Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Aniulka 《przytul》.nie martw sie kochana. Ja pewnie lada chwila dolacze do ciebie. Razem razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
już nie wiem co robię źle do cholery! Już mam wszystkiego dość. Karola może ty będziesz miała więcej szczęścia, czego ci bardzo bardzo życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
mi po 10 dniach spoznienia malpa przyszla dzisiaj :/ i rozpoczynamy 6 cykl staran :/ juz rece opadaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
aniulka kochana wiem co czujesz ... wyrzuć z siebie żal, to pomaga... na każdą z nas przyjdzie czas. Ja w to głęboko wierzę! Karola bądź dobrej myśli! Pysiu u Ciebie to "dopiero" 6 cykl, także nie masz jeszcze powodu do zmartwień. Ja rozmawiałam dzisiaj ze "starą" przyjaciółką. Tzn. jeszcze ze średniej szkoły, potem nam się drogi rozeszły. Ona z mężem się stara już ... 5 lat... Co najciekawsze wszystko u nich jest ok! Badali się wzdłuż i wszerz! To chyba jeszcze gorsze jest jak się nie wie czemu się nie udaje.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lady_di Moze to tylko 6 miesiecy ale dla mnie to trasznie dlugi czas.... Stracilam jedno dziecko o ktorym mysl nie pozwala mi zapomniec o tym ze chce dziecko. Moze tu tkwiproblem ze nie umiem wyluzowac i dlatego sie nie udaje :/ tak zastanawiam sie nad piciem ziolek ojca sroki nr 3 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
dziękuję za wyrozumialość dziewczyny... Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące tej wstrętnej okropnej i bez względnej małpy. Oby wam nie nadeszła. Ja piłam zioła przez 1 cykl bo od kolejnego miałam już clo... I jakoś tak inaczej wszystko odczuwałam po ziołach wyraźniej niż po clo... Zastanawia mnie tylko dlaczego większość kobiet clo przyjmuje np od 3 dc do 7 a mi kazał brać od 6 do 10 dc... Może przez to miałam opóźniona owulacje bo w tym cyklu miałam w 19 lub 20 dc nie pamiętam już dokładnie. Hmm... Chyba musze to wszystko skonsultować z drugim gin tyle ze prywatnie bo na fundusz niestety nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nowego projektu telewizyjnego poświęconego leczeniu niepłodności szukamy par lub osób, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. Projekt, o którym pisze jest filmem/serialem dokumentalnym. Szukamy osób/par, które zgodziłyby się współpracować z nami. Chcielibyśmy w rzetelny i sumienny sposób pokazać ludziom w Polsce, z jakimi problemami na co dzień borykają się ludzie starający się o dziecko. Przy naszym projekcie współpracujemy z kliniką, która zajmuje się leczeniem niepłodności. Z naszej strony zobowiązujemy się do sfinansowania osobom, które zdecydują się na współprace z nami, wszystkich wizyt lekarskich, wszystkich potrzebnych badań oraz gdy zajdzie taka potrzeba również sfinansowania zabiegu inseminacji, in vitro lub nawet adopcji komórki rozrodczej lub zarodka. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani proszę o kontakt na adres: projekt_ivf@o2.pl Wszystkie rozmowy, które przeprowadzamy są poufne i objęte tajemnicą dziennikarską i oczywiście do niczego Państwa nie zobowiązują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. u mnie dalej cisza ale musze wam powiedzieć, że się zdołowałam i straciłam nadzieje, że się uda. Zero pozytywów na początku roku. :( Ja się pytam jak można wpaść i zajść w ciąże? dla mnie to jest coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola :) Nie ma okresu = jest nadzieja :) Jest masa pozytywów! Dla dziewczyn, które zajdą w ciążę w styczniu, np. zaoszczędzą na ciążowym płaszczu :) Nie możemy być smutne, bo nasze dziec***ewnie nie chcą mieć smutnych Mam :) Karola, przypomnij mi, czy Ty jesteś monitorowana lub przeszliście z mężem badania płodności? Wiem, że powinno się czekać rok, ale uważam, że pół roku w zupełności wystarczy. Aniulka, przykro mi.. a powiedz mi, Kochana, czy Ty stosujesz metodę termiczno-objawową do określenia dnia owulacji? Co w ogóle zdiagnozowano u Was? Dziewczyny, sporo nas doszło i ubyło, ja już się pogubiłam, więc zaczynam tabelkę od nowa. Dopiszcie się lub dajcie znać, ja Was dopiszę :) Albo ktoś kto będzie szybszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę dodać tabelki, ponieważ moja wiadomość jest uznawana za SPAM. Potem spróbuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa od stycznia zaczynam leczenia u gin. Jeszcze nic nie przechodziliśmy, bo w sumie po dwóch trzech miesiącach to za wcześnie no ale już się uskładało więc zapisuje się do gina wraz z nowym rokiem, tak sobie postanowiliśmy z mężem, ze dajemy sobie czas do stycznia na luzaka. Teraz to trzeba się wspomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobić tabelke ale mówi mi, że to SPAM ;/ w każdym bądź razie jeśli wam się uda wkleić to ja mam 6 cyklów starań , lat 27 , no i @na 05.