Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Witam dziewczyny :) czy moge sie do was dolaczyc? Mam na imie Karolina, jestem mezatka od 1,5 roku. Mam zdiagnozowane PCO juz od dobrych kilku lat, z mezem o dziecko staramy sie wsumie od 4 i nic nie wychodzi :( Bardzo dlugo nie mialam okresu bo z powodow PCO mialam duza nadwage, teraz schudlam 30 kilo i okres wrocil, chyba pierwszy raz w zyciu sie tak ciesze :) W badaniach i wspomagaczach to jestem juz chyba weteranka :P Wizyte u ginekologa mam dopiero w listopadzie wiec zobaczymy co powie :) To tak w skrocie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Witaj Karolina Aniulka a zawsze miałaś punktualnie@ ? czy spóźniała się czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karolina zapraszamy w kupie raźniej :D u mnie zaczal sie okres czego sie spodziewalam bo w tym cyklu raczej nie wstrzelilismy sie w plodne najgorsze jest to ze teraz maz przyjezdza jutro i zostaje do niedzili i nastepny raz widzimy sie za 2 tygodnie :/ szajse !!!! wiec kurna znow boje sie ze w owulacjie bede sama w domu.... jakas masakra.. dola mam przez to, juz mysle jakby tu go sciagnac choc na 2 dni... szantaz, przemoc, prymus hm? juz zaczynam schizować wiem wiem a tak serio to nie cierpie tej jego pracy (choc wiem ze on ja lubi, spelnia sie- robi to co lubi) podlamana jestem- dzis jak z synem klockami budowalismy to usiadlam na podlodze, twarz schowalam w rece i tak siedze, a moj syn podszedl do mnie i poglaskal mnie po glowie mowiac "kizia mizia" - co oznaczalo "matka wyluzuj bedzie dobrze" :) male a cos tam po swojemu rozumie,, gdyby nie on to bym juz zeswirowala sorry ze tak o sobie tylko ale musialam sie wygadac i mi troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Witaj Karolina:) lady no zazwyczaj miałam 28 dnia. Ale kiedyś tam po chorobie czy stresach i wysiłku się spóźniał do dwóch dni. Chociaż stresów nie miałam to poczekam do jutra i 11 zrobię test. Marti nam możesz nawet się wypłakać :) z chęcią cię wysłuchamy bo wszystkie tu obecne wiemy co to znaczy. Ja nawet nie mam u siebie komu się wyżalić, choć mam wspaniałą komunikatywną teściową to tak jakoś hmm... dziwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak byc nie moze ktos tu musi zaciazyc i to juz co by morale podniesc i wprowadzic pozytywna energie - aniulka albo pysia bez dyskusji robic testy i dobre wiesci niesc, innej opcji nie ma- licze na was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
chciałabym... kobietki korzystać z pięknej pogody!! U mnie słoneczko :) a jak u was?? Ja idę zaraz na działkę małe porządki przeprowadzić :D przy okazji trochę się dotlenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bombowa pogoda nareeeszcie piekna jesien :D juz bylam dzis na malym spacerku, jak maly wstanie to lecimy do parku i na plac zabaw (standardowo) oj tak trzeba korzystac bo pewnie niedlugo aura sie zmieni aniulka zazdroszcze ci tej dzialeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
marti zapraszam :) dzisiaj planuję trochę posprzątać i jakieś ognisko zrobić może i kiełbaski się jakieś znajdą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
marti_ - masz wspanialego syna! jak przeczytalam to "kizia mizia" to az mi sie usmiech pojawil na twarzy i ciezko go zdjac. Karolina24- od 4 lat? mam kolezanke w podobnej sytuacji do Twojej. Lekarz ptrzepisal jej pregnyl jak dobrze pamietam. Byla juz tak zdruzgotana ze nie wierzyla , ze kiedykolwiek jej sie uda. w dniu miesiaczki zaczely pojawiac sie jej bole, ale profilaktycznie zrobila test ciazowy i odlozyla. jakie bylo jej zdziwienie jak zobaczyla 2 kreski ;) trzeba miec nadzieje. kazda z nas sie tu stara jak moze. trzeba skończyć z tą złą aurę;) ja wciąż czekam na okres ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak az 4 lata ale jestem dobrej mysli :) dostalam okres wiec to dobry znak, zobaczymy na wizycie u lekarza :) Ja juz przestalam schizowac i wrzucilam na luz, co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
Karolina 24- wciąż trzeba próbować, taki już nasz los? a bierzesz jakieś leki przepisane przez ginekologa? byłaś może u jakiegoś innego specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Cześć dziewczyny. U mnie @ dalej nie ma. W piątek kupię test ale zrobie go w sobotę rano. Jak tam u was testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Hej dziewczynki:) ja chyba już po dniach płodnych teraz nic tylko czekać 2 tygodnie. dobrze że ten czas mi ostatnio tak szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki nasz los ja sie z nim pogodzilam;) chodze do kliniki leczenia nieplodnosci, na czas odchudzania nie biore zadnych lekow, bralam clo juz 3 razy nie pomoglo. Teraz od listopada zaczynamy podchodzic do inseminacji ale tylko gora 3 prob jesli to zawiedzie bede podchodzila do in vitro. No i pregnyl tez bralam. Teraz zaczelam miec okres od 2 miesiecy wiec moze uda sie naturalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie mam problem nie wiem czy mam okres czy nie ... tzn teraz nie mam jedynie bialy sluz dzis pisalam ze mi sie zaczal i tak bylo ale trwal pol dnia :/ cos nie halo czy ktos mial cos takiego? mnie sie to pierwszy raz zdazylo i nie wiem co myslec.... okres pol dniowy .. chyba takie pojecie nie wystepuje to raczej jakies plamienie bylo no coz zobaczymy co bedzie jutro bo jutro jest 10 a ja od porodu mam extra regularne miesiaczki zawsze od 10 do 12 sie pojawialy troche sie niepokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Marti_ mysle ze to moze byc dobry znak:) taki skapy okres moze swiadczyc o ciazy. Zrob test i podziel sie dobrymi wiadomosciami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
