadka.. ale zobacz :) Ty być może jesteś w idealnym położeniu :) - za chwilę Dzień Babc****iękny moment, żeby to powiedzieć :) A wesoło i owszem, jest. Nawet bardzo. Gonię ją po domu i się zastanawiam sama, skąd wezmę siły na drugie takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na wizycie u ginekologa. nic ciekawego się nie dowiedziałam. tyle tylko, że mam torbiel czynnościową :( nie wiem już sama co myslec. czekam do @ zobaczymy jak to będzie. 3 mam nadal kciuki za wszystkie staraczki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dzień dobry :) co tam u was dziewczyny?1986karola testowałaś? Mam nadzieję że masz dobre wieści dla nas. Nie wiem czemu ale ostatnio widzę wszędzie ciężarne kobiety,i nie ukrywam że trochę mi przykro ale cały czas powtarzam sobie że ja też nie długo będę chodziła z takim brzuszkiem,i pocieszam się tym że mam już w domku jedną pociechę.Wszyscy pytają się kiedy będzie drugie a ja nie potrafię odpowiedzieć bo nie jest to takie proste jak niektórym się wydaję,córka również chce rodzeństwo i nie może już się doczekać,a ja jestem bezradna. Dobra koniec smęcenia,teraz czekamy na super wieści od 1986karola :) MelisQa a jak u Ciebie?Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×