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Pysia99 ja tabletki odstawiłam tak naprawdę w sierpniu ale podchodziłam na początku do tego na luzie,ale niestety zaczęłam się troszkę niepokoić bo mamy styczen a tu nadal nic.Pysiu moje cykle byly 28 dniowe a teraz mam w caly świat ostatnio spóźnił mi się o 8dni a teraz nie wiem o ile mi się spóźni.Zakupiłam tabletki castagnus i od przyszłego cyklu zamierzam je brać. 1986Karola głowa do góry :* zobaczysz juz niebawem im my zaciążymy i będziemy rozmawiac o wózkach,łóżeczkach i innych p*****lach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986Karola ___ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 MelisQa ___ 24 lata ___ 2 _____ @ 09.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola ___ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 MelisQa ___ 24 lata ___ 2 _____ @ 09.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat___4_____@ 18.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Witam Was, mnie tez dopiszcie niestety 28 lat, 3 cykle starań za mną, od 2.01.2013 nowy cykl starań. Wiem co czujecie jak przychodzi @ smutek, ale jakoś musimy się trzymać i walczyć, juz sama miałam myśli że odpuszcze badania co ma byc to będzie, ale z drugiej strony chcę walczyć i nie chce tracic czasu. Maz dzisiaj na badankach był, zoabczymy jak wyjdą wyniki... trzymajcie kciuki żeby były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
niuńka2013 podaj termin spodziewanej @ to dopisze Cię do tabelki.Dziewczyny będzie dobrze zobaczycie jeszcze trochę i będziemy musiały zrobić nową tabelkę dla ciężarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
termin @ ktora mam nadzieje nie nadejdzie to 02.02.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola ___ 27 lat ___ 6 _____ @ 05.01.2014 MelisQa ___ 24 lata ___ 2 _____ @ 09.01.2014 Milenkaaaaaa____25lat___4_____@ 18.01.2014 niuńka2013____28lat___3______@02.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
1986karola @ miala byc u Ciebie 05.01.2014 a jest juz dwa dni po terminie nie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola daj znać co tam u Ciebie,ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
MelisQa a jak twoje samopoczucie? Za dwa dni termin Twojej @ która trzymam kciuki zeby nie nadeszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej nic. Testowalam niby 4 dni przed i sie zrazilam bo wyszla jedna kreska choc wiem ze to za wczesnie bylo. Ja w sumie pozawsze mialam co 30 dni jak w zegarku @ ale odkad bralam castagnus ktory i tak mi nic nie dal to mi sie cos namieszalo i mam tak od 30 do 33 dni. Do wczoraj nic nie czulam ale dzis juz czuje to samo jak co miesiac bol w podbrzuszu i mega bol piersi czyli wszystko w normie. No i latam co 5 min do lazienki csprawdzac. Troche mam dola wiec nawet sie nie nastawiam. Troche stracilam nadzieje i checi. Ale wkoncu kazda z nas musi sie wyplakac zeby bylo pozniej tylko lepiej. Dam znac jak tylko cos u mnie sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola rób test;)ja miałam takie same objawy.Ból piersi i w podbrzuszy jak przed każdą @. Trzymam kciuki!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
1986Karola zrób test może jednak tym razem będą 2 kreski.Ja trzymam kciuki nadal i wierze że Ci się udał.Ile brałaś castagnus Karola? Ja chce go brać od początku przyszłego cyklu,ale myślę że nie narobi mi większego bałaganu niż mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
MelisQa do czasu gdy nie zaczęłam pić ziół i brać innych specyfików to prowadziłam sobie tabelkę, później odpuściłam. Mąż miał badania nasienia wszystko ok a nawet bardzo ok. U mnie gin też nie widzi przeciw wskazań. Clo dostałam na podstawie długich starań i to ma byc kuracja 3 miesięczna. Ponoć skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
marti a czy ty do nas zaglądasz chociaż ? Coś długo cie z nami niee ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka i w tabelce wychodziło Ci wszystko poprawnie? Dobijające jest to, że wszystko jest ok i mimo wszystko fiasko. Mam nadzieję, że odnajdziecie prawdziwą przyczynę. Nie wiem, słyszałam o niedrożności jajowodów, podobno lekarze niechętnie to sprawdzają. Miałaś badanie? Niuńka, ja w tym miesiącu nie zbliżałam się do Męża w dni płodne. Brałam antybiotyk o szerokim spektrum i lekarz kazał zaniechać prób tym razem, także czekam na okres jak na zbawienie, bo dopiero po nim mogę tak naprawdę starać się o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×