witam marti-jak bylam pierwszy raz w ciazy to tez tak mialam,takze dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jak dzisiaj wasze samopoczucie? Moje niestety kiepsko, wszystko mnie denerwuje i irytuje, moj maz oberwal nieslusznie dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny juz jest ok wczoraj cos sie porobilo ale dzis od poludnia znow jest okres takze dobrze bo ja w tym cyklu kompletnie wykluczam mozliwosc zajscia. podnioslam larum niepotrzebnie :) ale dzieki za odpowiedzi kasia wiem ze czesto przy zagniezdzaniu pojawia sie krwawienie to sie chyba nazywa krwawienie implantacyjne czy jakos tak a w tym cyklu pokladam duuze nadzieje jednak maz przyjedzie w nastepny weekend na urodziny syna a wtedy powinnam miec owulacje i ja juz go zaatakuje odpowiednio :D :D :) takze humor mi sie poprawil a propos dziewczyny moze mi pomozecie w innej kwestii... otoz mam 29 lat i nigdy w zyciu nic nie pieklam :/ a chce dziecku tort jakis sprawic na urodziny ale sie boje bo ja totalne beztalencie kulinarne jestem zero wyobrazni... jest mase przepisow w necie ale wszystko jakies dziwne i trudne.. no i biszkopt .. mi sie pewnie nie uda i pozniej go kroic - nie to nie dla mnie moze macie jakis przepis PROSTY na dobre ciasto ala tort hm.... tylko naprawde latwy co bym chalupy z dymem nie puscila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
cześć dziewczyny! jak Wasze samopoczucie? ; ) mam do was pytanie i prośbę o opinię. otóż zawsze miałam 28-dniowe cykle. w poniedziałek ( tj. 28 dzień) zrobiłam test ciążowy i był negatywny. z nietęgą miną przyjełam tą wiadomość i żyję dalej, ale okres sie nie pojawił. Sądzicie ,że jest mozliwość, zeby test nie wykrył jeszcze ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti powiem Ci, że ja też jestem noga w pieczeniu ale odkąd się przeprowadziliśmy na swoje to zaczyam powoli stawiać swoje cukiernicze kroki. Powiem Ci ze pierwszego torta jakiego upiekłam to ten bananowo karmelowy podaję linka: http://czarownie.blox.pl/2013/03/Tort-bananowy.html fakt ze nie starałam się zbytnio może dlatego efekt przebił moje najśmielsze oczekiwania. Dziewuszki u mnie tydzień do owu :> czekam czekam i oczywiście działam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
cześć dziewczyny ! odzyskałam łącze ze światem bo neta nie miałam... :( Anilulka co tam z Tobą? Pysia i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
lady_di u mnie nadal brak @ to już chyba 10 dni spóźnienia i jutro rano testuje:) właśnie przed chwilą zmierzyłam tem. w pochwie i jest 37,6 czy tak późna temperatura jest wiarygodna? Jak u cb lady_di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia oj cos czuje ze bedziesz nasza pierwsza ciezarowka :D swoja droga podziwiam Cie 10 dni bez zrobienia testu wytrzymalas Ja w zyciu bym tyle nie wytrwała hehe ale ja to charakter niecierpliwca w gorącej wodzie kapana tak czy siak trzymam kciukasy - prosze nam sie rano meldowac z wiesciami dobrymi :) Karola dzieki za linka bede dzialac - zanieram sie jak pies do jeza u mnie nadal cyrki z okresem jakie pol dniowe plamienia wtf???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) tak sobie siedze w kuchni pichce torta dla mężulka na urodziny no i oczywiscie czekam na pozytywne wieści z waszej strony. Jutro rano będe odwieżać stronę co minutę w oczekiwaniu na wynik pysi :D denerwuję się conajmniej jabym sama ten test miała robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
ja na okres wciaz czekam. po weekendzie robie 2 test. Karola24- co u Ciebie? w jakiej fazie staran jestes? czekasz moze na okres czy raczej jestes w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek- u mnie ok nastroj mi sie poprawil:) Ja jestem w trakcie okresu teraz, wsumie to juz 4 dzien, jak jeszcze go mialam to trwal 7 dni zobaczymy jak teraz. Wczesniej nie mialam wiele miesiecy okresu wiec jak dostalam ten pierwszy od kilku miesiecy trwal ponad 3 tygodnie tak dlugo macica mi sie czyscila teraz to 2 wiec zobaczymy ile bedzie trwal :) W listopadzie do lekarza i podjecie decyzji co dalej :) Jestem dobrej mysli, mam cichutka nadzieje, ze jednak moje cykle sie wyrownaly i moge zajsc w ciaze naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×